Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני1 שעה , ravid said:

יש כאן תומך ליכוד/נתניהו שיכול להגיד בפה מלא שהוא משוכנע שטובת המדינה ראשונה בסדר העדיפות עבור ביבי?

מרגיש כאילו נגמרה התקופה של הפטריוטיות, אצל כולם. גם אידיאולוגים כמו בן גביר גוזרים קופון מבלאגן ציבורי. זה חלק מהמשחק המסריח הזה.

לפני2 שעות , ravid said:

יש כאן תומך ליכוד/נתניהו שיכול להגיד בפה מלא שהוא משוכנע שטובת המדינה ראשונה בסדר העדיפות עבור ביבי?

ניתן להגיד את זה באיזשהוא אופן על כל פוליטיקאי בארץ.

כולם שם משחקים במשחק מפגר של אגו ואידיאולוגיה (עלק...), אבל אתה האזרח הפשוט? שב בשקט. תמשיך להיות עבד.

צטט

*מצ"ב מכתבה של עו"ד אירית רוזנבלום, מייסדת ארגון "משפחה חדשה" לשמוליק סילמן.* 

החלטת שאשתך היא אולי נבחרת הציבור, אבל אתה זה שבוחר למענה. אתה מחליט, אתה מנווט ואתה זה שדואג שכולם ידעו את זה. מקטין את אשתך, מקטין את כולנו.

לכבוד 

שמוליק סילמן 

בעלה של ח"כ עידית סילמן

הנדון: פגיעתך במעמדן של הנשים בישראל

במשך עשרות שנים, אנחנו כנשים נאבקות על עצמאותנו בקבלת ההחלטות, על כך שאנחנו בני אדם עצמאיים, שהחלטותינו המקצועיות אינן קשורות לבני זוגנו, ואז אתה, בכמה רגעים של אדנות גברית הצלחת להרוס שנים של התקדמות. 

זכותם, למעשה חובתם של בני או בנות זוג של פוליטיקאים, לייעץ ולתמוך, אך באותו הזמן לזכור שלא הם שנבחרו על ידי הציבור, לא הם שצריכים לקבל את ההחלטות בעבור בני זוגם. 

אתה החלטת שלא כך הוא הדבר, שאשתך היא אולי נבחרת הציבור, אבל אתה זה שבוחר למענה. אתה מחליט, אתה מנווט ואתה זה שדואג שכולם ידעו את זה. מקטין את אשתך, מקטין את כולנו. 

כך, בזמן שעידית סילמן מכהנת כיו"ר הקואליציה, שמוליק סילמן רוקם יחד עם יו"ר סיעת הליכוד ח"כ יריב לוין מהלך לפרישתה מהקואליציה – הגברים הם הגנרלים, האישה היא החיילת שמבצעת את תוכניותיהם.  

ברגע אחד, החזרתם אותנו לתקופה שבה הגבר הוא שקבע את עתידה של אישתו. מסתבר שבעולמכם, אישה יכולה להיות יו"ר הקואליציה, אבל הגבר הוא היו"ר בבית. אתה ויריב לוין זממתם, סמוטריץ' כתב את המכתב, נתניהו חגג אותו, כולכם התייחסתם לח"כ סילמן כאילו היא בובה על חוט, שכל תנועותיה מכוונות על ידי הגברים השולטים בה. 

ייתכן כי עמדתך ביחס לממשלה נכונה, ייתכן שלא. מה שברור הוא ששכחת את מקומך כבן זוג של נבחרת ציבור - לסייע לה, לתמוך בה, לא להחליט במקומה. 

בברכה,

עו"ד אירית רוזנבלום

מייסדת ארגון "משפחה חדשה"

לפני2 שעות , טוני said:

מרגיש כאילו נגמרה התקופה של הפטריוטיות, אצל כולם. גם אידיאולוגים כמו בן גביר גוזרים קופון מבלאגן ציבורי. זה חלק מהמשחק המסריח הזה.

לפני1 שעה , קמאנן said:

ניתן להגיד את זה באיזשהוא אופן על כל פוליטיקאי בארץ.

כולם שם משחקים במשחק מפגר של אגו ואידיאולוגיה (עלק...), אבל אתה האזרח הפשוט? שב בשקט. תמשיך להיות עבד.

