Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

כשמפלגת הימין הכי גדולה נשענת על מפלגות שמאל כלכלי קיצוני של החרדים, ומפלגות השמאל המדיני נשעות על מפלגות שמאל כלכלי קיצוני של הערבים ומרץ, אין עתיד למדינה הזאת.

עוד 60 שנה 30% מהאוכלוסיה תהיה חרדים וכל מי שיש לו יכולת יברח

On 20.5.2022 at 18:41, Zizou said:

כשמפלגת הימין הכי גדולה נשענת על מפלגות שמאל כלכלי קיצוני של החרדים, ומפלגות השמאל המדיני נשעות על מפלגות שמאל כלכלי קיצוני של הערבים ומרץ, אין עתיד למדינה הזאת.

עוד 60 שנה 30% מהאוכלוסיה תהיה חרדים וכל מי שיש לו יכולת יברח

עוד 30 שנה 50% מהאוכלוסיה תהיה ערבים מוסלמים קיצוניים אחי. אני מעדיף שיגזלו לי את הכיס ולא יגזלו לי את הצוואר.

לפני4 שעות , טוני said:

עוד 30 שנה 50% מהאוכלוסיה תהיה ערבים מוסלמים קיצוניים אחי. אני מעדיף שיגזלו לי את הכיס ולא יגזלו לי את הצוואר.

אם יהיה סיפוח של השטחים וביטול הסכמי אוסלו והרשות אז כן, 50 אחוז יהיו ערבים מוסלמים.   אם אתה סופר רק את ערביי ישראל אז דמוגרפית לא קרוב לזה. 

לפני3 שעות , Krishi said:

מדהים, דגל ענק של ארגון טרור מונף על בניין במרכז הארץ. 

הייתי אומר שאני מופתע... אבל אני לא.

ברוך השם כמו שעלה ככה גם ירד, לפעמים זעם ציבורי כן מצליח לשנות משהו פה.... בושה שנתלה בכלל מלכתחילה.

• 3 weeks later...
לפני15 שעות , סטלן בטלן השמן said:

יש פמיניסטיות עם שיער בבית שחי או שאין מה לבוא?

רק אם אתה רוצה למצוא זיון עם שמלאנית שגרה ביפו הכבושה בבית של ערבי ששופץ, אבל סביר להניח שהערבי שיבוא לשם יקח אותן אז גם זה לא יהיה לך.

מפזרים את הכנסת, יהיו בחירות.

צריך להחזיר הוגי דעות שמאלנים לפורום

תמיר יערי, עמרי פלדמן, אופטימיסט, קינג רובן, הגיס של שאקירה, אשדיץ, סוקראטס, מאתה, ששון הצהוב

יאללה בחירות, ממשלה רעה ביותר, מנותקת מהמציאות.

עכשיו תראו ששוב מתחילים בחדשות להציף את תיקים 1000,3000,4000 חחחח כמה הנדסת תודעה זה מטורף. תקשורת מגוייסת. 

3 דקות לפני, גזגוז ודזינסקי said:

מפזרים את הכנסת, יהיו בחירות.

צריך להחזיר הוגי דעות שמאלנים לפורום

תמיר יערי, עמרי פלדמן, אופטימיסט, קינג רובן, הגיס של שאקירה, אשדיץ, סוקראטס, מאתה, ששון הצהוב

אני לא הוגה דעות ולא איש שמאל (למעשה איש ליכוד מבטן ומלידה) אבל באמת חבל שהממשלה הזאת לא הצליחה להחזיק יותר. 

הם עשו כמה וכמה דברים חיוביים ובעיקר נתנו תקווה שאפשר לשלב מגוון ציבורים. אני מקווה מאוד שכל נבחרי הציבור הערביים שהובילו להפלת הממשלה הזאת יותר מכל אחד אחר ייזכרו בדברי הימים כמי שהביאו גזרות על הציבור אותו הם מתיימרים לייצג (ד"ש לבן גביר ולסמוטריץ'), בשם לאומניות מזויפת, ושסילמן ושאר אנשי העאלק-ימין יסיימו כדמויות נשכחות אחרי שנתניהו והליכוד יסיימו את ה"השתמש וזרוק" הנוכחי. 

באופן מפתיע, ליברמן קידם כמה וכמה רפורמיות ימניות וליברליות חשובות ביותר, וגם העמדות שלו מול ועדים, לרבות הסתדרות המורים, היו משב רוח מרענן וחיובי. 

אפשר (ואפילו מובן למה) לא לאהוב את הדמויות האפרוריות וחסרות הכריזמה בממשלה הנוכחית, אבל מבחינתי זה פספוס היסטורי לתקן הרבה תחומים שהוזנחו.

אני מקווה בשביל עתיד המדינה שהממשלה הבאה תמשיך במגמה הנוכחית ולפחות תנסה לפעול לטובת הציבור, ואם אפשר קצת יותר משילות ומאמץ רציני אל מול הנשק הבלתי חוקי במגזר, אפילו עדיף.

