Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

אני וכל המשפחה שלי הצבענו לבנט. 

נצביע לו שוב גם בפעם הבאה והפעם נרתום עוד אנשים יחד איתנו.

יחידי סגולה

לא נראה לי שתמצאו הרבה קופצים חדשים

לפני11 שעות , Krishi said:

יחידי סגולה

לא נראה לי שתמצאו הרבה קופצים חדשים

דווקא לא אחי. אני מכיר הרבה מאוד אנשים שהצביעו לבנט ויצביעו לו שוב.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

דווקא לא אחי. אני מכיר הרבה מאוד אנשים שהצביעו לבנט ויצביעו לו שוב.

אתה לא יכול להגיד שהוא לא איבד הרבה מאוד תומכים שלו. הרבה מהאנשים שאני מכיר שהצביעו לבנט לא יצביעו לו שוב. 

10 דקות לפני, Krishi said:

אתה לא יכול להגיד שהוא לא איבד הרבה מאוד תומכים שלו. הרבה מהאנשים שאני מכיר שהצביעו לבנט לא יצביעו לו שוב. 

בתכלס הוא אומר שבנט לא הפסיד קולות, אבל אין לו שום סיכוי ממשי לדעת. אם בנט לא הפסיד קולות, מדוע בנט עשה הכל כדי להקים ממשלה במקום ללכת לבחירות נוספות? כי זה למען המדינה? חח

סה"כ הגיוני. 

מרב מיכאלי נגד הטמפ' הפטריאכלית! תמותו מחום זונות העיקר שלנשים יהיה נעים חחח שרת התחבורה שלנו גבירותיי ורבותיי

https://www.srugim.co.il/575133-מיכאלי-אשנה-את-הטמפ-כדי-שלנשים-לא-יהיה

9 דקות לפני, Krishi said:

סה"כ הגיוני. 

מרב מיכאלי נגד הטמפ' הפטריאכלית! תמותו מחום זונות העיקר שלנשים יהיה נעים חחח שרת התחבורה שלנו גבירותיי ורבותיי

https://www.srugim.co.il/575133-מיכאלי-אשנה-את-הטמפ-כדי-שלנשים-לא-יהיה

אני עוד זוכר שסמוטריץ' היה שר התחבורה

אנשים חשבו שיהיה גרוע, דווקא היה אחלה

היה עוזר לאנשים שבאמת האוטובוס או הרכבת דפקו אותם

היו פעמים שהיה מקפיץ נהג אוטובוס למקום שמישהו נתקע בו בגלל תקלה של אוטובוס אחר

והרבה עדויות של אנשים ששלחו לו הודעה בשעות מוזרות וקיבלו מענה

הסתומה הזאת רק חשוב לה שיהיה תחבורה בשבת כדי לעשות דווקא לחרדים ושכמובן לפמינסטיות עם השיער בבית שחי לא יהיה קר מדי או חם מדי חס ושלום

10 דקות לפני, טוני said:

בתכלס הוא אומר שבנט לא הפסיד קולות, אבל אין לו שום סיכוי ממשי לדעת. אם בנט לא הפסיד קולות, מדוע בנט עשה הכל כדי להקים ממשלה במקום ללכת לבחירות נוספות? כי זה למען המדינה? חח

זאת שאלה רצינית?

איזה אינטרס יש למישהו חוץ מביבי ללכת לבחירות נוספות שהתוצאה שלהן תהיה זהה?

4 דקות לפני, שי123 said:

זאת שאלה רצינית?

צודק ביבי רשע מרושע וכל השאר טלית שכולה תכלת

במיוחד ליברמן, הוא בנאדם זהב

8 דקות לפני, maccabi-king said:

צודק ביבי רשע מרושע וכל השאר טלית שכולה תכלת

במיוחד ליברמן, הוא בנאדם זהב

מה זה קשור למה שרשמתי?

לביבי היה אינטרס ללכת לבחירות כי הוא היה נשאר בינתיים ראש ממשלה עד נובמבר (כנ״ל לכל השרים בממשלה).

לפני3 שעות , שי123 said:

זאת שאלה רצינית?

