Jump to content

ג'ראלדש לא יזוז ממכבי

Recommended Posts

1 hour ago, אקיטה said:

שמח לראות נציגות של ג'נירה בפורום ומה היא רוצה.

אתם מאכילים את עצמכם סרטים עם טיעונים הזייה ואז עוד באים בסעיפים כאילו זה עובדה.

בול

יש פה נושאי ציטוטים אדירים לקבוצות אחרות

2 דקות לפני, turgi said:

הכותרת ממש מעצבנת אותי.
גראלדש כבר חצי שנה לא במכבי.

אולי הכוונה למכבי האמיתית...

2 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

מניין לך שלא הציעו לו? אולי הוא בכלל רוצה לסיים חוזה ולחזור לספרד? סלח לי אם זה נשמע לך מתנשא אבל תנשום קצת. 

אבל הוא כבר אמר שהוא רוצה להישאר

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

מניין לך שלא הציעו לו? אולי הוא בכלל רוצה לסיים חוזה ולחזור לספרד? סלח לי אם זה נשמע לך מתנשא אבל תנשום קצת. 

אם התחילו עם הלנשום קצת כבר עכשיו המצב באמת לא טוב מבחינת הניהול. מתי נוכל להיכנס לפאניקה בשבוע האחרון של החלון וכמה ימים לפני סיום החוזים למי שצריך לחדש?

מחכים פה עם חוזים לשחקנים ליום האחרון כאילו זה משהו חדש והשנה עם המחסור בניהול זה עוד יותר מלחיץ.

1 דקה לפני, הנדון said:

אם התחילו עם הלנשום קצת כבר עכשיו המצב באמת לא טוב מבחינת הניהול. מתי נוכל להיכנס לפאניקה בשבוע האחרון של החלון וכמה ימים לפני סיום החוזים למי שצריך לחדש?

אתה יכול להיכנס מתי שבא לך אם זה עוזר

אצילי וגראלדש רק מעצימים את התסכול שיש בגזרת ההחלטות וההתנהלות של הנהלת מכבי.

מקווה שננצח השבוע את המשחקים שלפנינו כי הולך לכאוב הלב לראות את שניהם בחיפה.

4 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אשמח למקור, ולא ציטוט בשמו מן הסתם

אחרי המשחק באירופית הוא אמר משהו בסגנון שטוב לו כאן והוא ישמח להמשיך. מוזמן לחפש את הציטוט המדויק אם אתה לא מאמין...

@אלחנדרו קניג אפשר לכתוב שיש לנו אחלה של ניהול והנה בינואר הולכים להביא 3 בינגוים אבל זה לשקר לעצמנו שיעשו מהלכים משמעותיים בחלון הזה (כרגע יש כמה אפשוריות שאף אחד מהם כנראה לא יגיע לפה). כבר אי אפשר יותר להחבא מאחורי ססמאות של מה אתם בלחץ וכל זה, אם לא יהיה פה מנכ"ל סטייל מנספורד או מנהל מקצועי כמו ג'ורדי זה רק ילך ויחמיר אין לזה שום קשר לקנאה בניהול של חיפה בכלל לא מקנא בהם אלא רצון שיחזור הניהול החד והטוב שהיה פה.בלי כוורת חדשה בצד הניהולי מקצועי לא נוכל לבנות משהו רציני. 

מתי היה לך חלון כזה עם כל כך הרבה אופציות טובות לחיזוק ומתי יחזור חלון כזה?

3 דקות לפני, הנדון said:

@אלחנדרו קניג אפשר לכתוב שיש לנו אחלה של ניהול והנה בינואר הולכים להביא 3 בינגוים אבל זה לשקר לעצמנו שיעשו מהלכים משמעותיים בחלון הזה (כרגע יש כמה אפשוריות שאף אחד מהם כנראה לא יגיע לפה). כבר אי אפשר יותר להחבא מאחורי ססמאות של מה אתם בלחץ וכל זה, אם לא יהיה פה מנכ"ל סטייל מנספורד או מנהל מקצועי כמו ג'ורדי זה רק ילך ויחמיר.

