Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, Krishi said:

זה מעניין הביטוי הזה רוקד על הדם מעניין שכל מי שמשתמש בו זה כל מי שלא רוצה להודות בטעויות שהוא עשה אז הוא כאילו מנסה לעשות מצפון ולהאשים ב"לרקוד על הדם".

אתה תמכת בכל זה רק שתדע אתה בטח מאוד מרוצה וגאה בעצמך. 

לך למשפחות של ההרוגים תספר להם כמה רע"מ ומרצ בממשלה זה טוב למדינה. אבל, העיקר לא ביבי

תשמע אתה חולה נפש שאין דברים כאלו, אפילו אני כשקראתי לנתניהו סייען טרור לא העזתי לבוא ולהאשים את מיליון בוחריו בכל הפיגועים והטרור שהיו במשמרתו(244 נרצחים). אתה חולה נפש על מלא, אבל אחרי ההודעות שלך בנושא הפלישה הרוסית והצידוד שלך ש"מגיע לאוקראינים הנאצים", שום דבר כבר לא יפתיע אותי

4 דקות לפני, NewGeneration said:

תשמע אתה חולה נפש שאין דברים כאלו, אפילו אני כשקראתי לנתניהו סייען טרור לא העזתי לבוא ולהאשים את מיליון בוחריו בכל הפיגועים והטרור שהיו במשמרתו(244 נרצחים). אתה חולה נפש על מלא, אבל אחרי ההודעות שלך בנושא הפלישה הרוסית והצידוד שלך ש"מגיע לאוקראינים הנאצים", שום דבר כבר לא יפתיע אותי

כי אנחנו לא הכנסנו ערבים תומכי מחבלים ושמאל קיצוני לממשלה רק כדי לעשות דווקא למישהו בלי שמץ של הבנה או דאגה לעתיד המדינה. אבל זה בסדר אני מבין שקשה לך לחיות עם העובדה הזאת אז אתה מוציא את זה על אחרים, בניגוד אליך אני לא אדם שנותן לאמוציות לפגוע בשיקול דעת שלו. אז קח תתבשל עם זה קצת אולי מתישהו תבין את הקלאסטר פאק הזה שתמכת בו. 

5 דקות לפני, Krishi said:

כי אנחנו לא הכנסנו ערבים תומכי מחבלים ושמאל קיצוני לממשלה רק כדי לעשות דווקא למישהו בלי שמץ של הבנה או דאגה לעתיד המדינה. אבל זה בסדר אני מבין שקשה לך לחיות עם העובדה הזאת אז אתה מוציא את זה על אחרים, בניגוד אליך אני לא אדם שנותן לאמוציות לפגוע בשיקול דעת שלו. אז קח תתבשל עם זה קצת אולי מתישהו תבין את הקלאסטר פאק הזה שתמכת בו. 

להזכירך לפני שנה היינו על סף מלחמת אזרחים.

היה פה חוסר אונים שאני לא זוכר מעולם

בתור מי שהדעות הפוליטיות שלו די קרובות לשלך, אני חושב שאתה קצת מגזים בזה שאתה מפיל את זה על הממשלה הנוכחית.

אם כבר לדעתי, אנחנו משלמים עכשיו על שנים של ריקבון ואינטרסים שחלחל לכל הרשויות במדינה, מצבורי נשק שנערמו בקצב מטורף וחוסר שליטה באיוש.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

פתח חוגגים לנו על הדם. שגנץ יזמין את אבו מאזן לבית שלו שוב למה לא?

גנץ על זה שסירב לתגבר את כוחות המשטרה עם חיילים בשומר חומות בטענה שזה לא תפקידם ועכשיו אץ רץ לשלוח חיילים לכל מקום במדינה כי פתאום זה כן תפקידם, רק על זה צריך לעוף על טיל. הפקיר את חיי אזרחינו בשביל פוליטיקה קטנה. כמו שהפקיר את חיי חייליו בשביל חיי האויב כשהיה בצבא. 

Just now, Calan said:

להזכירך לפני שנה היינו על סף מלחמת אזרחים.

