Jump to content

יתר מחזור 12

shahaf11

Recommended Posts

Just now, החתול הצהוב said:

זה רחוק. גם אם יהיה, זה לא יהיה עם 30 אלף בסמי עופר 

צריך מהר לייבא את הקורונה 2.0 לארץ.

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כבר משחק שלישי ברצף שהוא מביא להם נקודות. הוא לא רואה את טננבאום העונה.

אבל פה ימשיכו לזלזל בו...

פנדל זה פנדל אז אי אפשר לומר על שוער שהוא טוב בגלל עצירת פנדלים, אבל ללא קשר הוא שוער טוב, גם בעונה שעברה סברתי שלא נופל מדני, והעונה זה בכלל גרף מאוד ברור, בעוד שהג'ייק הזה (הסתבר לי כרגע שבכלל קוראים לו ג'וש, מעדיף את ההוא מהכדורסל) מציל אותם לא מעט, דניאל עם ממוצע עלוב ביחס של בעיטות לשער מול ספיגות. תוסיף לזה את הבלם שלהם שאחרי שקיין קרקס אותו כל המומחים הגדולים של הפורום חגגו וטענו ששחר עוד פעם קיבל עקיצה, ואז מיהרו להכתיר את הרננדז כבלם הטוב בליגה וזה עוד מבלי ששיחק אפילו שניית משחק אחת, והנה את "התובנות" שלהם אנו רואים כעת. הזלזול הזה מחד, וההסתמכות על הישגי העבר מאידך מבלי להבין שמה שהיה טוב אשתקד לא בהכרח מתאים גם לעונה זו, אלו מהסיבות העיקריות לפער שנוצר בין הקבוצות..

35 דקות לפני, erantheking21 said:

מתי אצלנו התעוררו ויבינו שדוניס היה צריך ללכת הביתה

התחילו. ואן לוון התחיל להגיע לאימונים. המערכת מתחילה להיות מודעת. יש לנו בעיה מאד מאד גדולה עם דוניס. חיפה לא מעניינת בכלל כרגע. אני שומע דברים מחרידים ממש מבחינה מקצועית. צריך לשחרר אותו ולחזור לשחק כדורגל. שום דבר ממה שאנחנו רואים הוא לא מקרי. קצת נס שהגענו איתו לטופ 32. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

התחילו. ואן לוון התחיל להגיע לאימונים. המערכת מתחילה להיות מודעת. יש לנו בעיה מאד מאד גדולה עם דוניס. חיפה לא מעניינת בכלל כרגע. אני שומע דברים מחרידים ממש מבחינה מקצועית. צריך לשחרר אותו ולחזור לשחק כדורגל. שום דבר ממה שאנחנו רואים הוא לא מקרי. קצת נס שהגענו איתו לטופ 32. 

יכול לשפוך קצת אור?

1 דקה לפני, המכבייה said:

אם זה נכון, למה בדיוק מחכים?

4 דקות לפני, כהן said:

פנדל זה פנדל אז אי אפשר לומר על שוער שהוא טוב בגלל עצירת פנדלים, אבל ללא קשר הוא שוער טוב, גם בעונה שעברה סברתי שלא נופל מדני, והעונה זה בכלל גרף מאוד ברור, בעוד שהג'ייק הזה מציל אותם לא מעט, דניאל עם ממוצע עלוב ביחס של בעיטות לשער מול ספיגות. תוסיף לזה את הבלם שלהם שאחרי שקיין קרקס אותו כל המומחים הגדולים של הפורום חגגו וטענו ששחר עוד פעם קיבל עקיצה, ואז מיהרו להכתיר את הרננדז כבלם הטוב בליגה וזה עוד מבלי ששיחק אפילו שניית משחק אחת, והנה את "התובנות" שלהם אנו רואים כעת. הזלזול הזה מחד, וההסתמכות על הישגי העבר מאידך מבלי להבין שמה שהיה טוב אשתקד לא בהכרח מתאים גם לעונה זו, אלו מהסיבות העיקריות לפער שנוצר בין הקבוצות..

בוא הבלם הזה היה מצחיק מול כפ"ס והפועל חיפה.

לא עילוי, אבל אין חלוצים השנה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

ואו ממש מעודד מה שאתה כותב פה על ואן לוון אם זה נכון.

Just now, itanar said:

היו מאבדים עוד כמה נקודות עם קהל, משקולת ענקית.

לא בטוח. כשזה מצליח זה מצליח. גם אנחנו חשבנו שדשא לא יצמח אצלנו ובסוף צמח.

החוסר קהל לא הפך אותם לטובים יותר בפלייאוף אשתקד.

אין הכנות טקטיות, אין כמעט וידאו לפני משחקים, אין תיקון טעויות, אין ירידה לפרטים. ברמה הפרסונלית, איביץ היה מאד חם לשחקנים ובמגרש הוא היה משהו אחר. לוול התקשורת עם דוניס לא מדגדג בכלל את איביץ גם בפאן האישי. ועוד ועוד. 

כנראה שמיטש רוצה שאיש המקצוע הבכיר שלו יהיה שם ויתן רשמים. זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבנו. מכבי לא סתם הפכה לחורבה מקצועית. זה מאד רחוק מהסטנדרטים. אני מקווה שהכל יקרה מהר. אין לי שום ספק שהתוצאות הרעות ימשיכו. זה סתם מורה לספורט שנותן להם כדור. 

Just now, itanar said:

בוא הבלם הזה היה מצחיק מול כפ"ס והפועל חיפה.

לא עילוי, אבל אין חלוצים השנה.

אין לי מושג מה היכולת שלו, לא צופה במשחקים מהליגה שלא קשורים אלינו ישירות (את המשחק ההוא מול לטוטנהאם דווקא ראיתי), אבל עובדתית לוקח את המאזן שלהם בחמישה-שישה משחקים האחרונים וואלה עושים את שלהם. אתה לא צריך את קרלוס או אמאדור בכדי לקחת פה אליפות, גם שרן ופיבן מספיק טובים לשם כך (היו מספיק טובים בכל אופן), הבעיה שאפילו את הבינוניות הזו אין לנו כרגע..

7 דקות לפני, המכבייה said:

קצת מעודד לשמוע מצד אחד מצד שני עצוב מאוד שלא עושים עם זה שום דבר הנזק רק הולך וגדל.

9 דקות לפני, המכבייה said:

נס זה לא מילה, בלעדיו חיפה היו 6 נקודות מאיתנו, באחריות.

מה שהוא עשה לקארצב, אלמוג, חוזז וכ'ו זה פשע