Jump to content

ג'ראלדש לא יזוז ממכבי

Recommended Posts

לפני19 שעות , קובי השועל said:

לגבינו, יהיה מעניין ;)

שמענו את זה כל הקיץ. מעניין זה לא היה.

15 דקות לפני, דקסטר said:

הם משחקים היום ב21.00. גראלדש אגב, לא בסגל.

סעמק

לדעתי הוא לא כזה מגן על כמו שעושים ממנו.

הוא קצת מעל לליגה, הייתי רוצה מישהו יותר טוב, שגם יודע לעשות התקפה, העונה הטובה שלו בקריירה היתה אצלנו והוא בן 30.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

הוא קצת מעל לליגה, הייתי רוצה מישהו יותר טוב, שגם יודע לעשות התקפה, העונה הטובה שלו בקריירה היתה אצלנו והוא בן 30.

זה בעיקר שכולם היו טובים יותר תחת איביץ, זאת ההרגשה שלי.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

עקבת אחריו כל הקריירה שאתה יודע מתי הייתה העונה הכי טובה שלו?

רוצה יותר טוב?  אתה יודע, זה לא שאלכסנדר ארנולד וקארבחל מועמדים.

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הוא לא מגן על, הוא פשוט סולידי.

אתה יודע בדיוק מה תקבל ממנו בכל משחק, וזה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על קנדיל ואפילו על דסה. אם הוא מגיע הוא סוגר לנו את הפינה שם לשנתיים-שלוש, וזה בלי לדבר על ההשפעה שיש לסאבוריט ולו אחד על השני

3 דקות לפני, Mike said:

הוא לא מגן על, הוא פשוט סולידי.

אתה יודע בדיוק מה תקבל ממנו בכל משחק, וזה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על קנדיל ואפילו על דסה. אם הוא מגיע הוא סוגר לנו את הפינה שם לשנתיים-שלוש, וזה בלי לדבר על ההשפעה שיש לסאבוריט ולו אחד על השני

אני יודע מה אני אקבל מדסה ואוהב את מה שאקבל מדסה. בלי קשר, אני חושב שקנדיל הוא לא מוצר מוגמר עדיין ואני אוהב את הבייסיק שלו מאד. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עקבת אחריו כל הקריירה שאתה יודע מתי הייתה העונה הכי טובה שלו?

רוצה יותר טוב?  אתה יודע, זה לא שאלכסנדר ארנולד וקארבחל מועמדים.

ואתה יודע מי מועמד? או שהיית מעדיף פרסומים כל יום מאגודלו על מגן כזה או אחר? 

אם פטריק או כל סמכות מקצועית אחרת תרגיש צורך לחזק את העמדה היא תחזק, ואם גראלדש לא האופציה הראשונה כנראה שיש עסקה אחרת בדרך (מוכן להתערב וחותם על כך שגראלדש לא יחתום בחיפה אם לא יגיע אלינו).

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני יודע מה אני אקבל מדסה ואוהב את מה שאקבל מדסה. בלי קשר, אני חושב שקנדיל הוא לא מוצר מוגמר עדיין ואני אוהב את הבייסיק שלו מאד. 

שלא תבין לא נכון, הייתי מת לראות פה את דסה כן? 

אבל היו לו לא מעט משחקים שהיית תופס את הראש ושואל את עצמך מה הוא פאקינג עושה, כולל הטראומה שכולנו חווינו בזניט..לא זכור לי משהו כזה על ג'רלאדש. 

אולי לא תראה את הברק שתקבל מדסה, אבל במקום זה אתה תקבל שחקן יציב מאד

1 דקה לפני, המכבייה said:

אוהב את קנדיל מאוד מחוץ למגרש. בתוך המגרש הוא מביא לא מעט עצבים.

כמה רמות מתחת לדסה וג'ראדלש. פחות טוב הגנתית, פחות מדויק (במסירות ובהרמות), פחות אחראי (מקבל צהובים פזיזים). יאמר לזכותו המון (בגלל זה אני מאוד אוהב אותו).

מרגיש שהוא רמה מתחת להרכב הפותח.

2 דקות לפני, בראון said:

ואתה יודע מי מועמד? או שהיית מעדיף פרסומים כל יום מאגודלו על מגן כזה או אחר? 

אם פטריק או כל סמכות מקצועית אחרת תרגיש צורך לחזק את העמדה היא תחזק, ואם גראלדש לא האופציה הראשונה כנראה שיש עסקה אחרת בדרך (מוכן להתערב וחותם על כך שגראלדש לא יחתום בחיפה אם לא יגיע אלינו).

הכוונה שלי הייתה שמרגריטי צייר את זה כאילו ג'ראדלש הוא לא יותר ממגן נחמד. כמה מגנים כמוהו ראיתם בישראל?

בכל מקרה, אני לא חושב שנביא מגן ימני זר (אולי את אלחמיד אם סלטיק יסכימו לשחרר ולדעתי הוא מעדיף את ב"ש).

3 דקות לפני, Mike said:

שלא תבין לא נכון, הייתי מת לראות פה את דסה כן? 

אבל היו לו לא מעט משחקים שהיית תופס את הראש ושואל את עצמך מה הוא פאקינג עושה, כולל הטראומה שכולנו חווינו בזניט..לא זכור לי משהו כזה על ג'רלאדש. 