אז מה גרם לו לשקר בצורה כזאת לפני הבחירות? ואל תהיה רביד ותגיד לי ״פוליטיקאים מבטיחים X ומקיימים Y” כאילו מדובר פה בהפרת הבטחה לחסל את הנייה תוך 48 שעות ולא בבגידה עקרונית בכל מה שלמפלגת ימינה היה להציע.

16 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אז מה גרם לו לשקר בצורה כזאת לפני הבחירות? ואל תהיה רביד ותגיד לי ״פוליטיקאים מבטיחים X ומקיימים Y” כאילו מדובר פה בהפרת הבטחה לחסל את הנייה תוך 48 שעות ולא בבגידה עקרונית בכל מה שלמפלגת ימינה היה להציע.

אני רחוק מלהיות הדובר של בנט, או בכלל להבין את האסטרטגיה שלו לפני הבחירות עם ההבטחות שהיה ברור לפי כל הסקרים שאין ממשלה אם הוא יקיים אותן.

אני יכול רק לנחש שהוא הבין באיחור שזאת היתה טעות, ואז כבר היו לו 2 אפשרויות - ללכת לבחירות נוספות או להצטרף לממשלה הנוכחית ולהפר את ההבטחות האלה.

הוא בחר באפשרות הפחות גרועה מהשתיים בעיניו.

ומעבר לזה, כל ההבטחות שנאמרות לפני הבחירות זה קשקוש אחד שלם. בסוף כל הפוליטיקאים פועלים לפי ניצול הזדמנויות בהתאם לקוי היסוד שלהם- משמאל ומימין. 

ולמקרה וזה התפספס- בנט הבטיח שלא יהיו בחירות חמישיות. ואני בתור ימין בטחוני שלא מתפשר על הזהות הימנית הביטחונית שלי, מוצא הרבה נקודות אזרחיות משותפות עם מרצ או העבודה ואפילו פי כמה וכמה על פני מפלגת הציונות הדתית.

הקונסטלציה הנוכחית- 

שלטון של נוכלים שקוראים לעצמם ימין אבל בעצם מושחתים כמו מפא"י שמוחלפים באנשים עשייה, פרודוקטיבים, תכלסים שפועלים בסטטוס קוו בטחוני אבל יוצאים מחוץ לקופסה בנושאים אזרחיים זה חלום. 

שלא יבלבלו לכם תשכל

לא היה כאן שלטון ימין. חארטה.

מזמין כל ימני פה שנגד בנט ובעד ביבי או סמוטריץ לנסוע איתי בכביש 1 ולראות איך חאן אל אחמר עדיין עומד למרות שמזמן היה אפשר לפנות אותו.

מזמין אתכם לבדוק למה לא החילו ריבונות על הבקעה למרות הבטחת הבחירות של ביבי.

מזמין אתכם לבדוק מי ויתר על שטחים בחברון.

ואיך הצביע אותו אחד בהתנתקות.

ועם מי ישב אותו ביבי והליכוד שקוראים לממשלה הזאת "ממשלת שמאל". לא מסובך- עם כחול לבן והעבודה. הם פחות שמאל? 

ומיייי הכשיררר את מנסור עבאס כשהבין שבלעדיו לא יוכל להקים ממשלה.

אייי הצביעות. איי עצימת העיניים.

אם זה ימין אז זה ימין חברתי כלכלי ולא ימין בטחוני. ואם כך אז גם לפיד הוא ימין חברתי כלכלי. ובוודאי שבנט וסער הם ימינים גם כלכלים חברתיים ובטח ובטח בטחוניים.

היידה בנט. הבן אדם הנכון בזמן הנכון.

לקח החלטה סופר קשה ודרמטית אבל לחלוטין הלך למקום הנכון גם למדינה וגם לעצמו.

30 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ומעבר לזה, כל ההבטחות שנאמרות לפני הבחירות זה קשקוש אחד שלם. בסוף כל הפוליטיקאים פועלים לפי ניצול הזדמנויות בהתאם לקוי היסוד שלהם- משמאל ומימין. 

ולמקרה וזה התפספס- בנט הבטיח שלא יהיו בחירות חמישיות. ואני בתור ימין בטחוני שלא מתפשר על הזהות הימנית הביטחונית שלי, מוצא הרבה נקודות אזרחיות משותפות עם מרצ או העבודה ואפילו פי כמה וכמה על פני מפלגת הציונות הדתית.

