Jump to content

כל פעם שמישהו פה חושב לכתוב משהו על גולדהאר

נועם שוהם

Recommended Posts

אני לא ביקרתי את גולדהאר פה, רק את החברה שהוא מעסיק שהם די למלמים

רק ייחודי סגולה יכולים לעבוד במכבי ולכן גולדהאר לא מעסיק כל אחד , אצל מנספורד לא היינו מאבדים את ג'ראלדש אלא היינו מחכים למשל.

לא משנה איך העונה תסתיים ואיך יראו השנים הבאות אין ספק שגולדהאר הרוויח את כל הקרדיט שבעולם

אני הולך עכשיו בעיניים עצומות, הוא בונה פה משהו מעבר לקבוצה של שנה אחת

3 דקות לפני, המכבייה said:

טופ 32 ו4 בדרבי בעונה לא "טובה". אלו הפורפורציות. מי שלא מבין את זה הוא דביל על מלא. 

בגלל זה אני תמיד אומר להסתכל מה קורה בסוף העונה מבחינת הישגים, כל מה שהוביל לזה פחות מעניין.

זה די פשוט: להסתכל על הצד השני של הכביש ולהבין מה עושים ומה לא עושים.

המשוואה של הלך אחד יבוא אחד אחר לא עובדת כאן. יש כאן זכייה בלוטו ובטוטו ביחד ואם הוא יילך, לא יגיע רומן אברמוביץ אלא משה חוגג או רוני מאנה.

יש אוהדי מכבי שלא חושבים לפני שפולטים שטויות אבל יש כאן גם הרבה אוהדי קבוצות אחרות במסווה של אוהדי מכבי שמנסים לעשות נזק.

22 דקות לפני, Keano said:

בגלל זה אני תמיד אומר להסתכל מה קורה בסוף העונה מבחינת הישגים, כל מה שהוביל לזה פחות מעניין.

שזה בדיוק ההיפך ממה שמיטש מנסה להנחיל

23 דקות לפני, Insigne said:

יש אוהדי מכבי שלא חושבים לפני שפולטים שטויות אבל יש כאן גם הרבה אוהדי קבוצות אחרות במסווה של אוהדי מכבי שמנסים לעשות נזק.

התופעה יותר קשה בקבוצות פייסבוק של אוהדי מכבי.

רוב הפוסטים שם (גם בעונות הטובות שלנו) הם ביקורת על גולדהאר/מאמן/שחקן כזה או אחר.

הרוב שהמוחלט של הפוסטים האלו הם הטרלות של יוזרים פיקטיביים.

22 דקות לפני, Insigne said:

זה די פשוט: להסתכל על הצד השני של הכביש ולהבין מה עושים ומה לא עושים.

המשוואה של הלך אחד יבוא אחד אחר לא עובדת כאן. יש כאן זכייה בלוטו ובטוטו ביחד ואם הוא יילך, לא יגיע רומן אברמוביץ אלא משה חוגג או רוני מאנה.

אם במקרה איכשהוא למיטש יימאס אני לא מאמין שזה הכיוון שהמועדון יילך בו. הוא ישאיר פה תשתית לעוד עשור לפחות וימכור רק למישהו שהוא יודע שישקיע לפחות כמוהו.

29 דקות לפני, Keano said:

דווקא הדרך מאד מעניינת. לא תמיד יהיו הישגים אבל מכבי נבנית כדי להתמודד עליהם.

Just now, המכבייה said:

דווקא הדרך מאד מעניינת. לא תמיד יהיו הישגים אבל מכבי נבנית כדי להתמודד עליהם.

זה ברור, אבל לבחון אם הצלחנו או לא בחלון העברות מסויים או שאין מנכ"ל תקופה ולהשליך מזה על טיב הניהול בעיני זו הסתכלות צרה.

צר לי, אבל אם מקבל את דעתך על לשפוט מקצועית חלונות ספציפיים אני ממש לא מקבל אותה בנושא כמו מנכ"ל.

העובדה שאין מנכ״ל כבר תקופה היא בעוכריו של מיטש, נקודה רעה איך שלא תסובב את זה. ברור שזה אפילו לא פסיק בהסתכלות על כל תקופת מיטש במכבי ומה שהוא עשה למועדון, אבל זה לא עושה את זה וכל דבר שיעשה בעתיד תקין וסבבה..

