Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני2 שעות , Krishi said:

זה מדהים מה שעברנו בחודש האחרון ובכלל בשנה האחרונה.

ערבים מתפרעים בהר הבית מסיתים לרצח יהודים וקוראים לחמאס לתקוף את ת"א. השוטרים מסורסים ולא יכולים לעשות כלום, עמדות שמירה של המשטרה נשרפו והוסרו, דגל הטרור של אש"ף תלוי על הר הבית ללא שום תגובה, שוטרים קיבלו הוראות לא להיכנס למסגדים, כמובן כל הזמן הזה ליהודים אסור לעלות להר הבית (ולפני זה שהיה מותר זה היה בחיפזון ובכמות מדודה כל פעם). 

אגב, בכל הפרעות והפוגרומים והרציחות והמה לא שהיו נגד יהודים בשנה האחרות כולל פרעות תשפ"א, כמעט כל הערבים שוחררו, יהודים שניסו להגן על עצמם הוטרדו ע"י המשטרה נשקם נלקח וחלק קיבלו עונשי מאסר. בחיי אנחנו המדינה הכי אנטישמית בעולם. לערבים מותר הכל, לנו מותר רק לפחד. 

ואם כל זה לא מספיק, בא השר לביטחון פנים ואומר שלא היו נרצחים חח ועוד חושף סוד צבאי שהוטלה עליו צנזורה איזה 35 שנה... שר התפוצות שאומר שיצאנו יחסית בשלום מחודש הרמדאן :doh: 

אגב, כל הזמן הזה החמאס מקבל פי 4 אמצעים וכספים בתור דמי השתקה ממה שקיבל בתקופת נתניהו, רק שעכשיו זה גם לא מפוקח בכלל כי זה דרך גורמים צד ג'. 

הכל נכון

רק מה? לא משפיע בשום צורה על החיים שלי, שלך ושל 95% מהציבור היהודי בארץ.

אשכרה גונבים אותך כמעט בכל פעם שאתה מוציא ארנק בארץ (וזה הולך להפוך להרבה יותר גרוע בשנים הקרובות), וזה פשוט לא מזיז לך כי ערבים התפרעו במסגד אל עקצא. את מי לעזאזל מעניין החרא הזה, תגיד לי?

23 דקות לפני, ravid said:

הכל נכון

אשכרה גונבים אותך כמעט בכל פעם שאתה מוציא ארנק בארץ (וזה הולך להפוך להרבה יותר גרוע בשנים הקרובות), וזה פשוט לא מזיז לך כי ערבים התפרעו במסגד אל עקצא. את מי לעזאזל מעניין החרא הזה, תגיד לי?

זה הכל משפיע עליך אתה פשוט כנראה לא מודע לזה. משפיע על הביטחון שלך, משפיע על הכלכלה שלך. אבל תעצום עיניים בוודאי. יום יבוא ולא תוכל להסתובב בת"א גם במקומות מסויימים אולי אז תבין

31 דקות לפני, Krishi said:

זה הכל משפיע עליך אתה פשוט כנראה לא מודע לזה. משפיע על הביטחון שלך, משפיע על הכלכלה שלך. אבל תעצום עיניים בוודאי. יום יבוא ולא תוכל להסתובב בת"א גם במקומות מסויימים אולי אז תבין

סבבה, אז דבר איתי כשאני לא אוכל להסתובב בתל אביב, אני אחזור בי ואודה שצדקת.

בינתיים, בהווה, ולא באיזו מציאות עתידית מדומיינת, אתה חי במדינה הכי יקרה והכי פחות תחרותית ב- OECD. 

לפני2 שעות , ravid said:

הכל נכון

במדינות מתוקנות מצב ביטחוני רגוע ושקט לאורך זמן כן צריך וחייב להשפיע על האזרח בהרבה תחומים, אבל אנחנו לא מדינה מתוקנת אז זה לא משנה גם אם היה פה שוויץ.

עאלק יום העצמאות. כבר הפסקתי לספור כמה נרצחים היו מאז הפיגוע בבאר שבע. אבל זה באלעד ולא בתל אביב אז למי אכפת אה?