הקונסטלציה הנוכחית- 

שלטון של נוכלים שקוראים לעצמם ימין אבל בעצם מושחתים כמו מפא"י שמוחלפים באנשים עשייה, פרודוקטיבים, תכלסים שפועלים בסטטוס קוו בטחוני אבל יוצאים מחוץ לקופסה בנושאים אזרחיים זה חלום. 

שלא יבלבלו לכם תשכל

לא היה כאן שלטון ימין. חארטה.

מזמין כל ימני פה שנגד בנט ובעד ביבי או סמוטריץ לנסוע איתי בכביש 1 ולראות איך חאן אל אחמר עדיין עומד למרות שמזמן היה אפשר לפנות אותו.

מזמין אתכם לבדוק למה לא החילו ריבונות על הבקעה למרות הבטחת הבחירות של ביבי.

מזמין אתכם לבדוק מי ויתר על שטחים בחברון.

ואיך הצביע אותו אחד בהתנתקות.

ועם מי ישב אותו ביבי והליכוד שקוראים לממשלה הזאת "ממשלת שמאל". לא מסובך- עם כחול לבן והעבודה. הם פחות שמאל? 

ומיייי הכשיררר את מנסור עבאס כשהבין שבלעדיו לא יוכל להקים ממשלה.

אייי הצביעות. איי עצימת העיניים.

אם זה ימין אז זה ימין חברתי כלכלי ולא ימין בטחוני. ואם כך אז גם לפיד הוא ימין חברתי כלכלי. ובוודאי שבנט וסער הם ימינים גם כלכלים חברתיים ובטח ובטח בטחוניים.

היידה בנט. הבן אדם הנכון בזמן הנכון.

לקח החלטה סופר קשה ודרמטית אבל לחלוטין הלך למקום הנכון גם למדינה וגם לעצמו.

שמע, אתה צודק 100%

אני מצפה באמת שחאן אל חמאר עכשיו יפונה, הריבונות על הבקעה תוחל. יחזירו את השטחים מחברון, לעולם לא יבצעו שום התנתקות. ובכלל - עוד שניה עושים טרנספר לכל הערבים ביש"ע ואיזה כיף נגמר הסכסוך. 

הפיתרון לביבי זה לא להקים ממשלה בתמיכת רע"מ ומרץ. לא מבין את ההגיון המעוות הזה תסלח לי. 

הפתרון זה למשוך יותר ימינה. כמו למשל - להצביע לסמוטריץ' (ובן גביר). שהוא פי אלף יותר ימין מבנט. והוא גם פי אלף איש של עשיה ציבורית ממנו. 

47 דקות לפני, Krishi said:

שמע, אתה צודק 100%

אני מצפה באמת שחאן אל חמאר עכשיו יפונה, הריבונות על הבקעה תוחל. יחזירו את השטחים מחברון, לעולם לא יבצעו שום התנתקות. ובכלל - עוד שניה עושים טרנספר לכל הערבים ביש"ע ואיזה כיף נגמר הסכסוך. 

הפיתרון לביבי זה לא להקים ממשלה בתמיכת רע"מ ומרץ. לא מבין את ההגיון המעוות הזה תסלח לי. 

הפתרון זה למשוך יותר ימינה. כמו למשל - להצביע לסמוטריץ' (ובן גביר). שהוא פי אלף יותר ימין מבנט. והוא גם פי אלף איש של עשיה ציבורית ממנו. 

אז הפתרון שלך זה להצביע למפלגת שוליים גזענית והומופובית, שמה שמעסיק את רוב חבריה לא נכנס לטופ 20 נושאים שמפריעים לרוב האזרחים במדינה בחיי היום יום?

46 דקות לפני, Krishi said:

שמע, אתה צודק 100%

מה שציינת בפסקה הראשונה לא ישתנה בממשלה הנוכחית כי הסטטוס קוו הביטחוני ישמר. 