2 דקות לפני, Sawyer said:

צר לי, אבל אם מקבל את דעתך על לשפוט מקצועית חלונות ספציפיים אני ממש לא מקבל אותה בנושא כמו מנכ"ל.

העובדה שאין מנכ״ל כבר תקופה היא בעוכריו של מיטש, נקודה רעה איך שלא תסובב את זה. ברור שזה אפילו לא פסיק בהסתכלות על כל תקופת מיטש במכבי ומה שהוא עשה למועדון, אבל זה לא עושה את זה וכל דבר שיעשה בעתיד תקין וסבבה..

אין מנכ"ל בסגנון מנספורד, כמו שאני רואה את זה בעיני מיטש שרון היא המנכ"ל ופטריק וברק על הצד המקצועי כשמאמן נבחר ע"י מיטש ואנגלידיס עם חוות דעת של פטריק,

כל הסמכויות של מנספורד חולקו ל-3 אנשים. כרגע יש מצב זמני שהיה צורך לפטר את דוניס ופטריק ירד לקווים, נראה איך העונה תסתיים.

1 hour ago, erantheking21 said:

אני לא ביקרתי את גולדהאר פה, רק את החברה שהוא מעסיק שהם די למלמים

רק ייחודי סגולה יכולים לעבוד במכבי ולכן גולדהאר לא מעסיק כל אחד , אצל מנספורד לא היינו מאבדים את ג'ראלדש אלא היינו מחכים למשל.

החבורה הזאת היא גולדהאר. כמו שכתבת, רק "יחידי סגולה" עובדים אצלו, ואם הוא בחר בהם אפשר לתת להם ריספקט שהם יודעים מה שאנחנו יודעים, אבל גם יש דברים שהם יודעים ואנחנו לא.

לכן, קשה לשפוט אותם, וזה אומר שאי אפשר לבקר אותם. הם סביר להניח טעו ועוד יטעו. בני אדם.

9 דקות לפני, Sawyer said:

שוב, אפשר לבקר אותו. גם מיטש יטעה ועדיין המרחק גדול בין ביקורת לגטימית לבין ההזייה שטענה שהבנאדם מנותק והעסק לא מעניין אותו.

4 דקות לפני, Keano said:

אין מנכ"ל בסגנון מנספורד, כמו שאני רואה את זה בעיני מיטש שרון היא המנכ"ל ופטריק וברק על הצד המקצועי כשמאמן נבחר ע"י מיטש ואנגלידיס עם חוות דעת של פטריק,

כל הסמכויות של מנספורד חולקו ל-3 אנשים. כרגע יש מצב זמני שהיה צורך לפטר את דוניס ופטריק ירד לקווים, נראה איך העונה תסתיים.

שמע, אני מכיר את הסיטואציה של להגן על מכבי/גורם במכבי לא משנה מה ולעוות את המציאות למטרה זו, אני חי את זה 24/7 אבל מה שאתה כותב כאן הוא לא מדויק בלשון המעטה ובטח לא החזון של מיטש. 

פטריק צריך לנהל את הנוער, לשרון יש את התפקידים שלה ושום קשר לחלק המקצועי וברק יצחקי.. בכל מקרה - צריך בן מנספורד חדש וזהו, אין מקום לתירוצים פה.

Just now, נועם שוהם said:

החבורה הזאת היא גולדהאר. כמו שכתבת, רק "יחידי סגולה" עובדים אצלו, ואם הוא בחר בהם אפשר לתת להם ריספקט שהם יודעים מה שאנחנו יודעים, אבל גם יש דברים שהם יודעים ואנחנו לא.

לכן, קשה לשפוט אותם, וזה אומר שאי אפשר לבקר אותם. הם סביר להניח טעו ועוד יטעו. בני אדם.

שוב, אפשר לבקר אותו. גם מיטש יטעה ועדיין המרחק גדול בין ביקורת לגטימית לבין ההזייה שטענה שהבנאדם מנותק והעסק לא מעניין אותו.

