Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

10 דקות לפני, טוני said:

אם יהודים היו עושים מעשה כזה, היינו נחשבים כמבעירים את המזרח התיכון.

ברור. סביר להניח שהיינו רואים גל פיגועים רציני + ירי רקטות + גינויים מכל העולם.

גנץ מבטל את הסגר על יהודה ושומרון ובתמורה מי שמגיע לכותל בחג חוטף אבנים. נהדר. 

יהודים שהלכו עם טלית בירושלים הותקפו. מזכיר ימים אפלים.

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

גנץ מבטל את הסגר על יהודה ושומרון ובתמורה מי שמגיע לכותל בחג חוטף אבנים. נהדר. 

יהודים שהלכו עם טלית בירושלים הותקפו. מזכיר ימים אפלים.

זה לא קשור לסגר, רק אומר 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

סביר להניח שגם בלי הסגרים הם היו מתפרעים, אבל ההחלטה הזאת מגוחכת. 

אחלה, אבל היא לא קשורה לזה.

מי שהתפרע היום בירושלים היו תושבי מזרח העיר, שלא קשורים לסגר (שבו אוסרים על בעלי אישורי עבודה בישראל להכנס לעבוד).

הם כמו ילדים קטנים שלא מקבלים תשומת לב

כל פעם שהעולם מתעסק בנושאים אחרים וחשובים יותר, הם תמיד עושים הכל למשוך תשומת לב

אני מדבר בעיקר על הקיצוניים האלה שחיים כאן בישראל וקוראים לעצמם אומה, לא על הערבים בחו"ל שחלקם הלא מבוטל מתון ולא נגרר, יש לי חברים ערבים מחו"ל והם הכי בסדר שיש וכל הזמן מתלוננים על הקיצוניות הזאת, אגב גם בישראל יש ערבים שלא נגררים, אבל אלה ערבים מודרנים שמקבלים את המצב..

איחוד האמיריות רוצה לשבת איתנו ליחסים? זה מפריע להם והם יעשו הכל למנוע את זה.

הם רואים שהעולם מתעסק בקדחתנות במלחמה באוקריאנה ואף אחד לא מדבר עליהם אז הם מחפשים לעשות מהומות בשביל לגרור את השטח למצב של הסלמה זה לא חדש

לא מענין אותם החגים ולא כלום, הערבים האלה לרוב הם לא באמת דתיים, הם פנאטים ...מנצלים את החגים לעלות להר הבית לא מסיבה דתית, אלא להצית מהומות..גם םא הגדרות יהיו פתוחות ולא יהיה שומר אחד, הם ימצאו על מי לזרוק אבנים. הבעיה שלהם הוא היותנו כאן וזה שיש עדיין אנשים שאני מדבר איתם וחושב שיש צורך למצוא פתרון ל2 העמים(לא אומר 2 מדינות) הוא מנותק בצורה משוגעת כי גם אם אנחנו נרצה למצוא פתרון כזה, הוא צריך להבין שהם לא רוצים את היותנו כאן ולא רק בירושלים, גם בתל אביב.

אחת הבעיות ששנים היו לנו יחסי ציבור גרועים ולא אמינים לעומתם ועכשיו גם אם אנחנו מציגים דברים מזעזעים אז העולם עדין איתם ואומר מגיע לנו, אצלם כולם מגויסים איך נאמר? גם ג'יג'י חדיד שנולדה בכלל בארה"ב והקשר שלה הוא חלקי עדין היא פטריוטית כבדה ותצליח לסלף את המציאות ולשקר וכל מי שמסתובב איתה מצליח להיות משוכנע על ידיה שצריך להיות נגד ישראל ולהאמין לשקרים שלה ולעומתנו? יש ישראלים שמסתובבים בהוליוד ויש להם חברים אך הם תמיד שומרים על קשר ניטרלי חברי שהאינטרס הוא רק אישי ולא פוליטי..זה ההבדל בינינו אליהם, חדיד תעשה הכל כולל הכל כדאי שהשקרים שלה יעלו לדיון ואצלנו אנשים מעדיפים לא להתלכלך למען אף אחד ובטח לא למען העם שלהם כי אצל חלקם גם הזהות מבולבלת, אז תגידו נכון אנשים רוצים לקדם את הקריירה של עצמם ולא חיביים לאף אחד כלום, אבל קל לשכוח מאיפה באתם שאתם נוסעים לחו"ל עם האצבע בתחת, אבל שיש מלחמה כמו באוקראינה אתם רצים לפה חזרה.

לא מצליח להבין איך לא נותנים לאזרחים במדינת ישראל ללכת עם דגלי ישראל בעיר הבירה של ישראל. פשוט לא נתפס ההתנהגות של המשטרה.

ובנט המביך שמונע מבן גביר להגיע לשער שכם בכלל…

ממשיכים עם הרפיסות וככה ימשך הבלאגן וימשכו הפיגועים. אשכרה מקבלים החלטות בגלל ארגון טרור קטן שמאיים. 