1 דקה לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני לא הוגה דעות ולא איש שמאל (למעשה איש ליכוד מבטן ומלידה) אבל באמת חבל שהממשלה הזאת לא הצליחה להחזיק יותר. 

הם עשו כמה וכמה דברים חיוביים ובעיקר נתנו תקווה שאפשר לשלב מגוון ציבורים. אני מקווה מאוד שכל נבחרי הציבור הערביים שהובילו להפלת הממשלה הזאת יותר מכל אחד אחר ייזכרו בדברי הימים כמי שהביאו גזרות על הציבור אותו הם מתיימרים לייצג (ד"ש לבן גביר ולסמוטריץ'), בשם לאומניות מזויפת, ושסילמן ושאר אנשי העאלק-ימין יסיימו כדמויות נשכחות אחרי שנתניהו והליכוד יסיימו את ה"השתמש וזרוק" הנוכחי. 

באופן מפתיע, ליברמן קידם כמה וכמה רפורמיות ימניות וליברליות חשובות ביותר, וגם העמדות שלו מול ועדים, לרבות הסתדרות המורים, היו משב רוח מרענן וחיובי. 

אפשר (ואפילו מובן למה) לא לאהוב את הדמויות האפרוריות וחסרות הכריזמה בממשלה הנוכחית, אבל מבחינתי זה פספוס היסטורי לתקן הרבה תחומים שהוזנחו.

אני מקווה בשביל עתיד המדינה שהממשלה הבאה תמשיך במגמה הנוכחית ולפחות תנסה לפעול לטובת הציבור, ואם אפשר קצת יותר משילות ומאמץ רציני אל מול הנשק הבלתי חוקי במגזר, אפילו עדיף.

אני גם לא איש שמאל של ממש, יותר שמאל מרכז, סתם צחקתי לגבי החברה האלה (למרות שהייתי שמח אם יחזרו בלי שום קשר)

הממשלה הזאת הייתה סבירה לחלוטין אבל ממשלה עם קצוות כאלה ו61 חברים לא באמת יכולה להחזיק לאורך זמן לצערי.

מקווה שזה לא יגמר עם ביבי-בן גביר-חרדים.

לפני2 שעות , גזגוז ודזינסקי said:

אני גם לא איש שמאל של ממש, יותר שמאל מרכז, סתם צחקתי לגבי החברה האלה (למרות שהייתי שמח אם יחזרו בלי שום קשר)

הממשלה הזאת הייתה סבירה לחלוטין אבל ממשלה עם קצוות כאלה ו61 חברים לא באמת יכולה להחזיק לאורך זמן לצערי.

מקווה שזה לא יגמר עם ביבי-בן גביר-חרדים.

ברור שזה ייגמר עם ביבי-בן גביר-חרדים. אולי אולי גם בחיזוק של מנצור עבאס או מישהו מהמיעוטים שיש להם הרבה במשותף עם החרדים. 

1 דקה לפני, מנג'ר יונייטד said:

ברור שזה ייגמר עם ביבי-בן גביר-חרדים. אולי אולי גם בחיזוק של מנצור עבאס או מישהו מהמיעוטים שיש להם הרבה במשותף עם החרדים. 

לא שאני מאמין למשהו שביבי אומר אבל נראלי שהם חזרו מספיק פעמים על זה שלא ישבו עם מנסור עבאס. שוב עם השקרים שלו אי אפשר באמת לדעת אבל...

בכל מקרה, לא בטוח שביבי-בן גביר- חרדים יקבלו 61. אם כן זה אסון למדינת ישראל. 

24 דקות לפני, גזגוז ודזינסקי said:

לא שאני מאמין למשהו שביבי אומר אבל נראלי שהם חזרו מספיק פעמים על זה שלא ישבו עם מנסור עבאס. שוב עם השקרים שלו אי אפשר באמת לדעת אבל...

כי בנט לא פמפם במהלך הבחירות שלא ישב עם עבאס ובסוף נהיה החבר הכי טוב שלו?

בנט נוכל גדול, אז גם לביבי ניתן צ'אנס להיות נוכל

לפני1 שעה , גזגוז ודזינסקי said:

הליכוד והחרדים יקבלו 50 מנדטים לכל הפחות ביחד. 

• 1 month later...
אף פעם לא הייתי בעד נתניהו ולא הצבעתי ליכוד.
אבל בעקבות התיקים המופרכים והתנהלות התקשורת והפרקליטות, גם בתיקים אחרים כמו רצח תאיר ראדה, דריסת גל בק, תיקים של הירש ובזק, והקלטות של יועמ"ש על "אחיזה בגרון", לא מותירים לי ברירה ללכת עם אוחנה, שהבטיח שיעשה סדר בפרקליטות.

זה לדעתי הדבר החשוב ביותר כיום, וזה נאמר בצער, כי מחירי הדיור לדעתי מאוד חשובים, ואף ממשלה, בטח לא זו של הליכוד, לא מתכוונים לעשות משהו בנידון.