Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

6 דקות לפני, NewGeneration said:

הבנתי אתה עדיין באשליה שהקוסם יצליח לשלוף שפן מהכובע, מה אני יכול כבר להגיד לך שלא אמרו בנושא האופטימיות המוגזמת שפתחו על שמך

אופטימיסט אמיתי לא מוותר אף פעם באף תחום עד השניה האחרונה

1 hour ago, NewGeneration said:

עם כמות הלחץ והחרדה שיש עכשיו בבלפור גם 1000 קרישים לא יעזרו

קרישים לא, אבל כרישים אולי כן

החמאס עזרו לחבר במצוקה

23 דקות לפני, The yellow Toms said:

יופי בנט בחירות חמישיות זה ממש מה שהמדינה צריכה עכשיו

הסמרטוט של נתניהו קרס תחת הלחץ

אני רק לא מבין איך חלק גדול מהאזרחים במדינה לא מטילים חלק גדול מהאחריות למה שקורה במדינה וברצועת עזה על השלטון שלא טיפל בכלום כבר עשור

8 דקות לפני, Mentel said:

אני רק לא מבין איך חלק גדול מהאזרחים במדינה לא מטילים חלק גדול מהאחריות למה שקורה במדינה וברצועת עזה על השלטון שלא טיפל בכלום כבר עשור

שאלה מצוינת.

אותו דבר לגבי בנט - הוא טוען שממשלה עם רע״מ לא תוכל לטפל במצב, והולך להצטרף לממשלה שהביאה אותנו למצב הזה.

היה פה יוזר שלפני כמה ימים טען שיש יד מכוונת של פוליטקאים מסוימים לעשות פה בלאגן, ירדו עליו כולל אני שהוא מאמין ליותר מדי קונספרציות.

מחילה מאותו יוזר.

או שמדובר בצירוף המקרים ההזוי ביותר שכל פעם שנגמר לו המנדט יש בלאגן בטחוני, או שיש יד מכוונת. וקל פה מאוד להתסיס את השטח עם הברבריזם התרבותי.

4 דקות לפני, אקיטה said:

היה פה יוזר שלפני כמה ימים טען שיש יד מכוונת של פוליטקאים מסוימים לעשות פה בלאגן, ירדו עליו כולל אני שהוא מאמין ליותר מדי קונספרציות.

מחילה מאותו יוזר.

או שמדובר בצירוף המקרים ההזוי ביותר שכל פעם שנגמר לו המנדט יש בלאגן בטחוני, או שיש יד מכוונת. וקל פה מאוד להתסיס את השטח עם הברבריזם התרבותי.

אותו יוזר גם טען שאנחנו התחלנו ואנחנו אשמים, גם בזה אתה מסכים איתו? 

חלאס עם השטויות כל כמה זמן הם נדלקים כי זה בדם שלהם. במיוחד בחודש הזה.

7 דקות לפני, אקיטה said:

מחילה מאותו יוזר.

צודק, באמת היה חבר כנסת שהפיץ לעולם סרטון של יהודים חוגגים בכותל כש"הר הבית" עולה באש ורשם מזעזע.

לפני3 שעות , שי123 said:

שאלה מצוינת.

אותו דבר לגבי בנט - הוא טוען שממשלה עם רע״מ לא תוכל לטפל במצב, והולך להצטרף לממשלה שהביאה אותנו למצב הזה.

אחד הטיפשים

לא ראיתי דבר כזה

לא יאמן פשוט

מה שקרה עם בנט היה צפוי שיקרה. זה היה רק שאלה של זמן. אבל להגיד שיש פה יד מכוונת מלמעלה כדי להציל את ביבי זה מוגזם. יש גבול לשנאה ולטירוף נגד האיש הזה. 

אנחנו לגמרי אשמים בכל מה שקורה גם עם חמאס וגם עם המחבלים מתוך ארצנו וזה לגמרי על כל ראש ממשלה שהיה פה בעשורים האחרונים. 

לא טיפלנו במחבלים האלה כשצריך, לא מבחוץ ולא מבפנים, לא טיפלנו בפשיעה במגזר, לא השקענו מספיק במגזר בכפרים ובשכונות שלהם כדי לקרב לפחות את המתונים יותר אלינו. התוצאות היום. זה תהליך שהלך יד ביד עם סירוס הצבא והמשטרה שלנו שמפחדים פחד מוות מכל עימות ומזמן כבר לא חותרים למגע או לניצחון.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

אותו יוזר גם טען שאנחנו התחלנו ואנחנו אשמים, גם בזה אתה מסכים איתו? 

חלאס עם השטויות כל כמה זמן הם נדלקים כי זה בדם שלהם. במיוחד בחודש הזה.

