Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני5 שעות , avi atias said:
אף פעם לא הייתי בעד נתניהו ולא הצבעתי ליכוד.
אבל בעקבות התיקים המופרכים והתנהלות התקשורת והפרקליטות, גם בתיקים אחרים כמו רצח תאיר ראדה, דריסת גל בק, תיקים של הירש ובזק, והקלטות של יועמ"ש על "אחיזה בגרון", לא מותירים לי ברירה ללכת עם אוחנה, שהבטיח שיעשה סדר בפרקליטות.

זה לדעתי הדבר החשוב ביותר כיום, וזה נאמר בצער, כי מחירי הדיור לדעתי מאוד חשובים, ואף ממשלה, בטח לא זו של הליכוד, לא מתכוונים לעשות משהו בנידון.

צריך להבין שפרקליטות לא פועלת בואקום אלא היא חלק ממשולש שכולל את המשטרה שהיא זו שחוקרת ואוספת את הראיות בכל תיק, ובתי המשפט. אם יש לך בעיה עם תיק גל בק למשל- הטענות צריכות להיות מופנות למשטרה שערכה חקירה מחופפת. זה לא עניין של פרקליטות. אגב גם סיפור זדורוב זה כשלי חקירה משטרתית ולא פרקליטות ובדיוק היום מישהו שלח בנושא המקביל סרטון שזדורוב מודה בקולו ומספר למדובב בתא איך הוא ביצע את הרצח מא' ועד ת'. מה יותר מזה אתה צריך?

לגבי תיקי נתניהו: דבר ראשון הייתי מחכה לפס"ד לפני שאני מצהיר הצהרות. דבר שני ולא פחות חשוב- האסטרטגיה המדינית של מערכת המשפט בארץ היא לפעול לחומרה בנושאים של שחיתות שלטונית. זה אינטרס לאומי של כולנו שהיא תפעל כך וטוב שהיא עושה את זה. תשאל את אולמרט, קצב, דרעי והירשזון למשל מהם העונשים שנגזרים על נבחרי ציבור. הרי הטענות לפרקליטות בעניין נתניהו הן שהיא עם יד קלה על ההדק, יענו במטרה להפליל אותו על מנת להפיל את השלטון. ברור שזה קשקוש.  הפרקליטות רק פועלת לחומרה בנושא חשדות בנוגע לנבחרי ציבור, בדיוק כמו שהיא אמורה לעשות, וטוב שכך. מכאן והלאה הכדור אצל בתי המשפט. 

כל מי שיש לו בעיה עם התביעה נגד ביבי הוא בעקיפין (או במישרין) נגד המלחמה בשחיתות שלטונית. 

48 דקות לפני, ravid said:

צריך להבין שפרקליטות לא פועלת בואקום אלא היא חלק ממשולש שכולל את המשטרה שהיא זו שחוקרת ואוספת את הראיות בכל תיק, ובתי המשפט. אם יש לך בעיה עם תיק גל בק למשל- הטענות צריכות להיות מופנות למשטרה שערכה חקירה מחופפת. זה לא עניין של פרקליטות. אגב גם סיפור זדורוב זה כשלי חקירה משטרתית ולא פרקליטות ובדיוק היום מישהו שלח בנושא המקביל סרטון שזדורוב מודה בקולו ומספר למדובב בתא איך הוא ביצע את הרצח מא' ועד ת'. מה יותר מזה אתה צריך?

לגבי תיקי נתניהו: דבר ראשון הייתי מחכה לפס"ד לפני שאני מצהיר הצהרות. דבר שני ולא פחות חשוב- האסטרטגיה המדינית של מערכת המשפט בארץ היא לפעול לחומרה בנושאים של שחיתות שלטונית. זה אינטרס לאומי של כולנו שהיא תפעל כך וטוב שהיא עושה את זה. תשאל את אולמרט, קצב, דרעי והירשזון למשל מהם העונשים שנגזרים על נבחרי ציבור. הרי הטענות לפרקליטות בעניין נתניהו הן שהיא עם יד קלה על ההדק, יענו במטרה להפליל אותו על מנת להפיל את השלטון. ברור שזה קשקוש.  הפרקליטות רק פועלת לחומרה בנושא חשדות בנוגע לנבחרי ציבור, בדיוק כמו שהיא אמורה לעשות, וטוב שכך. מכאן והלאה הכדור אצל בתי המשפט. 

כל מי שיש לו בעיה עם התביעה נגד ביבי הוא בעקיפין (או במישרין) נגד המלחמה בשחיתות שלטונית. 

יש הבדל בין לפעול לחומרה לבין לעבור על החוק (כולל חוק יסוד) כולל סימון המטרה ואז מציאת החשדות עליה והכל כדי להרשיע אדם בישראל (כל אדם, כולל ראש הממשלה). 

כך פועלת הפרקליטות שלנו, בשותפות עם גורמים במשטרה. כמה פעמים שופטים העיפו פרקליטי מהמדינה ונציגי המשטרה מהמדרגות עקב התנהלות הזויה ואף לא חוקית? אין הבדל. זה לא לפעול בחומרה זה פשוט מאפיה שעושה מה שבא לה כי אף אחד שם לא באמת משלם את המחיר. יורים מה שבא להם על מי שבא להם ולא משנה פוגע לא פוגע, בסוף יש בן אדם שחייו נהרסים, והרבה מהם סוגרים עסקאות רק כדי לגמור עם הסיפור בידיעה מוחלטת שהם חפים מפשע כך שזה אפילו לא מגיע לבית משפט. 

כל מי שיש לו בעיה עם התביעה נגד ביבי תומך במנהל תקין ושחיתות בפרקליטות. אין פה שום דבר אפילו לא בדל של קשר לשחיתות שלטונית ורואים את זה במשפט.