ואם יש לך על כף המאזניים ממשלת ימין עלאק שמורכבת מהליכוד והציונות הדתית ששומרת על הסטטוס קוו ולא מיישמת את תפישת הימין הביטחונית האידיאולוגית ומאידך ממשלת אחדות שמורכבת משמאל וימין ועושה דברים דומים מאוד לממשלה הראשונה בתוספת זה שהם רעבים לעשייה, אנשי תכלס ובאים לקרוע תתחת ופחות לחמם את הכיסא ולסדר ג'ובים לחברים שלהם ממרכז הליכוד - אני אבחר בממשלה השנייה. כי אני רוצה שהליכוד, שבחרתי בו בעבר, שיתנער ויתנקה מכל הסירחון והג'יפה והסגנון פח אשפה שיש שם אצל הכלבלבים של ביבי שמקיפים אותו ומלקקים כל היום וכל אחד שמעז להרים את הראש ולאתגר קצת את ביבי מיד מוצא את עצמו בחוץ. מה שנקרא - אם אתה לא יודע ללקק או לנבוח אין לך מקום בליכוד (יוצא דופן דיכטר וברקת).

לכן האופציה של הממשלה הנוכחית היא מצוינת על פני הממשלת שחיתות שהייתה כאן קודם שהפסיקה למשול - בעיקר במגזר החרדי והערבי.

ולגבי סמוטריץ'-

אני מעריך את העשייה הפרלמנטרית שלו והוא היה שר תחבורה מצוין! יחד עם זאת הוא מביא איתו תפישת עולם שלא מייצגת ציבור שלא מגיע מהסקטור החרד"לי או הציוני דתי. אני ימני חילוני, מה לי ולו? רוב הדברים שהוא רוצה לשמר ולקדם בכלל לא רלוונטים לציבור שאני מגיע ממנו ובטח לא לכלל המדינה או העם.

נשמה שלי 

תבדוק כמה הוא פעל לקדם את הפריפריה, כמה לאזן בין התקציבים המטורפים שמוקצים לחינוך הדתי בישראל לעומת החינוך החילוני/מסורתי ואני יכול להמשיך ככה עם עוד דוגמאות. בסוף הוא לא מייצג אותי וגם לא את רוב מצביעי הימין. 

17 דקות לפני, שי123 said:

אז הפתרון שלך זה להצביע למפלגת שוליים גזענית והומופובית, שמה שמעסיק את רוב חבריה לא נכנס לטופ 20 נושאים שמפריעים לרוב האזרחים במדינה בחיי היום יום?

המפלגת שוליים הזאת קיבלה יותר מהמפלגה של ראש הממשלה הנוכחי שלך.

הם ממש לא מפלגת שוליים ומייצגים ציבור גדול מאוד. 

אני לא מוצא גזענות והומופוביה אצלהם. בכל הקשור להומואים זה נוגד את תפיסת החיים שלהם וזה מקובל עלי, כל עוד הם לא כופים עליהם דברים אחרים. תשמע את בן גביר איך הוא התבטא לגבי הלהט"בים בתוכנית של אופירע וברקו. גם אם נפלו בלשונם כשהיו צעירים כשיו מדברים אחרת ועל חלק מהדברים אף התנצלו ואמרו שטעו.

כך או כך הזכויות של קהילת הלהט"ב זה הדבר האחרון שמעניין אותי אם להגיד את האמת. 

10 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה שציינת בפסקה הראשונה לא ישתנה בממשלה הנוכחית כי הסטטוס קוו הביטחוני ישמר. 

ואם יש לך על כף המאזניים ממשלת ימין עלאק שמורכבת מהליכוד והציונות הדתית ששומרת על הסטטוס קוו ולא מיישמת את תפישת הימין הביטחונית האידיאולוגית ומאידך ממשלת אחדות שמורכבת משמאל וימין ועושה דברים דומים מאוד לממשלה הראשונה בתוספת זה שהם רעבים לעשייה, אנשי תכלס ובאים לקרוע תתחת ופחות לחמם את הכיסא ולסדר ג'ובים לחברים שלהם ממרכז הליכוד - אני אבחר בממשלה השנייה. כי אני רוצה שהליכוד, שבחרתי בו בעבר, שיתנער ויתנקה מכל הסירחון והג'יפה והסגנון פח אשפה שיש שם אצל הכלבלבים של ביבי שמקיפים אותו ומלקקים כל היום וכל אחד שמעז להרים את הראש ולאתגר קצת את ביבי מיד מוצא את עצמו בחוץ. מה שנקרא - אם אתה לא יודע ללקק או לנבוח אין לך מקום בליכוד (יוצא דופן דיכטר וברקת).