זה שיש סיטואציה מסוימת שחוזרת על עצמה לא אומר שלא מחפשים גם לנצל אותה.

בשורה התחתונה, יותר מדי צירופי מקרים.

ואם יש משהו שאומר דרשני, אז הערבים הבנתי, מה עם האתיופים? גם הם זבל כולם? החרדים?

3 אוכלוסיות שונות יוצאת לאנרכיה ברחובות, אם זה לא זועק מה כן? או שכל האתיופים החרדים והערבים הם זבלים? כל זה בזמן שהמזדיינים בתחת רבים למי מגיע משרד כזה או אחר.

3 דקות לפני, אקיטה said:

זה שיש סיטואציה מסוימת שחוזרת על עצמה לא אומר שלא מחפשים גם לנצל אותה.

בשורה התחתונה, יותר מדי צירופי מקרים.

ואם יש משהו שאומר דרשני, אז הערבים הבנתי, מה עם האתיופים? גם הם זבל כולם? החרדים?

3 אוכלוסיות שונות יוצאת לאנרכיה ברחובות, אם זה לא זועק מה כן? או שכל האתיופים החרדים והערבים הם זבלים? כל זה בזמן שהמזדיינים בתחת רבים למי מגיע משרד כזה או אחר.

שום צירופי מקרים. זה היה ברור שבבלאגן הראשון עם הערבים, בימינה ילחצו על בנט לפרוש וזה מה שקרה. לצערנו זה עניין של זמן עד שהם מתחילים לעשות בלאגן, ואם לא עכשיו, אז עוד כמה חודשים.

לא ראיתי שהאתיופים והחרדים יוצאים לאנרכיה, אבל עצבני כמוך על הפוליטיקאים בכל מקרה. להגיד שהכל תוכנן על ידי ביבי זה מעבר לזה וזה הזוי. כמו אלה שטענו שביבי המציא את הקורונה כדי להתחמק מהמשפט. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שום צירופי מקרים. זה היה ברור שבבלאגן הראשון עם הערבים, בימינה ילחצו על בנט לפרוש וזה מה שקרה. לצערנו זה עניין של זמן עד שהם מתחילים לעשות בלאגן, ואם לא עכשיו, אז עוד כמה חודשים.

לא ראיתי שהאתיופים והחרדים יוצאים לאנרכיה, אבל עצבני כמוך על הפוליטיקאים בכל מקרה. להגיד שהכל תוכנן על ידי ביבי זה מעבר לזה וזה הזוי. כמו אלה שטענו שביבי המציא את הקורונה כדי להתחמק מהמשפט. 

שוב אומר שאם יש סטואציה מסוימת לא אומר שהיא פייק אלא שפוליטקאים יודעים לנצל אותה. אפרופו קורונה, מוזר שכל התקופה הזו טפטפו לנו לא לצאת מהבית רק לדברים "חשובים מאוד" ובבחירות הדיסקט השתנה להכל בטוח.

האתיופים לא עשו אנרכיה? זכרון קצר, שכחת שהשתלטו על כל ציר ראשי לארץ? ספר את זה לחברה שלי שכמה אתיופים ניסו לפתוח לה את הדלת של האוטו בזמן שההמון מסביב.

קל להוציא מחאות מכלל שליטה במדינה הזאת, ובעיניי יש מי שמכוון לזה ומנצל את המציאות הדפוקה בין היתר כביכול לנסות להצדיק את האג'נדות שלו.

אם נדבר על הפרעות הנוכחיות, להגן על עצמך ורכושך מהחמולות של לוד (כמו היורה שנעצר), שיהודים מבחוץ יבואו להגן על יהודים אחרים, דוגרי בסדר גמור וכל מי שאומר אחרת הזיה בעיניי, הגנה עצמית.

להוציא שיירות של ימין קיצוני באופן מכוון לשכונות/יישובים ערבים על מנת להגביר עוד יותר אנרכיה שכבר קיימת, זה כבר לנסות לשמר את האנרכיה, ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת ולא בשום אמתלה של "הם בתחילו בירושלים ולוד".

4 דקות לפני, אקיטה said:

שוב אומר שאם יש סטואציה מסוימת לא אומר שהיא פייק אלא שפוליטקאים יודעים לנצל אותה. אפרופו קורונה, מוזר שכל התקופה הזו טפטפו לנו לא לצאת מהבית רק לדברים "חשובים מאוד" ובבחירות הדיסקט השתנה להכל בטוח.

האתיופים לא עשו אנרכיה? זכרון קצר, שכחת שהשתלטו על כל ציר ראשי לארץ? ספר את זה לחברה שלי שכמה אתיופים ניסו לפתוח לה את הדלת של האוטו בזמן שההמון מסביב.

קל להוציא מחאות מכלל שליטה במדינה הזאת, ובעיניי יש מי שמכוון לזה ומנצל את המציאות הדפוקה. 