כמו שאמרתי - חכה לפס"ד לפני שאתה יוצא בהצהרות (למרות שיש לי הרגשה שאם נתניהו יורשע אתה פשוט תמצא דרך להכניס גם את השופטים לשרשרת של הדה לגיטימציה, בדיוק כמו שעשיתם קודם למנדלבליט ואחר כך לפרקליטות).

27 דקות לפני, ravid said:

כמו שאמרתי - חכה לפס"ד לפני שאתה יוצא בהצהרות (למרות שיש לי הרגשה שאם נתניהו יורשע אתה פשוט תמצא דרך להכניס גם את השופטים לשרשרת של הדה לגיטימציה, בדיוק כמו שעשיתם קודם למנדלבליט ואחר כך לפרקליטות).

איך אנשים מרגישים נוח לטנף ככה על שופטים שלומדים כל החיים ונבחרו כי הם כל כך מוכשרים בלמצוץ לאפי נווה

40 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

איך אנשים מרגישים נוח לטנף ככה על שופטים שלומדים כל החיים ונבחרו כי הם כל כך מוכשרים בלמצוץ לאפי נווה

לא כולם מוצצים, חלק גם קונים מתנות יקרות, מארגנים ג'ובים כמתמחים ועוזרים משפטיים וגם שפשוף מזדמן עם קרם גוף של הביוקר.

לפני19 שעות , סטלן בטלן השמן said:

מהבחינה הזאת אתה יכול להיות רגוע כי שופטי משפט נתניהו מונו הרבה לפני שהבולבול של נווה החל לבחוש בקלחת מינוי השופטים

לפני21 שעות , ravid said:

אין לי מה לחכות לפסק דין קודם כל כי רואים לפי איך שהמשפטים מתנהלים שהתיקים האלה קורסים אחד אחד. אבל גם בלי קשר למה שקורה במשפט עצמו, אתה מבין שעצם ביצוע החקירות הן פסולות ועוברות על החוק והמשפט היה צריך להיפסל מלכתחילה וכל מי שעסק בכך היה צריך להיות מושלח לכלא? 

1 hour ago, Krishi said:

אין לי מה לחכות לפסק דין קודם כל כי רואים לפי איך שהמשפטים מתנהלים שהתיקים האלה קורסים אחד אחד. אבל גם בלי קשר למה שקורה במשפט עצמו, אתה מבין שעצם ביצוע החקירות הן פסולות ועוברות על החוק והמשפט היה צריך להיפסל מלכתחילה וכל מי שעסק בכך היה צריך להיות מושלח לכלא? 

לא, אני לא מבין את זה כי אני לא משפטן ולמיטב ידיעתי גם אתה לא. יש יועצים משפטיים שזה התפקיד שלהם והם יודעים אותו מספיק טוב ותנחש מה הם החליטו...

לפני1 שעה , ravid said:

לא, אני לא מבין את זה כי אני לא משפטן ולמיטב ידיעתי גם אתה לא. יש יועצים משפטיים שזה התפקיד שלהם והם יודעים אותו מספיק טוב ותנחש מה הם החליטו...

הם החליטו לעבור על החוק, זה קודם כל. אחר כך הם עשו עבודה רשלנית ביותר מלאה בחורים וחובבנות מטורפת, זה השופטים אמרו. רמת הטיעונים שלהם הם כמו של ילד בן 5.הבן שלי מסוגל ליותר טוב מזה. 

אז לא, הם לא יודעים מספיק טוב. 

בחיאת רביד, תראה איזה חומר של אנשים יושב שם ואחר כך תגיד לי שהחלטות נעשות לפי טוהר מידות ונקיות כפיים

https://www.mako.co.il/news-law/2022_q3/Article-00f21bcb8763281027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

לפני2 שעות , Krishi said:

הם החליטו לעבור על החוק, זה קודם כל. אחר כך הם עשו עבודה רשלנית ביותר מלאה בחורים וחובבנות מטורפת, זה השופטים אמרו. רמת הטיעונים שלהם הם כמו של ילד בן 5.הבן שלי מסוגל ליותר טוב מזה. 

אז לא, הם לא יודעים מספיק טוב. 

השופטים לא אמרו כלום. שופטים אומרים את דברם בפסק הדין ואחר כך בגזר הדין.

לפני1 שעה , Krishi said:

בחיאת רביד, תראה איזה חומר של אנשים יושב שם ואחר כך תגיד לי שהחלטות נעשות לפי טוהר מידות ונקיות כפיים

https://www.mako.co.il/news-law/2022_q3/Article-00f21bcb8763281027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

מה אתה מראה לי? אין פה כלום על הפרקליטות. זה שהמשטרה היא תת רמה אנחנו כבר יודעים ממזמן.

2 דקות לפני, ravid said:

השופטים לא אמרו כלום. שופטים אומרים את דברם בפסק הדין ואחר כך בגזר הדין.

שופטים גם נותנים הערות תוך כדי משפט, אתה יודע.... 

2 דקות לפני, ravid said:

מה אתה מראה לי? אין פה כלום על הפרקליטות. זה שהמשטרה היא תת רמה אנחנו כבר יודעים ממזמן.

אה נכון, שי ניצן עבד בואקום, מנדלבליט עבד בואקום. המשטרה? הם בכלל חקרו בעצמם ודיווחו לעצמם. די נו אתה לא באמת כזה עיוור, ואני משער שגם לא טיפש. אל תנסה לעשות ממני גם כזה. יש פה מערכת שלמה שהייתה מוכוונת מטרה אחת ולא משנה כמה עוולות יצטרכו לבצע בדרך. אם זאת רמת השחיתות שם דמיין לך מה אנחנו לא יודעים עוד...