חמאס ממשיכים לחמם, ישראל ממשיכה לעשות שום דבר ולתת הקלות. עצוב.

51 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עאלק יום העצמאות. כבר הפסקתי לספור כמה נרצחים היו מאז הפיגוע בבאר שבע. אבל זה באלעד ולא בתל אביב אז למי אכפת אה?

חמאס ממשיכים לחמם, ישראל ממשיכה לעשות שום דבר ולתת הקלות. עצוב.

תגיד מה שתגיד גם כשזה היה בתל אביב לא עשו כלום. ממש נשבר לי הלב מזה האמת היא, כוס אמק.

לפני5 שעות , turgi said:

זה לא אנחנו היינו באושוויץ?

כשאתה חי באוסטרליה בלי תחושת פחד עם קנגורו מקפץ בחצר, יש לך זמן להסתלבט על העולם.

כשמחבל דופק גרזן לאנשים בראש 4 ק"מ אווירי ממני, כלום לא יצחיק אותי רק השמדת המוסלמים במהרה בימינו.

ועדיף באושוויץ, הכל מוכן שם בשביל זה..

לפני2 שעות , שמש צהובה said:

כשאתה חי באוסטרליה בלי תחושת פחד עם קנגורו מקפץ בחצר, יש לך זמן להסתלבט על העולם.

כשמחבל דופק גרזן לאנשים בראש 4 ק"מ אווירי ממני, כלום לא יצחיק אותי רק השמדת המוסלמים במהרה בימינו.

ועדיף באושוויץ, הכל מוכן שם בשביל זה..

כן? אתה תכניס נשים וילדים למשאיות גז ותרצח אותם רק כי הם ערבים? 

זה לא סותר את העובדה שאנחנו חייב להיות יותר עוצמתיים ולייצר הרתעה. להתחיל לגרש תומכי טרור נראה לי הרבה יותר רלוונטי מרצח עם. 

לצערי הערבים מבינים רק כוח, ולכן צריך להראות להם שאנחנו "הבחור היותר משוגע בשכונה". בנוסף, תמיד אפשר לעשות להם מה שכווית עשתה להם. 

עדיין, בתור בן אדם בוגר ועוד יהודי לדבר ככה על לעשות שואה נראה לי קצת הזוי. 

26 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

להתחיל לגרש תומכי טרור 

בעד מאוד, אבל זה פתרון לא ריאלי ולא ישים כל עוד השיח הפוליטי בארץ הוא כמו שהוא (או שאתה 0מולן בוגד או שאתה ימני ****), אירונית דיבור כמו מה שציטטת הוא בדיוק הסיבה, תראה כמה קל להתדרדר פה למחוזות של זבל אנושי המוני.

2 דקות לפני, אקיטה said:

בעד מאוד, אבל זה פתרון לא ריאלי ולא ישים כל עוד השיח הפוליטי בארץ הוא כמו שהוא (או שאתה 0מולן בוגד או שאתה ימני ****), אירונית דיבור כמו מה שציטטת הוא בדיוק הסיבה.

זה לא ישים בעיקר כי זה נוגד את החוק הבינלאומי.

מצד שני גם לשלוח אדם כפרוקסי לרצוח אזרחים עם גרזן גם לא תואם את החוק. אי אפשר לנצח משחק עם יריב שמשחק חוקים אחרים לגמרי. 

לא מעניין אותי ימין ושמאל בהקשר הביטחוני, אם היה לנו יריב עם יושרה והגיון והייתי מאמין שחלוקת שטחים והדיברות תהיה פתרון הייתי תומך בזה. לא המצב, ניסנו את זה, לא עבד. 

אין מנוס מלזרוע פחד ואימה, גם אם בכפר "רק" חילקו סוכריות לאחר פיגוע. 

15 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

זה לא ישים בעיקר כי זה נוגד את החוק הבינלאומי.