לא צריך ג'ורדי ולא צריך מאנספורד אם היית באמת רוצה להחזיר את ג'ראלדש. הם לא בעניין והשיקולים שלהם. אני אישית לא הולך להתרעם על כל החלטה שהם יקבלו, כאילו אני מכיר את כל הנתונים וכאילו ימי לוני חזרו. זאת החלטה ניהולית/ מקצועית רגילה. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחרי המשחק באירופית הוא אמר משהו בסגנון שטוב לו כאן והוא ישמח להמשיך. מוזמן לחפש את הציטוט המדויק אם אתה לא מאמין...

בבקשה:

כובש שער הניצחון, הספרדי אנריק סאבוריט, הודה: "מעט עצוב כי הקהל חסר לי וזה יכול היה להיות מדהים עוד יותר עם האוהדים, אבל זה המצב. אני מאושר מהשער ומזה שהעפלנו. בטוח שבעתיד הבן שלי יהיה שמח שהקדשתי לו את הגול. שיחקנו נגד קבוצה חזקה. עכשיו אנחנו צריכים לתקן בליגה כי אנחנו לא בפורמה טובה ורוצים לקחת את האליפות".

7 דקות לפני, הנדון said:

@אלחנדרו קניג אפשר לכתוב שיש לנו אחלה של ניהול והנה בינואר הולכים להביא 3 בינגוים אבל זה לשקר לעצמנו שיעשו מהלכים משמעותיים בחלון הזה (כרגע יש כמה אפשוריות שאף אחד מהם כנראה לא יגיע לפה). כבר אי אפשר יותר להחבא מאחורי ססמאות של מה אתם בלחץ וכל זה, אם לא יהיה פה מנכ"ל סטייל מנספורד או מנהל מקצועי כמו ג'ורדי זה רק ילך ויחמיר אין לזה שום קשר לקנאה בניהול של חיפה בכלל לא מקנא בהם אלא רצון שיחזור הניהול החד והטוב שהיה פה.בלי כוורת חדשה בצד הניהולי מקצועי לא נוכל לבנות משהו רציני. 

כל שנה במשך עשור מועמדים ראשיים לתואר וחצי מהזמן גם היינו באירופה באמת ולא רק ככיתוב של חצי קילובייט ברשת. אז כן בגדול אני מרוצה מאוד מהניהול וגם אתה ארשה לעצמי. לא תמיד הכל מסתדר כפי שאנחנו רוצים ואישית כואב לי איך שהתמודדנו עם מיכה ואצילי, עדיין, אנחנו רמה מעל כל מה שקורה כאן כולל חיפה וזה מה שבסופו של דבר שווה לי הכל.

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

כל שנה במשך עשור מועמדים ראשיים לתואר וחצי מהזמן גם היינו באירופה באמת ולא רק ככיתוב של חצי קילובייט ברשת. אז כן בגדול אני מרוצה מאוד מהניהול וגם אתה ארשה לעצמי. לא תמיד הכל מסתדר כפי שאנחנו רוצים ואישית כואב לי איך שהתמודדנו עם מיכה ואצילי, עדיין, אנחנו רמה מעל כל מה שקורה כאן כולל חיפה וזה מה שבסופו של דבר שווה לי הכל.

בוא תחלוק עימנו על הניהול המופלא שלנו.

מאפריל איביץ הודיע שלא רוצה להמשיך - חיכו וחיכו וחיכו והגיע אנטיוכוס. עם רכש גם חיכו וחיכו למרות שראו שאנחנו נחלשנו בטירוף!

1 דקה לפני, Dbolsa said:

בוא תחלוק עימנו על הניהול המופלא שלנו.

מאפריל איביץ הודיע שלא רוצה להמשיך - חיכו וחיכו וחיכו והגיע אנטיוכוס. עם רכש גם חיכו וחיכו למרות שראו שאנחנו נחלשנו בטירוף!

חלקתי. מוזמן לקרוא שוב. אם בגלל חלון איבדת את האמון בקבוצה שלך אז הבעיה אצלך חבר. 

10 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אבל אין אף אחד שנשאר בניהול מהשנים האחרונות חוץ ממיץ' (שישיאר עוד חמישים שנה) שכמו שאנחנו יודעים לא מתעסק ברוב הדברים האלו. גם אם כל כך הרבה דברים לא מסתדרים שיש שחקנים על המדף זה גם משהו שמראה על ניהול לקוי. לא מסתדר לסגור חוזים, להביא שחקנים שהיו אצלך, להביא רכש, להביא זרים זה הרבה דברים שלא מסתדרים. נראה גם שאין בכלל מאבק על שחקנים.

