Jump to content

הימורים - מי המאמן הבא?

Recommended Posts

4 דקות לפני, Emmanuel said:

איביץ הוא פשוט יותר טוב, אבל אם תשאל אותי- סוזה. היה קסם אחר שם, כדורגל אחר, משהו שאני לא יודע להסביר. יכול להיות שזה גם קשור לקבוצה שהייתה לו אבל פאק איזה מאמן הוא היה. איך אין עדיין גיף של הריצה המטורפת שלו לשחקנים אחרי הגול של ערן בדרבי?

זה גם עניין של טיימינג, סוזה בא לעונה שניה אחרי הבנייה של אוסקר וג'ורדי, זאת תמיד עונה חזקה במחזור של קבוצה, גם איביץ' בא אחרי 3 שנים בלי אליפות.

קשה לדעת איך זה היה נראה אם היו מגיעים העונה אבל בטוח שיותר טוב ממה שדוניס השיג.

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

מצטער אבל סוזה זוכה פה לתהילה מוגזמת הנוסטלגיה קצת משקרת

אני זוכר את כל התלונות עליו 

גם סטטיסטית עם אוסקר הבקענו הרבה יותר(שמנו 5 לבית"ר, 4 להפועל, 6 להפועל חיפה, 5 לב"ש)

הלוואי שיבוא כן אבל אם צריך לבחור איביץ׳ ללא ספק

על מה אתה מדבר? הכי טוב שהיה כאן

למרות שאני אוהב את אוסקר

כל דור המאמנים הצעיר למד ממנו, בכר סילבס וכו

6 דקות לפני, kikoman said:

על מה אתה מדבר? הכי טוב שהיה כאן

למרות שאני אוהב את אוסקר

כל דור המאמנים הצעיר למד ממנו, בכר סילבס וכו

לא מזלזל בכלל פשוט התגובות פה זה אובר רומנטיזציה

הלוואי שיבוא

Just now, פנחס שוף said:

אובר רומנטיזציה?

אתה בליגה הישראלית למה אתה מצפה? סוזה ואיביץ׳ זה לא רק הכי גדול שהיה במכבי בשנים האחרונות זה הטופ איכות שהיה פה אי פעם בליגה.

Just now, kutomer said:

אובר רומנטיזציה?

אתה בליגה הישראלית למה אתה מצפה? סוזה ואיביץ׳ זה לא רק הכי גדול שהיה במכבי בשנים האחרונות זה הטופ איכות שהיה פה אי פעם בליגה.

לא הבנת לא משנה

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

הלוואי שיבוא

לא חשבתי שזילזלת, היינו כל משחק כמו בוגרים על ילדים

זוכר התחלות משחק מהחלומות נגד חיפלה 

דבר אחד אני זוכר לרעה, ההפסד האחרון בדרבי שלא שינה כלום, באותו זמן זה דווקא לא הפריע הסטורית זה קצת פגם.

צטט

אם איביץ' אכן יגיע, הוא עשוי לדרוש לא מעט שינויים בגזרת השחקנים - ורכש משמעותי: שמו של ערן זהבי כבר הוזכר כמי שמכבי בודקת את האופציה לגביו, אבל אם הסרבי יחליט לחזור - הוא בוודאות ידרוש גם את חזרתם של דור מיכה ועומר אצילי, ששוחררו בקיץ בצל החשדות הפליליים. ההערכות במכבי הן שאיביץ' עשוי להציב זאת כתנאי, מה שיטרוף את כל הקלפים בנושא.

האופציה השניה היא שם מוכר נוסף מהעבר: פאולו סוזה. המאמן שזכה באליפות עם מכבי ת"א ועלה איתה לשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית ב-2013/14 פנוי בשוק מאז שפוטר בקיץ מבורדו הצרפתית. הצהובים שוקלים לפנות אליו, למרות ששאיפותיו הם להמשיך לאמן באחת הליגות הגדולות באירופה.

האופציה האחרונה היא חזרה למודל ג'ורדי קרויף: כלומר, מינויו של ואן לוון למנהל מקצועי, ומינוי מאמן פחות דומיננטי תחתיו. לראשונה מאז הגעתו של קרויף ב-2012, במועדון אפילו שוקלים אפשרות של מאמן ישראלי, שיעבוד תחת המנג'ר ההולנדי. ריימונד אטפלד, שמאמן היום במכבי נתניה, יכול היה לשמש כאופציה טובה - אבל הוא תפוס; ואפשרויות רבות אחרות נמצאות על הפרק.

חחחחחחח וואו, כמה חרטאות. התעלה על עצמו.

לפני9 שעות , AvielMaccabi4 said:

סוזה לקח אליפות קלילה במקביל לקמפיין מטורף באירופה וניהל את הסגל בצורה מושלמת, אנחנו רואים העונה כמה זה קשה.

אבל גם היה לו סגל מטורף. לעזאזל החלוץ המחליף שלו היה דאבור.

