Jump to content

נושא יתר מחזור 13

Krishi

Recommended Posts

3 דקות לפני, אקיטה said:

סיבוב ראשון.

יש עוד אחד, ועוד פלייאוף, תנוחו, יש עוד זמן לתקן, אבל הגיע הזמן לרצף נצחונות משלנו, חיפה תאבד נקודות.

בדיוק, יש להם פער לא קטן אבל תכלס זה תלוי בנו, אם נתחיל רצף טוב שיכלול ניצחון גם עליהם זה יכניס אותם ללחץ והנה קיבלנו עונה חדשה

סהכ 13 מחזורים

Just now, המפלצת מלוך נס said:

זה לא מכביזם, זה פאתטיזם

אני לא מבין למה יש עכברים שיצאו מהחורים ומעירים לי הערות... 

Just now, PLASTOMAN said:

והסיכוי שזה יקרה שואף לאפס. אנחנו כל כך לא שם. 

אז נגיע לשם, קצת אמונה. 

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא ידענו שניפול על אחד כמו דוניס

חשבתי שבגלל הקורונה ולוחות הזמנים, אפשר להמר על בכר שהוא מאמן טוב בעיני. האירוני הוא שלמרות האיחור בהכנות, עמדנו במשימה הראשונה כמעט בשלמות. ועם דוניס. 

4 דקות לפני, Krishi said:

אין ברירה, נצטרך לנצח את כל המשחקים עד סוף הליגה ולקחת את האליפות. כך או כך זה יהיה שלנו. 

רצף נצחונות שלנו עד המשחק נגדם הוא מאסט לאליפות.

המשחק מולם במקרה כזה יכול להיות תפנית גדולה, רצף ניצחונות כולל עליהם והם משלשלים כבר במחזור אחרי המשחק מולם ונוכל לנגוס בשאר הפער מהר.

הביטחון שלהם מזה שאף אחד לא ממש קרוב אליהם עכשיו בטבלה, זה יכול להשתנות ברגע.

Just now, Krishi said:

אני לא מבין למה יש עכברים שיצאו מהחורים ומעירים לי הערות... 

אז נגיע לשם, קצת אמונה. 

סליחה שהגבתי לירום הודו.

תמשיך לברבר.

12 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שנה הבאה זה יהיה עוד יותר שלהם, יונתן יעזוב, גלזר, סבוריט, דור פרץ כנראה, הם יביאו את אצילי, בסך הכל יהיה שיויון. 

עם איך שגלזר נראה העונה מי תיקח אותו? וליוני עם כל האהבה אין מה לחפש באירופה . הוא פשוט לא מתאים .

חחחחח לא מבין את מי שאומר שזה תלוי בנו

אין דבר כזה לנצח עונה בלי להפסיד. צאו מהסרט שאיביץ הרגיל אותנו.

מה שנשאר לעשות כרגע זה להתחיל להילחם על העונה הבאה 

Just now, ron123 said:

עם איך שגלזר נראה העונה מי תיקח אותו? וליוני עם כל האהבה אין מה לחפש באירופה . הוא פשוט לא מתאים .

עם זה אני מסכים, רק שחוץ מהם יש המון שומן עודף בקבוצה. יש מצב שצריך להחזיר את כל הנושאים על חשבונם

5 דקות לפני, דקסטר said:

החלק הראשון לא נכון החלק השני לא יהיה

גם הרביעי.

לפחות סעיף 3 נכון

גלזר במשחק המסירות מזעזע , לא רואה אותו מצליח באירופה ככה כרגע (מה גם שהעונה הוא מאד סביר) 

יונתן כהן לדעתי אם יוצא לאירופה הורס לו תקריירה, דעה לא פופולרית אבל הוא שחקן ממוצע מינוס ופוגע בשטף המשחק שלנו. אף פעם לא התלהבתי ממנו כמו שלא אבכה אם הוא יעזוב. 

דור פרץ וסאבוריט חובה להשאיר ואני מאמין שדברים יסתדרו והם יישארו לפחות לעוד עונה.

וזהבי יחזור ברגע שיחזור הקהל לדעתי , בטח תחילת עונה הבאה

זה בקלות יכול להפוך לשושלת. הם ימשיכו להביא שחקנים (אצילי, אלחמיד ועוואד זה חיזוק רציני גם לעונה הבאה).

השאלה אם אנחנו נתאפס. אם נביא כבר עכשיו מאמן שילמד את הקבוצה לקראת העונה הבאה, נביא מנכ"ל שיעשה פה סדר ואולי גם איזה מנהל מקצועי, נחתים שחקנים שהופכים לחופשיים בקיץ (קניקובסקי, נחמיאס), נאריך חוזים למי שצריך ובקיץ לא נחזור על אותן טעויות, אפשר למנוע מהם את זה.

לצערי אני בספק אם פסיק ממה שכתבתי פה יקרה וחבל.