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

חלקתי. מוזמן לקרוא שוב. אם בגלל חלון איבדת את האמון בקבוצה שלך אז הבעיה אצלך חבר. 

בשנים הקודמות היו אנשי מקצוע גורדי ולאחריו בן.

עכשיו יש ברק יצחקי... זה לא אותה רמה אפילו לא קרוב

4 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

זה הרבה מעבר לחלון הזה... כל ההתנהלות בקיץ עם הרכש, הדרך טיפול במיכה ואצילי (לא העונש אלא כל הדרך), ההדלפות מהחדר הלבשה, שחקנים עושים למאמן סבוטאז, מאמן מפוטר לפני 10 ימים ואין מאמן חדש או הצהרה שהמאמן הזמני הוא קבוע

29 דקות לפני, הנדון said:

לצערי הרב זה נכון

33 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

בבקשה:

כובש שער הניצחון, הספרדי אנריק סאבוריט, הודה: "מעט עצוב כי הקהל חסר לי וזה יכול היה להיות מדהים עוד יותר עם האוהדים, אבל זה המצב. אני מאושר מהשער ומזה שהעפלנו. בטוח שבעתיד הבן שלי יהיה שמח שהקדשתי לו את הגול. שיחקנו נגד קבוצה חזקה. עכשיו אנחנו צריכים לתקן בליגה כי אנחנו לא בפורמה טובה ורוצים לקחת את האליפות".

זה לא הציטוט המלא. הוא דיבר הרבה יותר.

4 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

זה הרבה מעבר לחלון הזה... כל ההתנהלות בקיץ עם הרכש, הדרך טיפול במיכה ואצילי (לא העונש אלא כל הדרך), ההדלפות מהחדר הלבשה, שחקנים עושים למאמן סבוטאז, מאמן מפוטר לפני 10 ימים ואין מאמן חדש או הצהרה שהמאמן הזמני הוא קבוע

ההתנהלות בקיץ עם הרכש = החלון, אני איתך היה מאכזב מאוד ומאחל לנו שזה הכי גרוע שהיה לנו לשנים הקרובת.

הטיפול במיכה אצילי זה 100% מיטש. הוא בחר ככה ולא נותר לנו אלא לבלוע את זה.

הדלפות? יחסית לשבר היו מינוריות בעיני, דוניס לא הצליח להתחבר למערכת ומיטש הגיב באופן שכולנו פרגנו לתזמון.

לגבי ההצהרה על המאמן זו בחירה של המערכת, מסתמן שההחלטה הייתה לבדוק את השטח, כרגע זה נראה פחות חושב והסגל נראה מחובר יותר אז פחות מפריע.

במצבנו אין ברירה אלא לעבור כמה משחקים ולראות איך דברים מתחברים, מחר זה המבחן הרציני הראשון.

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

אבל אין סיבה לרצות להתחזק בצורה אחרת כשהוא על המדף. 

לקח לנו יותר מעשור למצוא מגן ברמתו

אני גם בדעה שלך

אולי במכבי חושבים אחרת, אני בטוח שרוצים לחזק את ההגנה בוא נראה מה יגיע

הדבר היחיד שקצת מציק לי שאנחנו מכירים אותו ויודעים שהוא מניה בטוחה בליגה שלנו וזה ללא ספק חיזוק טוב מאוד להם, יכולנו ללכת על בטוח ובמקום זה נהמר

הדעה שלי היא שהנושא הזה נטחן ונראה גמור, כדאי שנתעסק בעצמנו

41 דקות לפני, המכבייה said:

לא צריך ג'ורדי ולא צריך מאנספורד אם היית באמת רוצה להחזיר את ג'ראלדש.

ומי ישכנע את מיץ' לאשר את הדברים? גם זה משהו שמנהל במכבי צריך לדעת לעשות. 

1 דקה לפני, הנדון said:

ומי ישכנע את מיץ' לאשר את הדברים? גם זה משהו שמנהל במכבי צריך לדעת לעשות. 

חבר, זה לופ אינסופי. אם מיטש בחר במנהל גרוע, זה כי ככה הוא רוצה שזה יתנהל. ולא נראה לי שזה המצב. אולי מכבי לא רוצה לשלם ל3 מגינים ימניים? אולי מכבי צימצמה את עצמה רק לרכש אחד משיקולים כספיים? אין לי מושג.