Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

10 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

עצוב לשמוע איש ימין מדבר ככה. כמו שיש גוש שמתנגד לנתניהו ככה יש גוש שרוצה רק את נתניהו וכל עוד אין הכרעה אין שום סיבה שיתקפל, הזוי שצריך להסביר דבר כזה, במיוחד לאור החרמות ממחנה האנטי.

אין גוש שמתנגד לנתניהו ואין גוש שבעד נתניהו. גם זה פיקציה.

יש שמרנים ויש ליברלים. בוא נקרא לילד בשמו. גם אם ביבי יזוז הצידה, המחלוקות בין הערכים האלו ישארו כאן.

לפני2 שעות , antonio_margheriti2 said:

שאלה של אחד שאין לו מושג בכלכלה...

למדינה אין חסכונות שהיא יכולה להוציא? כאילו, מה זה החרא הזה משבר כלכלי? איפה הכסף מהמיסים שלנו?

זה בדיוק מה שעשו. הגדילו את הגרעון. זה שקול ל"לקחת מחסכונות". אם נחזור לשמירה על משמעת תקציבית כמו שקרה במרבית שנות שלטון נתניהו אנחנו נחזור לגרעון טרום קורונה תוך 5-6 שנים. זה לא הכי משנה, מה שיותר משנה זה שיעור האבטלה. מקווה שכבר ב-2023 נחזור לאזור ה-5% ואז באמת נוכל לומר שזה מאחורינו. 

6 דקות לפני, ravid said:

זה בדיוק מה שעשו. הגדילו את הגרעון. זה שקול ל"לקחת מחסכונות". אם נחזור לשמירה על משמעת תקציבית כמו שקרה במרבית שנות שלטון נתניהו אנחנו נחזור לגרעון טרום קורונה תוך 5-6 שנים. זה לא הכי משנה, מה שיותר משנה זה שיעור האבטלה. מקווה שכבר ב-2023 נחזור לאזור ה-5% ואז באמת נוכל לומר שזה מאחורינו. 

תודה שעשית לי סדר :-)

4 דקות לפני, קמאנן said:

יש שמרנים ויש ליברלים. בוא נקרא לילד בשמו. גם אם ביבי יזוז הצידה, המחלוקות בין הערכים האלו ישארו כאן.

גוש שמורכב בין היתר מליברמן וחברי המשותפת לא יכול להיות ליברלי, זה שתמשיך לחזור על המנטרה הזאת לא אומר שאתה צודק.

איך שלא תהפוך את זה מדובר במחנה שהמכנה המשותף של כל המפלגות השותפות בו הוא להחליף את נתניהו.

ואם כבר אני זורם בדעתך, הייתי משתמש במילה פרוגרסיביים לתאר את שאר חברי הגוש.

10 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

גוש שמורכב בין היתר מליברמן וחברי המשותפת לא יכול להיות ליברלי, זה שתמשיך לחזור על המנטרה הזאת לא אומר שאתה צודק.

איך שלא תהפוך את זה מדובר במחנה שהמכנה המשותף של כל המפלגות השותפות בו הוא להחליף את נתניהו.

ואם כבר אני זורם בדעתך, הייתי משתמש במילה פרוגרסיביים לתאר את שאר חברי הגוש.

פרוגרסיביים, סבבה. והמחנה השני לא יכול להרכיב קואליציה גם, זה לא קשור לביבי. למה? כי הם לא מסכימים על כמה מהדברים שלא קשורים לביבי. זה בדיוק מה שאני טוען.

מתחת לכל הדיבורים של כן/לא ביבי, צריכה להיות תשתית מסויימת שבה אתה יכול לנהל קואליציה יציבה. דה פקטו אין אותה, והיא גם לא תהיה בגלל שהשיטה פה מפגרת.

אני יכול לטעון אגב, שגם לליכוד אין קשר אמיתי לחרדים. זה גם קשקוש.

מתלוננים שהדמוקרטיה בסכנה ומגיעים לשמור עליה.

בפועל, מכריחים את המפלגה הדמוקרטית הגדולה בישראל שנבחר ברוב של 70% שיזיזו את ראש המפלגה הלידה, והטענות באות ממפלגות שהמילה פריימריז היא מילה גסה אצלהן 

לך תבין, הדיקטטורים במפלגות האחרות דורשות להזיז את מנהיג המפלגה הגדולה בכנסת כדי שהם יסכימו לעבוד לטובת המדינה. 

