Jump to content

ג'ראלדש לא יזוז ממכבי

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

ההתרגשות מג'ראלדש ירדה ברגע שהוא הפסיק להיות מועמד לחיפה. מצחיק פה ממש. 

איזה שטויות. הלחץ ירד, אבל הוא חייב לחזור. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אישית עבורי, אני שמח מאוד שהוא מגיע. מה שלא מרגש אותי זה כל השיח סביב מועד הנחיתה והחתימה שלו 

12 דקות לפני, המכבייה said:

ההתרגשות ירדה ברגע שעשינו תיקו מול קבוצה מפורקת בלי מאמן כמו בני יהודה בהזדמנות הראשונה מזה 8 מחזורים לצמצם את הפער, ועם ההבנה שלא ג'רלדש ובעצם שום רכש כנראה כבר לא יעזור.

5 דקות לפני, Dalembert said:

אישית עבורי, אני שמח מאוד שהוא מגיע. מה שלא מרגש אותי זה כל השיח סביב מועד הנחיתה והחתימה שלו 

למה? מכבי השיגו את האישור ותיקתקו את זה מהר.

6 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

ההתרגשות ירדה ברגע שעשינו תיקו מול קבוצה מפורקת בלי מאמן כמו בני יהודה בהזדמנות הראשונה מזה 8 מחזורים לצמצם את הפער, ועם ההבנה שלא ג'רלדש ובעצם שום רכש כנראה כבר לא יעזור.

לא רואה את זה ככה. הוא החתמה מקצועית טובה ונחוצה. 8 הפרש לא נגרם בהכרח בגלל חוסר במגן הימני. כמה דקות שיחק בביטון בכלל בליגה? 

לא חשבתי שג'ראלדש הוא המשיח מלכתחילה. אבל נראה שעיקר האקשן עליו פה היה כי הוא הוזכר כמועמד לחיפה. וזה ממש ממש מצחיק. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

למה? מכבי השיגו את האישור ותיקתקו את זה מהר.

וכל הכבוד למכבי, באמת. פשוט מרגע שהבנו שהוא מגיע (ושוב, אני חושב שזה רכש מעולה ושמח על כך), לא ממש הטריד אותי אם זה יקרה היום או בעוד שלושה ימים. 

40 דקות לפני, המכבייה said:

"הוא לא כזה מי יודע מה. אפשר לחשוב"

19 דקות לפני, Dalembert said:

וכל הכבוד למכבי, באמת. פשוט מרגע שהבנו שהוא מגיע (ושוב, אני חושב שזה רכש מעולה ושמח על כך), לא ממש הטריד אותי אם זה יקרה היום או בעוד שלושה ימים. 

מסכים.עכשיו זאת כבר רק פרוצדורה. 

25 דקות לפני, המכבייה said:

לא רואה את זה ככה. הוא החתמה מקצועית טובה ונחוצה. 8 הפרש לא נגרם בהכרח בגלל חוסר במגן הימני. כמה דקות שיחק בביטון בכלל בליגה? 

לא חשבתי שג'ראלדש הוא המשיח מלכתחילה. אבל נראה שעיקר האקשן עליו פה היה כי הוא הוזכר כמועמד לחיפה. וזה ממש ממש מצחיק. 

2 סיבות

1. מין הסתם יש הבדל כשכל כלי התקשורת מדווחים שחיפה חזק בסיפור לזה שהוא כבר נחת בארץ (עם תיק גב של מכבי) וכרגע אם לא יהיו הפתעות נראה שזה סגור אז לא קריטי לאנשים היום או מחר.

2. כן, ברור שההפרש לא רק בגלל העובדה שנחלשנו בעמדה הזו וזו החתמה חשובה גם לעונה הבאה אבל בוודאי שיש משקל לאיבוד נקודות מול בני יהודה.

מבטיח לך שאם היינו מנצחים איזה 3-0 ויוצאים לפגרה כשהקבוצה נראית טוב כולם היו בטירוף שיחתום כבר ומקווים לעוד איזשהי הפתעה בגזרת הרכש.