לא מצליח להבין איך היהדות היא הילד כאפות של הדתות, תמיד נותנים לנו כאפות ויש אצלנו ילדים טובים עם משקפיים שמקבלים את הכאפות ומחייכים חזרה

תמיד אצלנו יש אנשים שדורשים לוותר על המקומות הקדושים , תמיד יש אצלנו אנשים  שמתנצלים בפני המוסלמים והעולם על זה שהר הבית קדוש לנו ואנחנו רוצים גם לקיים חופש פולחן שם ומתרפסים מול האיסלאם כי הר הבית פתאום קדוש להם יותר משלנו

רק להם מותר , לנו אסור עוד מעט ..בקצב הזה גם יהיה אסור לנו לנשום .

הם עומדים על העקרונות שלהם שהוא הפיכת הר הבית לטאבו ולמקום קדוש(המצאה של ה100 שנים האחרונות) ועושים פרובוקציות קשות על מנת לגרום לנו להראות חלשים ורעים והבעיה? שהעולם הנוצרי שאמור להבין אותנו ולדעת כמה הר הבית חשוב לנו משתף איתם פעולה כדאי להרגיע ולהשתיק את המצב...יש בארה"ב נוצרים יותר אוהבים את ישראל מאשר יהודים שמוכנים לוותר על הכל המקומות הקדושים כי הם התבלבלו ורוצים להיות עם ככל העמים ושכחו שהיהדות תמיד היה עם נבדל ומיוחד שנבחר להיות עם הספר...עצוב .

עצוב שיש מדינות ערב כמו האיחוד שהם מאוד מתונות ומקבלות את היהדות והמקומות הקדושים אבל נכנעות ללחץ ולתכתיבים של הקיצוניים ולעשבים השוטים שלהם שמנסים להרוס בכח, המחלה של העולם.

On 22.4.2022 at 19:10, Krishi said:

כל יום שיאיר לפיד נמצא עדיין בפוליטיקה שלנו, ויש אנשים שעדיין מצביעים לו, זה סכנה ממשית לעתידה של מדינת ישראל.

תגדיר סכנה. אתה חושב שאם יאיר לפיד ימשיך להיות בתפקידי מפתח המדינה תיכחד? כי אם כן זה נשמע לי מופרך ואם לא אז השימוש במילה סכנה נראה לי מוגזם.

אני אישית חושב שאין כל כך הבדל בינו לבין ביבי. שניהם סופר מוכשרים. שניהם נולדו עם כפית זהב, אצולה אשכנזית. שניהם פופוליסטיים אחושרמוטה הודעות שלהם לא כזה שונות. 

13 דקות לפני, Silvio said:

תגדיר סכנה. אתה חושב שאם יאיר לפיד ימשיך להיות בתפקידי מפתח המדינה תיכחד? כי אם כן זה נשמע לי מופרך ואם לא אז השימוש במילה סכנה נראה לי מוגזם.

אני אישית חושב שאין כל כך הבדל בינו לבין ביבי. שניהם סופר מוכשרים. שניהם נולדו עם כפית זהב, אצולה אשכנזית. שניהם פופוליסטיים אחושרמוטה הודעות שלהם לא כזה שונות. 

הדעות שלהם שונות ב180 מעלות. יש הבדל תהומי עולמי גלקטי ואף בין מימדי בין ביבי ללפיד, זה לא על אותה סקאלה בכלל. 

וכן חד משמעית הבן אדם הזה הוא סכנה למדינה, לא חושב שעד רמת השמדתה אבל בהחלט ברמת הפגיעה במעמדה ובאזרחים שבה. 

האחד פוליטיקאי ודיפלומט בחסד, עם ידע רב במגוון תחומים, עם יכולות הנהגה שלא נראו במחוזותינו הרבה מאוד זמן, עם כישוריים מדיניים מעולים. עם זיקה חזקה לעם היהודי ולאתרים הקדושים לו, אפשר לא להסכים איתו על דברים מסויימים, אפשר אפילו לקרוא לו מושחת או לא יודע מה, אבל מה ששלו שלו. 

השני לעומת זאת - אין בו פשוט כלום, רק רמות עולמיות של טמטום, הכישרון היחיד שלו זה לכתוב טורים בעיתונים ולטמטם לאנשים את המח. כל פעולה שלו מסבה נזק אדיר למדינה ופוגעת באזרחיה. הוא משנה את דעותיו כמו זיקית לפי מה שמתאים להלך הרוח, כל מילה שניה שלו סותרת את הראשונה. הוא פייטן, זהו. זה הכישרון היחיד שלו. זה ולטוס לחופשות בחו"ל. 

לפני23 שעות , Krishi said:

הדעות שלהם שונות ב180 מעלות. יש הבדל תהומי עולמי גלקטי ואף בין מימדי בין ביבי ללפיד, זה לא על אותה סקאלה בכלל. 