אף אחד לא גיבה את זה במעשים כמו ביבי. הוא מוכן לשרוף את המדינה כדי להיות king of the ashes והוכיח את זה שוב ושוב במעשיו ב-3 השנים האחרונות.

21 דקות לפני, ravid said:

אף אחד לא גיבה את זה במעשים כמו ביבי. הוא מוכן לשרוף את המדינה כדי להיות king of the ashes והוכיח את זה שוב ושוב במעשיו ב-3 השנים האחרונות.

נתניהו יודע שמי שרצה לחליף אותו כמו לפיד או גנץ שניהם ליצנים, לא יציבים, סחיטים מאד. 

אם טובת המדינה לא היתה חשובה לנתניהו, הוא ממזמן היה פורש ועושה ברחבי העולם הרצאות (שכל הרצאה שווה כמו 3 חודשים משכורת בכנסת) .. 

הבעיה היא שכשנתניהו היה רה"מ- התקשורת כל יום פמפמה וגרמה לצופים לתחושת מיאוס אדירה. 

פתאום פרשיות הזיות כמו בקבוקים שמפניה חמגשיות וג'קוזי שלא היה - תפסו כותרות במשך ימים, חודשים ושנים,

ותיקון תריס עלוב בבלפור ששווה כ-300-500 ש''ח היה חייב להוציא פרוטוקול לחתימות אנשי משפט רק בשביל לאשר. בירוקרטיה שלא מכבדת אפילו איש פשוט. ביזין. 

לעומת הממשלה המעופפת 3/4 מהקואליציה בחו''ל, בזבוזים מטורפים, עליית מחירים מפחידה, פחד  ברחובות והרגשה של אי-מנהיגות.

שיפוץ בכ-50 מיליון ש' לבנט שהוא הראשון שהעביר את מעונו לביתו הפרטי ברעננה, לראשונה מקום המדינה- שזה לא בירושלים בירתנו. 

והכי אבסורד שהוא אמור להיות רה"מ עד יולי שנה הבאה בלבד... לא היה טוב יותר לשלם 3 מיליון ש' על כיתור האבטחה סביב הבית וזהו? למה 50,000,000 ?! 

שיפוץ ענק בביתו של גנץ בראש העין. שיפוץ ענק ללפיד בביתו בת"א  (אה לא שמעתם?. זה היה בכותרות קטנות מאד..) 

תוסיפו את פרשות גנץ על הממד החמישי (פרשה סופר-חמורה!) את הפריצה לנייד שלו (שר ביטחון..) את העסקת המרגל בביתו (.... שנתיים+-) !! מטורף ! 

איפה בנט.. מפחד לצאת לרחוב.. כי הוא יודע למה

זו ממשלת זדון, ממשלת שקר, לשקר אין רגליים. אי אפשר להיות ראש ממשלה במדינה הכי קשה בעולם,

דתית, פוליטית, מרכזית , אסטרטגית ומוקפת באתגרים כמו ישראל, כשאתה עם תמיכה של פחות מ-120,000 איש.

ברגע שבמשלה כזו, ממשלת שעטנז, ממשלת כל אזרחיה, שמכניסה את מרץ ורעמ לתפקידים חשובים מאד, את איבסתיאם מרעאנה לועדות חוץ וביטחון ! 

ועוד ח"כית ערביה כעוזרת של רם בן ברק גם בנושא בטחוני..  זה שפל המדרגה.  ממש מכירה. 

- איבוד שליטה בנוגע לגיור. 

תבין, היהודים בעולם הם בסך הכל אלפית !!!  אחד מכל אלף איש - יהודי... 

כל ההתבוללות הזו ועוד מכניסים לפה כ-50 אלף בלי לדעת אם רובם יהודים או לא, סתם לגייר הבלי בדיקה מקיפה.. זה לא נורמלי. 

אצל נתניהו עניין החמץ בפסח בכלל לא היה עולה לדיון. (בסך הכל שבוע.. מה קרה?!) 

אז, ודאי שנתניהו. ותוך כדי הקדנציה הבאה, אני בעד שיעשה חפיפה ממש איכותית ליורש שהוא יראה לנכון.

