Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

וואלה יש לממשלה החדשה אם תקום הזדמנות חד פעמית ואם היא תצליח הם הרוויחו

אם לא אז להחליף

אני לא נשבע אמונים לאף אחד, מצידי להיות "סטייק" ולהחליף מפלגה כל בחירות

33 דקות לפני, Krishi said:

ולגבי אנשים ראויים, אתה מדבר על אדם שרוצה שחיילי צה"ל, החיילים של הצבא שמגן עליך, יעמדו למשפט בינלאומי. אני מוכן לקחת אלף ח"כים שעסוקים בג'ובים לפני שאני אקח עלוב נפש בוגדני כזה שמוכן למכור את החיילים שלי להאג.

העובדה שהוא חושב אחרת ממך לא הופכת אותו ללא ראוי.

זאת בדיוק מה שההסתה של ביבי והחיילים שלו מנסה לעשות.

גם אני לא מסכים עם חלק מהדעות שלו, אבל כמפלגה שהיא פחות מ10% מהממשלה, הוא בהחלט יכול להיות שותף ראוי ושר בריאות מצוין.

מעדיף אותו מיליון פעם על מירי רגב ואוחנה שהם שרים עלובים.

1 hour ago, שי123 said:

מדברים המוסתים שלא מבינים שהם מוסתים.

דיון חסר טעם.

שניהם אנשים ראויים שמדינת ישראל חשובה להם יותר מח״כים רבים בליכוד שעסוקים בעיקר בג׳ובים.

ובינתיים עוד מופע אימים של רגב באולפן חדשות 12.

מכונת ההסתה עובדת שעות נוספות.

מדבר הטיפש שלא יודע שהוא טיפש. 

באמת דיון חסר טעם אם אלו הטיעונים שאתה מעלה.

9 דקות לפני, שי123 said:

העובדה שהוא חושב אחרת ממך לא הופכת אותו ללא ראוי.

זאת בדיוק מה שההסתה של ביבי והחיילים שלו מנסה לעשות.

גם אני לא מסכים עם חלק מהדעות שלו, אבל כמפלגה שהיא פחות מ10% מהממשלה, הוא בהחלט יכול להיות שותף ראוי ושר בריאות מצוין.

מעדיף אותו מיליון פעם על מירי רגב ואוחנה שהם שרים עלובים.

הוא בעד להעמיד חיילים של המדינה שלך בבית משפט בהאג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגיד אתה מקשיב לעצמך בכלל?!?!?!?

בחיאת..

די פרשתי... 

9 דקות לפני, Krishi said:

הוא בעד להעמיד חיילים של המדינה שלך בבית משפט בהאג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגיד אתה מקשיב לעצמך בכלל?!?!?!?

בחיאת..

די פרשתי... 

זה לא נכון. הוא אף פעם לא אמר את זה.

הורוביץ הבהיר בריאיון כי הוא מתנגד לחקירת החשדות לפשעי מלחמה בשטחים, ובאותה נשימה גם אמר כי הוא מתנגד להתנחלויות ולמדיניות הישראלית הנוכחית: "מי שמביא את ישראל להאג זה לא אני - זה הימין והמתנחלים, זה מה שגורר אותה להאג. אני לא רוצה שהיא תגיע לשם, אני נגד העמדת חיילי צה"ל לדין בחו"ל. מי שמסבך אותם היא הממשלה".

20 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מדבר הטיפש שלא יודע שהוא טיפש. 

באמת דיון חסר טעם אם אלו הטיעונים שאתה מעלה.

עכשיו אני יודע.

אתה מתכחש לעובדה שיש כבר שנים מסע דלגיטימציה נגד השמאל (הידוע בכינוי הסמול) במדינה?

3 דקות לפני, שי123 said:

הורוביץ הבהיר בריאיון כי הוא מתנגד לחקירת החשדות לפשעי מלחמה בשטחים, ובאותה נשימה גם אמר כי הוא מתנגד להתנחלויות ולמדיניות הישראלית הנוכחית: "מי שמביא את ישראל להאג זה לא אני - זה הימין והמתנחלים, זה מה שגורר אותה להאג. אני לא רוצה שהיא תגיע לשם, אני נגד העמדת חיילי צה"ל לדין בחו"ל. מי שמסבך אותם היא הממשלה".

אז את זה הוא לא אמר, רוצה שנתחיל לחפש ציטוטים הזויים לא פחות תוצרת בית של המפלגה הזאת רק מהעשר שנים האחרונות? 

לא יודע איך מפלגה כזאת גועל נפש הופכת ללגיטימית פתאום. 

יודע מה? אין בעיה שתגיד אפילו שהמפלגה הזאת הזויה, אבל אתה מעדיף לבלוע את זה כדי שביבי ילך כי לדעתך הוא הורס את המדינה כדי לשמור על הכיסא, אבל אל תנסה להצדיק את המפלגה הזאת או להפוך אותה ללגיטימית. 

5 דקות לפני, שי123 said:

בוא בוא.... אל תסבן... 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז את זה הוא לא אמר, רוצה שנתחיל לחפש ציטוטים הזויים לא פחות תוצרת בית של המפלגה הזאת רק מהעשר שנים האחרונות? 

