Jump to content

דוניס פוטר

הילד בן 30

Recommended Posts

13 דקות לפני, Keano said:

בטח נשמע כמה ראיונות שלו ביוון בימים הקרובים, מקווה שלא ילכלכך על המועדון

הוא יגיד שהביאו אותו מאוחר ושהייתה את הבעיה של הקורונה והרכש הגיע מאוחר, אבל לא מעבר לדעתי.

לפני12 שעות , Keano said:

בטח נשמע כמה ראיונות שלו ביוון בימים הקרובים, מקווה שלא ילכלכך על המועדון

מעבר לזה שהפיטורין נעשו על רקע מקצועי ואין סיבה שילכלך, הוא עוד אמור לקבל ממכבי ארגז של כסף בעבור שאר החוזה אז לא ממש יועיל לו לעשות את זה לפני שזה קורה

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הצוות היווני הגיע להיפרד. דוניס נשאר לבכות במלון...

אגב, ואן לייבן העביר אימון גם היום.

אפילו להגיד ביי לא טרח להגיע

כל כך השתדלתי להיות בעדו ולנסות להוריד את הלחץ

אם זה בשיחות עם חברים אם זה בפורום

ניסיתי לתת לו גב עד סוף העונה גם אם היה פער 20, באמת

אבל ברגע שהוא שם את טל בן חיים מגן נשברתי סופית

תודה ושלום

טוכמן רשם שדוניס העדיף שלא להגיע למתחם האימון. כנראה כי חש מבוכה מהשחקנים. הצוות שלו כן הגיע להיפרד.

קצת מוזר, לא? (מבחינתו) זאת קצת התנהגות ליטו וידיגל גן שרה.

22 דקות לפני, Insigne said:

טוכמן רשם שדוניס העדיף שלא להגיע למתחם האימון. כנראה כי חש מבוכה מהשחקנים. הצוות שלו כן הגיע להיפרד.

לא חושב שהיה שם קשר אישי, השחקנים לא אהבו אותו וראו את זה, בלי להיות נחרץ התקשורת לא המציאה דברים אחרי הכל, וכנראה הם גם אלה שהעיפו אותו ועשו לו דווקא.

תקראו את הציטוטים המומצאים כביכול, משום מה לא ראינו אותם בעבר, קשה לי להאמין שהם בלי בסיס.

40 דקות לפני, Insigne said:

לא רצה את תמונת החמגשית.

אני באמת מאחל לו שיצליח, אבל זה פשוט לא היה זה מההתחלה. שחקנים טוענים ש4 חודשים לא עבדו על טקטיקות, לא הכנות וידאו לקראת יריבות. כלום. משחקונים בלבד. זה בשילוב הרוטציה הקצרה מאוד וכמובן התוצאות הגרועות בליגה...לא היה מנוס מהפרידה .

ראיון בוואלה:

גאורגיוס דוניס בריאיון בלעדי: "אם ימשיכו לשקר, אציג הודעות שקיבלתי מהשחקנים"

"קשה לי לומר שהופתעתי מההחלטה לפטר אותי", מודה דוניס. "כמאמן, יש לי הרבה ניסיון עם מצבים מהסוג הזה, ואני יכול להריח מה עומד להגיע. היו לנו הזדמנויות בכמה משחקי ליגה לשנות את גורלנו, וזה לא קרה. אני חושב שבעיקר לאחר ההפסד למ.ס. אשדוד, לפני שבועיים וחצי, הבנתי שאם לא נתחיל להביא תוצאות, זה יהיה קשה. הדבר היחיד שהפתיע אותי הוא שקיבלתי את ההודעה בסיומו של האימון המסכם לקראת המשחק".

איך קיבלת את ההודעה?
"מיטש גולדהאר התקשר אליי. הוא הסביר שהיו לנו מטרות גדולות העונה, והגענו להישג משמעותי עם ההעפלה ל-32 האחרונות בליגה האירופית, ושהוא יודע שהתנאים מסביב אינם פשוטים עם הקורונה ובלי הקהל, אבל הוא חייב לשנות משהו ולזעזע את השחקנים".

עולים לא מעט דיווחים על כך שאיבדת את חדר ההלבשה, שלא הסתדרת עם השחקנים.
"מספרים הרבה שקרים בימים האחרונים, ואם ימשיכו לפמפם אותם, אני מתכוון להציג באינסטגרם צילומי מסך עם ההודעות שקיבלתי מהם. אני רוצה להודות למיטש, לג'ק אנגלידיס, להנהלה ולשחקנים שלי. הייתה בינינו מערכת יחסים מצוינת, ואני מעריך אותם מאוד. אני מבין שאחד האתרים בישראל יצא עם הסיפור הזה, וכולם ציטטו אותו בתקשורת היוונית, אבל זה השקר הכי גדול שראיתי בחיי".