איביץ' לעומת זאת הפך סגל לא מרשים בכלל עם פייר פליי לאחת האלופות הכי עוצמתיות שהיו פה. במצב הנוכחי לוקח אותו קל.

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

אבל גם היה לו סגל מטורף. לעזאזל החלוץ המחליף שלו היה דאבור.

איביץ' לעומת זאת הפך סגל לא מרשים בכלל עם פייר פליי לאחת האלופות הכי עוצמתיות שהיו פה. במצב הנוכחי לוקח אותו קל.

לא רק זה. אנשים נוטים לשכוח את האליפות הראשונה שלו - 35 הפרש בדומיננטיות על עם ייני ופיבן במרכז ההגנה, ובמרכז דור פרץ במצב בור פרץ

25 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

לא רק זה. אנשים נוטים לשכוח את האליפות הראשונה שלו - 35 הפרש בדומיננטיות על עם ייני ופיבן במרכז ההגנה, ובמרכז דור פרץ במצב בור פרץ

לא, דור פרץ היה בעונה הכי טובה שלו במכבי אליפות הראשונה

כבש גם 8 שערים

האליפות השנייה הוא היה פצוע עד החזרה מהקורונה

49 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

לרשום "אנשים נוטים לשכוח" ואז לרשום שדור פרץ היה בור פרץ בעונה הראשונה של איביץ'...מדהים בעיניי.

2 דקות לפני, Mtamir said:

לרשום "אנשים נוטים לשכוח" ואז לרשום שדור פרץ היה בור פרץ בעונה הראשונה של איביץ'...מדהים בעיניי.

הכוונה היתה להזכיר שבעונה הראשונה הוא עשה לא פחות ניסים.

לדעת להבדיל בין עיקר לתפל זה גם משהו.. אבל אם אלה הדברים שמדהימים אותך בחיים שיהיה בכיף מפרגן

3 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

הכוונה היתה להזכיר שבעונה הראשונה הוא עשה לא פחות ניסים.

לדעת להבדיל בין עיקר לתפל זה גם משהו.. אבל אם אלה הדברים שמדהימים אותך בחיים שיהיה בכיף מפרגן

לא צריך לפרגן לעצמך יותר מדי, יצאת הזייה.

4 דקות לפני, Mtamir said:

לא צריך לפרגן לעצמך יותר מדי, יצאת הזייה.

כן ממשפט שלם עם כמה נתונים, להתבלבל באחד מהם שנה אחת לשניה.. ״מדהים בעיניך, הזייה, יש עוד מילים מפוצצות?

יש יוזרים כמו זה שהגיב מעליך שרואים טעות ומתקנים, ויש כמוך, דרמה קווין שנדהמים. אני באמת מפרגן, היכולת להתרגש מדברים כאלה. 

4 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

כן ממשפט שלם עם כמה נתונים, להתבלבל באחד מהם שנה אחת לשניה.. ״מדהים בעיניך, הזייה, יש עוד מילים מפוצצות?

יש יוזרים כמו זה שהגיב מעליך שרואים טעות ומתקנים, ויש כמוך, דרמה קווין שנדהמים. אני באמת מפרגן, היכולת להתרגש מדברים כאלה. 

חחח רשמת אנשים נוטים לשכוח והשמצת את דור פרץ על כלום ושום דבר באותו משפט,

לא לקחתי את זה לשום מקום, אתה מעניין לי תתחת, אם אתה לא רואה למה יצאת פה הזוי שתהיה לך שבת שלום.

11 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

אני חושב שזה קצת משמעותי אם הקישור שלך מדהים לגמרי (כפי שהיה) או שיש לך בור במרכז המגרש.

16 דקות לפני, סלבה said:

אני חושב שזה קצת משמעותי אם הקישור שלך מדהים לגמרי (כפי שהיה) או שיש לך בור במרכז המגרש.

צודק, אבל זה עדיין לא משנה את הטענה העיקרית ולא טעיתי לגבי שאר הדברים

19 דקות לפני, Mtamir said:

חחח רשמת אנשים נוטים לשכוח והשמצת את דור פרץ על כלום ושום דבר באותו משפט,

לא לקחתי את זה לשום מקום, אתה מעניין לי תתחת, אם אתה לא רואה למה יצאת פה הזוי שתהיה לך שבת שלום.

השמצתי? התבלבלתי בין שתי עונות.. 

״מדהים, הזוי, השמצת, מעניין לי את התחת״

דרמה קווין בקיצור

לפני2 שעות , erantheking21 said:

נצחון בפוקס וכבר חושבים להשאיר את ואן לויבן

עצוב וצפוי שמוותרים ככה על העונה. כנראה שגם רכש כמעט ולא נראה בינואר.

אגב, לפי האתרים מאמן נערים א' ומאמן הנוער יהפכו להיות עוזרי מאמן, ככה שלא רק שדופקים את הבוגרים, אלא גם את הנוער. חבל.