לכן האופציה של הממשלה הנוכחית היא מצוינת על פני הממשלת שחיתות שהייתה כאן קודם שהפסיקה למשול - בעיקר במגזר החרדי והערבי.

ולגבי סמוטריץ'-

אני מעריך את העשייה הפרלמנטרית שלו והוא היה שר תחבורה מצוין! יחד עם זאת הוא מביא איתו תפישת עולם שלא מייצגת ציבור שלא מגיע מהסקטור החרד"לי או הציוני דתי. אני ימני חילוני, מה לי ולו? רוב הדברים שהוא רוצה לשמר ולקדם בכלל לא רלוונטים לציבור שאני מגיע ממנו ובטח לא לכלל המדינה או העם.

נשמה שלי 

תבדוק כמה הוא פעל לקדם את הפריפריה, כמה לאזן בין התקציבים המטורפים שמוקצים לחינוך הדתי בישראל לעומת החינוך החילוני/מסורתי ואני יכול להמשיך ככה עם עוד דוגמאות. בסוף הוא לא מייצג אותי וגם לא את רוב מצביעי הימין. 

אז מה עשית שונה בזה? איפה השינוי? חוק איחוד משפחות הוא לא מצליח להעביר מה הלאה? שוב, הפיתרון גם אם רוצים להעיף את ביבי הפיתרון הוא לא לחתוך לכיוון השני. 

מה עוזר לי שהם רעבים לעשיה כשהעשיה הזאת עקומה מהתחת ולא תואמת את מה שהייתי רוצה שיקרה? חחח זה גם משעשע אתה אומר את זה אחרי שבועיים שהם בשלטון כאילו כבר השתנו סדרי עולם. עד עכשיו בינתיים הם עסוקים בעשיית מחדל הקורונה ודאגה לטמפ' נמוכה מדי ברכבות. 

גם אני ימני חילוני, אבל אני מוצא איתו שפה משותפת בהרבה נושאים ולא רק בכל מה שקשור לנושא הבטחוני. אתה מדבר על סמוטריץ' כאילו בנט לא לובש כיפה גם.. 

האם הייתי רוצה ראש מפלגה ימני חילוני שייצג אותי בכנסת? בוודאי, אבל בהיעדר כזה, או יותר נכון בהיעדר מישהו ריאלי כזה שבאמת יכול להשפיע, יש פשרות שצריך לקבל אבל גם הפשרות האלה הן לא לעשות ממשלה עם רע"מ ומרצ. 

לפני2 שעות , שי123 said:

אני רחוק מלהיות הדובר של בנט, או בכלל להבין את האסטרטגיה שלו לפני הבחירות עם ההבטחות שהיה ברור לפי כל הסקרים שאין ממשלה אם הוא יקיים אותן.

אני יכול רק לנחש שהוא הבין באיחור שזאת היתה טעות, ואז כבר היו לו 2 אפשרויות - ללכת לבחירות נוספות או להצטרף לממשלה הנוכחית ולהפר את ההבטחות האלה.

הוא בחר באפשרות הפחות גרועה מהשתיים בעיניו.

אמרת את אותם הדברים כשגנץ היה צריך לבחור בין ההבטחה לא להקים ממשלה עם נתניהו וההבטחה לא להקים ממשלה עם הרשימה המשותפת? גם אז הוא היה צריך לבחור את הפחות גרועה מהשתיים בעיניו.

הביקורת היחידה שיש לי עד כה על הממשלה החדשה היא הכוונה לבטל את הפטור ממע"מ על קניות מחו"ל עד 75 דולר. 
כתם גדול על כל כלב שיצביע בעד החלטה כזאת גם המע"מ לא ישנה את העבודה שישתלם יותר לקנות בחו"ל, זה סתם עוד דחיפת יד לכיס, 
אנחנו קונים מחו"ל כי המחירים בארץ מטורפים (פי 4, נתקלתי גם במקרים של פי 10) לעומת המחירים בחו"ל והממשלות לא מצליחות להתמודד עם זה אז לפחות צאו לנו מהכיס ותשאירו לנו את הפטור מהסכן הזה עד 75 דולר. 