25 דקות לפני, Zizou said:

לפי השמועות ביבי באמת שוקל להשתמש בקולות של רע"מ. 'ממשלת ימין על מלא'

אילו שמועות?

די אחי, גם אם ביבי וכל האנשים בליכוד יסכימו לזה (אל תהיה בטוח שזה יקרה), בנט, סמוטריץ' ובן גביר לא יסכימו בחיים. תפסיקו להאמין לחארטות.

הסיכוי לממשלה כזאת עם ערבים הוא אפסי. יש יותר סיכוי שהוא ישב עם השמאל.

11 דקות לפני, קמחי said:

בפועל, מכריחים את המפלגה הדמוקרטית הגדולה בישראל שנבחר ברוב של 70% שיזיזו את ראש המפלגה הלידה, והטענות באות ממפלגות שהמילה פריימריז היא מילה גסה אצלהן 

לך תבין, הדיקטטורים במפלגות האחרות דורשות להזיז את מנהיג המפלגה הגדולה בכנסת כדי שהם יסכימו לעבוד לטובת המדינה. 

הזיה

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אילו שמועות?

די אחי, גם אם ביבי וכל האנשים בליכוד יסכימו לזה (אל תהיה בטוח שזה יקרה), בנט, סמוטריץ' ובן גביר לא יסכימו בחיים. תפסיקו להאמין לחארטות.

הסיכוי לממשלה כזאת עם ערבים הוא אפסי. יש יותר סיכוי שהוא ישב עם השמאל.

הוא כבר ישב עם השמאל. אני בטוח שהוא היה מכניס את עבאס אם זה היה יורד בגרון של שאר חברי הקואליציה. אין בו גרם של אידיאולוגיה ימנית

3 דקות לפני, Zizou said:

הוא כבר ישב עם השמאל. אני בטוח שהוא היה מכניס את עבאס אם זה היה יורד בגרון של שאר חברי הקואליציה. אין בו גרם של אידיאולוגיה ימנית

אל תשווה את השמאל לערבים.

ורשמתי את זה לא כדי להגן עליו או משהו, אלא כי זה פשוט לא יקרה אם הוא רוצה ואם הוא לא.

לפני1 שעה , snufkin said:

איזה פלונטר מטורף ואין אור בקצה המנהרה וזה כבר נהיה מסוכן לעצם קיומה של המדינה. גם מבחינת ייציבות כלכלית, האפשרות לקדם רפורמות, וגם הקרע בעם.

עצוב.

אומר בתור ימני (שלא מת על ביבי אבל עדין לא חושב שיש מישהו טוב ממנו בימין כשמסתכלים על המכלול): אולי הגיע הזמן להתחיל לסיים. אומר את זה בכאב גדול, נתניהו הוא מנהיג עתיר זכויות, דוגמא קטנה היא החיסונים שפשוט הצילו את המדינה וזה שקיבלנו אותם ראשונים בכמות מסםקת לכל האזרחים זה מדהים וזה שלו. גם הסכמי אברהם, מדהים. ועוד, פיתוח פריפריה, תחבורה, היי טק, הכלכלה הישראלית צומחת ביחס לשאר מדינות oecd. העמידה 8 שניפ מול ממשל עויין מאוד בארה"ב בלי להיגרר להסכמים שפוגעים בביטחון ישראל. הבאת נושא הסיפוח לשיח ריאלי ומרכזי, כימני וכאיש ארץ ישראל השלמה מבחינתי זה פנטסטי ועוד ועוד (כמובן יש גם חסרונות לא קטנים וכישלונות עבר ואי בניה מספקת בהתיישבות והמצב הביטחוני בדרום. מכיר. הוא לא מושלם)

ועדין. אולי זה הזמן שיסיים אבל אם הוא מסיים זה צריך וחייב להיות בכבוד. אם זה היה תלוי בי, הייתי מכניס את גידעון ובנט לחדר, יש בחירות לנשיאות בספטמבר. תנו לו עד ספטמבר להיות רוהמ ואחר כך הקואליציה תבחר אותו לנשיא המדינה, בנט וסער יחזרו להתמזג בליכוד ויעשו רוטציה בתפקיד ראש הממשלה (מטעם הליכוד).