היה פה חוסר אונים שאני לא זוכר מעולם

בתור מי שהדעות הפוליטיות שלו די קרובות לשלך, אני חושב שאתה קצת מגזים בזה שאתה מפיל את זה על הממשלה הנוכחית.

אם כבר לדעתי, אנחנו משלמים עכשיו על שנים של ריקבון ואינטרסים שחלחל לכל הרשויות במדינה, מצבורי נשק שנערמו בקצב מטורף וחוסר שליטה באיוש.

בדיוק רשמתי על זה כמה מילים. 

היו לנו גורמים מתוך הממשלה ומוקדי כח שונים שייחלו למפלה של ראש הממשלה וכך זה נראה. 

אני לא מגזים בכלל שאני מפיל את זה על הממשלה הנוכחית, זה ממש לא במקרה שזה קורה עכשיו ולא לפני. הכי קל להגיד "משלמים על 12 שנים" אבל עובדה ש12 שנים לא היו לנו כמעט דברים כאלה ובתדירות כזאת. 

1 דקה לפני, Krishi said:

גנץ על זה שסירב לתגבר את כוחות המשטרה עם חיילים בשומר חומות בטענה שזה לא תפקידם ועכשיו אץ רץ לשלוח חיילים לכל מקום במדינה כי פתאום זה כן תפקידם, רק על זה צריך לעוף על טיל. הפקיר את חיי אזרחינו בשביל פוליטיקה קטנה. כמו שהפקיר את חיי חייליו בשביל חיי האויב כשהיה בצבא. 

אולי הוא למד מהטעויות? נשמע לי הזוי לחשוב שהוא פעל באותן סיטואציות מתוך אינטרס או פוזיציה כמו שאתה רומז

Just now, Calan said:

אולי הוא למד מהטעויות? נשמע לי הזוי לחשוב שהוא פעל באותן סיטואציות מתוך אינטרס או פוזיציה כמו שאתה רומז

לי זה לא נשמע הזוי בכלל. הכל מפוזיציה והכל אינטרסים והציניות חוגגת. 

1 דקה לפני, Krishi said:

היו לנו גורמים מתוך הממשלה ומוקדי כח שונים שייחלו למפלה של ראש הממשלה וכך זה נראה. 

אני לא מגזים בכלל שאני מפיל את זה על הממשלה הנוכחית, זה ממש לא במקרה שזה קורה עכשיו ולא לפני. הכי קל להגיד "משלמים על 12 שנים" אבל עובדה ש12 שנים לא היו לנו כמעט דברים כאלה ובתדירות כזאת. 

לגמרי מסכים עם זה שהיו גורמים כאלה בתוך הממשלה ועדיין זה קרה תחת שלטונו של ביבי ולו גם היה את רוב הכוח לעשות ולמגר. הרבה הרבה יותר כוח מאותם גורמים.

לפני2 שעות , Krishi said:

אתה לגמרי אידיוט או שפשוט עם דמנציה חריפה, שמתי לך כאן לפני כמה ימים את כל גלי הטרור הרצחניים בתקופת שלטונו, הרצחני שבהם היה אינתיפאדת הסכינים שנמשכה יותר מחצי שנה, ובכל יממה התרחש פיגוע. המחבלים לא מבחינים בין ממשלות, הם באים לחפש דם יהודי

צטט

מרץ 2011 -  רצח בני משפחת פוגל באיתמר(2 הורים ו3 ילדים), פיגוע בתחנת אוטובוס בירושלים(2 נרצחים 39 פצועים), רצח הרב משה טלבי

אוגוסט 2011 - פיגוע של מחבלים מצרים באוטובוס ישראלי(8 נרצחים, 40 פצועים), גראדים על באר שבע(3 נרצחים, 4 פצועים), פיגוע באומן 17(11 פצועים)

יולי 2014(מחדל המנהרות) 19 ביולי - חדירה של טרוריסטים במנהרה מעזה לשטח ישראל(2 חיילים נרצחו, 2 חיילים נפצעו) 21 ביולי - חדירה של טרוריסטים במנהרה מעזה לשטח ישראל(4 חיילים נרצחו) 29 ביולי - חדירה של טרוריסטים במנהרה מעזה לשטח ישראל(5 חיילים נרצחו) 