וכן חד משמעית הבן אדם הזה הוא סכנה למדינה, לא חושב שעד רמת השמדתה אבל בהחלט ברמת הפגיעה במעמדה ובאזרחים שבה. 

האחד פוליטיקאי ודיפלומט בחסד, עם ידע רב במגוון תחומים, עם יכולות הנהגה שלא נראו במחוזותינו הרבה מאוד זמן, עם כישוריים מדיניים מעולים. עם זיקה חזקה לעם היהודי ולאתרים הקדושים לו, אפשר לא להסכים איתו על דברים מסויימים, אפשר אפילו לקרוא לו מושחת או לא יודע מה, אבל מה ששלו שלו. 

השני לעומת זאת - אין בו פשוט כלום, רק רמות עולמיות של טמטום, הכישרון היחיד שלו זה לכתוב טורים בעיתונים ולטמטם לאנשים את המח. כל פעולה שלו מסבה נזק אדיר למדינה ופוגעת באזרחיה. הוא משנה את דעותיו כמו זיקית לפי מה שמתאים להלך הרוח, כל מילה שניה שלו סותרת את הראשונה. הוא פייטן, זהו. זה הכישרון היחיד שלו. זה ולטוס לחופשות בחו"ל. 

מדוייק להפליא

On 25.4.2022 at 14:58, Silvio said:

אני אישית חושב שאין כל כך הבדל בינו לבין ביבי. שניהם סופר מוכשרים.

לכתוב כזה משפט זה לעשות עוול גדול לנתניהו

On 25.4.2022 at 14:58, Silvio said:

גם אם מנחם קורצקי יהיה ראש ממשלה היא לא תקרוס אתה רוצה אותו ראש ממשלה?

On 25.4.2022 at 15:19, Krishi said:

וולאק ריספקט על ההשקעה. באתי לענות לך הודעה ארוכה ברצינות על למה אני חושב שהם באמת לא כאלו שונים אבל זרקנו כל מני סופרלטיבים מפוצצים בלי ירידה אמיתית לפרטים (וואלה לא מאשים אותנו, ככה מדברים היום פוליטיקה) וזה לא מוביל לכלום. אולי יום אחד נדבר ברצינות ועד אז שכל אחד יישאר בפוזיציה שלו וסלמאת

מסתבר שאחד המחבלים פעיל חמאס. אני באמת לא מבינים למה לא מגיבים לפיגועים האלה בהפגזות לעזה. רק ככה הם מבינים. 

אנשים נרצחים פה כאילו כלום סעמק.

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

מסתבר שאחד המחבלים פעיל חמאס. אני באמת לא מבינים למה לא מגיבים לפיגועים האלה בהפגזות לעזה. רק ככה הם מבינים. 

פשוט הזייה מה שהולך השנה כמעט כל המחבלים השנה היו בשלב מסוים עם עין של מערכת המשפט או שב"כ, איפה הביקורת על השופטים? הם יכולים לסמן לייק ולהגיב על בסיס קבוע בדף יוצאי דאע"ש שאוהבים את היטלר ולא יעשו להם כלום. 

On 1.5.2022 at 01:08, מכביסט לעד said:

והנה למרות ההערכות שהם היו מפגעים בודדים חמאס קיבל אחריות על הפיגוע. תגובה מהצד שלנו כמובן לא תהיה.

זה מדהים מה שעברנו בחודש האחרון ובכלל בשנה האחרונה.

ערבים מתפרעים בהר הבית מסיתים לרצח יהודים וקוראים לחמאס לתקוף את ת"א. השוטרים מסורסים ולא יכולים לעשות כלום, עמדות שמירה של המשטרה נשרפו והוסרו, דגל הטרור של אש"ף תלוי על הר הבית ללא שום תגובה, שוטרים קיבלו הוראות לא להיכנס למסגדים, כמובן כל הזמן הזה ליהודים אסור לעלות להר הבית (ולפני זה שהיה מותר זה היה בחיפזון ובכמות מדודה כל פעם). 

אגב, בכל הפרעות והפוגרומים והרציחות והמה לא שהיו נגד יהודים בשנה האחרות כולל פרעות תשפ"א, כמעט כל הערבים שוחררו, יהודים שניסו להגן על עצמם הוטרדו ע"י המשטרה נשקם נלקח וחלק קיבלו עונשי מאסר. בחיי אנחנו המדינה הכי אנטישמית בעולם. לערבים מותר הכל, לנו מותר רק לפחד. 

ואם כל זה לא מספיק, בא השר לביטחון פנים ואומר שלא היו נרצחים חח ועוד חושף סוד צבאי שהוטלה עליו צנזורה איזה 35 שנה... שר התפוצות שאומר שיצאנו יחסית בשלום מחודש הרמדאן :doh: 

אגב, כל הזמן הזה החמאס מקבל פי 4 אמצעים וכספים בתור דמי השתקה ממה שקיבל בתקופת נתניהו, רק שעכשיו זה גם לא מפוקח בכלל כי זה דרך גורמים צד ג'.