Jump to content

ג'ראלדש לא יזוז ממכבי

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

חבר, זה לופ אינסופי. אם מיטש בחר במנהל גרוע, זה כי ככה הוא רוצה שזה יתנהל. ולא נראה לי שזה המצב. אולי מכבי לא רוצה לשלם ל3 מגינים ימניים? אולי מכבי צימצמה את עצמה רק לרכש אחד משיקולים כספיים? אין לי מושג. 

כרגע הם שנה בתפקיד מאמין שגם מיץ' יבין שזה לא יכול להמשיך בצורת הניהול הקיימת. יצחקי ותמם ומי שאחראי על כל זה עוד לא הוכיחו את עצמם לסטנדרטים של השנים האחרונות לכן אני לא יודע גם למה אנשים מסתמכים על ניהול של שנים קודמות. אבל בינתיים אפשר לאבד הרבה דברים עד שיבואו אנשים שיתקנו ויבינו את המערכת. גם אי אפשר לתקן הכל בחלון של הקיץ ומסתמן גם זה של החורף אם ישנת שנה שלמה זה בדרך כלל לא עובד ככה.

ברור שלא צריכים 3 מגינים ימניים.

צריכים לשחרר את בן ביטון (הטעות הכי גדולה שאפשר היה לעשות זה להחתים אותו)- מבחינתי אפילו לקומוניסטים.

ולהחתים את ג'ראלדש

7 דקות לפני, המכבייה said:

חבר, זה לופ אינסופי. אם מיטש בחר במנהל גרוע, זה כי ככה הוא רוצה שזה יתנהל. ולא נראה לי שזה המצב. אולי מכבי לא רוצה לשלם ל3 מגינים ימניים? אולי מכבי צימצמה את עצמה רק לרכש אחד משיקולים כספיים? אין לי מושג. 

אני לא מבין, מכבי עשתה 50 מיליון באירופה ואין לה כסף לרכש, אבל לחיפה כן יש?

14 דקות לפני, המכבייה said:

גם לטעון על שיקולים כספיים בלי ידע ממשי והתחשבות בהכנסות מאירופה זה לופ אינסופי, אף אחד לא יודע כלום אז אנשים פה לחוצים מהתחת (ויש לזה הצדקה מסויימת, איבדנו הרבה מהכוח שלנו בקיץ והוא הולך ליריבה שמובילה עלינו ב8/11 הפרש).

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

החלון עוד לא נפתח, אנחנו לא יכולים לסכם אותו כבר עכשיו. אולי המשאבים מופנים לזהבי? אולי לאלחמיד? אין לי מושג. 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חיפה לא קבוצה אמיתית, היא לא נחקרת על ידי הפיירפליי ולכן יכולה ומוציאה סכומי כסף לראות עיניה ללא מחויבות לעמוד בתנאים/חוקים כלשהם. אז אין מה להשוות..

1 דקה לפני, Mtamir said:

גם לטעון על שיקולים כספיים בלי ידע ממשי והתחשבות בהכנסות מאירופה זה לופ אינסופי, אף אחד לא יודע כלום אז אנשים פה לחוצים מהתחת (ויש לזה הצדקה מסויימת, איבדנו הרבה מהכוח שלנו בקיץ והוא הולך ליריבה שמובילה עלינו ב8/11 הפרש).

אז נסתפק בהנחה ההגיונית ביותר כנראה- מכבי לא בעניין. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

החלון עוד לא נפתח, אנחנו לא יכולים לסכם אותו כבר עכשיו. אולי המשאבים מופנים לזהבי? אולי לאלחמיד? אין לי מושג. 

נחכה ונראה. לדעתי לא צריך לשים את כל הקופה על שחקן אחד.

10 דקות לפני, המכבייה said:

אז נסתפק בהנחה ההגיונית ביותר כנראה- מכבי לא בעניין. 

