Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (חוץ) | עוד רבעייה לרשת של הזונה שלנו, ערב היסטורי עם הרבה תקווה.

Sawyer

Recommended Posts

Just now, LL6 said:

מאוד אהבתי את הראיון של פטריק בסיום המשחק. ראיון עם המון ביטחון ואמונה. 

בלי קשר למשחק היום באמת, הוא נראה איש מקצוע רציני ואיכותי מאוד ולא סתם הנוער שלנו מפציץ בכשרונות ובתארים כל עונה מחדש.

17 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

איזה יופי, איפה רואים את הדברים האלה?

מהאתר של המנהלת. מפרסמים מיד בסיום המשחק סטט', מיקום ממוצע וכו

7 דקות לפני, Krishi said:

עם שכפץ וקסדה (ופלאפון בהיכון כי היא מצלמת את את כל התקפי הזעם/שמחה שלי ושולחת למשפחה כעדות למה שהיא נאלצת לעבור מאז שאסור קהל במגרשים). 

חח היא בטח מתה שיאשרו כבר הכנסת קהל

:D

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

מודה שלא עקבתי אחרי כל המשחקים שלהם העונה, ממה שכן ראיתי הם דווקא כן מייצרים מצבים, הבעיה הכי גדולה היא שהם לא מצליחים להפןך אותם לגולים. שנה שעברה רק אלטמן הבקיע שם, כשהוא לא פוגע העונה זה ברמת המביך.

לגבי חיפה, זה לא הקבוצה של בלבול, אבל ההגנה שם עדיין לא חזקה ומסודרת. פלאניץ' לא מהזרים הגדולים שנחתו פה וארד/חבשי זה בלם גנרי בליגה. גם רודריגז כמו שראינו במכבי הוא לא גרזן גדול. זו עדיין קבוצה שבעיקר רואה התקפה מול העיניים שלה. אמרתי את זה כבר, לא חושב שחיפה השנה הראו משהו שונה לעומת שנה שעברה (הם נראים טוב אני לא מזלזל), קבוצה עם איכות בהתקפה וקישור אחורי והגנה בינונית מאוד. אלה בעיקר אנחנו שהתרסקנו. 

עוד משהו, קישור של גלזר פרץ וגולסה, כשהוא עומד כמו שצריך, זה משהו ברמה של קבוצה במפעל אירופי. קישור חייזרי לליגה הזו. אינטנסיביות ופיזיות שרק שחקנים באיכות של שרי/ז'וסואה וכ'ו מסוגלים להתמודד איתו, מול כל השאר זה בוגרים נגד נוער.

מסכים לגמרי. ואנחנו במקום הזה של פשוט להעלות את הכי טוב שלנו. זה הכי טוב שלנו- קישור כזה. 

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

חח היא בטח מתה שיאשרו כבר הכנסת קהל

:D

היא בקונפליקט פנימי. מצד אחד סוף סוף אני בבית מצד שני כשאני בבית היא מפחדת על חייה ועל שלמות הבית חחח 

משחק ענק של טיבי, ייני וכהן. 

הכי חשוב, יש תבניות התקפיות, בכל פעם שתוקפים דרך אגף מסוים, יש תבנית מסודרת שבה יש לכל שחקן שתי אופציות למסירה. 

אפק יכול לזיין בשכל כמה שהוא רוצה על להחליף בין האגפים, אבל טב״ח וכהן היו מצוינים בדיוק איפה שהיו. 

4!!!!! אל תהיו אדישים, ניצחנו 4 את הפועל, וזה ממש לא משנה אם היא איכותית או לא. 

ראיונות של מאמנים, כמה שזה סמלי. ראה ערך דוניס וארד אדלשטיין למאמנים שנמצאין בהתקף חרדה בראיונות. 

טירוף, מדהים כמה הקורונה והריחוק מהמגרש מצליח לדכא את התחושות שהיו אמורות לעבור בכולמו עכשיו ועדיין, אולי החיוך הכי גדול שלי בתקופה האחרונה - אופטימיות אמיתית.

טיבי ראוי להרבה מחמאות, בישול, מסירה אדירה בגול השלישי והיה בכל מקום בהגנה.

גם ההרננדס מראה שיפור בשני המשחקים האחרונים. נוטים קצת להוריד בהשפעת מאמנים על בלמים, אבל אני בטוח שהציוות הזה יהיה רחוק שנות אור מאשר איך שהיה אצל דוניס.

זה משחק מאוד מעודד.

המערך, הציוותים.

חילופים(!!)

