Jump to content

המחליפים מול קריית שמונה

itan17

Recommended Posts

13 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. גם חוזז. או כל ווינגר אחר. רק לא להיות מושקע רגשית במה שטבח היה פעם. המאבק על החולצה פתוח. 

ברור שפתוח לכולם אבל אני לא חושב שטב"ח היה רע והוא הראה סימני חיים.  צריך לקבל יותר דקות אולי הדרבי יעיר אותו. ושישחקו באמת גם על הכנפיים לא כמו עם דוניס זה יראה יותר טוב (תכף לכל שחקני הכנף). 

פעם ראשונה שאני זוכר שהשחקן המצטיין הוא השחקן המצטיין כי צעק על שופט, והצעקה הזאת היתה המהלך הכי מוצלח שלנו בכל המשחק. הוא כנראה הציל למכבי את העונה עם הלחץ הזה על השופט.

26 דקות לפני, Omer said:

פעם ראשונה שאני זוכר שהשחקן המצטיין הוא השחקן המצטיין כי צעק על שופט, והצעקה הזאת היתה המהלך הכי מוצלח שלנו בכל המשחק. הוא כנראה הציל למכבי את העונה עם הלחץ הזה על השופט.

מי זה? פספסתי כנראה...

אגב בשביל להבקיע בדקה 98 אחרי שפסלו לנו גול בדקה 90, שמוציא את כל האוויר, צריך הרבה אופי.

לפחות את זה הוא לא העלים לנו לגמרי.

לפני7 שעות , itan17 said:

אגב בשביל להבקיע בדקה 98 אחרי שפסלו לנו גול בדקה 90, שמוציא את כל האוויר, צריך הרבה אופי.

לפחות את זה הוא לא העלים לנו לגמרי.

כמו שאמרתי בנושא אחר, השחקנים עדיין מאמינים, אולי אפילו יותר מהאוהדים. אתה רואה את שפת הגוף, אתה רואה את הטירוף ושמעת מה דור פרץ אמר בראיון. בראש שלהם הם עדיין הקבוצה שרמסה פה את הליגה. אני באמת לא יודע כמה הם צודקים אבל אין ספק שזה מרכיב קריטי כדי שתהיה בכלל אופציה לקאמבק. הכי חשוב כרגע זה לנצח כל משחק. לא משנה איך. אני מוכן להתערב שאם נשים קצת לחץ על חיפה הם יתחילו לפקשש, זה אותם שלשלנים שהיו פה בשנה שעברה, שלא תתבלבלו.

האמת שראיתי מטב"ח כמה פעולות יפות במשחק שקצת גרמו לי לחשוב מה קרה לו כשהוא שיחק תחת דוניס ונראה כמו תחת. לא מסכים עם הביקורת שלכם כלפיו. גם הוא כמו הרבה שחקנים צריך לשחק יותר ובמקום הטבעי שלו (ולא מגן ימני). 

שכטר הוסיף בעיקר את השכטריות שלו וכמו שאמרו פה הפעולה הכי טובה שלו הייתה ההתנפלות על השופט. בלי זה יש מצב שלא היה נבדק פה בכלל שום פנדל.

חוזז זה שגרם לפנדל, אז את שלו הוא עשה חח

ודן ביטון, אחרי שלקחו לו בישול מנבדל גבולי (הייתי בטוח שהכתף של המגן של ק"ש נמצא לפחות באותו קו עם פרץ, ולא הראו לנו את הזווית הישרה לקו הנבדל) עמד בלחץ והבקיע כמו גדול את השער על הבאזר מה שנקרא. 

סה"כ כל מחליף תרם את שלו.

מצטער אבל הווינגרים שלנו על הספסל חוזז וטל לא ברמה הדרושה.

אפשר אפילו להסתכל על המהלך בפנדל, שבדיעבד הציל לנו את המשחק, אבל מתן פשוט קיבל שם החלטה לא נכונה לעשות עוד צעד פנימה במקום להעיף כדור לרחבה בסוף תוספת הזמן. 

טל, עדיין שחקן חכם, אבל איבד את היכולת לעבור שחקן על מהירות על הקו שהיתה הנשק הכי חזק שלו.

שמח על התרומה שלהם אתמול אבל אנחנו צריכים שחקנים טובים מהם

19 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אפשר אפילו להסתכל על המהלך בפנדל, שבדיעבד הציל לנו את המשחק, אבל מתן פשוט קיבל שם החלטה לא נכונה לעשות עוד צעד פנימה במקום להעיף כדור לרחבה בסוף תוספת הזמן. 

טל, עדיין שחקן חכם, אבל איבד את היכולת לעבור שחקן על מהירות על הקו שהיתה הנשק הכי חזק שלו.

מסכים בנוגע לטל.