אז מה בעצם לא עבד?
"אני לא העברתי את ההכנה לעונה עם הקבוצה, וגם לא בניתי את הסגל. פטריק [ואן לוון] עשה את ההכנה, אבל הוא לא מאמן - אלא אחד הדירקטורים במועדון, ורמת ההכנה לא הייתה מספקת. מוזר לי איך קבוצה גדולה כמו מכבי השאירה את ההכנה לעונה בידיו. האמת היא שהפילוסופיה שלי בנוגע לכדורגל שונה לחלוטין מהפילוסופיה שלו, ולכן הוא לא עזר לי בכלל.
"העובדה ששיחקנו בלי קהל פגעה בנו מאוד. מכבי היא קבוצה שמושכת 20 אלף אוהדים למשחקי הבית, ואיבדנו יתרון משמעותי. אבל מעבר לקורונה, היו כל מיני קשיים. בתחילת העונה שיחקנו בלי זרים. כל ה-11 שהרכבתי היו ישראלים, וזה היה הימור גדול, ואני גאה מאוד בזה.
"לפני המפגש עם רד בול זלצבורג איבדנו 14 שחקנים, תשעה מהם משחקים באופן קבוע, ורבים מהשחקנים בסגל זומנו לנבחרת ישראל, כך שאפילו לא היה לי זמן לתקן דברים ולעבוד איתם באימונים. אלה לא תירוצים, זו המציאות. עשינו עבודה מצוינת באירופה, אבל היו לנו תוצאות עגומות בליגה, וזו הסיבה שבהנהלה החליטו לזעזע את הקבוצה".

איך אתה מסביר את הפער העצום בין ההישג שהגעתם אליו באירופה לבין מצבכם בליגה?
"בשנתיים האחרונות, מכבי לא העפילה לשלב הבתים באירופה. עבורנו, להגיע לפלייאוף באלופות, לשחק בצורה מעוררת כבוד נגד זלצבורג, להשיג 11 נקודות בשלב הבתים ולשחק ברמה הזאת - זה הישג עצום. אבל אחריו, ואחרי הטיסות והנסיעות, להגיע בכל פעם מחדש כעבור שלושה ימים למשחקי הליגה בארץ, ועוד בלי עזרת הקהל, זה היה קשה. הגענו בלי כוח ולא היינו מספיק מרוכזים, וגם סבלנו מחוסר מזל".

כשהבטחתם את מקומכם בשלב 32 האחרונות בליגה האירופית, שיערת לעצמך שמאמן אחר יעמוד על הקווים ביום שזה יקרה?
"שוב, אני כבר לא יכול להיות מופתע משום דבר בכדורגל, אבל זה מאוד מאכזב. נתתי הכול בארבעת החודשים שלי במכבי, ובעיניי, הצלחה באירופה הייתה יעד חשוב. עשינו משהו פנטסטי, והבאנו הרבה כסף וכבוד למועדון".

לא ניסית להסביר לגולדהאר את כל הדברים שאמרת לי כאן?
"ניסיתי להסביר לו כמה פעמים, לא בשיחת הפיטורים, אלא בשיחות קודמות, אבל הוא קיבל מידע שונה מפטריק. לא הגענו להסכמות לגבי דברים רבים. לקראת חלון ההעברות בינואר, רציתי לבצע שינויים בסגל. אני לא אנקוב בעמדות, כדי לא לפגוע באף אחד, אבל רציתי להביא שלושה שחקנים חדשים. ההנהלה לא הסכימה. זה מוזר שלא שומעים את קולו של המאמן".

אולי זו הייתה טעות לבוא למועדון חדש אחרי ההצלחה של קודמך בתפקיד, ולאדן איביץ'?
"אני תמיד אופטימי, ואני לא חושב בדרך הזו. אני בא לקבוצה, בונה מערכת יחסים עם השחקנים ועובד בדרך שלי. רציתי לשנות את שיטת המשחק, ולעשות משהו אחר באירופה, שמכבי לא השיגה בשנים האחרונות. לאיביץ' היה מזל שפטריק לא היה מעורב בשנים האחרונות".

- אז הכול היה בסדר בחדר ההלבשה?
"שמע, בקבוצת כדורגל יש 25 שחקנים, וברור שאי אפשר שכולם יהיו מרוצים. בדרך כלל יש 15 מרוצים, ויש כאלה שמתלוננים. זה נורמלי לחלוטין. אני יכול להגיד לך שהשחקנים שלי עבדו יחד, כקבוצה אחת, ונלחמו. היו לנו שיחות, דיברתי איתם, הסברתי להם, והכול בצורה מכובדת. היינו קרובים מאוד. מה שעושים עכשיו זה ניסיון להרוג את המוניטין שלי. זה בולשיט אחד גדול. בכל הקבוצות שאימנתי בהן, תמיד הייתי ביחסים מצוינים עם השחקנים שלי".

חביב התקשורת. פוטרר אתמול, מעניין כמה מהר הוא פנה לריאיון בלעדי.

בעיניי הרצון המובהק לטנף על ״שחקנים שצריך להחליף״, ״ההנהלה שלא מוכנה״ והכניסה בפטריק מראה אישיות זולה.

שיהיה אחלה טיסה ליוון.

11 דקות לפני, קמחי said:

חביב התקשורת. פוטרר אתמול, מעניין כמה מהר הוא פנה לריאיון בלעדי.

בעיניי הרצון המובהק לטנף על ״שחקנים שצריך להחליף״, ״ההנהלה שלא מוכנה״ והכניסה בפטריק מראה אישיות זולה.

שיהיה אחלה טיסה ליוון.

באמת הזייה שנחת עלינו היצור הזה, זה מדהים כמה הוא גרוע לא רק מקצועית.