סאבוריט אל כדורגל ואם לא יאריך חוזה נבכה שנים על העמדה הזאת.

לפני8 שעות , קמאנן said:

4-0 בדרבי עובר ככה באהלן אהלן. היינו חולמים על תוצאה כזאת לפני כמה שנים.

ואשכרה מה הפועל תרד שוב ליגה? עושה רושם שכן

זה בגלל שאין קהל ואתה לא יכול להיות בחגיגות אחרי משחק. בבית אתה עושה מעבר מאוד מהיר לשגרה, ילדים, שינה וכו.

אתה גם לא רואה את האוהדים של הפועל מולך וכו מה שמקטין מהעוצמה.

לפני8 שעות , הישראלי היפה said:

חייב להודות במשהו - אחרי הגול הראשון לא קפצתי משמחה כמו שבדרך כלל, צעקתי יש בקטנה - הרגל ופחד מימי דוניס העליזים.

בשני כבר קפצתי משמחה אדירה.

בגול השלישי, אפשר לראות שאלמוג עשה תנועה אדירה, עוד מהשנייה שהכדור יצא מהרגל של טיבי הוא כבר עשה תנועה מהירה קדימה (לפני בכלל שהכדור הגיע ליוני)

זה לדעתי בא מהמאמן וההוראות שלו.

מחצית ראשונה ראיתי נורמלי.

מחצית שניה הייתה לי פגישה מהעבודה שלצערי אי אפשר להזיז אז שמתי את המשחק בצד על מסך נפרד בלי ווליום.

ממש שמחתי בגולים אבל השתדלתי לא להראות את זה בפגישה (בפנים הייתי בטירוף).

ב 4 0 עשיתי מיוט לפגישה שמתי יד על הפה כמו אלירן והתחלתי לצעוק לילד שלי שיידע 4 0 למכבי!! 4 0!!!!

הולך לראות היום שוב את המחצית השניה... 

אם היינו שמים גול בהתחלה הייתה הזדמנות לתוצאה היסטורית (5 או 6) כי הפועל היו פותחים את המשחק והיה יותר ביטחון.

כיף גדול. נקווה להמשכיות. מחכה לשמוע את מכביבול וצבע אדום (הפודקאסט הקורע של אוהדי הפועל).

אני מקווה שהגלגל לא יסתובב לעולם עם אופציה שהם יעלמו מהמפה אבל מה שמרשים באמת זה איכות התוצאות שלנו מולם בעשור האחרון. ככ כיף שאנחנו לא מפספסים הזדמנות לרשום עוד תצוגה ועוד תוצאה ועוד מסמר ועוד שורה בהיסטוריה המפוארת שלנו.

יש המון מה לקחת מהמשחק הזה. אין לי כוח לחפור. :)

ערב מהנה של מכבי, ערב מהנה של הפועל. מי ייתן ונסיים כל אחת בקצה הטבלה הראוי לה.

ב3-0 קצת הפסקנו לשחק ופחדתי שהם יתנו לנו גול (לחטוף מהם זה כמו הפסד), ואז הסתכלתי ברחבה שלנו ואין אף שחקן (בזמן התקפה שלהם), השחקן הקירח שנכנס במחצית היה עם הכדור התבלבל בין שתי הרגליים ואיבד אותו. ואז הבנתי שלהבקיע הם לא יכולים. לא זוכר קבוצה כל כך חלשה.

התקופה הקצרה של דוניס נראית כמו במנג'ר, כשאתה עובר קבוצה ורואה את המועדון הקודם משחרר שחקני מפתח ושם במקומם את כל הנגרים, הזוי.

כל הכבוד לשחקנים על מחויבות מרשימה בתקופה לא פשוטה, צריך להגיד את זה.

מציע קצת לצנן את ההתלהבות, שיחקנו מול קבוצה של קונוסים, בואו נראה שנעשה עכשיו 5/5 ואז אנחנו חזק בתמונה (סוייר, לטיפולך, נושא 3/3, 5/5 מזמן לא היה כאן)

ייני כמגן ימני, רק מראה כמה אנחנו צריכים מגן ימני רציני, כי מול הגנות יותר חזקות שעושות בונקר רציני, הוא תוקע את האגף.

טל בן חיים במשחק מאוד אופטימי להמשך, אני קצת לא מצליח להבין את החגיגה סביבו אתמול כאילו נתן שלישיה. 

גולאסה לדעתי חייב לנוח, מקווה שהשבוע הזה עכשיו יעיר אותו. 