אוהב אותו ומת שהוא יצליח אבל ווינגר הוא כבר לא. הוא לא רץ עם הכדור לא מנסה דריבל ולא מנסה לשחק על מהירות. הוא פשוט נהיה כמו עוד קשר במכבי והולך על הבטוח והאחראי.

כקיצוני אתה חייב לקחת סיכון עם הכדור בדיוק כמו הפעולה האחרונה של חוזז שגרמה לפנדל (היה או לא זה לא העניין),

וגם אם טעה שמשך עוד פעם פנימה (כמו שכבר ראיתי כאן שצועקים עליו) זה גם לא העניין - אלא עצם הפעולה.

מכל מה שראינו אצלנו, חוזז הוא הכי קרוב לקיצוני אצלנו.

בסגל הנוכחי (אם לא יגיע רכש) הייתי מנסה להריץ כמה משחקים את גררו.

לתת לו בטחון שהאגף שלו ואני בטוח שנראה ממנו פעולות של קיצוני כמו שאנחנו מצפים ולא נראה מאלמוג או יונתן כי זה פשוט לא התפקיד שלהם.

כל זה בהנחה שבמכבי באמת רוצים לשחק עם אגפים קלאסיים - שחקן עם רגל על הקו

עם כוח ומהירות שלוקח את המגן שלו לטיולים מדי פעם.

והכי מתאימים כרגע מכל הסגל זה חוזז שראינו וגררו שלא ראינו.

לצערי כל מה שרשמתי כאן בטל בשישים כי זה לא תבנית המשחק של מכבי.

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

כמו שאמרתי בנושא אחר, השחקנים עדיין מאמינים, אולי אפילו יותר מהאוהדים. אתה רואה את שפת הגוף, אתה רואה את הטירוף ושמעת מה דור פרץ אמר בראיון. בראש שלהם הם עדיין הקבוצה שרמסה פה את הליגה. אני באמת לא יודע כמה הם צודקים אבל אין ספק שזה מרכיב קריטי כדי שתהיה בכלל אופציה לקאמבק. הכי חשוב כרגע זה לנצח כל משחק. לא משנה איך. אני מוכן להתערב שאם נשים קצת לחץ על חיפה הם יתחילו לפקשש, זה אותם שלשלנים שהיו פה בשנה שעברה, שלא תתבלבלו.

מסכים רואים מתי זאת מכירה ומתי זה לא שינוי לא קורה תוך יממה ומקווה שמפה רק נעלה.

לפני2 שעות , Krishi said:

האמת שראיתי מטב"ח כמה פעולות יפות במשחק שקצת גרמו לי לחשוב מה קרה לו כשהוא שיחק תחת דוניס ונראה כמו תחת. לא מסכים עם הביקורת שלכם כלפיו. גם הוא כמו הרבה שחקנים צריך לשחק יותר ובמקום הטבעי שלו (ולא מגן ימני). 

שכטר הוסיף בעיקר את השכטריות שלו וכמו שאמרו פה הפעולה הכי טובה שלו הייתה ההתנפלות על השופט. בלי זה יש מצב שלא היה נבדק פה בכלל שום פנדל.

חוזז זה שגרם לפנדל, אז את שלו הוא עשה חח

ודן ביטון, אחרי שלקחו לו בישול מנבדל גבולי (הייתי בטוח שהכתף של המגן של ק"ש נמצא לפחות באותו קו עם פרץ, ולא הראו לנו את הזווית הישרה לקו הנבדל) עמד בלחץ והבקיע כמו גדול את השער על הבאזר מה שנקרא. 

סה"כ כל מחליף תרם את שלו.

מסכים חושב שדווקא טב"ח נכנס טוב למשחק וניסה לעשות כמה דברים צריך להבין שדוניס הרג את הספסל וגם את כל הכנפיים.

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

אתה מנתח מהלך אחד ״לא טוב״ של חוזז, שגם הוביל בסוף לפנדל? אז בשביל לנתח את הפעולות הלא טובות שעשו אתמול יונתן ואלמוג צריך עוד נושא. גם פשיץ׳ אגב, אבל דיברת על קיצוניים.

לפני2 שעות , barak said:

מסכים בנוגע לטל.

אוהב אותו ומת שהוא יצליח אבל ווינגר הוא כבר לא. הוא לא רץ עם הכדור לא מנסה דריבל ולא מנסה לשחק על מהירות. הוא פשוט נהיה כמו עוד קשר במכבי והולך על הבטוח והאחראי.

כקיצוני אתה חייב לקחת סיכון עם הכדור בדיוק כמו הפעולה האחרונה של חוזז שגרמה לפנדל (היה או לא זה לא העניין),

וגם אם טעה שמשך עוד פעם פנימה (כמו שכבר ראיתי כאן שצועקים עליו) זה גם לא העניין - אלא עצם הפעולה.

