Jump to content

הימורים - מי המאמן הבא?

Recommended Posts

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

האמת שאני לא ממש סומך עליו לתפקיד הזה.

הוא לא אימן מעולם, יש לו רזומה של אחד שלא תמיד מסתדר עם אנשים והקיץ הוא נכשל כישלון גדול. 

חוץ מזה שזה מרגיש לי כמו אלתור והנוער ידפק מזה וחבל.

למה אתה חושב שהוא נכשל הקיץ? 

מקווה שהוא לא ישאר גם כי לדעתי עשה עבודה מצויינת במחלקות הנוער, וגם כי אני לא חושב שהוא מתאים לאמן קבוצה שרצה לאליפות.

נראה שיש לנו רק מה להפסיד ממהלך כזה.

Just now, מכביסט לעד said:

הוא היה חלק מהאחראים על הרכש ועשה את זה בצורה רעה.

אני לא יודע איך הסקת את זה, או מי אישר את העניין. למעשה - אף אחד לא יודע מי היה אחראי על הרכש בקיץ, מי דחף לרכש, מי עבד על זה (או לא עבד) ומי קיבל תשובות שליליות. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני לא יודע איך הסקת את זה, או מי אישר את העניין. למעשה - אף אחד לא יודע מי היה אחראי על הרכש בקיץ, מי דחף לרכש, מי עבד על זה (או לא עבד) ומי קיבל תשובות שליליות. 

אני די בטוח שהמנכל אמרה לציטוט שהאחריות המקצועית מתחלקת בין יצחקי לואן לייבן

לא קונה את קריאות שישאר בנוער. אם הוא איש מקצוע טוב שמכבי תנצל אותו במקום בו היא הכי צריכה.

האמת שנראה שמה שמכבי הכי צריכה זה מנהל ספורטיבי לבוגרים ולכן הייתי שמח שיגיע מאמן וואן לייבן ימלא את התפקיד הזה, אבל זה יגמור לנו את העונה כי יקח למאמן החדש זמן להיכנס.

בקיצור נראה שהכי נכון כרגע זה להישאר ככה ולבנות מערך חדש גם לבוגרים וגם לנוער. 

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

4 דקות לפני, turgi said:

אני די בטוח שהמנכל אמרה לציטוט שהאחריות המקצועית מתחלקת בין יצחקי לואן לייבן

אוקיי, אם זה אכן כך אז לוקח את המילים בחזרה, השאלה באמת איפה זה נתקע בשרשרת, כי אם נניח הם העבירו שמות של מועמדים וקיבלו ברקס על ניהול מו"מ כספי אז המחדל הוא במקום אחר. 

לפני10 שעות , itanar said:

מוזר לי קצת שמישהו שלא אימן בחיים אלא היה מנהל אקדמיה, הוא המאמן שלנו.

אבל סומך על מיץ'.

זו לא הפעם הראשונה שדבר כזה קורה אצלנו בעידן מיטש (אלא השלישית ליתר דיוק), וגם בפעמים הקודמות זו לא בדיוק היתה הצלחה מסחררת.

תכלס אין לנו זמן לחכות עד שיגיע מאמן זר וילמד תקבוצה במצב הנוכחי בליגה.

הבן אדם פה שנים, מכיר את היכולות של כל שחקן, והוא לא ישראלי.

אני בעד

• 2 weeks later...

אין מצב שמיץ' תוקף את דוניס (כפרה על פטריק) ונפגש גם עם איביץ'?

https://sport1.maariv.co.il/world-soccer/article/520363/?utm_medium=AR_6&utm_source=outbrain_Desktop&utm_campaign=Sport1

דוניס

צטט

"שמע, כשאני ניהלתי שיחות לפני שהגעתי למכבי תל אביב הן היו עם מיטש גולדהאר, ג'ק אנגלידיס וברק יצחקי. הריאיונות שלי היו איתם במשך הרבה זמן. את הדעות המקצועיות שלי פרשתי בפניהם. לא היה לי שום קשר עם פטריק. ואז הגעתי למכבי תל אביב ופתאום אני מגלה שזה האיש שאני צריך לדבר איתו על הנושאים המקצועיים ושהוא רוצה לקבוע בלא מעט דברים. הוא חשב שצריך לשחק רק 3:3:4. אני לא מאמן של שיטה אחת. אני מאמן של כמה שיטות משחק. של רעיונות יצירתיים בהתקפה. אבל במועדון יושב אדם שחושב הפוך ממני ובחודש האחרון גם דואג להגיד את זה בקנדה. לדבר על האימונים שלי שהם לא מספיק טובים, על הטקטיקה שלי שהיא לדעתו בעייתית. כך לא מתנהג אדם שצריך לעבוד איתי ונמצא מעלי".

לא ברור מה היה התפקיד של וואן לייבן, ג'ורדי לא התערב למאמנים

12 דקות לפני, kikoman said:

קבר אותנו בליגה עם 45 אחוזי הצלחה, כולם אשמים חוץ ממנו, אנטיוכוס

הוא לא מושלם.

אבל הבעיה יותר עמוקה..

גם בחומר השחקנים הנוכחי הם היו צריכים לנצח או לפחות לבעוט לשער מול בני יהודה ולא לשחק עם משקולות על הרגלייםל

דוניס הוא היסטוריה. ואן לייבן אחראי היום וזה מאוד מדאיג כי דוניס הוא לא הראשון שמתלונן עליו.

חבל שלא הבאנו מאמן במקום דוניס.

מה שהפריע לי היה שבתהליך המינוי של דוניס פטריק לא שותף (אם מה שהוא אומר זה נכון),

לא הגיוני שאם פטריק מעליו הוא לא יראיין אותו למשרה כמו שיצחקי היה שותף לזה.

אם דוניס היה רץ לאליפות פטריק לא היה מתערב. מכבי תחת דוניס הייתה קבוצה לא טובה כי הוא מאמן לא טוב ולצערנו הסמכות המקצועית היחידה במועדון היא פטריק.

הוא נתן את הדעת ואנחנו צריכים לשמוח על זה.

מפה ועד זה שהוא המאמן שלנו יש מרחק גדול, שלא קשור לסמכות מקצועית אלא שוב לניהול לא טוב וסחבת קבועה במינוי אנשי מקצוע.

פטריק לא יכשל לטעמי כי הוא מקצוען ויש לו חומר שחקנים טוב, אבל זה שאין פה דיבור על מינוי מאמן אמיתי שוב מתסכל אותי בתור אוהד.

1 hour ago, kikoman said:

קבר אותנו בליגה עם 45 אחוזי הצלחה, כולם אשמים חוץ ממנו, אנטיוכוס

בוא נראה איזה אחוזים פטריק יביא. אני מוכן להתערב שהוא יהיה באותו האיזור.

ואם פטריק עיצב את הסגל בקיץ לפי פילוסופיה מסויימת, והביאו מאמן שלא מתאים לפילוסופיה הזאת, אז הבעיה היא בהנהלה ולא במאמן עצמו.

14 דקות לפני, קמאנן said:

בוא נראה איזה אחוזים פטריק יביא. אני מוכן להתערב שהוא יהיה באותו האיזור.

אין מצב. מאמין שפטריק יגיע ל65-70%