מצד שני גם לשלוח אדם כפרוקסי לרצוח אזרחים עם גרזן גם לא תואם את החוק. אי אפשר לנצח משחק עם יריב שמשחק חוקים אחרים לגמרי. 

לא מעניין אותי ימין ושמאל בהקשר הביטחוני, אם היה לנו יריב עם יושרה והגיון והייתי מאמין שחלוקת שטחים והדיברות תהיה פתרון הייתי תומך בזה. לא המצב, ניסנו את זה, לא עבד. 

אין מנוס מלזרוע פחד ואימה, גם אם בכפר "רק" חילקו סוכריות לאחר פיגוע. 

התעלמתי בכוונה מהחוק מהסיבה שציינת.

זריעת פחד ואימה זה במקסימום פתרון לטווח קצר מאוד וזה מוכח כל פעם מחדש גם עם הערבים עצמם, אבל לא על זה דיברתי גם אלא פתח מאוד מסוכן לסתימת פיות וכמו כל דבר זה יכול להתחיל מהרעיון המאוד נחמד שכל מחבל רוצח ארור/תומך פעיל שלו ימצא עצמו בזולה במדגסקר עם חיות בר מסביב. הבעיה תתחיל שמדיניות כזאת תתחיל להיןת מנוצלת לרעה, כי "תומך טרור" על פי הז'רגון פה זה 90% מהמדינה או משהו כזה. 

6 דקות לפני, אקיטה said:

התעלמתי בכוונה מהחוק מהסיבה שציינת.

זריעת פחד ואימה זה במקסימום פתרון לטווח קצר מאוד וזה מוכח כל פעם מחדש גם עם הערבים עצמם, אבל לא על זה דיברתי גם אלא פתח מאוד מסוכן לסתימת פיות וכמו כל דבר זה יכול להתחיל מהרעיון המאוד נחמד שכל מחבל רוצח ארור/תומך פעיל שלו ימצא עצמו בזולה במדגסקר עם חיות בר מסביב. הבעיה תתחיל שמדיניות כזאת תתחיל להיות מנוצלת לרעה, כי "תומך טרור" על פי הז'רגון פה זה 90% מהמדינה או משהו כזה. 

לא מתכוון לזולה ב"במדגסקר" אלא גירוש ללבנון/עזה, כמו שעשו לפעילי חמאס לפני 30 שנה. 

לא מבין עדין מחפשים את המחבלים, אבל יודעים מי הם ומאיפה הם באו

למה לא הולכים לבתים שלהם, הורסים להם את הבתים ולוקחים את כל המשפחות שלהם לכלא

וגם תגובת נגד, נגד מי שצריך

1 hour ago, פנחס שוף said:

כי יש לך מדינה דמיקולו זה למה יא פנחס

לפני21 שעות , אקיטה said:

בעד מאוד, אבל זה פתרון לא ריאלי ולא ישים כל עוד השיח הפוליטי בארץ הוא כמו שהוא (או שאתה 0מולן בוגד או שאתה ימני ****), אירונית דיבור כמו מה שציטטת הוא בדיוק הסיבה, תראה כמה קל להתדרדר פה למחוזות של זבל אנושי המוני.

:thumbs:

On 6.5.2022 at 22:37, ravid said:

איפה תשים אותם?

בירדן. אפשר גם בים. לא ממש משנה לי. להעיף. במקום לשאול איפה, תתחיל קודם להבריח. לאן שיברחו יברחו. לא מעניין אותך. זרוק אותם למצרים שהם טיפלו בהם. תבנה להם רפסודות. תאיים עליהם שאם הם לא צובאים על הגדרות של סוריה אתה מפגיז כפר כפר. מוזמן אפילו להציע חבילות הגירה אם בא לך להרגיש הומני. אבל אם תשב כל הזמן ורק תחשוב "אבל מה איפה לאן" במקום להחליט ולבצע לא תגיע לשום מקום (חוץ מלהמשיך את הסכסוך הזה עוד מאות שנים). 

לפני14 שעות , פנחס שוף said:

למה לכלא? זרוק לסוריה או למצרים. חבל על כספי משלם המיסים.