Jump to content

יתר מחזור 12

shahaf11

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

אין הכנות טקטיות, אין כמעט וידאו לפני משחקים, אין תיקון טעויות, אין ירידה לפרטים. ברמה הפרסונלית, איביץ היה מאד חם לשחקנים ובמגרש הוא היה משהו אחר. לוול התקשורת עם דוניס לא מדגדג בכלל את איביץ גם בפאן האישי. ועוד ועוד. 

כנראה שמיטש רוצה שאיש המקצוע הבכיר שלו יהיה שם ויתן רשמים. זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבנו. מכבי לא סתם הפכה לחורבה מקצועית. זה מאד רחוק מהסטנדרטים. אני מקווה שהכל יקרה מהר. אין לי שום ספק שהתוצאות הרעות ימשיכו. זה סתם מורה לספורט שנותן להם כדור. 

נשמע רע משחשבתי

3 דקות לפני, erantheking21 said:

נס זה לא מילה, בלעדיו חיפה היו 6 נקודות מאיתנו, באחריות.

מה שהוא עשה לקארצב, אלמוג, חוזז וכ'ו זה פשע

אל תגזים אולי היה צריך לשתף אותם יותר, אבל קארצב היה חלש שנה שעברה בק"ש.

17 דקות לפני, המכבייה said:

אין הכנות טקטיות, אין כמעט וידאו לפני משחקים, אין תיקון טעויות, אין ירידה לפרטים. ברמה הפרסונלית, איביץ היה מאד חם לשחקנים ובמגרש הוא היה משהו אחר. לוול התקשורת עם דוניס לא מדגדג בכלל את איביץ גם בפאן האישי. ועוד ועוד. 

כנראה שמיטש רוצה שאיש המקצוע הבכיר שלו יהיה שם ויתן רשמים. זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבנו. מכבי לא סתם הפכה לחורבה מקצועית. זה מאד רחוק מהסטנדרטים. אני מקווה שהכל יקרה מהר. אין לי שום ספק שהתוצאות הרעות ימשיכו. זה סתם מורה לספורט שנותן להם כדור. 

וואלה. זה חדש.

מתי זה קרה? לפני שבוע האשמת את כולם בבכיינות.

21 דקות לפני, המכבייה said:

אתה בטוח לגבי זה? מוזר שהוא זכה עם ניקוסיה בדאבל, העלה אותם לליגת האלופות, הביא אחלה קדנציה בפנא ואפילו אימן את פאוק. איביץ' בעצמו אמר עליו שהוא מאמן מצוין.

כולנו יודעים שהוא חייב ללכת הביתה, אבל קצת מוזר לשמוע את זה ככה.

על וידיגאל ושוטא לא הייתי מופתע לשמוע את זה גם בזמנו כי מההתחלה הם לא נראו משהו. על דוניס היה נראה שהוא לא מתאים לקבוצה, חסר ביטחון ואיבד את החדר הלבשה, אבל עד כדי כך גרוע? מוזר מאוד.

23 דקות לפני, המכבייה said:

זה מתכתב עם הראיון של דור פרץ שאמר שהוא שומר את הסיבות לעצמו, השחקנים רגילים לסטנדרט אימון אחר, מקווה שיחתכו את זה כמה שיותר מוקדם. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אתה בטוח לגבי זה? מוזר שהוא זכה עם ניקוסיה בדאבל, העלה אותם לליגת האלופות, הביא אחלה קדנציה בפנא ואפילו אימן את פאוק. איביץ' בעצמו אמר עליו שהוא מאמן מצוין.

על וידיגאל ושוטא לא הייתי מופתע לשמוע את זה גם בזמנו כי מההתחלה הם לא נראו משהו. על דוניס היה נראה שהוא לא מתאים לקבוצה, חסר ביטחון ואיבד את החדר הלבשה, אבל עד כדי כך גרוע? מוזר מאוד.

לכל מאמן (גם לגרועים) יש הצלחות פה ושם.

באפואל בזמנו הדאבל ממש לא איזה הישג אדיר, בזמנו לא הייתה לקבוצה הזאת תחרות בליגה.

איביץ אמר את זה מנימוס. מה רצית שהוא יענה? שהוא מאמן גרוע?

Just now, המפלצת מלוך נס said:

בכר הבנזונה מאמן טוב.

שיפר אותם דרמטית במצבים נייחים, הצליח לגרום לחבורת כוסיות שהם היו להפסיק לשלשל בתחתונים.

גם בב"ש הוא עשה תרגילים למצבים נייחים לא

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש מצב שהוא פשוט בא לפה לזרוק זין בכוונה כי אנחנו סוג של ליגה סעודית מבחינתו

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

לכל מאמן (גם לגרועים) יש הצלחות פה ושם.

באפואל בזמנו הדאבל ממש לא איזה הישג אדיר, בזמנו לא הייתה לקבוצה הזאת תחרות בליגה.

איביץ אמר את זה מנימוס. מה רצית שהוא יענה? שהוא מאמן גרוע?

עדיין דאבל עם אפואל זה לא דבר שמאמן גרוע כמו שהוא תיאר ישיג ובטח שלא עלייה לאלופות או הצלחה יחסית בליגה היוונית.

שוב, אני לא אומר שהוא צריך להישאר, אבל נראה לי סתם הגזמה לאור הרזומה. 

את איביץ' שאלו על מי מבין המועמדים הוא ממליץ עוד לפני שהחתמנו אותו והוא ענה שעל דוניס.

33 דקות לפני, המכבייה said:

גרוע מאוד, אם עד לפני חודש בערך הייתי בעד לתת זמן והיום אחרי התוצאות האחרונות ולקרוא דברים כאלה אז כדאי מאוד שזה יקרה מהר. אם זה כזה חמור אני מניח שוואן לייבן שאין ספק שהוא איש מקצוע מעולה יזהה את זה מהר באימונים.

