Jump to content

יונתן כהן

duss21

Recommended Posts

עבר מתחת לרדאר, אבל המשחק הכי טוב שלו במכבי, וזה היה ככה גם אם המשחק היה נגמר ב- 2-0, בלי השער והבישול.

קבלת החלטות מדהימה. לא זכורה לי טעות אחת שלו, לא במחשבה ולא בביצוע. ציון עשר.

לא יוצא לי לפרגן לו הרבה, כי לפעמים הוא מעצבן, אבל מגיע לו.

לא מבין את המעט שמלכלכים עליו, בגלל הפוזות, בגלל השטויות שלו, הגישה שלו לפעמים.

אני אישית מקבל את זה, כי זה הוא, ככה מגיעה החבילה.

הגיע הזמן שגם הם יקבלו את זה ואותו.

היה לנו כבר בעבר כוכב (מספר 16) שהיה בדיוק אותו הדבר וכולנו היינו חולים עליו.

אין הרבה שחקנים כמוהו

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא מבין את המעט שמלכלכים עליו, בגלל הפוזות, בגלל השטויות שלו, הגישה שלו לפעמים.

אני אישית מקבל את זה, כי זה הוא, ככה מגיעה החבילה.

הגיע הזמן שגם הם יקבלו את זה ואותו.

היה לנו כבר בעבר כוכב (מספר 16) שהיה בדיוק אותו הדבר וכולנו היינו חולים עליו.

אין הרבה שחקנים כמוהו.

מה זאת אומרת זאת החבילה? הבן אדם מקצוען ומקבל על זה סכומים לא מבוטלים, אז כן כאוהד אני מצפה ממנו לגישה של להילחם על כל כדור ולא לוותר לעצמו, מוסר עבודה! יוני הוכיח שאם הוא רוצה, הוא יכול. 

היום היה נהדר, אגב זה כבר כמה משחקים הגישה שלו הרבה יותר חיובית!

Just now, valik said:

מה זאת אומרת זאת החבילה? הבן אדם מקצוען ומקבל על זה סכומים לא מבוטלים, אז כן כאוהד אני מצפה ממנו לגישה של להילחם על כל כדור ולא לוותר לעצמו, מוסר עבודה! יוני הוכיח שאם הוא רוצה, הוא יכול. 

אני סולח לו על פה ושם דבר מרגיז, כי הוא מחזיר פי כמה וכמה.

יש כוכבים שככה מתנהגים, לא רק פה.

אני אישית סולח לו, אם אתה לא או כן זה עניינך.

דרך אגב, ככה הוא גם היה עוד בנוער ובילדים.

ובמועדון די מקבלים את זה.

כשהוא מרוכז בכדורגל ובקבוצה הוא רמה מעל כולם. 

במחצית הראשונה הוא לא הורגש כמעט ופתאום הוא עשה מהפך במחצית הראשונה. הוא מעורב בכל אחד מהשערים של מכבי היום (הרים את הקרן שהסתיימה בגול, מסר לסאבוריט ואחרי זה נגע שם בגול השני ובסופו של דבר זה הגיע לפשיץ', בישל את השלישי בצורה מושלמת וכבש את הרביעי (בישול גדול של ביטון) בסיומת גדולה ברגל ימין.

לפני10 שעות , valik said:

זאת החבילה לטוב ולרע, וזה התפקיד של המאמן להחביא את החסרונות שלו ולהבליט את היתרונות שלו, ועד עכשיו התרומה שלו מעולה עם 8 שערים ו-5 בישולים ב-13 מחזורים (אם הוא ממשיך בקצב הזה הוא מסיים עונה עם 22 שערים ו-14 בישולים ואם אנחנו לוקחים אליפות אז הוא זוכה בתואר שחקן העונה).

במקום להעריך את מה שהוא נותן (והוא נותן המון לקבוצה, בלעדיו אנחנו לא במאבק האליפות כבר מזמן) אנשים מתקטננים איתו על כל טעות, בלי להבין שאם יוני היה משפר את החסרונות שלו אז הוא כבר היה משחק באירופה, שחקן עם כמויות של כישרון כמו של יוני שווה אירופה גם בלי לשפר את החסרונות שלו אבל בליגה הרבה פחות טובה.

כרגיל - רק יוני יעצור את יוני. הוא האויב הכי גדול של עצמו. מבחינת כשרון הוא מזמן לא בארץ.