מכל מה שראינו אצלנו, חוזז הוא הכי קרוב לקיצוני אצלנו.

בסגל הנוכחי (אם לא יגיע רכש) הייתי מנסה להריץ כמה משחקים את גררו.

לתת לו בטחון שהאגף שלו ואני בטוח שנראה ממנו פעולות של קיצוני כמו שאנחנו מצפים ולא נראה מאלמוג או יונתן כי זה פשוט לא התפקיד שלהם.

כל זה בהנחה שבמכבי באמת רוצים לשחק עם אגפים קלאסיים - שחקן עם רגל על הקו

עם כוח ומהירות שלוקח את המגן שלו לטיולים מדי פעם.

והכי מתאימים כרגע מכל הסגל זה חוזז שראינו וגררו שלא ראינו.

לצערי כל מה שרשמתי כאן בטל בשישים כי זה לא תבנית המשחק של מכבי.

מסכים שחוזז הוא הווינגר הכי אמיתי בסגל. 

39 דקות לפני, itan17 said:

אתה מנתח מהלך אחד ״לא טוב״ של חוזז, שגם הוביל בסוף לפנדל? אז בשביל לנתח את הפעולות הלא טובות שעשו אתמול יונתן ואלמוג צריך עוד נושא. גם פשיץ׳ אגב, אבל דיברת על קיצוניים.

אל תבלבל. חוזז פשוט לא מספיק טוב להיות הווינגר הפותח במכבי.

לנסות לעבור שחקן כדי להיכנס לרחבה כשאתה בדקה ה94 במקום פשוט לשלוח את הכדור פנימה, זו החלטה שגויה.

לפני12 שעות , Omer said:

דן גלזר נגד חיפה ב4:3

חוזז פשוט לא ברמה, זה שהוא שחקן קו קלאסי לא אומר שהוא טוב בזה, קבלת החלטות נוראית, דריבל חלש, יש לו מהירות שלא באה לידי ביטוי ואני חושב שלא ראיתי אותו עובר שחקן באחד על אחד בחיים, כל עוד לא מתחזקים בינואר בווינגר, רק טב"ח.

למה מישהו כאן ציפה שחוזז ואלמוג פתאום יהפכו לסלאח ומאנה ?

הם צריכים לבנות את הביטחון שלהם מחדש.

בכללי, חוזז הוא שחקן נחמד לליגה, פחות למכבי. 

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

אל תבלבל. חוזז פשוט לא מספיק טוב להיות הווינגר הפותח במכבי.

לנסות לעבור שחקן כדי להיכנס לרחבה כשאתה בדקה ה94 במקום פשוט לשלוח את הכדור פנימה, זו החלטה שגויה.

אתה אל תבלבל. אני ממש לא הופך את חוזז לשחקן הרכב ולא חושב שהוא צריך להיות כזה (כמובן שלקבל יותר קרדיט מאשר אצל דוניס), אבל נתת דוגמה על מהלך אחד שלו, שבסופו של יום הביא גם את הניצחון, כשקודם לכן פשיץ׳, יונתן ואלמוג חירבו את משחק ההתקפה.

אפשר לבקר אותו, אבל לחפש דווקא את המהלך שהביא לפנדל כדי להדגיש שהוא טעה (נכנס רק דקה 81 כן?) ולא מתאים להרכב זה די מופרך בעיניי.

לפני5 שעות , itan17 said:

אתה אל תבלבל. אני ממש לא הופך את חוזז לשחקן הרכב ולא חושב שהוא צריך להיות כזה (כמובן שלקבל יותר קרדיט מאשר אצל דוניס), אבל נתת דוגמה על מהלך אחד שלו, שבסופו של יום הביא גם את הניצחון, כשקודם לכן פשיץ׳, יונתן ואלמוג חירבו את משחק ההתקפה.

אפשר לבקר אותו, אבל לחפש דווקא את המהלך שהביא לפנדל כדי להדגיש שהוא טעה (נכנס רק דקה 81 כן?) ולא מתאים להרכב זה די מופרך בעיניי.

אני אסביר שוב. אני חושב שחוזז לא מתאים להרכב, כי הוא לא מספיק טוב בין היתר בגלל קבלת החלטות.

זאת היתה דוגמה. אחת. היא בעיקר היתה תשובה מראש למי שיגיד שחוזז הביא ניצחון אתמול.

מה הטעם בהשוואות לשחקנים אחרים? מישהו אמר שהשאר מושלמים?

אגב גם ליונתן היה קשה להידבק להרכב בדיוק בגלל קבלת ההחלטות שלו,  עד שהמספרים שהוא נתן היו שווים אתה המחיר של החלטות רעות וחוסר דיוק

• 3 weeks later...