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

אמרת את אותם הדברים כשגנץ היה צריך לבחור בין ההבטחה לא להקים ממשלה עם נתניהו וההבטחה לא להקים ממשלה עם הרשימה המשותפת? גם אז הוא היה צריך לבחור את הפחות גרועה מהשתיים בעיניו.

לא הבנתי את ההשוואה.

לא היתה ממשלה אחרת עכשיו.

זה היה בחירות או הממשלה הנוכחית.

לביבי היתה הזדמנות להרכיב ממשלה והוא נכשל.

ואגב, גם עם הרשימה המשותפת לא היתה ממשלה, כי חלקים מהמפלגה של גנץ התנגדו לאפשרות הזאת.

אז בנט וליברמן ממשיכים להזרים את הכסף הקטארי לרצועה. לאן כל אלה שביקרו את ביבי נעלמו? באמת חשבתם שמשהו ישתנה או שזה סתם הסתדר לכם עם האג'נדה ועכשיו כבר לא מעניין?

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז בנט וליברמן ממשיכים להזרים את הכסף הקטארי לרצועה. לאן כל אלה שביקרו את ביבי נעלמו? באמת חשבתם שמשהו ישתנה או שזה סתם הסתדר לכם עם האג'נדה ועכשיו כבר לא מעניין?

איפה פורסם? כי עד עכשיו לא העבירו. 
זה בושה להעביר להם כסף מזומן שהולך אח"כ לחימוש נגדנו אם זה נכון. זאת הייתה בושה כשביבי עשה את זה וזאת בושה גם אם בנט עושה את זה. 

7 דקות לפני, Eli basa said:

איפה פורסם? כי עד עכשיו לא העבירו. 
זה בושה להעביר להם כסף מזומן שהולך אח"כ לחימוש נגדנו אם זה נכון. זאת הייתה בושה כשביבי עשה את זה וזאת בושה גם אם בנט עושה את זה. 

ראיתי בוואלה וישראל היום

12 דקות לפני, Krishi said:

https://news.walla.co.il/item/3444869

בנט - ימין - חלש

מאכז מאוד שהוא ממשיך בתשלומי הפרוטקשיין שקודמו התחיל, 
אבל בחייאת, להגיד על בנט ימין חלש שהוא עושה בדיוק מה ש"הימין חזק" (ביבי) המציא ועשה במשך כל כך הרבה זמן?

עד כה מרוצה מאוד מבנט מהמון דברים אבל, מאוכזב משני דברים בממשלה הזאת:

1. ליברמן מתגלה כחתיכת נבלה, גם ביטל את החל"ת מהרגע להרגע אחרי שכבר הוחלט להאריך בחודש נוסף, אם כבר החליטו לתת חודש אז תבטל אחרי החודש הזה אל תדפוק אנשים בדקה ה90. התקשורת מראה איזה שמוק אחד שיושב בים ונהנה מהחל"ת במקום לעבוד ועשו על זה סיפור שלם כאילו כולם ככה וזה נתן ליגיטימציה להחלטה הבזויה הזאת, 
אבל ממש לא כולם ככה. אני למשל ניצלתי את החל"ת ממכבי כדי לעשות הסבת מקצוע ולמדתי קורס ארוך ורציני שהסתיים ממש לאחרונה אז רק עכשיו שקיבלתי את ההסמכה יכולתי להתחיל לחפש עבודה וזה לא פשוט למצוא אז למה לגזול את החודש הזה שכבר החליטו לתת? 
והוא גם מתכנן לבטל את הפטור ממע"מ על רכישות מחו"ל מתחת ל75 דולר שזאת בושה. גם כך המחירים בארץ הם פי 4 ולפעמים גם יכול להגיע לפי 10 במצבים קיצוניים מהאשר המחיר בחו"ל, אז גם עם מע"מ עדיין נקנה מחו"ל זה לא ישרת אף אחד חוץ מלדפוק את האזרח עוד קצת בתקופה של משבר כלכלי ולהכניס מס נוסף. 