לא רואה אופציה לצאת מהמעגל הזה

יש אופציה מאוד ברורה והיא שראש ממשלה שנאשם בפלילים ועומד בפני משפט שיתנהל 3 פעמים בשבוע בקרוב מאוד יפסיק לכהן. 

אני איש ליכוד ואף ימינה מכך מהיום שנולדתי, בעבר הייתי מגדולי המגוננים על נתניהו אבל אי אפשר להתעלם יותר מזה שטובתו האישית עומדת לנגד עיניו וזה בא על חשבון המדינה. ההדרדרות השיטתית מבחינת שחיתות, פילוג, כלכלה (בטווח הארוך) ובתחומים נוספים, לצד אי קיום הדברים שהוא מתיימר לקדם, ומיגור שיטתי של אנשים איכותיים מהליכוד כדי למנוע אלטרנטיבה מבית (למשל סער, למשל הזובור שעשה לניר ברקת למרות המיקום הגבוה של שניהם בפריימריז) הם מבחינתי הסימנים לכך שזמנו עבר.

1 hour ago, Zizou said:

לפי השמועות ביבי באמת שוקל להשתמש בקולות של רע"מ. 'ממשלת ימין על מלא'

שמועות? איזה שמועות? חברי הליכוד מחזרים אחרי רע"מ באופן גלוי כבר כמה חודשים. 

36 דקות לפני, קמחי said:

הטענה לגבי פריימריז נכונה אבל בוא נגיד שביבי לא בדיוק חיזק את מוסד הפריימריז בליכוד אלא דווקא נקט באמצעים שיותר מזכירים דיקטטורה (למשל מסע הצלב נגד הליכודניקים החדשים בזמן שכל מיני פייגלינים, אנשי ימין קיצוני וחמור מכך, אינספור אנשי שמאל מהוועדים השונים קיבלו הכשר למרות שאין כל קשר בינם לבין הליכוד). 

בשורה התחתונה, אם לביבי היה איכפת מהמדינה הוא היה זז הצידה. אני מבין שמבחינתו הוא לא יזוז הצידה כי הוא חושב שאף אחד אחר לא יכול לנהל את המדינה טוב ממנו, אבל מה לעשות שבערך חצי מהעם חושב אחרת, וגם מבין אלו שתומכים ב"גוש נתניהו", רבע או שליש הם שבויים של המפלגות הפוליטיות הסחטניות והמושחתות שלהם (המכונות על ידי ביבי "השותפים הטבעיים"). 

בתור איש ליכוד (אבל זה הריביזיוניסטי, של ז'בונטינסקי ובגין, לא מה שקורה עכשיו בליכוד לצערי הרב עד מאוד), אני באמת מחכה לרגע שביבי יזוז הצידה והליכוד יוכל לחזור למקומו הטבעי כמפלגת השלטון, עם 35-40 מנדטים, בלי קשר גורדי למפלגה כזאת או אחרת, בצורה שתאפשר הרכבת ממשלה וקואליציה שבאמת תדאג לאזרחים ותשפר את מצבנו, במקום הסחטנות והאינטרסנטיות שיש עכשיו.

58 דקות לפני, קמחי said:

השתקה של חברי מפלגה, אי מתן תפקידים לפי מיקום ברשימה, עלק פריימריז, ריכוז סמכויות. אחלה דמוקטיה, מאוד מרשים.

במקום לקדם את סער לפי היכולות והמיקום שלו, מראים לו את הדרך החוצה, מאבדים מנדטים קריטים, ואז רוצים שהוא יחזור. לך תבין.

שיטת בחירות חדשה, הרגע חשבתי עליה.

כל אחד יהיה לו כח להשפיע לפי כמות המיסים שהוא משלם.

כמות הפתקים בקלפי = מדרגת המס שלך.

לפני2 שעות , קמאנן said:

מסכים. השסע הוא בכלל לא ימין ושמאל מדיני (שיח שכבר לא רלוונטי שכן הימין כבר עשרות שנים לא ריאלי). 

מדובר על דתים/חרדים/מסרותים מול חילונים, שמרנים מול ליברלים. החילונים-הליברלים הם מיעוט במדינה ולכן טבעי שהם לא מצליחים להכריע שום בחירות. אני אפילו מופתע שהצליחו לשרוד עד עכשיו.

