Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

בחיי שהליכוד מצליחים לשבור את שיא העליבות כל פעם מחדש.

והפעם ביבי שולח את הח״כים להפגין מול כפר המכבייה נגד הקמת ממשלה בה לא יהיו חברים ולא יוכלו לחלק ג׳ובים.

לפני1 שעה , שי123 said:

בחיי שהליכוד מצליחים לשבור את שיא העליבות כל פעם מחדש.

והפעם ביבי שולח את הח״כים להפגין מול כפר המכבייה נגד הקמת ממשלה בה לא יהיו חברים ולא יוכלו לחלק ג׳ובים.

הם בסה״כ נותנים לשמאל קצת מהאוכל המציק שהם מאכילים את כל המדינה כבר 30 שנה.

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

נתניהו עף?

הוא הוכיח שכשזה קשור אליו אישית, הוא אף פעם לא מתקפל.

בנוגע לביטחון שלנו, זה כבר משהו אחר.

מצחיק אותי הקצף שיוצא לחברי הליכוד מהפה ברגע שהם מדברים על הממשלה החדשה

אם באמת יהיו חילופי שלטון (לא בטוח שיהיו), ההחלפה תהיה מגעילה

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

מצחיק אותי הקצף שיוצא לחברי הליכוד מהפה ברגע שהם מדברים על הממשלה החדשה

אם באמת יהיו חילופי שלטון (לא בטוח שיהיו), ההחלפה תהיה מגעילה

תהיה. פייסבוק כבר החלה לחסום אנשי ימין באופן שדי מזכיר את מה שהלך בארה״ב.

הרעים ניצחו אחי.

On 2.6.2021 at 20:21, טוני said:

הם בסה״כ נותנים לשמאל קצת מהאוכל המציק שהם מאכילים את כל המדינה כבר 30 שנה.

אמנם הזיכרון שלי כבר לא משהו, אבל לא זכור לי ח״כים ממפלגה שנמצאת בשלטון שמפגינים נגד ההחלפה שלהם על ידי מפלגות אחרות.

אני חושב שזה בסך הכל עוד שיא מביך שהליכוד שוברים.

איזה קטע שגורל כל הקונסטרוקציה המוזרה הזאת של בנט-לפיד ושות' תלוי על עסקן מפדלניק שבע בשם ניר אורבך... 

מעניין האם שקד סער וכל השאר יסכימו להסתמך על הימנעות של חלק מהמשותפת אם אורבך בסוף יחליט להתנגד 

11 דקות לפני, snufkin said:

איזה קטע שגורל כל הקונסטרוקציה המוזרה הזאת של בנט-לפיד ושות' תלוי על עסקן מפדלניק שבע בשם ניר אורבך... 

מעניין האם שקד סער וכל השאר יסכימו להסתמך על הימנעות של חלק מהמשותפת אם אורבך בסוף יחליט להתנגד 

הם הסכימו לרעמ ולמרצ הם יסכימו גם למשותפת.

מעבר להיסטוריה שהממשלה שבדרך עושה עם ההדחה של ביבי, היא משנה פה את כל הכללים בעתיד. לשבת עם רעמ ומרצ יהפוך ללגיטימי גם אחרי הממשלה הזאת וכנראה שגם שיתוף פעולה עם המשותפת לא יראה דבר כזה קיצוני בעתיד. 

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

הם הסכימו לרעמ ולמרצ הם יסכימו גם למשותפת.

מעבר להיסטוריה שהממשלה שבדרך עושה עם ההדחה של ביבי, היא משנה פה את כל הכללים בעתיד. לשבת עם רעמ ומרצ יהפוך ללגיטימי גם אחרי הממשלה הזאת וכנראה שגם שיתוף פעולה עם המשותפת לא יראה דבר כזה קיצוני בעתיד. 

א. בשום שלב לאף אחד לא היתה בעיה לשבת עם מרץ, זה פשוט לא קרה כי לא היתה קונסטלציה פוליטית שזה היה נחוץ או רצוי מצד מרץ או הקואליציה.

ב. מי שהלבין את רע״מ זה ביבי, וברור שהדרך משם למפלגות ערביות אחרות בקואליציה היא קצרה.

