Jump to content

הפועל החלשה בהיסטוריה - טייק 71

Omer

Recommended Posts

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש לי תקווה קטנה בלב שבית"ר תרד איתם אבל אין סיכוי

אני איתך,

בכלל, אם זה קורה ועוד מקנחים את העונה הזאת באליפות על הפרצוף של הקלגסים בשבילי השגתי הכל בכדורגל

Just now, המכבייה said:

שיחקנו היום מול האחרונה בטבלה. היא קבוצה ממש מחפירה. כנראה ההפועל הרעה ביותר שראיתי. 

יצא לי לראות אותם נגד חיפה, ביתר ונתניה. בשלושת המשחקים האלו הם שיחקו סבבה לגמרי, הגיעו למצבים ובהעדר איכות החמיצו. מה שראיתי היום היה לא דומה למה שהם הציגו באותם המשחקים. עד לפני המשחק היום הם ספגו 13 שערים בלבד, מכבי הייתה היום במשחק אדיר.

19 דקות לפני, קובי השועל said:

יצא לי לראות אותם נגד חיפה, ביתר ונתניה. בשלושת המשחקים האלו הם שיחקו סבבה לגמרי, הגיעו למצבים ובהעדר איכות החמיצו. מה שראיתי היום היה לא דומה למה שהם הציגו באותם המשחקים. עד לפני המשחק היום הם ספגו 13 שערים בלבד, מכבי הייתה היום במשחק אדיר.

נכון. 

33 דקות לפני, קובי השועל said:

הם גם לא יכולים לעשות לקלינגר סבוטאז כי הם יודעים שלא יפטרו אותו.  אחרי ה3-2 לא ראיתי אותם באווירה כזאת של השלמה.

17 דקות לפני, הנדון said:

מה הסיכוי לפטנזיה שאנחנו מורידים אותם רשמית לפני סיום הליגה הסדירה? או שזאת כבר חזירות. 

יש לפלייאוף תחתון 7 משחקים = צריך 22 נקודות יותר למקום 12 = לא יקרה

לפני9 שעות , קובי השועל said:

לא מסכים שמכבי הייתה אדירה.

שלטנו לגמרי במשחק וביטלנו אותם, אבל מצד שני גם לא היה הרבה מה לבטל. זו קבוצה חלשה שנחלשה עוד יותר בגלל הקורונה (חסרו להם איזה 4 שחקני הרכב).

1 דקה לפני, Shlomix said:

לא מסכים שמכבי הייתה אדירה.

שלטנו לגמרי במשחק וביטלנו אותם, אבל מצד שני גם לא היה הרבה מה לבטל. זו קבוצה חלשה שנחלשה עוד יותר בגלל הקורונה (חסרו להם איזה 4 שחקני הרכב).

חסר להם רק את שטקוס, והמחליף אתמול לא היה בעיה

בוזגלו לא משחק בלי קשר לקורונה

לפני10 שעות , קמאנן said:

4 גולים בסיבוב זה שיא שלילי חדש כאילו? היה כדבר הזה?

נשמע נתון הזיה שלא קרה בחיים

אני די בטוח שזה שיא שלילי.

בעונת 2015/2016 מכבי נתניה ירדה ליגה אחרי שסיימה במקום האחרון, עם ניצחון אחד בלבד בכל העונה, מתוך 33 משחקים. היא סיימה את העונה עם 14 שערי זכות ו-50 שערי חובה. סה"כ 12 נקודות.

נתניה בסיום הסיבוב הראשון היתה עם 7 שערי זכות ו-15 שערי חובה. הפועל העונה אחרי סיבוב עם 4 זכות ו-17 חובה

הבדיחה הכי גדולה בהפועל היא ניר קלינגר.

בהפועל יש מלא בדיחות, זה מועדון סטנד-אפ אבל ניר קלינגר עולה על כולם.

ניר קלינגר יאשים את אמא שלו ולא יקח אחריות. מאמן קשקשן, שאין לו מושג וחוץ מהמון עזרה מאבי נימני, לא הצליח להביא תארים\הישגים באף קבוצה.

הקבוצה היחידה שהצליח בה, זאת הפועל חיפה וגם משם הוא ברח אחרי שקיבל הצעה מביתר שממנה בסוף פוטר.

ניר קלינגר הזייה בתור מאמן (כואב להגיד את זה, אהבתי אותו כשחקן)

הקארמה היא גדולה על החגיגות שעשה על טוריחו והפרובוקציות האינוספיות שלו כנגד הספסל של מכבי.

ניר קלינגר - קבוצה לא כובשת, מקום אחרון והוא מדבר על הסגל כאילו הפועל כפ"ס והפועל חדרה משחקות עם מאלדיני וקאקה. קשקשן.

ועל הפועל כבר נגמרו המילים...הקבוצה הזאת חייבת להיסגר, אוהדים בושה, הנהלה בושה, קבוצה של גנבי דעת גדולים וכעת הזמן לשלם.

אובארוב, פואד, אדהם שבטה, שמעון מזרחי, אבוקסיס, טועמה....קארמה...יא בני שרמוטה

דל"פ - מקווה שביתר ירדו ליגה ולא הפועל.

ביתר קבוצה **** כל עונה משלשלת נגד היריבה לתואר (עוד מתקופת הריצה מול בש) ובאים מולנו הכי מסריח.

הפועל לא מפריעים לי, שישארו בליגה ויהיו אומללים. כל שנה מחדש כיף לאנוס אותם.

סופרים כבר 15-0 יחס שערים וחמישה נצחונות רצופים. תבואו כל יום יא שרמוטות.