אם ביבי (שבמקור מגיע מהזרם החילוני-ליברלי למרבה האירוניה) יזוז זה יוריד הרבה מתח, יעדן את השיח, אבל הבעיה באמת עדיין תשאר.

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

יש אופציה מאוד ברורה והיא שראש ממשלה שנאשם בפלילים ועומד בפני משפט שיתנהל 3 פעמים בשבוע בקרוב מאוד יפסיק לכהן. 

אני איש ליכוד ואף ימינה מכך מהיום שנולדתי, בעבר הייתי מגדולי המגוננים על נתניהו אבל אי אפשר להתעלם יותר מזה שטובתו האישית עומדת לנגד עיניו וזה בא על חשבון המדינה. ההדרדרות השיטתית מבחינת שחיתות, פילוג, כלכלה (בטווח הארוך) ובתחומים נוספים, לצד אי קיום הדברים שהוא מתיימר לקדם, ומיגור שיטתי של אנשים איכותיים מהליכוד כדי למנוע אלטרנטיבה מבית (למשל סער, למשל הזובור שעשה לניר ברקת למרות המיקום הגבוה של שניהם בפריימריז) הם מבחינתי הסימנים לכך שזמנו עבר.

שמועות? איזה שמועות? חברי הליכוד מחזרים אחרי רע"מ באופן גלוי כבר כמה חודשים. 

הטענה לגבי פריימריז נכונה אבל בוא נגיד שביבי לא בדיוק חיזק את מוסד הפריימריז בליכוד אלא דווקא נקט באמצעים שיותר מזכירים דיקטטורה (למשל מסע הצלב נגד הליכודניקים החדשים בזמן שכל מיני פייגלינים, אנשי ימין קיצוני וחמור מכך, אינספור אנשי שמאל מהוועדים השונים קיבלו הכשר למרות שאין כל קשר בינם לבין הליכוד). 

בשורה התחתונה, אם לביבי היה איכפת מהמדינה הוא היה זז הצידה. אני מבין שמבחינתו הוא לא יזוז הצידה כי הוא חושב שאף אחד אחר לא יכול לנהל את המדינה טוב ממנו, אבל מה לעשות שבערך חצי מהעם חושב אחרת, וגם מבין אלו שתומכים ב"גוש נתניהו", רבע או שליש הם שבויים של המפלגות הפוליטיות הסחטניות והמושחתות שלהם (המכונות על ידי ביבי "השותפים הטבעיים"). 

בתור איש ליכוד (אבל זה הריביזיוניסטי, של ז'בונטינסקי ובגין, לא מה שקורה עכשיו בליכוד לצערי הרב עד מאוד), אני באמת מחכה לרגע שביבי יזוז הצידה והליכוד יוכל לחזור למקומו הטבעי כמפלגת השלטון, עם 35-40 מנדטים, בלי קשר גורדי למפלגה כזאת או אחרת, בצורה שתאפשר הרכבת ממשלה וקואליציה שבאמת תדאג לאזרחים ותשפר את מצבנו, במקום הסחטנות והאינטרסנטיות שיש עכשיו.

צר לי להיות זה שמנפץ לך את האשליה אבל ביום שאחרי ביבי מספר המושבים של הליכוד הולך ליפול מהצוק

לפני4 שעות , קמחי said:

והדוסים עם 16 מנדטים לא מנהלים את המדינה, הליכוד בכלל קיים? יש החלטה של הליכוד שהיא לא של ביבי?

איך העלים את הערסים והפריחות שלו לפני הבחירות ועכשיו החזיר אותם, הליכוד לא קיים.

אין לי בעיה עם אנשי ימין או ליכודיניקים ואפילו לא סמוטריצ'ים, לכל אחד יש דעה ותפישת עולם ואני מכבד אותה כל עוד היא לא גוררת שפיכת דם,

אבל רוב האנשים אצלכם כמו עיוורים ,רק ביבי רק ביבי, רק משנאת השמאל התלאביבי האשכנזי, בדיוק כמו שבפריפריה שונאים את מכבי, ואני גדלתי שם אני יודע.

מה ביבי עשה לטובת הפריפריה? כמה הגירה יש משם לפה וההפך וכמו עיוורים רק ביבי דווקא ביבי.

איך רמת החיים שם ההשכלה? הימין בשלטון 44 שנים מה הוא שינה בפריפריה לטובה? הגדיל ראשים בחיפה?