לא שזאת ההנחה ההגיונית ביותר או לא (היא כן פחות סבירה, יש הבדל בין השניים), אמרתי שאף אחד לא יודע כלום.

אתה צריך להבין גם שבאופן טבעי רוב בני האדם כאשר הם לא יודעים משהו ישר הולכים וחושבים על התרחישים הסבירים יותר,

מה יותר סביר, שוויתרו עליו כי מתכננים הבאה של זהבי בכסף הזה אחרי שהוא באיינדהובן רק חצי שנה ?

או שפשוט פספסו את ג'ראלדש לחיפה כמו שפספסו אותו בקיץ ? 

אתה בוחר ללכת על הטענה הפחות סבירה שכל הסיפור הזה קורה משיקולים כלכליים, ולא אולי מחוסר מקצועיות של אלה שכרגע בתפקידים הניהוליים במכבי,

זה בא מאינטרס להגן על ההנהלה וזה בסדר ומעולה ו99% מהפעמים הדבר הנכון, אבל אתה צריך להבין שזה מה שאתה עושה. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אובייקטיבית זו שאלה מצויינת ולא בציניות. איך קבוצה שההכנסות שלה נפגעו בטירוף ללא תיקון יכולה להביא שחקנים חדשים במשכורות גבוהות בינואר מבלי שת

9 דקות לפני, Sawyer said:

חיפה לא קבוצה אמיתית, היא לא נחקרת על ידי הפיירפליי ולכן יכולה ומוציאה סכומי כסף לראות עיניה ללא מחויבות לעמוד בתנאים/חוקים כלשהם. אז אין מה להשוות..

סוייר , מעבר לפייר פליי שהם לא נבדקים עליו, יש את עניין רשת הביטחון שמותנית בצמצום

זה עניין של בחירה, הם יכולים לוותר על צמצום או לא, לא יודע מה יבחר אבל הכל החלטות של המועדון, שחר יכול לעמוד בזה בכל מקרה

בעולם בלי פיירפליי קל הרבה יותר, לצערי זה לא תירוץ למחדלי הקיץ של מכבי.

Just now, Mtamir said:

לא שזאת ההנחה ההגיונית ביותר או לא (היא כן פחות סבירה, יש הבדל בין השניים), אמרתי שאף אחד לא יודע כלום.

אתה צריך להבין גם שבאופן טבעי רוב בני האדם כאשר הם לא יודעים משהו ישר הולכים וחושבים על התרחישים הסבירים יותר,

מה יותר סביר, שוויתרו עליו כי מתכננים הבאה של זהבי בכסף הזה אחרי שהוא באיינדהובן רק חצי שנה ?

או שפשוט פספסו את ג'ראלדש לחיפה כי כמו שפספסו אותו בקיץ ? 

אתה בוחר ללכת על הסברה הפחות הגיונית שכל הסיפור הזה קורה משיקולים כלכליים, ולא אולי מחוסר מקצועיות של אלה שכרגע בתפקידים הניהוליים במכבי,

זה בא מאינטרס להגן על ההנהלה וזה בסדר ומעולה ו99% מהפעמים הדבר הנכון, אבל אתה צריך להבין שזה מה שאתה עושה. 

לא.לא.  הם לא חשבו שזהבי יהיה אולי זמין עכשיו אבל אם נפתחה האפשרות, אז הם משנים את סדר העדיפויות. מה לא ברור כאן? אני לא מבין את עניין המקצועיות אלא אם אתה טוען שהם לא מחזיקים מג'ראלדש. וזה לא הגיוני בשום צורה. הפכתם את ההנהלה של מכבי לאנשים פיסחים שמעולם לא שלחו אימייל או ניהלו משאים ומתנים. בחייאת. כל דביל בשתי הליגות הראשונות כאן יכול להביא זרים אבל מיטש בחר בפינצטה את אלה שלא מסוגלים. שויין. 