אם זה ישפר את מצבם של הערבים ויגביר את תחושת השייכות והנאמנות שלהם זה מהלך חשוב ומבורך

או שאתם מעדיפים שפרעות לוד, ירושלים, יפו ושאר הערים המעורבות יחזרו בפעם הבאה שיש התחממות ביטחונית

51 דקות לפני, ravid said:

אם זה ישפר את מצבם של הערבים ויגביר את תחושת השייכות והנאמנות שלהם זה מהלך חשוב ומבורך

או שאתם מעדיפים שפרעות לוד, ירושלים, יפו ושאר הערים המעורבות יחזרו בפעם הבאה שיש התחממות ביטחונית

השאלה אם הם רוצים לשפר את מצבם או רק להתקרבן? 

המדינה הזאת תשאר יהודית בהגדרה כי פיסת האדמה הקטנה הזאת היא המקום היחיד שבטוח לנו. אני לא רואה איך הערבים אי פעם יקבלו את זה, לא משנה כמה נבוא לקראתם.

https://mida.org.il/2018/09/02/שיא-הצביעות-החכים-הערבים-הצביעו-נגד-ה/

1 hour ago, Zizou said:

השאלה אם הם רוצים לשפר את מצבם או רק להתקרבן?

אם יתנו להם עוד כסף והשקעות אני מבטיח לך שהם לא יגידו לא

לפני6 שעות , ravid said:

אם יתנו להם עוד כסף והשקעות אני מבטיח לך שהם לא יגידו לא

ברור. הם גם יודעים ללכת לביטוח לאומי וקופת חולים ולקחת כל מה שמגיע להם, אבל עובדים בשחור ולא משלמים אפילו ארנונה כי אין רחובות ומספרי בתים. מה עם החובות למדינה? 

לפני23 שעות , שי123 said:

א. בשום שלב לאף אחד לא היתה בעיה לשבת עם מרץ, זה פשוט לא קרה כי לא היתה קונסטלציה פוליטית שזה היה נחוץ או רצוי מצד מרץ או הקואליציה.

ב. מי שהלבין את רע״מ זה ביבי, וברור שהדרך משם למפלגות ערביות אחרות בקואליציה היא קצרה.

לא מבין מה זה קשור ביבי? לא הזכרתי אותו בנוגע לערבים/למרצ. חלאס להכניס אותו לכל מקום, אתם ממליכים אותו יותר מהביביסטים.

דיברתי על עובדות נטו. ההכנסה שלהם לממשלה פורצת גבולות. זה לא הולך להיות חד פעמי.

לפני23 שעות , ravid said:

אני לא יודע אם זה מתמימות שאתה באמת מאמין שהשנאה הקשה והאלימות שלהם כלפיך היא תוצאה של הזנחה ותקציבים או שאתה מודע לכך שאין קשר אבל מבחינתך צריך לשלם להם פרוטקשן כדי שבסבב הבא הם אולי לא יעשו לינצ׳ים בשכניהם היהודים.

או שאין לך מושג בצורה רצינית או שאתה סתם משחק את עצמך דביל

מעולם זה לא היה הבעיה של הערבים

יש לך פה סרטון מלפני הרבה זמן עם תלמידים ערבים מטייבה

תראה את הדעות שלהם ותגיד לי באמת ובכנות אם יש משהו שיכול לגרום להם לתחושת נאמנות שעליה אתה מדבר

אתה אשכרה חושב שהפרעות הלאומניות שראית נגרמו עקב היעדר תקציבים?! המניע הוא לאומני-דתי, והם ישנאו את עצם קיומך יהודי ואת עצם קיום המושג שנקרא מדינה יהודית לעד. 

הם מתחנכים על זה מגיל 0 וזה לא קשור לכסף

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

לא מבין מה זה קשור ביבי? לא הזכרתי אותו בנוגע לערבים/למרצ. חלאס להכניס אותו לכל מקום, אתם ממליכים אותו יותר מהביביסטים.

דיברתי על עובדות נטו. ההכנסה שלהם לממשלה פורצת גבולות. זה לא הולך להיות חד פעמי.

בוודאי שקשור לביבי, כי היה צריך מישהו עם כוח פוליטי כמו שלו בשביל להכשיר את המהלך הזה.

ברגע שביבי התכוון להקים ממשלה ביחד עם רע״מ ונכשל בגלל התנגדות של סמוטריץ, רע״מ הפכו לשותפים לגיטימיים.

הכניסה שלהם לקואליציה לאחר מכן היא כבר לא סיפור גדול.