והכי הכי חשוב, זה אות חיים ממיטש.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

גם בב"ש הוא עשה תרגילים למצבים נייחים לא

מאמן השוערים גיא ויזינגר אחראי על הנושא. בכר יודע להקיף את עצמו באנשי מקצוע טובים.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ייתכן גם שכל הסיטואציה שהוא הגיע אליה למכבי הכריעה, גם באופן בו הוא מתנהל, לא כל אחד יכול להתמודד, גם אם הוא מאמן טוב על הנייר.

23 דקות לפני, turgi said:

וואלה. זה חדש.

מתי זה קרה? לפני שבוע האשמת את כולם בבכיינות.

האינפורמציה הבדוקה הגיעה אלי לפני שעה. אתמול נפל לי האסימון סופית. זה היה אוסף הלהיטים של דוניס במשחק אחד. השחקנים מרגישים ירידה מוחשית ביכולת האישית, בטח הקבוצתית. אף אחד לא משפר ומתקן אותם. כל משחק נקבע על פי מידת הכישרון שלך בלבד(ועוצמת היריבה). שום דבר אחר לא מנצח לך משחקים. אין להם שום הערכה אליו וגם אין להם כל כך למי לפנות. הם בשוק, הם לא רגילים לעולב כזה. וזה לא יתרומם, דוניס בבסיס פשוט לא מתאים לרמה המקצועית של מכבי. אני מסורתית נותן המון זמן למאמן. ואני גם משלה את עצמי לפעמים שזה ישתפר כי אני אוהד כמו כולם אבל כבר מול קראבח בחוץ משהו התחיל להיסדק מאד. אני רואה כדורגל 45 שנה. אני לא איש מקצוע ולא המבין הגדול בעולם אבל אני יכול לזהות ליקויים, אני יכול לזהות מקריות. אין בכלל תחרות אמיתית על ההרכב, אין תשומת לב למחליפים. מתבצעת פה עבודת הרס יסודית. מיטש לא יפטר אותו רק כי הוא שומע את הקולות. מיטש רוצה נתונים וחוות דעת ואת זה הוא הולך לקבל מואן ליוון. אם היה כאן מנכל מקצועי, זה היה מקצר תהליכים כמובן וזאת בעיה. גם אם השחקנים פונים ליואב או ברק, אין להם מנדט לקבוע, רק להעביר הלאה. זאת הסיטואציה. זה בדמנו לסיים את זה כמה שיותר מהר. 

9 דקות לפני, turgi said:

אתה לא צריך לשכנע אותי שהוא גרוע.

פשוט מפתיע אותי שפתאום אתה מוציא מידע כזה.

קיבלתי אותו לפני שעה. בחלק מהדברים, חשדתי עוד קודם וזה רק אישר לי את החשד. היה לי ברור שדוניס לא יודע מי זאת נתניה או הפועל חיפה. שום מושג. השחקנים הם סוג של  קורבנות כאן. הם רוצים לשמור על כבוד המאמן אבל מצד שני, הם רוצים לשמור על הרמה שהמועדון שואף אליה וגם להשתפר באופן אישי. והם מרגישים את זה על עצמם. שחקן יודע מתי הוא לא פיט ובכושר משחק שהוא צריך להיות. השחקנים מגלים בגרות לגמרי. הם מבואסים תחת. אי אפשר לעבוד עליהם.

אני לא בטוח שזה בקטע כזה של לבחון את המאמן. 

לכל מאמן יש את השיטה והדרך שלו. 

יש מצב שהוא בא בכלל כדי לשים עין דווקא השחקנים,  שאחרי תקופת הרס"ר איביץ', קצת "פרקו עול" .

ראינו אותם לא מחוייבים מספיק,  לא רוצים מספיק. 

כנראה בהנהלה הבינו שצריך יד קשה בדמות מנהל מקצועי עם השחקנים האלו כי לא כל מאמן הוא איביץ', אז וואן לייבן הוקפץ. 

אגב איביץ' , בווטפורד זה דווקא לא הלך לו כי למרות תוצאות יחסית טובות, כנראה שההתנהגות הזו של המשטר הצבאי לא עובדת מול כוכבים קצת יותר גדולים.. 

3 דקות לפני, Macc Abi said:

אני לא בטוח שזה בקטע כזה של לבחון את המאמן. 

לכל מאמן יש את השיטה והדרך שלו. 

יש מצב שהוא בא בכלל כדי לשים עין דווקא השחקנים,  שאחרי תקופת הרס"ר איביץ', קצת "פרקו עול" .

ראינו אותם לא מחוייבים מספיק,  לא רוצים מספיק. 

כנראה בהנהלה הבינו שצריך יד קשה בדמות מנהל מקצועי עם השחקנים האלו כי לא כל מאמן הוא איביץ', אז וואן לייבן הוקפץ. 

אגב איביץ' , בווטפורד זה דווקא לא הלך לו כי למרות תוצאות יחסית טובות, כנראה שההתנהגות הזו של המשטר הצבאי לא עובדת מול כוכבים קצת יותר גדולים.. 

אצל איביץ היו קרבות רחוב רק כדי להתלבש. כי הוא האמין בכולם. ובניגוד לתדמית הקרה, באימונים הוא היה אישי ומחובר. היה מתקשר לשאול לשלומם, התעניין בהם אבל במגרש- חיה רעה. הם היו מחוברים אליו מאד. הם סמכו עליו. לא סתם יוני וחוזז לא יצאו להשאלות ורצו להישאר ולהילחם על המקום. כי היה להם סיכוי.