בלי אידיאולוגיה, בלי עתיד, ועכשיו גם מול ממשל אמריקאי דמוקרטי שהחכם הזה היחיד שהלך נגדו מכל ראשי ממשלות ישראל, ארה''ב תהרוס אותו מול הימין.

הבנאדם מסדר חוקים תמורת טובות הנאה בלי בושה, עושה כסף על צוללות שמערכת הבטחון הזהירה מהעסקה, אותו צהל שפעם הבוחרים שלו היללו, בשבילם עכשיו צהל שמאלני.

אבל רק ביבי.

מת שייילך עם רעמ וסמוטריץ ואלי תאמינו סוף סוף שזה לא גשם.

גם אנחנו בשמאל התעוררנו משלום בכל מחיר, תתעוררו אתם.

איך כולם נאורים ויודעים להקטין בצורה בוטה את מצביעי הימין, את אלו ששמו מחל בקלפי.

מי אתם? במה הקול שלכם טוב יותר משלי? משכילים יותר? מרוויחים יותר? מהמוצא המכון? או מהמיליה, בקצה של השמנת?

אנחנו חיים בדמוקרטיה.

להתלונן על הגבלות וכוחניות מילא, אבל התמודדו לא פעם ולא פעמיים מול נתניהו בפריימריז של הליכוד והפסידו בענק.

למה? כי אנחנו שטופי דווקא ואצבע לעין? 

את ההתנשאות, הביקורת תשמרו למראה.

כשאני בוחן לעומק את היכולת של המפלגות השונות וראשיהם לנהל ארגון, אם מהשכלה ובטח מניסיון פוליטי ניהולי ובירוקרטי, אני אישית החלטתי לבחור בנתניהו כי חשבתי שהוא והרשימה שהמפלגה העמידה היא האופציה הטובה ביותר. תגידו שהוא מושחת, הנאשם, פעם אחרונה שבדקתי מערכת המשפט שעליה אתם מוכנים לשים שריון ולצאת לקרב עבורה עוד אמורה לבחון ולהחליט בעצמה את מידת האשמה, ואולי לקבוע שהוא חף מפשע(עם אחוזי ההרשעה של הפרקליטות אני ממש צוחק בלב).

את העליונות המסריחה שלכם אתם יכולים לדחוף לאן שתרצו.

מנהיג שנבחר וימשיך להיבחר בתנועה הגדולה בכנסת לא יזוז הצידה כי הוא לא בא בטוב לשאר. לא ככה עובדת דמוקרטיה, אבל מה אני מצפה מכאלו שבטוחים שהם נעלים מוסרית ושכלית לפי הפתק שהם שמו בקלפי.

אנשים שמבקשים מראש המפלגה הכי גדולה, בעל התמיכה הכי רחבה, שהנהיג והצעיד וקידם את המדינה הזאת מטאורית אלפי צעדים קדימה - שיזוז הצידה, כי לדעתם הוא זה שגורם לכל הבעיות פה, ולא נגיד הצד שמנגד שמסית ומשתלח ומפלג ותוקע מקלות בגלגלי המדינה. פשוט הזויים, באמת. 

למה שנתעורר, ממה שנתעורר, מזה שיש לנו את המנהיג הכי ראוי ומתאים להנהגת המדינה? 

אם יש סיבות שבגללן ביבי נאלץ גם להילחם על עצמו אישית זה בגלל ההתקפות עליו מכל עבר, של אלו שאיבדו את ההגמוניה וזה כואב להם ושורף להם מבפנים, ועוד כמה ממורמרים אחרים. למה שהוא יתכופף מולם? למה שהתוכנית הזדונית שלהם תצליח? שהם יתפנו, ויתנו למנהיג ולראש הממשלה הכי טוב בהיסטוריה של המדינה להמשיך להנהיג ולהצעיד אותנו קדימה. 

כל אנשי ה"ליכוד" שפתאום "ראו את האור" והחליטו שביבי הוא הסחטן הדיקטטור, תעשו לי טובה, אנשי ימין אתם לא. מקסימום "אידיוטים שימושיים" .... 

ד״א, למה רק ביבי צריך להתחלף?

בוא נחליף את כל מצביעי הליכוד, ש״ס, אגודת ישראל, הציונות הדתית ואולי כמה ממצביעי בנט.

נעביר אותם לאינשהו.