3 דקות לפני, YallaMaccabi said:

גלזר במשחק המסירות מזעזע , לא רואה אותו מצליח באירופה ככה כרגע (מה גם שהעונה הוא מאד סביר) 

יונתן כהן לדעתי אם יוצא לאירופה הורס לו תקריירה, דעה לא פופולרית אבל הוא שחקן ממוצע מינוס ופוגע בשטף המשחק שלנו. אף פעם לא התלהבתי ממנו כמו שלא אבכה אם הוא יעזוב. 

דור פרץ וסאבוריט חובה להשאיר ואני מאמין שדברים יסתדרו והם יישארו לפחות לעוד עונה.

ליונתן כהן אכפת רק מיונתן כהן

לדעתי כרגע הוא מזיק מאוד לקבוצה

*ללא קשר לכמות שערים או בישולים שלו 

6 דקות לפני, YallaMaccabi said:

סבבה, אתה כותב כעובדה "אף אחד לא יעזוב". אם צריך להמר אז אהמר שפרץ וסבוריט עוזבים.

וחשבתי שדיברת על ינואר לגבי זהבי וזה לא יקרה. מיכה? כנראה לא הבנת מי זה מיטש.

ונדבר ביוני.

14 דקות לפני, מרגוליס said:

חחחחח לא מבין את מי שאומר שזה תלוי בנו

אין דבר כזה לנצח עונה בלי להפסיד. צאו מהסרט שאיביץ הרגיל אותנו.

מה שנשאר לעשות כרגע זה להתחיל להילחם על העונה הבאה 

מה זה קשור 

על הנייר אם ננצח את המשחקים הישירים מול חיפה ניקח אליפות 

פה ושם שתי הקבוצות יאבדו נקודות 

3 דקות לפני, דקסטר said:

סבבה, אתה כותב כעובדה "אף אחד לא יעזוב". אם צריך להמר אז אהמר שפרץ וסבוריט עוזבים.

וחשבתי שדיברת על ינואר לגבי זהבי וזה לא יקרה. מיכה? כנראה לא הבנת מי זה מיטש.

ונדבר ביוני.

דווקא לדעתי סבוריט כן ישאר, כי הוא כבר אמר שהוא רוצה (אלא אם כן מכבי יהיו ממש מפגרים.)

פרץ יעזוב כמעט בוודאות.

רק לפני שבועיים וחצי עשינו טופ 32, רק לפני שלושה ימים פוטר המאמן שעשה את זה. זה לכל הפחות מראה שלמכבי יש שאיפות, רצונות ואתגרים. אני מאמין שמכבי תעשה מהלך עמוק ויסודי. התוצאות של חיפה לא קשורות לעניין הזה. לא צריך להיות באבל אלא לעבוד נכון ולראות עם מי יוצאים לאתגר הזה. זה לוקח זמן. לפחות הכנסנו כסף לקופה, שיפרנו ניקוד ומבחינתי בתים ובטח עליה לנוק אאוט- זה תואר לכל דבר שהוא פחות רק מאליפות. אפשר להנות מזה ולפרגן לזה. שאלו יהיו הצרות הספורטיביות שלנו...

Just now, ravid said:

אני חושש שרק מעשה קיצוני יכול להציל את העונה הזאת. שמישהו יקפיץ את הנושא המקורי של מחזור 3 מלפני שנתיים.

כבר אמרתי שצריך להוציא את הנשק הסודי. חבל.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

שחקנים כמו בלקמן, ריקן, שכטר, ייני, הפרסי, בן חיים, יונתן השנוא - לא צריכים להיות כאן עונה הבאה.

אמא שלך זונה

1 hour ago, אלק נילאש said:

גם לי היה ברור שזה הזמן הכי טוב להביא מאמן ישראלי ראשון, בטח כשזה פוגע גם ביריבה ישירה.

משום מה יש נטייה לאוהדי מכבי לזלזל בו. פעם זה היה הכל וואקמה, עכשיו זה בגלל שפותחים לו רגליים.

לא מזלזל בו לרגע והוא מאמן טוב (וגם לא טענתי שזה רק בגלל נוואקמה אלא בגלל הסמים בשתי העונות הראשונות שלהם ושלישית מכוח האינרציה)

ועדיין לא רוצה כאן את התקשורת וכל כתבי החצר!

כנראה שכחתם איך זה מאמן שמעורבב אם אתם שוב רוצים את זה

59 דקות לפני, דקסטר said:

החלק הראשון לא נכון החלק השני לא יהיה

גם הרביעי.

לפחות סעיף 3 נכון

לא 

שרי בן 32..

2 דקות לפני, tkui said:

אמא שלך זונה

לא מזלזל בו לרגע והוא מאמן טוב (וגם לא טענתי שזה רק בגלל נוואקמה אלא בגלל הסמים בשתי העונות הראשונות שלהם ושלישית מכוח האינרציה)

ועדיין לא רוצה כאן את התקשורת וכל כתבי החצר!

כנראה שכחתם איך זה מאמן שמעורבב אם אתם שוב רוצים את זה

לא 

שרי בן 32..

אחי דוניס היה מדליף לכתבים את ההרכב שלו על מה אתה מדבר?