Jump to content

יתר מחזור 12

shahaf11

Recommended Posts

לפני3 שעות , המכבייה said:

אין הכנות טקטיות, אין כמעט וידאו לפני משחקים, אין תיקון טעויות, אין ירידה לפרטים. ברמה הפרסונלית, איביץ היה מאד חם לשחקנים ובמגרש הוא היה משהו אחר. לוול התקשורת עם דוניס לא מדגדג בכלל את איביץ גם בפאן האישי. ועוד ועוד. 

כנראה שמיטש רוצה שאיש המקצוע הבכיר שלו יהיה שם ויתן רשמים. זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבנו. מכבי לא סתם הפכה לחורבה מקצועית. זה מאד רחוק מהסטנדרטים. אני מקווה שהכל יקרה מהר. אין לי שום ספק שהתוצאות הרעות ימשיכו. זה סתם מורה לספורט שנותן להם כדור. 

באירופה הקבוצה עמדה טקטית והגנתית מצוין, נראתה מוכנה בכל אחד מהמשחקים, אז לפי הדברים שלך - דוניס עושה שכונה רק בליגה? הוא לא רוצה להצליח בליגה?

כי לא נראה לי הגיוני שאפשר להגיע ל-32 ולעמוד כמו שמכבי עמדה מול הטורקים, מול ויאריאל וזלצבורג בבית, במשחקי נוקאאוט שלפני כן, בלי לעשות וידאו לפני ולרדת לפרטים. 

לפני7 שעות , קובי השועל said:

יש צוות שלם שעובד בצורה מקצועית עד כמה שהוא מסוגל, הכוונות של כולם הם להצליח כמובן והם מנסים לעשות את הטוב ביותר שלהם.

הסרבי מיודראג מדאן הוא איש הסקאוטינג והוידאו ולפני ואחרי כל משחק יש אספה מסודרת. לא צריך להטיח האשמות שווא בבחור, קורה שאין קליק וקורה שלא מצליחים בכל מקום.

הכוורת של דוניס היא לא הכוורת של איביץ' ברמתה אבל עדיין, הם מקצועיים ודי מחזיקים את השחקנים קצר לפי מה שאני יודע.

אז מה ההבדל? מה היום לא קורה שקרה אז?

לפני10 שעות , קובי השועל said:

דווקא ממה שאני יודע כן יש ישיבות וידאו והפקת לקחים, מאיפה המידע הזה? מאוד מוזר.

אני מכיר שחקנים באופן אישי, לא אפתח את הפה שלי אבל מה שתיארת רחוק מאוד מהאמת לדעתי וממה שאני שומע.

אגב, ואן לייבן מתחילת העונה נמצא הרבה מאוד באימונים וגם מגיע למשחקים. מה השתנה?

לא יודע את מי אתה מכיר. זה המצב ומה שאתה רואה על הדשא הוא שיקוף מדוייק של עבודה מקצועית מחפירה, הרבה מתחת לסטנדרט. אין שום סיבה לחשוב שמשיהו ישתף אותך בזה אגב. ואין סיבה לחשוב שתיהיה מודע לזה בכלל. 

לפני10 שעות , turgi said:

אני לא מופתע.

אם רמת השכונה הייתה כזאת כמו שיואב מתאר, היינו שומעים על זה לפני חודשיים.

כמו בכל עסק, תוצאות רעות מאיצות דברים. זה בדיוק הפוך, בזכות החומר האנושי הטוב במכבי לא שמעת כלום. תסתכל על הדשא- זה הכי שכונתי שהיה פה שנים.

לפני11 שעות , מכביזם זה בדם said:

באירופה הקבוצה עמדה טקטית והגנתית מצוין, נראתה מוכנה בכל אחד מהמשחקים, אז לפי הדברים שלך - דוניס עושה שכונה רק בליגה? הוא לא רוצה להצליח בליגה?

כי לא נראה לי הגיוני שאפשר להגיע ל-32 ולעמוד כמו שמכבי עמדה מול הטורקים, מול ויאריאל וזלצבורג בבית, במשחקי נוקאאוט שלפני כן, בלי לעשות וידאו לפני ולרדת לפרטים. 

אין לי מושג. אני רק יודע שלולא האדום של דסה, גם שוטא עושה 32 בבית קשה הרבה יותר. 

יש הפקת לקחים? כי נגד ביתר דוניס שוב שומר חילופים לסוף, שוב בן חיים מגן ימני, שוב אין שיטת משחק אלא מעיפים כדורים למעלה ומקווים לטוב, שוב ההגנה עושה טעויות שגומרות משחק...

איזה הפקה ואיזה לקחים כל משחק יותר סר טן בעיניים מזה שקדם לו...

אני מאמין למכבייה בכל מילה שרשם,הוא לא מהיוזרים שבאים לעשות רע פה.

עצוב לי שזה המצב.

אין הפקת לקחים, הוא כבר 4 חודשים עם הקבוצה ואם עד עכשיו הוא לא הצליח ללמוד את הקבוצה אז הוא צריך לחשוב טוב טוב עם עצמו אם הוא באמת מאמן.

בכל מקרה, 4 חודשים לתוך העונה - 11 נקודות (עם משחק חסר) הפרש ממקום ראשון זה לא הזמן להתחיל להפיק בו לקחים(שאני גם בטוח שהוא לא יפיק).

לפני23 שעות , קובי השועל said:

יש צוות שלם שעובד בצורה מקצועית עד כמה שהוא מסוגל, הכוונות של כולם הם להצליח כמובן והם מנסים לעשות את הטוב ביותר שלהם.

הסרבי מיודראג מדאן הוא איש הסקאוטינג והוידאו ולפני ואחרי כל משחק יש אספה מסודרת. לא צריך להטיח האשמות שווא בבחור, קורה שאין קליק וקורה שלא מצליחים בכל מקום.

הכוורת של דוניס היא לא הכוורת של איביץ' ברמתה אבל עדיין, הם מקצועיים ודי מחזיקים את השחקנים קצר לפי מה שאני יודע.

נו קובי השועל, צדקתי?

תדע,

אני לעולם לא אכתוב סתם דברים כאלה. 

לא כתבתי הכל מתוך כבוד לאנשים ולמערכת.

Just now, שמש צהובה said:

אחרי שביטלו שער להפועל על נבדל, דקה אחרי פנדל לסכנין דקה 93 חחחחחחחחחחחחחחחח

תמתין

יש בדיקה

גבולי מאוד

תקשיבו כל התוספת זמן הזאתי הייתה הזייה אחת גדולה.

6 מצבים ואני לא מגזים לסכנין אין הגנה של גולים (3 על שוער) 100% להפועל ורק אחד נכנס וגם אותו ביטלו בגלל נבדל.

פנדל לסכנין שהייתה משיכה בחולצה והשופט הנבלה הזה ביטל, והחמצה מזעזעת בשניה האחרונה של האסלביינק מ11 מטר רק לבעוט למסגרת והכדור בפנים הוא בועט החוצה...

לא להאמין.