בוא אני אסביר לך איך: יש מונח כזה "דמוקרטיה". זה כתוב במגילת העצמאות שלנו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יודע מה? אין בעיה שתגיד אפילו שהמפלגה הזאת הזויה, אבל אתה מעדיף לבלוע את זה כדי שביבי ילך כי לדעתך הוא הורס את המדינה כדי לשמור על הכיסא, אבל אל תנסה להצדיק את המפלגה הזאת או להפוך אותה ללגיטימית. 

לא מבין איך העובדה שיש להם דעות אחרות משלך הופכות אותם ללא לגיטימיים בעיניך.

אני חושב דברים הרבה יותר רעים על המפלגות החרדיות, ועדיין לא טענתי מעולם שהם לא לגיטימיים.

בממשלה שכנראה תקום (כמו בממשלה הנוכחית) לא יהיו פינויי התנחלויות ולא סיפוח שטחים.

אז כשהגענו למסקנה שמבחינה מדינית הדעות של מרץ לא רלוונטיות ב4 השנים הבאות, מה הבעיה איתם בדיוק?

3 דקות לפני, ravid said:

בוא אני אסביר לך איך: יש מונח כזה "דמוקרטיה". זה כתוב במגילת העצמאות שלנו.

לא אמרתי שאסור להם לשבת בממשלה אל תגנוב דעת. אמרתי שאני לא מבין איך אנשים שלא מצביעים להם הופכים אותם פתאום למפלגה שלגיטימי לשבת איתה.

2 דקות לפני, שי123 said:

אני חושב דברים הרבה יותר רעים על המפלגות החרדיות, ועדיין לא טענתי מעולם שהם לא לגיטימיים.

בממשלה שכנראה תקום (כמו בממשלה הנוכחית) לא יהיו פינויי התנחלויות ולא סיפוח שטחים.

אז כשהגענו למסקנה שמבחינה מדינית הדעות של מרץ לא רלוונטיות ב4 השנים הבאות, מה הבעיה איתם בדיוק?

אין שום בעיה עם הדעות שלהם? אין שום בעיה שהם יושבים בקבינט?

9 דקות לפני, Krishi said:

בוא בוא.... אל תסבן... 

לא שמעתי אותו אומר את מה שאת טוען.

זאת פרשנות שלך, והוא גם אמר בפירוש שהוא נגד מאוחר יותר.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי שאסור להם לשבת בממשלה אל תגנוב דעת. אמרתי שאני לא מבין איך אנשים שלא מצביעים להם הופכים אותם פתאום למפלגה שלגיטימי לשבת איתה.

אין שום בעיה עם הדעות שלהם? אין שום בעיה שהם יושבים בקבינט?

לא מבין את הטיעון שלך.

שוב, אני לא מסכים עם הדעות שלהם ומעולם לא הצבעתי להם.

ועדיין אם מקבלים את זה שיש סטטוס קוו בתחום המדיני, הם שותף ראוי בעיניי בממשלה.

לא מבין מה מפחיד אותך שיהיה למרץ קול אחד בקבינט. מקסימום ירשמו את ההתנגדות שלו לוואטאוור לפרוטוקול.

Just now, שי123 said:

לא שמעתי אותו אומר את מה שאת טוען.

זאת פרשנות שלך, והוא גם אמר בפירוש שהוא נגד מאוחר יותר.

אל תיתמם, אי אפשר לפרש אחרת את מה שהוא אמר. כמו שכל בר דעת מבין שהתובעת בהאג יכולה להעמיד לדין חיילי צה"ל. 

אחרי שהבין את גודל האסון של מה שהוא אמר ואחרי כל הביקורת הציבורית הגדולה הוא הוא ניסה איכשהו לצאת מזה רק שמה שהוא אומר זה בעצם "אני לא נגד שחיילי צה"ל יועמדו לדין בהאג, אבל אני אשתף פעולה עם התובע ובית הדין שיעמידו את החיילים לדין בהאג"

והכל בשם מה? הכל בשם הדעות הקיצוניות. 

1 דקה לפני, שי123 said:

לא מבין את הטיעון שלך.

שוב, אני לא מסכים עם הדעות שלהם ומעולם לא הצבעתי להם.

ועדיין אם מקבלים את זה שיש סטטוס קוו בתחום המדיני, הם שותף ראוי בעיניי בממשלה.

לא מבין מה מפחיד אותך שיהיה למרץ קול אחד בקבינט. מקסימום ירשמו את ההתנגדות שלו לוואטאוור לפרוטוקול.

הטיעון שלי הוא שמפלגה כמו מרצ תנצל את זה שהיא סוף סוף מקבלת כסא בממשלה ותקדם דברים שאף אחד פה לא רוצה שיקרו. בגלל זה גם אני לא חושב שהממשלה הזאת תשרוד. 