ברור כולם פה שרמוטות חסרי כבוד. מיטש מלך ישראל ולעולם לא נשכח את מה שהאדם המדהים הזה עשה ועושה עבור המועדון שלנו, עבור אנשים מעט פחות דתיים ממך (כמוני) הוא המשיח והוא אשכרה הגיע.

3 דקות לפני, Sawyer said:

שמע, אני מכיר את הסיטואציה של להגן על מכבי/גורם במכבי לא משנה מה ולעוות את המציאות למטרה זו, אני חי את זה 24/7 אבל מה שאתה כותב כאן הוא לא מדויק בלשון המעטה ובטח לא החזון של מיטש. 

פטריק צריך לנהל את הנוער, לשרון יש את התפקידים שלה ושום קשר לחלק המקצועי וברק יצחקי.. בכל מקרה - צריך בן מנספורד חדש וזהו, אין מקום לתירוצים פה.

אני רק מנסה להבין את ההיגיון מאחורי ההחלטות, לא להגן עליהן.

חושב שפטריק רוצה להתקדם (גם אמר את זה במפורש) ובגלל ההערכה שהוא מקבל במועדון נותנים לו להיות מעורב בקבוצה הבוגרת, לפני שירד לקווים הוא כבר היה מעין ספורט דירקטור של המועדון.

חלק מצורת הניהול של מיטש היא לקדם אנשים מוצלחים במערכת כמו שנעשה עם שרון.

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

אם לוני מוכר אותנו לרוני מאנה יש מצב שהיינו מגיעים להפועל הנוכחית הא?

משהו כזה..

אם מיטש מחליט לחסוך כסף (לא לבזבז חוזים מיותרים ואנשי מקצוע מיותרים) עד שיחליט מה נכון מבחינתו בעת הזאת

והוא לא מביא מנכ"ל למרות שחובה \ מנהל מקצועי \ מאמן אז זה לא הדבר הכי טוב לקבוצת כדורגל אבל זה נסבל.

הוא הבין איפה הוא נמצא ומה ובאיזה ליגה הוא משחק. מכבד את זה שלוקח לו זמן לקבל החלטות שאמורות להתקבל בהרבה פחות זמן.

לדעתי העניין הוא כזה:
אני לא מדבר על ביקורת לגיטימית אלא על אמירות כמו "מנהל בזום", "ארנק קנדי" וכו'.

מי שמשתמש ב-"ביקורות" מהסוג הזה, או שהוא אידיוט גמור או לחילופין אדם שהיה רגיל למכבי שלפני גולהאר שהייתה פתוחה ומנוהלת על ידי אוהדים

כולנו ראינו לאן זה מוביל את הקבוצה.

הבעיה החמורה יותר תתגלה בעוד 20-30 שנה (הלוואי הלוואי הלוואי שגולדהאר עוד יהיה איתנו), ואז נראה כפיות טובה של אוהדים כמו שאנחנו רואים היום בחיפה.
אוהדים שלא מכירים או זוכרים את התקופה שלפני גולדהאר, ומעיזים להגיד שעדיף לנו בלעדיו.

יש פה הרבה מעבר לעניין של ההצלחות המקצועיות שלנו והאושר שהוא הביא לנו.

יש כאן עניין בסיסי של איך להעביר ביקורת על אדם שעשה והשיג יותר מכולנו יחד.

יש אוהדים שכבר החליטו למה הוא עושה צעדים מסויימים, כשמה שהם לא מבינים זה שמאחוריי כל החלטה כזאת יש לפעמים עשרות שיקולים שאין סיבה שאוהדים מן המניין ייחשפו אליהם (וטוב שכך).

יש כאן בנאדם שהפך אותנו לשם דבר בכל מה שנוגע לניהול ומקצוענות, כך שכנראה גם חלק מהמהלכים שנראים

לחלקנו מוזרים, מנותקים, איטיים או סתם לא נכונים - לפחות ברוב המכריע של המקרים יש סיבה מוצדקת לכך.

כמובן שגם מיץ' צריך להיות חשוף לביקורת, אני פשוט חושב שאחרי למעלה מעשור שהוא מנווט את הספינה בביטחון

צריך לספור לא עד 10 אלא עד 20 כשמטיחים ביקורת בכל מה שקשור להתנהלות שלו.