3 דקות לפני, דקסטר said:

2 סיבות

1. מין הסתם יש הבדל כשכל כלי התקשורת מדווחים שחיפה חזק בסיפור לזה שהוא כבר נחת בארץ (עם תיק גב של מכבי) וכרגע אם לא יהיו הפתעות נראה שזה סגור אז לא קריטי לאנשים היום או מחר.

2. כן, ברור שההפרש לא רק בגלל העובדה שנחלשנו בעמדה הזו וזו החתמה חשובה גם לעונה הבאה אבל בוודאי שיש משקל לאיבוד נקודות מול בני יהודה.

מבטיח לך שאם היינו מנצחים איזה 3-0 ויוצאים לפגרה כשהקבוצה נראית טוב כולם היו בטירוף שיחתום כבר ומקווים לעוד איזשהי הפתעה בגזרת הרכש.

בדיוק. גם אם יודיעו שזהבי חותם מחר אני לא אשמח אותו דבר כי כבר די איבדנו תקווה.

8 דקות לפני, דקסטר said:

2 סיבות

כן, זה נכון. אבל זאת החתמה מעולה לעתיד הקרוב. מתוך העבודה הרבה שתיהיה בלייצר שוב סגל טוב(ים עבודה), זאת הורדת קוף מהגב. 

2 דקות לפני, Dbolsa said:

חלום לקבל פוש בהצלחה גררו, אורושש, בלקמן ובביטון!

ברוכים הבאים ג׳ראלדש, קשר התקפי, שחקן כנף ימין.

חלום על גבול ההזיה

10 דקות לפני, דקסטר said:

2 סיבות

שטויות הבכי והפסימיות מתדלק אותכם,אין שום קשר למצב בטבלה.  

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בדיוק. גם אם יודיעו שזהבי חותם מחר אני לא אשמח אותו דבר כי כבר די איבדנו תקווה.

זאת הסתכלות קצת צרה. הכדורגל לא נגמר ויש קבוצה להכין ויש עוד חצי עונה לשחק ומה שתבשל העונה, זה מה שתאכל בעונה הבאה. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

זאת הסתכלות קצת צרה. הכדורגל לא נגמר ויש קבוצה להכין ויש עוד חצי עונה לשחק ומה שתבשל העונה, זה מה שתאכל בעונה הבאה. 

זאת החתמה מעולה. אף אחד לא אומר שלא. 

פשוט באופן טבעי ההתלהבות ירדה אחרי המשחק נגד בני יהודה. 

לצערי אין מספיק אנשים שיבשלו דברים לעונה הבאה. אני מקווה שגולדהאר בקרוב יפתיע ויביא כאלה.

23 דקות לפני, המכבייה said:

כן, זה נכון. אבל זאת החתמה מעולה לעתיד הקרוב. מתוך העבודה הרבה שתיהיה בלייצר שוב סגל טוב(ים עבודה), זאת הורדת קוף מהגב. 

ברור, אשמח מאוד כשזה יהיה רשמי וסגור.

22 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

שטויות הבכי והפסימיות מתדלק אותכם,אין שום קשר למצב בטבלה.  

כה

ז'ראלדש יעזור וישפר אותנו מאוד.

8 הפרש זה פער לא קטן אבל כזה שאפשר לסגור, לכן נצטרך להתחזק בעוד 2 שחקנים לפחות ואם זה לא יקרה אז האליפות תיהיה משימה כמעט בלתי אפשרית

1 דקה לפני, nirnir20 said:

עמוד שלם על ההפרש בין מכבי לחיפה ואף אחד עדיין לא רשם שאנחנו 8 נקודות מהם ויש עוד 3 משחקים נגדם? 

בני יהודה ופ״ת כמעט הביכו אותנו... אתה באמת מדבר איתי על 3 משחקים שאת ההחמצות האלה הם לא יחמיצו?