לא מרצ לא יחלקו את ירושלים ויפרקו את ההתנחלויות, אבל זה לא שחור או לבן. הם כל יקדמו דברים שחשובים להם ולצערי לא מעט דברים שחשובים להם הם נגד המדינה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הטיעון שלי הוא שמפלגה כמו מרצ תנצל את זה שהיא סוף סוף מקבלת כסא בממשלה ותקדם דברים שאף אחד פה לא רוצה שיקרו. בגלל זה גם אני לא חושב שהממשלה הזאת תשרוד. 

לא מרצ לא יחלקו את ירושלים ויפרקו את ההתנחלויות, אבל זה לא שחור או לבן. הם כל יקדמו דברים שחשובים להם ולצערי לא מעט דברים שחשובים להם הם נגד המדינה.

״נגד המדינה״ זאת דעה אישית שלך.

אשמח לשמוע איך הם יכולים לקדם משהו משמעותי שהימין מתנגדים לו עם פחות מ10% מהממשלה.

וואלה, אני זוכר את מרץ חברים בקואליציה בעבר ולא קרה שום אסון, אז נראה לי שאתה יכול להיות רגוע.

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

גם אם ביבי הבין וגם אם לא, הוא כל כך הרבה זמן בתפקיד שהוא צבר ניסיון. 

חוץ מזה שלביבי יש עבר צבאי, בניגוד ללפיד. 

והכי חשוב, ליד ביבי לא יושבים מיכאלי והורוביץ שילחצו בלי הפסקה לקבל החלטות מסוכנות.

גם ליברמן בלבל את המוח על הנייה, נהפך לשר ביטחון ולא עשה כלום. עזוב אותך נו, כולם מקשקשים מבחוץ אבל בוא נראה אם מישהו ילך נגד העמדות המקצועיות בקבינט. אמרתי כבר, אתה צריך להיות בולדוזר ואיש מלחמה. אין כאלה כבר.

ועם כל הכבוד, העניין הביטחוני פחות מטריד אותי כרגע, כי בכל מקרה בנושא המדיני לא יעשו כלום והתגובה הצבאית תהיה בול אותו הדבר בכל ממשלה.

13 דקות לפני, שי123 said:

״נגד המדינה״ זאת דעה אישית שלך.

אשמח לשמוע איך הם יכולים לקדם משהו משמעותי שהימין מתנגדים לו עם פחות מ10% מהממשלה.

וואלה, אני זוכר את מרץ חברים בקואליציה בעבר ולא קרה שום אסון, אז נראה לי שאתה יכול להיות רגוע.

אז אתה חושב שהם יעשו ארבע שנים? יגרבצו? 

בשנה הראשונה בגלל רוחות השינוי הכל יהיה בסדר, אבל לאט לאט יצטברו ויכוחים עם ימינה ומשם הדרך לבחירות קצרה.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בשנה הראשונה בגלל רוחות השינוי הכל יהיה בסדר, אבל לאט לאט יצטברו ויכוחים עם ימינה ומשם הדרך לבחירות קצרה.

הם לא יגרבצו ארבע שנים, אבל בנושא המדיני עם הפלסטינים הם לא יעשו כלום, כי זאת לא ממשלה שאפשר לעשות איתה בנושא הזה משהו. האמת זה גם לא רלוונטי כרגע / לא מעניין את העם.

לא חושב שמעבר לדת ומדינה הם יוכלו לעשות פה מהפיכות. בכל זאת יש שם את סער ליברמן ובנט.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי ימלאו את התפקידים שלהם בממשלה?

אני יודע שזה נשמע מוזר בהתחשב בקרקס שהתרגלנו אליו בשנים האחרונות...

אני חושב שאם הייתי עושה רשימה כרגע, הנושא המדיני לא נכנס לעשרים הדברים החשובים שצריך לטפל בהם בשנים הקרובות.

במישור המדיני מרץ בממשלה יכולים להביך את ישראל עם אמירות קיצוניות שיהרסו את ההסברה (הגם ככה עלובה) שלנו, עם ציטוטים שפרו פלסטינים יחגגו עליהם.

אני יותר חושש מהמדיניות האולטרא-סוציאליסטית שהם מייצגים והרצון שלהם לפזר כספים שהנכדים שלנו ישלמו עליהם במיסים כבדים בעתיד. בקטע הזה הם אולי יותר גרועים מהחרדים (שדואגים רק לסקטור שלהם ולא 'לכל החלשים').

1 hour ago, Zizou said:

במישור המדיני מרץ בממשלה יכולים להביך את ישראל עם אמירות קיצוניות שיהרסו את ההסברה (הגם ככה עלובה) שלנו, עם ציטוטים שפרו פלסטינים יחגגו עליהם.

אני יותר חושש מהמדיניות האולטרא-סוציאליסטית שהם מייצגים והרצון שלהם לפזר כספים שהנכדים שלנו ישלמו עליהם במיסים כבדים בעתיד. בקטע הזה הם אולי יותר גרועים מהחרדים (שדואגים רק לסקטור שלהם ולא 'לכל החלשים').

ליברמן באוצר, בנוסף הרוב בקואליציה הוא ימין מרכז, לא רואה איך תהיה להם השפעה כזאת גדולה כדי להעביר מדיניות סוציאליסטית.

לפני19 שעות , שי123 said:

כי יש להם דעות שמתאימות לנרניה לא למזרח התיכון.