Jump to content

טל בן חיים - אחרי הדרבי

Mentel

Recommended Posts

אגב, בשני המשחקים הכי טובים בליגה העונה- נגד ב"ש והיום שלישיית ההתקפה הייתה טבח יוני ופשיץ', אין לי מושג למה לא המשיכו להריץ אותם ביחד.

איזה קרוסים! 

משחק מצוין. סוף סוף קיבלנו משחק טיפוסי של שחקן אגף איכותי. 

נראה היה שדוניס לא באמת יודע לשחק ב4-3-3. זה גמר את טב״ח. 

מכביסט. 

9 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב, בשני המשחקים הכי טובים בליגה העונה- נגד ב"ש והיום שלישיית ההתקפה הייתה טבח יוני ופשיץ', אין לי מושג למה לא המשיכו להריץ אותם ביחד.

כנל גם נגד כפ"ס

לפני1 שעה , Krishi said:

קודם כל זה שהוא יודע להתראיין יותר טוב מכל דבר אחר שהוא עושה בחיים זה אנחנו כבר יודעים חח 

אבל אם להיות רציניים, היום היה משחק החזרה האמיתי שלו. רק שתהיה המשכיות גם מול קבוצות רציניות יותר. בקצב הזה הגיע הזמן שימציא את עצמו מחדש עם משחק גם ברגל שמאל בשביל הכניסות לאמצא (והבעיטות). הוא שחקן חכם, ואם הוא יראה שהוא מוצב בעיקר באגף ימין אני מאמין שהוא יבין את זה בעצמו. 

חוץ מזה אחלה טב"ח. 

המוח כבר הוכיח שיש לו בעיטה טובה בשתי הרגליים

זה מה שציפיתי ממנו לתת כשחזר, לפחות לפרקים. 

זה עדיין רחוק מאוד מהיכולת שהייתה לו בתחילת עונת שוטא, חסרה המהירות, הדריבל עוד לא מספיק חד וגם בדיוק בבעיטה אבל הוא בהחלט הראה היום לא מעט איכויות כדורגל שנותנות סיבות לאופטימיות להמשך הליגה שיהיה לנו אשכרה עוד שחקן קיצוני ראוי לליגה.

לפני1 שעה , Krishi said:

קודם כל זה שהוא יודע להתראיין יותר טוב מכל דבר אחר שהוא עושה בחיים זה אנחנו כבר יודעים חח 

אבל אם להיות רציניים, היום היה משחק החזרה האמיתי שלו. רק שתהיה המשכיות גם מול קבוצות רציניות יותר. בקצב הזה הגיע הזמן שימציא את עצמו מחדש עם משחק גם ברגל שמאל בשביל הכניסות לאמצא (והבעיטות). הוא שחקן חכם, ואם הוא יראה שהוא מוצב בעיקר באגף ימין אני מאמין שהוא יבין את זה בעצמו. 

חוץ מזה אחלה טב"ח. 

הגול בדרבי טוטו בעונת פאקו

25 דקות לפני, gilgil28 said:

המוח כבר הוכיח שיש לו בעיטה טובה בשתי הרגליים

1 דקה לפני, tkui said:

הגול בדרבי טוטו בעונת פאקו

קודם כל הבעיטה שלא בימין הרבה יותר טובה מהבעיטה בשמאל. וראו את זה גם היום שהכדורים יצאו יחסית חלשים יותר ולא מדויקים. אבל לא דיברתי רק על זה, אלא גם על הובלת הכדור.

הוא מניע את הכדור בעיקר עם ימין ולא עם שמאל. אם יכל לרוץ על הקו בימין ואז לחתוך פנימה ולהמשיך להוביל את הכדור בשמאל (ואחר כך גם לבעוט איתה כמו שצריך) זה חתיכת ערך מוסף. 

אני אומר את זה כי יחסית הוא שולט ברגל החלשה שלו לא רע, ואפשר עוד לשפר את זה.