Jump to content

מכבי ת"א - ק"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

מקווה מאוד שמי שעדיין החזיק בתחושת "יש לנו הסגל הטוב ביותר ורק המאמן הוא הבעיה" רואה עכשיו את המציאות מול עיניו. מחצית מעליבה ממש, יוני לא דייק אפילו בפס אחד, אלמוג על תקן דחליל, פשיץ' עדיין לא הבין שכל כדור שמגיע אליו אסור לחפש מסירה כי לא ייצא מזה כלום, לבעוט ולבעוט ולבעוט. סאבו ללא שום תרומה התקפית, ואין מצב שיואב זיו אפילו בגילו היה נותן מחצית כזו עצובה כמו שנתן קנדיל.

מקווה שלייבן יאמר לגולסה לא לעבור את חצי המגרש אחורה, בנבחרת כל פעם שהוא תופקד כקשר התקפי הוא עשה דברים יפים, הגיע הזמן לעשות זאת גם אצלנו..

Just now, Naor23 said:

ההצבה בקישור לא ברורה, פרץ יותר מדי מקדימה והוא ממש מתבזבז שם, חייב להחליף מקומות עם גולסה, ובכלל זה נראה כאילו גלזר משחק כקשר אמצע היום וגולסה אחורי.

חסרה איכות, זה הכל.

הבדל עצום בין קנדיל לג'ראלדש ואצילי לכל אחד מהווינגרים האחרים.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

כשאומרים לכם שיש בעיה בסגל לזה מתכוונים.

אין ספק שעמדת המאמן לא אוישה במאמן טופ אבל עדיין מה יש לו בדיוק בסגל? בדיוק כל השחקנים שהצטיינו בעונה שעברה עזבו ומהשאר שהיו טובים הקורונה שאבה את הכוחות.

אין שום שחקן שמשחק מעל הרמה הממוצעת שלו. ורובם מתחת. אין לי הסבר, אם זה הקורונה לבריאות.

תקשיבו אתם הזויים

אשכרה באים לפה כל אלה שהגנו על דוניס בחירוף נפש כדי לצאת במסע ״אמרתי לכם״ על מחצית אחת של משחק. אתם קולטים שסביר מאוד, שהסיבה שאנחנו נראים רע עם שחקנים שאנחנו מכירים ברובם, היא שהייתה בעיה בשיטת האימון וזה לא מסתדר תוך שנייה? אתם מצליחים להבין שבקושי היה חצי אימון עם ואן לוון? תנו לנשום שתי שניות לפני שאתם מאוננים על עצמכם שאתם גאוני כדורגל ורצים להחזיר את דוניס מנתב״ג 

6 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

דוניס הלך, המשאלה הכמוסה של 80% מהפורום התממשה, לדעתי זה סתם שעיר לעזאזל תורן.

בכל מקרה, בחייאת אם נראים רע תפסיקו לחפש אשמים חדשים , כשהם יעופו כלום לא יפתר..

חלקכם ימשיכו להאשים את דוניס כאילו הרוח שלו רודפת את הקבוצה, זה כבר לא באמת יזיק למכבי אז מוזמנים לשקר לעצמכם.

אחי אתמול הוא פוטר, פחות מלפני 24 שעות.

אימון אחד אפילו עוד לא היה בלעדיו

אנחנו עדיין נראים נורא. לא ראשונים לשום כדור, לא מצליחים לעשות כמה מסירות פשוטות, פסיץ׳ מאבד כמעט כל כדור שהוא מכדרר וחייב להפסיק עם זה.

כהן, סאבוריט וקנדיל וכל מי שמרים חייב לעשות הטעיה לפני שמרימים את הכדור! 

לא ייתכן שכל ניסיון הרמה פוגע בשחקן שמולך!

מקווה לשינוי בחצי השני.

חוץ מלהכניס את דן ביטון הייתי שמה את הרננדז מגן ימני ואת ייני בלם שמאל במקום קנדיל. הוא לא הצליח להכניס כדור אחד נורמלי היום. 

Just now, Wade said:

תקשיבו אתם הזויים

אשכרה באים לפה כל אלה שהגנו על דוניס בחירוף נפש כדי לצאת במסע ״אמרתי לכם״ על מחצית אחת של משחק. אתם קולטים שסביר מאוד, שהסיבה שאנחנו נראים רע עם שחקנים שאנחנו מכירים ברובם, היא שהייתה בעיה בשיטת האימון וזה לא מסתדר תוך שנייה? תנו לנשום שתי שניות לפני שאתם מאוננים על עצמכם שאתם גאוני כדורגל ורצים להחזיר את דוניס מנתב״ג 

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

(ולא, אני לא חושב שהם צודקים)

זה היה ברור שמאמן חדש לא יפתור לנו את הבעיות. עוד מעונה שעברה ראינו דברים מטרידים מבחינה התקפית.

אילון ויונתן רבים מי יותר חלש, פשיץ' לא מביא ערך מוסף ואת התנועות שהוא עושה השחקנים לא רואים. גולסה חלש כבר כמה משחקים. קנדיל בלי הרמה אחת טובה. מעצבן.

הייתי מוציא את גולסה ומכניס את דן ביטון לאמצע ומחליף בין אלמוג וכהן באגפים.

Just now, Wade said:

תקשיבו אתם הזויים

אשכרה באים לפה כל אלה שהגנו על דוניס בחירוף נפש כדי לצאת במסע ״אמרתי לכם״ על מחצית אחת של משחק. אתם קולטים שסביר מאוד, שהסיבה שאנחנו נראים רע עם שחקנים שאנחנו מכירים ברובם, היא שהייתה בעיה בשיטת האימון וזה לא מסתדר תוך שנייה? תנו לנשום שתי שניות לפני שאתם מאוננים על עצמכם שאתם גאוני כדורגל ורצים להחזיר את דוניס מנתב״ג 

לפחות אם היו מחכים משחק אחד, אבל כנראה שזה אנושי להצדיק את עצמך כמה שיותר מהר

מקווה שנתעורר ומהר למחצית שניה

1 דקה לפני, itan17 said:

אחי אתמול הוא פוטר, פחות מלפני 24 שעות.

אימון אחד אפילו עוד לא היה בלעדיו

אני אמרתי - לא לחפש אשמים נוספים ,

איך הסקת מזה שאני מאשים את וואן לייבן

שאף אחד לא יצפה שנשחק כמו בעונה שעברה תוך מחצית מאז שדוניס לא פה. זה לוקח זמן העניין הזה גם אם יבוא מאמן אחר ויגיע חיזוק לא יהיה שינוי בשנייה של 180 מעלות. מקווה קודם כל שנדע לצאת מהמשחק עם הזה עם ניצחון. 

Just now, המכבייה said:

באמת שזה מביך להיכנס לכאן בזמן משחקים. לא פחות משום פורום אוהדים אחר. 

עכשיו זה הופך כאן לאישי, אלה שהותקפו להרגשתם, תוקפים

שיהיה גול של מכבי ונירגע כולנו ומהר

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

אני אמרתי - לא לחפש אשמים נוספים ,

איך הסקת מזה שאני מאשים את וואן לייבן

אתה לא

אתה מתייחס כאילו ליכולת היום אין קשר לדוניס שאתמול עוד העביר את האימון המסכם