נובמבר 2014 - פיגוע דריסה(2 נרצחים, 10 פצועים), רצח חייל בתחנת רכבת בתל אביב, נרצחת בפיגוע באלון שבות, פיגוע בבית הכנסת קהילת בני תורה(5 נרצחים, 8 פצועים)

אוקטובר 2015 - מרץ 2016(אינתיפאדת הסכינים) - 131 פיגועים ב6 חודשים(פיגוע בכל 33 שעות) סה"כ בתקופה זו נרצחו 27 ישראלים ועוד 273 נפצעו

יולי 2017(מהומות הר הבית) - 5 נרצחים, 7 פצועים

כל מחבל יודע שהוא כנראה ימות באותו ערב

עד שלא נכניס את המשפחה של כל מחבל לכלא ונשבור לאמא שלו את הרגליים אולי זה ירתיע את החיות האלה

הלוואי היינו אכזריים כמוהם

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

כל מחבל יודע שהוא כנראה ימות באותו ערב

עד שלא נכניס את המשפחה של כל מחבל לכלא ונשבור לאמא שלו את הרגליים אולי זה ירתיע את החיות האלה

הלוואי היינו אכזריים כמוהם

בינתיים אבא של המחבל:

צטט

אביו של המחבל, קצין משטרה ברשות הפלסטינית: "אתם תראו עוד את הניצחון, בשנים הבאות ובימים הבאים. אתם תקבלו את העצמאות שלכם. אלוהים ישחרר את מסגד מסגד אל-אקצא מידי הכיבוש"

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

כל ההתלוות הזאת לכוחות בלייב הייתה פשוט מרתיחה.

היה איזשהו שלב שזה קרה בפעם הראשונה והאמנתי שזאת פאלטה אחת שלא תחזור על עצמה. תמים מאוד מצדי.

לפני 20 שנה בערך היה את ביזיון המסך המפוצל בפיגוע בירושלים והמשחק בקרית אליעזר - לדעתי מה שקרה אתמול עקף את זה ב-10 רמות.

לפני11 שעות , NewGeneration said:

אני לא האשמתי בוחרים, אני האשמתי מי שתמך בישיבה עם מפלגה תומכת מחבלים. יש הבדל. 

תקרא לי חולה נפש עוד אלף פעם עמוק בפנים אתה יודע שאני צודק. עכשיו תתמודד. 

לפני8 שעות , NewGeneration said:

אתה לגמרי אידיוט או שפשוט עם דמנציה חריפה, שמתי לך כאן לפני כמה ימים את כל גלי הטרור הרצחניים בתקופת שלטונו, הרצחני שבהם היה אינתיפאדת הסכינים שנמשכה יותר מחצי שנה, ובכל יממה התרחש פיגוע. המחבלים לא מבחינים בין ממשלות, הם באים לחפש דם יהודי

אתה יכול להמשיך להדביק לפה את ההודעה הזאת גם עוד 200 פעם, בעשור שנתניהו כיהן כרוה״מ מדינת ישראל ספגה הכי מעט נפגעים מפעולות טרור, זאת עובדה. איך ולמה זה עניין אחר ודיון נפרד, אפשר לדבר על האמצעים של מערכת הביטחון שהשתדרגו ומהצד השני אפשר גם לדבר על האיום של המפגע הבודד והאויב מבית, אבל אל תקמט את העובדות.

תעודת עניות לכל מי שיושב בממשלה ובכנסת שלא משנים מדיניות וחושבים שהמצב הזה ייפתר מעצמו.

במקום להעביר הוראות שעה על הקלות במתן נשק ללוחמים משוחררים, הגברת הענישה למחבלים הבזויים ולמשפחות שלהם וסגירה קולקטיבית של הגבולות במדינה.

כל זה בשילוב של עצימת עיניים רשלנית בעשור האחרון ממה שקורה בשטחים עם הנשק החם.

ככה זה נראה.

