Jump to content

הימורים - מי המאמן הבא?

Recommended Posts

לפני3 שעות , העכבר הצהוב said:

הכל אצלך רע וסטנדרטים גרועים.

אתה וואחד פלוץ מעיק של הפורום כלום לא ירצה אותך כי אתה חי בפוטבול מנג'ר ולא במציאות של היום יום.

תחזור למחילה שלך, עכברוש.

13 דקות לפני, קובי השועל said:

מכבד אותך, אבל קשה להגיד את זה כשנמצאים אצלך בקבוצה סבוריט טיבי פרץ גלזר גולסה ד.ביטון יוני אלמוג טבח שכטר פשיץ'..

יש כאן בסיס טוב, ברור שפחות מהעונה שעברה.

מסכים שאם הקבוצה מאומנת קצת יותר ונראית הגנתית כמו שנראינו אתמול לדוגמא היינו במיקום טוב יותר היום.

רוצה לומר, עם חיזוק טוב ונכון בינואר אנחנו שווים התמודדות עד הסוף. במיוחד שבחיפה הסגל קצר ובעונת קורונה כזאת זה בסופו של דבר יבוא בעוכריהם.

הלוואי אבל נדרש שיפור משמעותי ממש. 

רוצה להציע זווית שדווקא גורמת לי לאופטימיות. אמנם לא בטוח שלעונה הנוכחית, אבל כן לעתיד.

אצל מיץ' אם יש עונה שברור כבר באמצע שלה שהיא כנראה הולכת לפח ושמים מישהו זמני בתור מאמן, אז מגיעים לעונה שאחרי הכי מוכנים ורעבים שאפשר.

זה היה במהפכת ג'ורדי שסגר כבר חודשים לפני סוף עונה 2011-2012, ואז בקיץ הראשון שלו הביא מאמן מוקדם ורכש מוקדם.

וזה קרה גם לקראת מינוי איביץ', שידעו שג'ורדי לא ימשיך כבר מראש ודובר על המינוי של איביץ' כבר מספר חודשים לפני המינוי הרשמי שלו. וגם אז היה קיץ מעולה וחלק מבחינת החתמות.

אני מקווה שאם יצליח אז כמובן שזה מעולה, אבל אם לא ו-ואן לייוון יסחוב עד סוף העונה, אז יתכוננו במקביל לעונה הבאה ויסגרו עם איש מקצוע ראוי וגם יתקדמו מבחינת החתמות שחקנים.

לפני2 שעות , המכבייה said:

אני חושש שבכל הקשור לאליפות, היא גמורה. אנחנו לא טובים מספיק. 

לא מסכים בכלל...

תחתים את המוזהב וגם מכביניו כמאמן על הקווים יביא אליפות.

לפני1 שעה , וזה ברשת said:

רוצה להציע זווית שדווקא גורמת לי לאופטימיות. אמנם לא בטוח שלעונה הנוכחית, אבל כן לעתיד.

אצל מיץ' אם יש עונה שברור כבר באמצע שלה שהיא כנראה הולכת לפח ושמים מישהו זמני בתור מאמן, אז מגיעים לעונה שאחרי הכי מוכנים ורעבים שאפשר.

זה היה במהפכת ג'ורדי שסגר כבר חודשים לפני סוף עונה 2011-2012, ואז בקיץ הראשון שלו הביא מאמן מוקדם ורכש מוקדם.

וזה קרה גם לקראת מינוי איביץ', שידעו שג'ורדי לא ימשיך כבר מראש ודובר על המינוי של איביץ' כבר מספר חודשים לפני המינוי הרשמי שלו. וגם אז היה קיץ מעולה וחלק מבחינת החתמות.

אני מקווה שאם הצליח אז כמובן שזה מעולה, אבל אם לא ו-ואן לייוון יסחוב עד סוף העונה, אז יתכוננו במקביל לעונה הבאה ויסגרו עם איש מקצוע ראוי וגם יתקדמו מבחינת החתמות שחקנים.

קניתי

לפני17 שעות , וזה ברשת said:

אני מקווה שאם יצליח אז כמובן שזה מעולה, אבל אם לא ו-ואן לייוון יסחוב עד סוף העונה, אז יתכוננו במקביל לעונה הבאה ויסגרו עם איש מקצוע ראוי וגם יתקדמו מבחינת החתמות שחקנים.

אני חשבתי כבר בקיץ שלשם אנחנו הולכים.

אבל אני כבר לא בטוח אם העונה הזו "נשרפה" במודע.

מה שיפריע אם ואן לייבן יהיה המאמן הראשי

זה החור שהוא, שורה ושאר בעלי התפקידים משאירים הנוער

מרגיש לי פתרון מתפשר מידי בלי קשר להאם הוא מתאים או לא

לפני9 שעות , פנחס שוף said:

מה שיפריע אם ואן לייבן יהיה המאמן הראשי

זה החור שהוא, שורה ושאר בעלי התפקידים משאירים הנוער

מרגיש לי פתרון מתפשר מידי בלי קשר להאם הוא מתאים או לא

אין נוער כרגע עד הודעה חדשה...  היום היה משחק אחרון ועכשיו לפחות חודש בלי פעילות במחלקת הנוער.

לפני9 שעות , turgi said:

אני חשבתי כבר בקיץ שלשם אנחנו הולכים.

אבל אני כבר לא בטוח אם העונה הזו "נשרפה" במודע.

זה לא משנה. עצם זה שבהגדרה יש מאמן שלא ימשיך עונה הבאה בוודאות, ויודעים שצריכים למצוא מאמן לעונה הבאה, ולתכנן איתו רכש, זה לפי ההיסטוריה עם מיץ' יהיה בצורה אופטימלית בהרבה ממה שאנחנו רגילים.

5 דקות לפני, tkui said:

אז למה לפטר את דוניס אם מתחילים לבנות את העונה הבאה?

וכבר מהקיץ היו שמועות (יותר חארטות) שזה עונת מעבר

אולי כי הבינו שזה לא זה ועדיף לתת לאיש מערכת להדריך את הקבוצה בלי לחץ ויותר מדי ציפיות עד שימצאו את המאמן המתאים אם זה במהלך העונה ואם זה רק בקיץ

אבל זה לא כמו עם שותא עכשיו אין לנו מנהל מקצועי וצוות מסביב ואנחנו לוקחים מהנוער.

אז כנראה שכשייגמר הסגר בעוד כמה שבועות או שהנוער יידפק מזה (ובעקבות כך אני לא מאמין שזה מתוכנן) או שימנו צוות חדש