Just now, המכבייה said:

לא.לא.  הם לא חשבו שזהבי יהיה אולי זמין עכשיו אבל אם נפתחה האפשרות, אז הם משנים את סדר העדיפויות. מה לא ברור כאן? אני לא מבין את עניין המקצועיות אלא אם אתה טוען שהם לא מחזיקים מג'ראלדש. וזה לא הגיוני בשום צורה. הפכתם את ההנהלה של מכבי לאנשים פיסחים שמעולם לא שלחו אימייל או ניהלו משאים ומתנים. בחייאת. כל דביל בשתי הליגות הראשונות כאן יכול להביא זרים אבל מיטש בחר בפינצטה את אלה שלא מסוגלים. שויין. 

אתה לא יודע כלום כמו שאני לא יודע כלום, זה מה שאני בא להגיד, זה הכל בגדול. דיון מיותר.

2 דקות לפני, Mtamir said:

אתה לא יודע כלום כמו שאני לא יודע כלום, זה מה שאני בא להגיד, זה הכל בגדול. דיון מיותר.

אוקיי. אנחנו לא יודעים כלום זה נכון. זה אף פעם לא הפריע לדיונים פה(:  

כי אנשים מגבשים דעה על הכלום ואחרים עונים להם על הכלום. רוטינה רגילה כאן. 

הניהול של חיפה סביר במקרה הטוב, אבל הם לפחות לא משחררים שחקנים מובילים לקבוצות יריבות בחינם.

אחרי השנתיים האחרונות היו לנו כלים לרמוס את הליגה הזו ובמקום זה יצרנו לעצמנו יריבה, בדיוק כמו שקרה ב-2015 עם ב"ש.

אני ממש לא מבין את ההקטנה לגבי ג'ראלדש ואצילי, העמדות שאנחנו הכי זקוקים בהן חיזוק הן עמדת כנף ימין ועמדת המגן הימני, אצילי וג'ראלדש משחקים על העמדות האלו ואנחנו יודעים ששניהם שחקנים טובים (אם בעמדת הכנף אפשר להביא זר לעמדה הזו שיהיה לא פחות טוב מאצילי, בעמדות המגנים קשה להנחית זרים טובים, מה שהופך את ג'ראלדש לאבידה משמעותית יותר).

לגבי חיפה, בעמדת המגן הימני יש להם את מאבוקה ורז מאיר שניהם שחקנים לא משהו וג'ראלדש זה חיזוק מעולה מבחינתם, ומבחינה התקפית הם קבוצה טובה גם בלעדי אצילי, אבל ההתקפה שלהם מבוגרת ובנויה על רוקאביצה (בן 33) ושרי (בן 32), אצילי לעומתם רק בן 27 יכול להוות רכש לשנים קדימה וזה בלי קשר לעובדה שאצילי הוא שחקן של תאכלס כזה שיכול לייצר שערים מכלום וכשההתקפה תקועה אתה צריך שחקן מהסוג הזה.

איך שלא תהפכו את זה מדובר בהחלטות רעות, ואני מאוד מקווה שלפחות ג'ראלדש יגיע אלינו

Just now, המכבייה said:

אוקיי. אנחנו לא יודעים כלום זה נכון. זה אף פעם לא הפריע לדיונים פה(:  

כי אנשים מגבשים דעה על הכלום ואחרים עונים להם על הכלום. רוטינה רגילה כאן. 

חחחח נכון מאד, למרות שלדעתי זה נושא מיותר בכללותו. 

אתה לא אידיוט, תקרא שוב את ההודעה השניה שלי, לא בחרתי צד,

רק ניסיתי (אולי) להסביר את דרך החשיבה של אנשים פה שלא יודעים דבר,

כי לדעת הרבה אנשים פה לפחות, קל להעריך מה יותר סביר לאור אירועי הקיץ ולדעתי משם בא התסכול שלהם על נושא ג'ראלדש.