2. מאוכזב מהעברת הכספים הצפוייה לחמאס. 

אבל מנגד, בכל מקרה ההמשלה של ביבי הייתה מעבירה כספים כפי שעשתה תמיד, אז זה לא חסרון ולא יתרון מולה כי זה משהו שהייתי נאלץ לספוג בכל מקרה אז בהקשר הזה אומנם אני מאוכזב אבל זה לא שיש לי אלטרנטיבה לממשלה שלא הייתה עושה את זה.
מה שכן, לזכותו של כץ יאמר שהוא נתן את החודש אקסטרה שליברמן ביטל והממשלה של ביבי לא ביטלה את הפטור ממע"מ בחו"ל לא משנה כמה לחצו עלייה שזאת גם נק' זכות גדולה. 

בTOTAL הפלוסים עולים על המינוסים בממשלה הזאת לעומת הקודמת עבורי, אבל ליברמן עושה "פיגוע" פה וזה עובר בשקט. אני מזכיר לו שהוא מפלרטט עם אחוז חסימה אז הוא חופר לעצמו את הקבר הפוליטי בהחלטות כאלו. 

3 דקות לפני, Eli basa said:

מאכז מאוד שהוא ממשיך בתשלומי הפרוטקשיין שקודמו התחיל, 
אבל בחייאת, להגיד על בנט ימין חלש שהוא עושה בדיוק מה ש"הימין חזק" (ביבי) המציא ועשה במשך כל כך הרבה זמן?

עד כה מרוצה מאוד מבנט מהמון דברים אבל, מאוכזב משני דברים בממשלה הזאת:

1. ליברמן מתגלה כחתיכת נבלה, גם ביטל את החל"ת מהרגע להרגע אחרי שכבר הוחלט להאריך בחודש נוסף, אם כבר החליטו לתת חודש אז תבטל אחרי החודש הזה אל תדפוק אנשים בדקה ה90. התקשורת מראה איזה שמוק אחד שיושב בים ונהנה מהחל"ת במקום לעבוד ועשו על זה סיפור שלם כאילו כולם ככה וזה נתן ליגיטימציה להחלטה הבזויה הזאת, 
אבל ממש לא כולם ככה. אני למשל ניצלתי את החל"ת ממכבי כדי לעשות הסבת מקצוע ולמדתי קורס ארוך ורציני שהסתיים ממש לאחרונה אז רק עכשיו שקיבלתי את ההסמכה יכולתי להתחיל לחפש עבודה וזה לא פשוט למצוא אז למה לגזול את החודש הזה שכבר החליטו לתת? 
והוא גם מתכנן לבטל את הפטור ממע"מ על רכישות מחו"ל מתחת ל75 דולר שזאת בושה. גם כך המחירים בארץ הם פי 4 ולפעמים גם יכול להגיע לפי 10 במצבים קיצוניים מהאשר המחיר בחו"ל, אז גם עם מע"מ עדיין נקנה מחו"ל זה לא ישרת אף אחד חוץ מלדפוק את האזרח עוד קצת בתקופה של משבר כלכלי ולהכניס מס נוסף. 

2. מאוכזב מהעברת הכספים הצפוייה לחמאס. 

אבל מנגד, בכל מקרה ההמשלה של ביבי הייתה מעבירה כספים כפי שעשתה תמיד, אז זה לא חסרון ולא יתרון מולה כי זה משהו שהייתי נאלץ לספוג בכל מקרה אז בהקשר הזה אומנם אני מאוכזב אבל זה לא שיש לי אלטרנטיבה לממשלה שלא הייתה עושה את זה.
מה שכן, לזכותו של כץ יאמר שהוא נתן את החודש אקסטרה שליברמן ביטל והממשלה של ביבי לא ביטלה את הפטור ממע"מ בחו"ל לא משנה כמה לחצו עלייה שזאת גם נק' זכות גדולה. 

י

אז לא רק שאין שינוי, הולך להיות יותר גרוע. 

מצוין