אולי לא תראה את הברק שתקבל מדסה, אבל במקום זה אתה תקבל שחקן יציב מאד

מבין. אבל דסה התייצב בעצמו על רמה טובה. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוהב את קנדיל מאוד מחוץ למגרש. בתוך המגרש הוא מביא לא מעט עצבים.

כמה רמות מתחת לדסה וג'ראדלש. פחות טוב הגנתית, פחות מדויק (במסירות ובהרמות), פחות אחראי (מקבל צהובים פזיזים). יאמר לזכותו המון (בגלל זה אני מאוד אוהב אותו).

מרגיש שהוא רמה מתחת להרכב הפותח.

נישאר חלוקים(התקפית הוא מוכשר יותר מג'ראלדש וגם צעיר ופחות מנוסה). ותיהיה לנו הזדמנות לשפוט כי הוא המגן הפותח שלך לתקופה הקרובה ואולי גם מעבר. 

אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו מבחינה הגנתית.

אבל הייתי רוצה שיביאו לכאן תואם סבוריט, אחד שגם יכול לבשל ולתת גולים פה ושם.

אני אוהב אותו, אבל אם יחתום בחיפה זה לא יזיז לי בכלל.

עכשיו שיש קצת כסף אולי יביאו שחקן שישדרג אותנו בצורה רצינית.

הכי חשוב אבל, שיחדשו חוזים לשחקנים כמו סבוריט ופרץ.

הפחד שלי שם, לא על פאקין ג'ראלדש שיחתום בחיפה או לא, על הזין.

Just now, מכביסט לעד said:

הכוונה שלי הייתה שמרגריטי צייר את זה כאילו ג'ראדלש הוא לא יותר ממגן נחמד. כמה מגנים כמוהו ראיתם בישראל?

בכל מקרה, אני לא חושב שנביא מגן ימני זר (אולי את אלחמיד אם סלטיק יסכימו לשחרר ולדעתי הוא מעדיף את ב"ש).

אם מישהו נותן לי סיבה אחת למה להעדיף את בש אני צנצנת. ושוב, העובדה הזאת שאיכשהוא הוא על המדף כרגע ויגיע לחיפה אם כן זה הדבר היחיד שמנגן לרובינו. אין לי בעיה בכלל עם קנדיל (חושב שיש לו ים פוטנציאל וזה אפילו לא קרוב למה שהוא יתפתח) ויותר מזה? עם איך שייני היה בדרבי? שוקל גם את האופציה הזאת כרגע. (ומגן ימין זאת בין העמדות האחרונות שהייתי חושב כרגע על לשפר)

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון, שחקן נחמד ולא יותר, לא הגיע לכאן עם רזומה מרשים, שיחק בליגה שנייה עם פאקין בלקמן... עזוב אותך.

היתה לו עונה גדולה, אבל לא רק בזכותו, כל ה-4 היתה מדהימה, כולל השוער שהיה שם שצריך אותו, רוב הקבוצות לא עברו את החצי עם הקישור הפסיכי של העונה שעברה, גלזר שחקן העונה, אל תשכח.

42 דקות לפני, בראון said:

אם מישהו נותן לי סיבה אחת למה להעדיף את בש אני צנצנת. ושוב, העובדה הזאת שאיכשהוא הוא על המדף כרגע ויגיע לחיפה אם כן זה הדבר היחיד שמנגן לרובינו. אין לי בעיה בכלל עם קנדיל (חושב שיש לו ים פוטנציאל וזה אפילו לא קרוב למה שהוא יתפתח) ויותר מזה? עם איך שייני היה בדרבי? שוקל גם את האופציה הזאת כרגע. (ומגן ימין זאת בין העמדות האחרונות שהייתי חושב כרגע על לשפר)

אולי כי הוא שיחק כבר בב"ש ואולי התקשורת תעשה רעש שבמכבי אין ערבים (כמו הסיפור עם קבהא). 

גם אני מעדיף את ייני כרגע, אבל לדעתי זה לא מספיק. 

איזה עמדות לדעתך יותר דחוף לשפר?(שחקן כנף זה ברור, אבל חוץ מזה)

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי כי הוא שיחק כבר בב"ש ואולי התקשורת תעשה רעש שבמכבי אין ערבים (כמו הסיפור עם קבהא). 

כנראה שכנף רק. אבל הכוונה שלי היא שבוא נעבוד עם מה שקיים ונפעל כדי להשאיר אותו- חוזים חדשים בראש ובראשונה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי הוא שיחק כבר בבש? לא סיבה מספיק טובה. יהיה לו פה הכל טוב יותר, לשחק במסגרת אירופית, כסף ומעמד.

מת שיחתום שחקן ערבי רק כדי שיסיימו עם הסאגה הזאת של אין שחקנים ערבים אצלינו, בושה שעוד משתפים עם זה פעולה.

50 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

נכון, שחקן נחמד ולא יותר, לא הגיע לכאן עם רזומה מרשים, שיחק בליגה שנייה עם פאקין בלקמן... עזוב אותך.

היתה לו עונה גדולה, אבל לא רק בזכותו, כל ה-4 היתה מדהימה, כולל השוער שהיה שם שצריך אותו, רוב הקבוצות לא עברו את החצי עם הקישור הפסיכי של העונה שעברה, גלזר שחקן העונה, אל תשכח.

רק שבלקמן חימם את הספסל וג'ראלדס היה שחקן הרכב.