חוץ מזה ואן לוואן החייה לנו כמה שחקנים, כמה טוב לראות את אלמוג כל כך שמח, קארצב חוזר אפילו לחמש דקות (אבל נראה לי שיקבל יותר דקות). 

בוקר טוב.
רצינו 6 (ונראה שגם פשיץ'), אך נסתפק ב-4 עובדות על הדרבי:

* 12 דקות - הזמן הכי מהיר שבו מכבי כבשה שלושה שערים בדרבי (1953). אתמול (וגם ב-1972) זה קרה ב-13 דק'. רק דקה אחת יותר.

* רביעייה במחצית - שלוש פעמים בהיסטוריה כבשו הצהובים רביעייה במחצית אחת בדרבי. הפעם הראשונה הייתה בחצי גמר הגביע הארץ-ישראלי ב-1940, פעם נוספת ב-5-0 של 2016 ובפעם השלישית - אתמול.

* 28 דקות - הזמן הכי מהיר שבו מכבי כבשה ארבעה שערים בדרבי (אותו 5-0 של 2016), אתמול זה קרה ב-29 דק'. שוב, דקה אחת יותר.

* ח"י פחות אחד - רצף הדרבים שבהם מכבי לא הפסידה. רק בני סכנין והפועל ראשון לציון מחזיקות ברצף פעיל ארוך יותר (20 ו-22 בהתאמה).

עמוד המשחק במכביפדיה:

14 דקות לפני, מכביפדיה said:

בוקר טוב.
רצינו 6 (ונראה שגם פשיץ'), אך נסתפק ב-4 עובדות על הדרבי:

* 12 דקות - הזמן הכי מהיר שבו מכבי כבשה שלושה שערים בדרבי (1953). אתמול (וגם ב-1972) זה קרה ב-13 דק'. רק דקה אחת יותר.

* רביעייה במחצית - שלוש פעמים בהיסטוריה כבשו הצהובים רביעייה במחצית אחת בדרבי. הפעם הראשונה הייתה בחצי גמר הגביע הארץ-ישראלי ב-1940, פעם נוספת ב-5-0 של 2016 ובפעם השלישית - אתמול.

* 28 דקות - הזמן הכי מהיר שבו מכבי כבשה ארבעה שערים בדרבי (אותו 5-0 של 2016), אתמול זה קרה ב-29 דק'. שוב, דקה אחת יותר.

* ח"י פחות אחד - רצף הדרבים שבהם מכבי לא הפסידה. רק בני סכנין והפועל ראשון לציון מחזיקות ברצף פעיל ארוך יותר (20 ו-22 בהתאמה).

עמוד המשחק במכביפדיה:

בדרבי הבא נקווה שיקפידו יותר על הזמנים. בחיים יש חשיבות לנסות לשבור את השיאים של עצמך :)

נקרופיליה.

בתור מי שהחל צעדיו במגרשים לפני קצת פחות משני עשורים, אני מתקשה להאמין שהגלגל הסתובב בצורה כל כך חדה.

זה סיפור על מועדון...

לגבי פשיץ, הוא עובד קשה מאוד ובקצב של 10-15 שערים בעונה (וברור כבר זמן מה).

זה בהחלט לא רע אבל בתחושה שלי מכבי צריכה יותר מספרים מחלוץ החוד שלה.

למזלינו יונתן בקצב מטורף של מעל 20 שערים לעונה, אבל נצטרך יותר או מפשיץ או ממי שישחק בכנף השניה (טב"ח\אלמוג).

On 23.11.2020 at 19:27, הילד בן 30 said:

לולא החמצות מזעזעות של יוני ופשיץ היינו מרוצים יותר.

לגבי האחרון, אני חושב שמי שמצפה לראות אותו תורם 20 שערים לעונה יתבדה. הוא פחות קילר מול השער מוידאר או רוקאביצה למשל.

הייתי מחכה עם מסקנות על פשיץ

אסור לשכוח שהוא בקושי נח והגיע אחרי תקופה ארוכה בלי כדורגל 

אני לא חושב שלפשיץ' היו החמצות מזעזעות. אין ספק שאנחנו מצפים ממנו להבקיע מהרמה כזאת של טב"ח, אבל החמצה מזעזעת זאת לא. אותו דבר לגבי המצב שלו מהשליחה של ייני. 

ואם כבר ייני כמגן ימני, התקפית היה מדהים אתמול. מדויק, חכם, תכליתי. אני לא מצליח לדמיין את קנדיל כל כך אחראי (התקפית) כמגן.