התקשורת הארורה גורמת לי לחלום על חונך עבורו בדמות זהבי... זה יכול ליצור מפלצת

לפני1 שעה , Marco_Reus said:

זאת החבילה לטוב ולרע, וזה התפקיד של המאמן להחביא את החסרונות שלו ולהבליט את היתרונות שלו, ועד עכשיו התרומה שלו מעולה עם 8 שערים ו-5 בישולים ב-13 מחזורים (אם הוא ממשיך בקצב הזה הוא מסיים עונה עם 22 שערים ו-14 בישולים ואם אנחנו לוקחים אליפות אז הוא זוכה בתואר שחקן העונה).

במקום להעריך את מה שהוא נותן (והוא נותן המון לקבוצה, בלעדיו אנחנו לא במאבק האליפות כבר מזמן) אנשים מתקטננים איתו על כל טעות, בלי להבין שאם יוני היה משפר את החסרונות שלו אז הוא כבר היה משחק באירופה, שחקן עם כמויות של כישרון כמו של יוני שווה אירופה גם בלי לשפר את החסרונות שלו אבל בליגה הרבה פחות טובה.

בוא נעשה סדר, יש טעות לגיטימית - חוסר דיוק/כושר ירוד ויש לשים זין על הקבוצה ולא לרדת להגנה, לאבד ולא לנסות להחזיר את הכדור, להיות אגואיסט בצורה קיצונית.

שזה לא לגיטימי והיה צריך לקבל יציע אצל מאמן נורמלי. 

16 דקות לפני, Keano said:

בוא נעשה סדר, יש טעות לגיטימית - חוסר דיוק/כושר ירוד ויש לשים זין על הקבוצה ולא לרדת להגנה, לאבד ולא לנסות להחזיר את הכדור, להיות אגואיסט בצורה קיצונית.

כשדוניס החליט לעלות עם יוני כחלוץ שני לפשיץ וראינו אותו מאבד כדורים ולא חוזר אחריהם כי אני לא חושב שמישהו מצפה מחלוץ לעשות ספרינט עד ההגנה. כשיוני מתופקד באגף רואים כמה הוא מחוייב על הקו.

7 דקות לפני, בראון said:

כשדוניס החליט לעלות עם יוני כחלוץ שני לפשיץ וראינו אותו מאבד כדורים ולא חוזר אחריהם כי אני לא חושב שמישהו מצפה מחלוץ לעשות ספרינט עד ההגנה. כשיוני מתופקד באגף רואים כמה הוא מחוייב על הקו.

אין קשר להצבה המגרש, מדובר במחוייבות לעזור לקבוצה, בטח אחרי שזה היה איבוד שלו.

53 דקות לפני, Keano said:

הוא לא שם זין על הקבוצה ולא נעליים.

אני מצפה משחקן התקפה קודם כל לתרומה התקפית משמעותית והגנה סבירה, והוא נותן את זה, אף קבוצה לא מתגוננת עם 10 שחקני שדה כשהקבוצה היריבה תוקפת, לפעמים זה אפילו מתוכנן על מנת לצאת להתקפות מעבר מהירות במידה והייתה חטיפת כדור של שחקן אחר.

אתם תלמדו להעריך את יוני רק כשהוא כבר לא יהיה פה.

מטריד אותי שבגול של פשיץ הוא היה אדיש וקר רוח

אם הוא באמת רוצה להשתדרג הוא חייב להבין שהוא לא קרוב ללהיות רונלדו ולא מסי וההצלחה שלו תלויה מאוד ביכולת שלו להיות גם שחקן שמפרגן לקבוצה ורוצה בהצלחתה לא פחות מהצלחתו.

ודי עם השפת גוף הזאת כאילו חייבים לו משהו.

2 דקות לפני, Marco_Reus said:

הוא לא שם זין על הקבוצה ולא נעליים.

אני מצפה משחקן התקפה קודם כל לתרומה התקפית משמעותית והגנה סבירה, והוא נותן את זה, אף קבוצה לא מתגוננת עם 10 שחקנים כשהקבוצה היריבה תוקפת, לפעמים זה אפילו מתוכנן על מנת לצאת להתקפות מעבר מהירות במידה והייתה חטיפת כדור של שחקן אחר.

אתם תלמדו להעריך את יוני רק כשהוא כבר לא יהיה פה.

לא דיברתי על עכשיו אלא בתחילת העונה, לפי השפת גוף ראית שלא אכפת לו, לא מדובר בשום טקטיקה מתוכננת.