Jump to content

מכבי ת"א - ק"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Dan eran said:

חחחחחח איזה אוהד חיפה באינסטגרם של מכבי טען שכל משחק אנחנו מקבלים פנדל

כנראה הוא לא מחובר לקבוצה שלו

הם בדרך לשבור את השיא של ב"ש...

בוא נסכם. הכשלה הייתה בוודאות. חא יודע אם חלק לא יודע את החוק או לא, הוא נכנס לו עם הצוואר בתנועה של רגל שמאל. באמת שעל זה אין לי מושג איך אפשר להתווכח. זה שחוזז רץ לכיוון השחקן לא רלוונטי, שחקן שנכנס לתוקף בתנועה ופספס כדור זה הכשלה. עכשיו אם היה פנדל, לטעמי כן. בדרך כלל ואר לא משנה החלטות גבוליות ומשאיר את השריקה המקורית. אבל גם הואר ואפילו השופט החליטו לשנות? חשוד, רק מחזק את הטענה שלי. 

לגבי המשחק, חא הגיע לנו לנצח אולי. אבל פנדל הגיע.

2 דקות לפני, i.d.a.n said:

כל עוד מדובר על ההכשלה, לדעתי אין פנדל. אם מדובר על נגיעת יד- אין על מה לדבר זה פנדל ברור. 

תסביר. התוצאה היא אותה תוצאה. הכדור הלך לאותו המקום.

2 דקות לפני, i.d.a.n said:

כל עוד מדובר על ההכשלה, לדעתי אין פנדל. אם מדובר על נגיעת יד- אין על מה לדבר זה פנדל ברור. 

מה זה משנה כל עוד? 

הגיעו לנו 2 פנדלים המשחק, הראשון על אלמוג שלא נשרק. השני על נגיעת יד ברחבה שנשרק.

1 דקה לפני, אלמוג מלול said:

תסביר. התוצאה היא אותה תוצאה. הכדור הלך לאותו המקום.

מה יש להסביר? בגליץ' עצמו הוא לא עשה עליו עבירה שאמורים לשרוק לפנדל. 

אם תוך כדי הגליץ הזה הוא נוגע ביד אז זה פנדל ברור בגלל הנגיעה ולא בגלל עבירה. בחייאת לא צריך לשכנע את עצמכם בכוח שבגליץ הזה הייתה עבירה. הוא בועט לו בגב. 

כמה זה לא מעניין.

כל כך חשוב, יום שני הקוקסיפותים חושפי הפטמות לטלוויזיה, הגיע הזמן לרצף נצחונות, וכמה שיותר ארוך.

חיפה יאבדו נקודות.

2 דקות לפני, itanar said:

מה זה משנה כל עוד? 

הגיעו לנו 2 פנדלים המשחק, הראשון על אלמוג שלא נשרק. השני על נגיעת יד ברחבה שנשרק.

אחלה בדיעבד אתה מדבר על נגיעת יד. אף אחד פה לא ידע שעל זה שרקו עד לפני 5 דקות. כל הנושא המיותר הזה היה אם הייתה עבירה על חוזז או לא. 

אז ברור שאגיד כל עוד. 

וחלאס להתעסק בפנדל המחורבן הזה. העיקר שניצחנו. אכלתם את הראש

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

מה יש להסביר? בגליץ' עצמו הוא לא עשה עליו עבירה שאמורים לשרוק לפנדל. 

אם תוך כדי הגליץ הזה הוא נוגע ביד אז זה פנדל ברור בגלל הנגיעה ולא בגלל עבירה. בחייאת לא צריך לשכנע את עצמכם בכוח שבגליץ הזה הייתה עבירה. הוא בועט לו בגב. 

טוב עזוב. אנחנו רואים דברים שונים. אם אתה לא רואה שעם הצוואר הוא פגע לו ברגל. אין לנו על מה להתדיין.

12 דקות לפני, אלמוג מלול said:

בוא נסכם. הכשלה הייתה בוודאות. חא יודע אם חלק לא יודע את החוק או לא, הוא נכנס לו עם הצוואר בתנועה של רגל שמאל. באמת שעל זה אין לי מושג איך אפשר להתווכח. זה שחוזז רץ לכיוון השחקן לא רלוונטי, שחקן שנכנס לתוקף בתנועה ופספס כדור זה הכשלה. עכשיו אם היה פנדל, לטעמי כן. בדרך כלל ואר לא משנה החלטות גבוליות ומשאיר את השריקה המקורית. אבל גם הואר ואפילו השופט החליטו לשנות? חשוד, רק מחזק את הטענה שלי. 

לגבי המשחק, חא הגיע לנו לנצח אולי. אבל פנדל הגיע.

מה אתה מסתלבט

שמע אני משתין פה מצחוק

הוא נכנס לו עם הצוואר ברגל שמאל?

אתם אמיתיים או מה

עזבו את הפנדל רגע. עזבו את החולשה שלנו.

ניצחנו בדקה ה98 אחרי שפסלו לנו גול דקה 90. יש עדיין סיכוי לאליפות. לכו לחגוג. אין הרבה הזדמנויות כאלה עם מכבי העונה. היינו שנייה מלהפסיד עונה שלמה.

התחלתי לשים שירי מכבי בדגש על שירי דרבי ולצרוח כאילו אני באצטדיון. אנשים חשבו שאני משוגע. פאק כמה שהתגעגעתי לזה. ממליץ בחום זה עוזר.

1 דקה לפני, YNWA said:

מה אתה מסתלבט

שמע אני משתין פה מצחוק

הוא נכנס לו עם הצוואר ברגל שמאל?

אתם אמיתיים או מה

לא נשמה. אתה מסתלבט. אפשר להתדיין אם ההכשלה שווה פנדל. אבל הכשלה הייתה. מוזמן לפתוח ת6-1 של בארסה פריז ולראות תפנדל של ניימאר.

לפני2 שעות , kikoman said:

עכשיו זה הופך כאן לאישי, אלה שהותקפו להרגשתם, תוקפים

שיהיה גול של מכבי ונירגע כולנו ומהר

מביך דבר אחד- להיות כל כך חסר מושג(לא אתה ספיציפית) ולחשוב שהשחקנים הם רובוטים. אפס בהבנת אנשים, אפס בהבנת דינמיקה של קבוצה, אפס גדול האמת. כמו בפייסבוק.  שחןחן האהובה תעשה פה סדר כי זה בלתי נסבל וימות מאד מהר. ואם זה פורום אוהב, שיתנהג כמו אחד כזה.