Jump to content

יתר מחזור 12

shahaf11

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

אצל איביץ היו קרבות רחוב רק כדי להתלבש. כי הוא האמין בכולם. ובניגוד לתדמית הקרה, באימונים הוא היה אישי ומחובר. היה מתקשר לשאול לשלומם, התעניין בהם אבל במגרש- חיה רעה. הם היו מחוברים אליו מאד. הם סמכו עליו. לא סתם יוני וחוזז לא יצאו להשאלות ורצו להישאר ולהילחם על המקום. כי היה להם סיכוי. 

זה לא בהכרח מוריד מדוניס,  הוא לא ליטו וגם לא שוטא,  

הוא עשה דברים יפים בקריירה כמאמן,  אולי הגיע אלינו עם הרזומה הכי מרשים. 

הסיפור כאן שלא כל מאמן מתאים לאמן את השחקן הישראלי.

זה בסדר וזה מובן , אבל, 

מבחינתי זו שוב אצבע מאשימה כלפי מי שאמור למנות אותו , כי הגורם הזה היה אמור להבין מעצם היכרותו את המערכת ואת חומר השחקנים שזה לא יהיה שידוך מוצלח .

מבחינתי זה שדוניס יפוטר או יעזוב ואני משלים עם זה שזה הולך לקרות,  אבל זה לא פתרון. 

חייבים מנהל מקצועי או דמות סמכותית מקצועית אחרת שתעשה שוב סדר במועדון, 

ויפה שעה אחת קודם. 

2 דקות לפני, קמחי said:

השחקן הישראלי הוא לא בעיה ומעולם לא היה בעיה מול מאמנים שיודעים להוביל בעידן מיטש.

מספיק עם השטות הזו.

קלישאות של שנות ה-90.

אפשר לחשוב שהקפריסאים או יוונים מתחרים עם היפנים או הגרמנים מי יותר מרובע.

9 דקות לפני, Naor23 said:

למה שתגיד את זה ממחזור 3? ולמה שתתגאה בזה.

למה נראה לך שאני מתגאה בזה? ספק אם יש כאן כמה אוהדים שיותר מאוכזבים ממני בעונה הזו, ובפרט שחיפה למעלה.

למה אמרתי? יש עונות שמרגישים מההתחלה שזה לא זה או כן זה, וראיתי עם מי יש לנו עסק על הקווים, מה גם שאני מחזיק מאוד מהבכר הזה

יואב, הייתי מצפה ממך להשאיר את המידע הזה איתך ובמקסימום להעביר לכל שואל בפרטי.

אין שום עניין להאכיל את התקשורת בבעיות החמורות שאתה מציג כאן.

לא חסרים אנשי תקשורת ששאבו מכאן מידע בשנים האחרונות, ידוע לך כמה כוח יש בפורום הזה.

1 hour ago, הנדון said:

קצת מעודד לשמוע מצד אחד מצד שני עצוב מאוד שלא עושים עם זה שום דבר הנזק רק הולך וגדל.

לפחות זה עלה שלב. אם היה פה מנכל, זה היה מקצר תהליכים אבל הכל(כולל הכל) חייב להתנקז למיטש. גם בהחלטות הכי פשוטות. מיטש עובד עם נתונים וחוות דעת. העסק לא יכול להתרומם עם דוניס, זה ברור לכולם. נוט גוד אינף. 

Just now, רן יעקובי said:

יואב, הייתי מצפה ממך להשאיר את המידע הזה איתך ובמקסימום להעביר לכל שואל בפרטי.

אין שום עניין להאכיל את התקשורת בבעיות החמורות שאתה מציג כאן.

לא חסרים אנשי תקשורת ששאבו מכאן מידע בשנים האחרונות, ידוע לך כמה כוח יש בפורום הזה.

אולי אתה צודק אבל חלק גדול מהדברים כבר צצו בשבועיים האחרונים וגם היום שמו של ואן ליוון עלה בוואן.

11 דקות לפני, קמחי said:

השחקן הישראלי הוא לא בעיה ומעולם לא היה בעיה מול מאמנים שיודעים להוביל בעידן מיטש.

מספיק עם השטות הזו.

לגמרי מסכים איתך. האוטוריטה של איביץ/סוזה/אוסקר/ פאקו לא היתה מוטלת בספק. זה בדיוק המלטדאון הפנימי כרגע- ירידה באיכות ובדרישות

14 דקות לפני, Macc Abi said:

זה לא בהכרח מוריד מדוניס,  הוא לא ליטו וגם לא שוטא,  

הוא עשה דברים יפים בקריירה כמאמן,  אולי הגיע אלינו עם הרזומה הכי מרשים. 

הסיפור כאן שלא כל מאמן מתאים לאמן את השחקן הישראלי.