אתה בוחר ללכת בגישה שההנהלה עשתה כבר את החישוב שלה בנושא גם כלכלית וגם מקצועית,

ושזו לא גניבה של חיפה לאור יום, שזה גם בסדר וסביר...פשוט לדעת הרבה אנשים פה זה הרבה פחות סביר (שוב, בגלל אירועי הקיץ).

22 דקות לפני, Mtamir said:

חחחח נכון מאד, למרות שלדעתי זה נושא מיותר בכללותו. 

אתה לא אידיוט, תקרא שוב את ההודעה השניה שלי, לא בחרתי צד,

רק ניסיתי (אולי) להסביר את דרך החשיבה של אנשים פה שלא יודעים דבר,

כי לדעת הרבה אנשים פה לפחות, קל להעריך מה יותר סביר לאור אירועי הקיץ ולדעתי משם בא התסכול שלהם על נושא ג'ראלדש.

אתה בוחר ללכת בגישה שההנהלה עשתה כבר את החישוב שלה בנושא גם כלכלית וגם מקצועית,

ושזו לא גניבה של חיפה לאור יום, שזה גם בסדר וסביר...פשוט לדעת הרבה אנשים פה זה הרבה פחות סביר (שוב, בגלל אירועי הקיץ).

אני מתפלא כמו כולם למה מכבי לא עטה על ג'ראלדש וזה הביא אותי לחשוב שכנראה שיש עוד שיקולים. כי זה כל כך האובייס שהוא ינחת אצלנו. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

אני מתפלא כמו כולם למה מכבי לא עטה על ג'ראלדש וזה הביא אותי לחשוב שכנראה שיש עוד שיקולים. כי זה כל כך האובייס שהוא ינחת אצלנו. 

או שלעולם לא נדע או שנוכל לנחש מה הסיבה לאחר כמה החלטות רציניות של מיטש, אין אופציה אחרת. 

מיטש יפעל אבל, בזה אני בטוח.

1 hour ago, המכבייה said:

בתכלס

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

מה השתנה כל כך? אממ איבדת ליריבה שלך לאליפות את כל צד ימין הכי מוכשר שהיה פה בעונה שעברה, איבדת את הבלם הכי טוב בליגה, איבדת את המאמן הכי טוב שהיה פה, עשית סיבוב ראשון הכי חלש מאז שגולדהאר הגיע, איבדת את מיכה.

שוב, אני לא מדבר כרגע על ניהול או משהו כזה, אלא רק על הדרך ההזויה שבה הכל השתנה בתוך פחות משנה (חלק בשליטה שלנו וחלק לא). 

ו...? אתה מקום אחרון בדרך לרדת ליגה? מעולם אף קבוצה לא התחדשה? כל הקבוצות האלופות תמיד היו אלופות עם בדיוק אותם מאמנים ושחקנים שלא עזבו אותם לעולם? 

די עם הפאניקה. אנחנו במצב טוב, אנחנו עדיין מועמדים לאליפות, בין אם נעשו טעויות או לא המצב לא נוראי וכל זעקות השבר האלה מוגזמות ומיותרות לגמרי. 

אני חושב שההבדל המשמעותי בניהול שלנו מול חיפלה הוא בעמדת המאמן המנטלי.

לא יכול להיות שאין לנו מאמן מנטלי. פשוט מחדל ברמת פיטורים של כל ההנהלה וכל מי שמעורב בביזיון הזה.

Just now, קמאנן said:

לא יכול להיות שאין לנו מאמן מנטלי. פשוט מחדל ברמת פיטורים של כל ההנהלה וכל מי שמעורב בביזיון הזה.

אני חושב שאתה קצת מזלזל בהם. אין להם עוד סתם מנהל מנטלי. פאקינג ג'ובאני רוסו.

16 דקות לפני, קמאנן said:

מאמן מנטלי זה לכוסיות.

יש לנו את השחקנים הכי גברים בעולם בערך..

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

נחכה ונראה. לדעתי לא צריך לשים את כל הקופה על שחקן אחד.

בנושא של הרכש טענת שכן אם זה זהבי.