במילא כולנו אהבלים עושי דווקא ערסים שמבלים כל חמישי בקריוקי ומגיעים לקלפי בשביל להוציא אצבע לכל מי שחושב שהוא טוב יותר.

הרי אם לא היינו הומופובים דתיים גזענים שרק מתים על המלך, היינו מבינים שהצד מנגד פשוט רוצה רק את הטוב בשבילנו ואנחנו פשוט טיפשים ועיוורים מכדי להבין.

26 דקות לפני, קמחי said:

ד״א, למה רק ביבי צריך להתחלף?

בוא נחליף את כל מצביעי הליכוד, ש״ס, אגודת ישראל, הציונות הדתית ואולי כמה ממצביעי בנט.

נעביר אותם לאינשהו.

במילא כולנו אהבלים עושי דווקא ערסים שמבלים כל שישי בקריוקי ומגיעים לקלפי בשביל להוציא אצבע לכל מי שחושב שהוא טוב יותר.

הרי אם לא היינו הומופובים דתיים גזענים שרק מתים על המלך, היינו מבינים שהצד מנגד פשוט רוצה רק את הטוב בשבילנו ואנחנו לא מצליחים להבין.

אל תדחוף את החרדים, זה בכלל לא קשור לעניין, הם עם הנוכל כי הם יודעים מצוין שהוא לא יכול בלעדיהם והוא נותן להם כמעט הכל, גם בינם לבין הימין אין שום קשר ע"ע אוסלו, אני בספק כמה מהם בכלל רואים את עצמם ציוניים 10-20% בפרגון רק כדי שלא תגיד "אני מכיר כמה שעומדים בצפירה ביום הזיכרון אל תכליל"

ואתה יודע וכולם יודעים מצוין ברגע שמורכבת ממשלה שלא בראשות נתניהו, הם הראשונים שיצטרפו מהפאניקה שהברז לכל ההטבות התקציבים לא יסגר

לפני6 שעות , kikoman said:

והדוסים עם 16 מנדטים לא מנהלים את המדינה, הליכוד בכלל קיים? יש החלטה של הליכוד שהיא לא של ביבי?

איך העלים את הערסים והפריחות שלו לפני הבחירות ועכשיו החזיר אותם, הליכוד לא קיים.

אין לי בעיה עם אנשי ימין או ליכודיניקים ואפילו לא סמוטריצ'ים, לכל אחד יש דעה ותפישת עולם ואני מכבד אותה כל עוד היא לא גוררת שפיכת דם,

אבל רוב האנשים אצלכם כמו עיוורים ,רק ביבי רק ביבי, רק משנאת השמאל התלאביבי האשכנזי, בדיוק כמו שבפריפריה שונאים את מכבי, ואני גדלתי שם אני יודע.

מה ביבי עשה לטובת הפריפריה? כמה הגירה יש משם לפה וההפך וכמו עיוורים רק ביבי דווקא ביבי.

איך רמת החיים שם ההשכלה? הימין בשלטון 44 שנים מה הוא שינה בפריפריה לטובה? הגדיל ראשים בחיפה?

בלי אידיאולוגיה, בלי עתיד, ועכשיו גם מול ממשל אמריקאי דמוקרטי שהחכם הזה היחיד שהלך נגדו מכל ראשי ממשלות ישראל, ארה''ב תהרוס אותו מול הימין.

הבנאדם מסדר חוקים תמורת טובות הנאה בלי בושה, עושה כסף על צוללות שמערכת הבטחון הזהירה מהעסקה, אותו צהל שפעם הבוחרים שלו היללו, בשבילם עכשיו צהל שמאלני.

אבל רק ביבי.

מת שייילך עם רעמ וסמוטריץ ואלי תאמינו סוף סוף שזה לא גשם.

גם אנחנו בשמאל התעוררנו משלום בכל מחיר, תתעוררו אתם.

בורות משוועת

הליכוד עשה המון לטובת הפריפריה ונתניהו בפרט

לפני7 שעות , קמחי said:

והרשימה שהמפלגה העמידה היא האופציה הטובה ביותר.

עזוב רגע את ביבי, אתה באמת חושב שהרשימה של הליכוד טובה? מדובר בקולקציה של לקקנים, עם התנהלות של אספסוף מהרחוב.

מיקי זוהר, מירי רגב, אמסלם, אסנת מארק, ביטן, גמליאל ועוד