זה בסדר וזה מובן , אבל, 

מבחינתי זו שוב אצבע מאשימה כלפי מי שאמור למנות אותו , כי הגורם הזה היה אמור להבין מעצם היכרותו את המערכת ואת חומר השחקנים שזה לא יהיה שידוך מוצלח .

מבחינתי זה שדוניס יפוטר או יעזוב ואני משלים עם זה שזה הולך לקרות,  אבל זה לא פתרון. 

חייבים מנהל מקצועי או דמות סמכותית מקצועית אחרת שתעשה שוב סדר במועדון, 

ויפה שעה אחת קודם. 

זה הפיתרון המיידי היחיד שאפשר לעשות כרגע כדי שישפר את המצב על הדשא שהוא הכי קריטי. מאמנים מפוטרים ומתמנים בכל יום, בכל רמה ובכל ענף. זה המיידי. אתה לא תביא מנהל מקצועי מהיום למחר. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לגמרי מסכים איתך. האוטוריטה של איביץ/סוזה/אוסקר/ פאקו לא היתה מוטלת בספק. זה בדיוק המלטדאון הפנימי כרגע- ירידה באיכות ובדרישות

לרשימה הארוכה אפשר לצרף את אנשי המקצוע שהגיעו איתם-טוריחו, מורנו, קלפילקיס שהתערבבו והגיעו לחברות עמוקה עם השחקנים ועדיין דחפו אותם לקצה. 

לא חובה להיות רס״ר ולא צריך להיות קרוב, צריך להיות טוב. דוניס לא מאמן טוב לקבוצה דומיננטית.

7 דקות לפני, המכבייה said:

אולי אתה צודק אבל חלק גדול מהדברים כבר צצו בשבועיים האחרונים וגם היום שמו של ואן ליוון עלה בוואן.

אני מעריך שהתקשורת כבר מזמן יודעת...

6 דקות לפני, Naor23 said:

כבר היו כתבות ביקורת על רמת האימונים שלו אאלט.

נכון, אבל הן היו גנריות מאוד והרבה פחות ספציפיות ממה שמתואר כאן. 

דווקא ממה שאני יודע כן יש ישיבות וידאו והפקת לקחים, מאיפה המידע הזה? מאוד מוזר.

אני מכיר שחקנים באופן אישי, לא אפתח את הפה שלי אבל מה שתיארת רחוק מאוד מהאמת לדעתי וממה שאני שומע.

אגב, ואן לייבן מתחילת העונה נמצא הרבה מאוד באימונים וגם מגיע למשחקים. מה השתנה?

לפני1 שעה , המכבייה said:

לפחות זה עלה שלב. אם היה פה מנכל, זה היה מקצר תהליכים אבל הכל(כולל הכל) חייב להתנקז למיטש. גם בהחלטות הכי פשוטות. מיטש עובד עם נתונים וחוות דעת. העסק לא יכול להתרומם עם דוניס, זה ברור לכולם. נוט גוד אינף. 

אמרת שזה ברור לכולם אבל האם זה ברור לאדם היחיד שחשוב וזה גולדהאר? כי הרי אם יש הסכמה אפילו אם בשתיקה שזמנו של דוניס קצוב, אז למה לא לעשות זאת כאן ועכשיו במקום לחכות לעוד יומיים/שבועיים/חודשיים עד שיגיע דו"ח מנומק ובהיר של לייבן על אובדן הדרך של המאמן...

17 דקות לפני, קובי השועל said:

דווקא ממה שאני יודע כן יש ישיבות וידאו והפקת לקחים, מאיפה המידע הזה? מאוד מוזר.

אני מכיר שחקנים באופן אישי, לא אפתח את הפה שלי אבל מה שתיארת רחוק מאוד מהאמת לדעתי וממה שאני שומע.

אגב, ואן לייבן מתחילת העונה נמצא הרבה מאוד באימונים וגם מגיע למשחקים. מה השתנה?

אני לא מופתע.

אם רמת השכונה הייתה כזאת כמו שיואב מתאר, היינו שומעים על זה לפני חודשיים.

יש צוות שלם שעובד בצורה מקצועית עד כמה שהוא מסוגל, הכוונות של כולם הם להצליח כמובן והם מנסים לעשות את הטוב ביותר שלהם.

הסרבי מיודראג מדאן הוא איש הסקאוטינג והוידאו ולפני ואחרי כל משחק יש אספה מסודרת. לא צריך להטיח האשמות שווא בבחור, קורה שאין קליק וקורה שלא מצליחים בכל מקום.

הכוורת של דוניס היא לא הכוורת של איביץ' ברמתה אבל עדיין, הם מקצועיים ודי מחזיקים את השחקנים קצר לפי מה שאני יודע.