חשבתי שאתה מדבר על אנרכיה שיש כרגע. הייתה אנרכיה של האתיופים והטיפול בזה לא בסדר, מסכים איתך לגמרי. יש בעיה חמורה בטיפול של המשטרה באירועים האלה. 

להגיד שביבי אחראי על כל זה ותכנן את זה... מוגזם. גם אם הוא רוצה הוא לא יכול להשפיע ככה על אנשים. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

להגיד שביבי אחראי על כל זה ותכנן את זה... מוגזם. גם אם הוא רוצה הוא לא יכול להשפיע ככה על אנשים. 

אני לא יודע אם ביבי, תשים לב שלא רשמתי ביבי, אני לא בא משום פוזיציה לא הצבעתי לאף אחד, אני גם מדבר כאדם עם הגיון שפחות אכפת לי פוליטיקה.

הוספתי משהו בעריכה להודעה הקודמת אבל ארשום אותו שוב פה; להגן על עצמך כיהודי בלוד מהחמולות, להביא יהודים אחרים שיעזרו לך להגן על רכושך ועל ביתך, עם זה אין לי בעיה. (כמו היורה, והבזיון שהוא נעצר)

לטפטף לחמולות של ימין קיצוני ללכת לשכונות ויישובים ערבים באופן מכוון לחפש בלאגן (כמו מה שקורה בואדי ניסנאס בחיפה נגיד), זה יד מכוונת לשימור המצב. לך אחרי השקט, ותבין מי מרוויח מזה.

לפני1 שעה , אקיטה said:

אני לא יודע אם ביבי, תשים לב שלא רשמתי ביבי, אני לא בא משום פוזיציה לא הצבעתי לאף אחד, אני גם מדבר כאדם עם הגיון שפחות אכפת לי פוליטיקה.

הוספתי משהו בעריכה להודעה הקודמת אבל ארשום אותו שוב פה; להגן על עצמך כיהודי בלוד מהחמולות, להביא יהודים אחרים שיעזרו לך להגן על רכושך ועל ביתך, עם זה אין לי בעיה. (כמו היורה, והבזיון שהוא נעצר)

לטפטף לחמולות של ימין קיצוני ללכת לשכונות ויישובים ערבים באופן מכוון לחפש בלאגן (כמו מה שקורה בואדי ניסנאס בחיפה נגיד), זה יד מכוונת לשימור המצב. לך אחרי השקט, ותבין מי מרוויח מזה.

אין פה מקרה של אל תהיה צודק תהיה חכם כמו שאתה מנסה לצייר, יש פה מלחמה והתפרעויות קשות שחשפו את הפנים האמיתיות שלהם וגרמו לשבר אדיר שבחיים לא יתאחה. להאשים את פעילי הימין הקיצוני שמגיעים לערים המעורבות זה לא רק להמשיך בקו המתרפס והעלוב, זה להיות טיפש ועיוור. מבחינתי שישמר המצב עד שאחרון הבני זונות הבוגדים יטופל ביד קשה.

והנה עכשיו חשפו תקשורת בהיקף רחב בין חמאס וגאפ לערבים ישראלים במטרה לתמוך מבפנים.

אם יש משהו טוב שיצא מהמערכה הזאת זה ניפוץ אשליית הדו קיום שטיפחתם לעצמכם, אין עם מי לדבר, לא בגדה, לא בעזה ולא פה בארץ.

32 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אין פה מקרה של אל תהיה צודק תהיה חכם כמו שאתה מנסה לצייר, יש פה מלחמה והתפרעויות קשות שחשפו את הפנים האמיתיות שלהם וגרמו לשבר אדיר שבחיים לא יתאחה. להאשים את פעילי הימין הקיצוני שמגיעים לערים המעורבות זה לא רק להמשיך בקו המתרפס והעלוב, זה להיות טיפש ועיוור. מבחינתי שישמר המצב עד שאחרון הבני זונות הבוגדים יטופל ביד קשה.

להגיע לערים מעורבות להגן על יהודים ורכושם זה בסדר גמור וכבוד למי שעושה זאת.

להגיע ליישובים/שכונות ערביות לבלאגנים באמתלה של כבוד לאומי, זה אינטרס, ואין לי טענה לאף ערבי שיצא לרחוב להגן על בית העסק שלו ורכושו כמו שאין לי טענה לאף יהודי שעושה זאת. 

כל דבר אחר, זה הצביעות, והגבול בין המקרים מטושטש ויש מי שמנצל זאת.

כמו שאני רואה את המצב כרגע התקשורת וניסיון להפיל על בן גביר את הזעם של המחבלים והתססת השטח יגרום לכך שהוא ישתה לבנט את הקולות שלו.