37 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה יכול להמשיך להדביק לפה את ההודעה הזאת גם עוד 200 פעם, בעשור שנתניהו כיהן כרוה״מ מדינת ישראל ספגה הכי מעט נפגעים מפעולות טרור, זאת עובדה. איך ולמה זה עניין אחר ודיון נפרד, אפשר לדבר על האמצעים של מערכת הביטחון שהשתדרגו ומהצד השני אפשר גם לדבר על האיום של המפגע הבודד והאויב מבית, אבל אל תקמט את העובדות.

אין ויכוח בנוגע לעובדה שציינת. הוא הקפיץ את ההודעה בשביל לענות לטענה המגוחכת כאילו הפיגועים הם תוצר של הימצאות מפלגה ערבית בקואליציה. הפיגועים הם תוצאה של הסכסוך הישראלי פלשתיני. לא חושב שצריך אפילו להוכיח את זה.

14 דקות לפני, ravid said:

אין ויכוח בנוגע לעובדה שציינת. הוא הקפיץ את ההודעה בשביל לענות לטענה המגוחכת כאילו הפיגועים הם תוצר של הימצאות מפלגה ערבית בקואליציה. הפיגועים הם תוצאה של הסכסוך הישראלי פלשתיני. לא חושב שצריך אפילו להוכיח את זה.

כן אבל הוא גם מציין את המילה ביביסטים עם כל מי שדעתו שונה משלו. זה בסדר, עוד פיגוע ועוד פיגוע עד שהוא יבין. 

מה לא עושים בשביל צלחת חומוס עם 2-3 פלאפל ביפו.

34 דקות לפני, ravid said:

בול. עם הביבי שלכם ובלי עבאס בממשלה טבחו באנשים בשרונה ודיזנגוף. הטרמפ שמנסים לתפוס על זה הוא מחפיר

35 דקות לפני, yellow_blood said:

בול. עם הביבי שלכם ובלי עבאס בממשלה טבחו באנשים בשרונה ודיזנגוף. הטרמפ שמנסים לתפוס על זה הוא מחפיר

1 hour ago, ravid said:

מסכים, הטענה בנוגע לעבאס ושאר חברי השמאל הרדיקלי בממשלה היא שאין לה באמת כח לעשות שום דבר במטרה למגר את הטרור כשהיא כל כך שבירה ותלויה באנשים בזויים דוגמת גבי לסקי, איבתסאם ועוד שלל דמויות עם אינטרס מובהק לפגוע במפעל הציוני.

צטט

לפי הבכיר שהשתף בהערכת המצב, בנט החליט לא לנקוט בצעדי ענישה קולקטיבית בגדה המערבית כולה ולהתמקד בסביבתו ותומכיו של המחבל. למה זה חשוב? היום הוא יום השישי הראשון של חודש הרמדאן. בישראל מעוניינים למנוע הסלמה רחבה יותר בגדה המערבית ובמזרח ירושלים במהלך הרמדאן. מדיניות הממשלה לקראת הרמדאן הייתה לאפשר שורה של הקלות לפלסטינים במיוחד בהגעה לתפילות במסגד אל-אקצא. בשלב זה הקלות אלה נותרו על כנן.

עוד קצת הקלות, עוד קצת רפיסות. מדינה של מטומטמים.

8 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מסכים, הטענה בנוגע לעבאס ושאר חברי השמאל הרדיקלי בממשלה היא שאין לה באמת כח לעשות שום דבר במטרה למגר את הטרור כשהיא כל כך שבירה ותלויה באנשים בזויים דוגמת גבי לסקי, איבתסאם ועוד שלל דמויות עם אינטרס מובהק לפגוע במפעל הציוני.

לא בטוח שאתה צודק. הדרך הצבאית היא לא בהכרח הדרך היחידה להתמודד עם הטרור. לצורך העניין כל האיבתסאמים והעבאסים למיניהם הם עכשיו אלו שיש להם הכי הרבה מה להפסיד מכל פיגוע כזה. גם אבו מאזן אגב באותה סירה, בדיוק בגלל ההקלות שמדובר עליהן הודעה מעליי, והנה עובדה שהוא מתחיל לגנות פיגועים ולנסות להרגיע את השטח.

יש לנו נטייה לשלוף חרבות ולדרוש דם בכל אינטרקציה עם הפלשתינים. זה נובע מתגובה רגשית ולאו דווקא שכלית.