מדינת ישראל חייבת מנהיג עם זיקה לעם ישראל[בניגוד ללפיד -ישו?!]   ,

מנהיג שמכיר את ההסטוריה של עמ"י, כלכלן, מוערך בכל העולם. 

(ומי שירשום לי פה 'תיקים'..... כולם רואים שזה פייק לא נורמלי)

ומי שהיה מוכן 'לשרוף' את המדינה זה דווקא הפגנות השמאל האלימות והבזויות, המיניות (מה הקשר?) והשחתת רכוש ציבור וביזוי סמלי המדינה. 

לפני7 שעות , טוני said:

״אם משהו כואב לי זה על המדינה שנאלצת בגלל בן אדם אחד לסבול מחוסר יציבות פוליטי״ - ציטוט שלך שנשמע כמו דף מסרים.

כתבת את המילה ביביסטים אולי 250 פעמים בנושא הזה.

אם אין לך את היכולת להסתכל פנימה, אל תעשה בית משפט לכל העולם ואשתו. אתה שטוף מוח אידיאולוגי בדיוק כמו הצד השני של המפה שממנו אתה סולד (ואת זה אני כותב בצערף אבל פשוט בלתי אפשרי להתעלם מהצביעות והעיוורון שלך). אם לבנימין נתניהו היה שקט כמו שהממששת (נכון מציק? אתה זכיר לי אוהדי הפועל שקוראים לכל אוהד מכבי ״גרמני״) מקבלת, אולי היה כאן טוב יותר? הצביעות הפרוגרסיבית, גניבת הדעת, סתימת הפיות (הבינלאומית יש לציין), העלמת מעשי טבח, אונס, פדופיליה, האובססיביות הבלתי פוסקת של נפגעי נפש כגון עופר כסיף (שעדיין זוכה לבטא את האידיאולוגיה הלא מוסרית שלו, בשם חופש הביטוי, בשונה מדונלד טראמפ שלא זכה ליחס שווה) מראה שיש בעיה קשה בשמאל הפרוגרסיבי.

ואם המלים שכתבתי למעלה באופן אוטומטי יגרמו לך לרצות להגיב על בעיות שנמצאות בצד הימני של המפה (ואין לי בעיה גם לדבר על הבוטות, שוביניסטיות, גזענות, פרימיטביות) שקשורות לימין, אפשר לנהל שיח על זה גם, רק קודם תעשה חשבון נפש אתה כותב המון ללא שום פיתרון. 

מקווה ששמת לב מה עשיתי כאן עם כל ההכללות האלו. דעות קדומות מובילות אותך להיות אדם שונא. אתה מוזמן לשנוא במקום אחר חביבי (ravid@ רק נשים מותר לשנוא:love4:)

כשנוגעים לבן אדם בנקודה רגישה, הוא משחרר נצרה לא משנה כמה דבריו יהיו מנותקים ולא קשורים לנושא. אז אני מניח שיש לך אישו עם המילה ביביסט, כנראה כמו רבים וטובים נפלת ברשת של הארכי נוכל

אני לא מדען ולא קוסם אבל לאורך כל נושאי הבחירות שבתי וכתבתי את הפתרון הראשוני, קודם לסלק את הגורם שאחראי לכל הבעיה, רק אז יהיה אפשר להתחיל לבנות משהו חדש

לפני1 שעה , ravid said:

https://rotter.net/forum/scoops1/738125.shtml

המתפרה הפרוגרסיבית לא עוצרת לרגע. כשהיא הייתה בממשלה התיק הוקפא.

לפני1 שעה , NewGeneration said:

כשנוגעים לבן אדם בנקודה רגישה, הוא משחרר נצרה לא משנה כמה דבריו יהיו מנותקים ולא קשורים לנושא. אז אני מניח שיש לך אישו עם המילה ביביסט, כנראה כמו רבים וטובים נפלת ברשת של הארכי נוכל

אני לא מדען ולא קוסם אבל לאורך כל נושאי הבחירות שבתי וכתבתי את הפתרון הראשוני, קודם לסלק את הגורם שאחראי לכל הבעיה, רק אז יהיה אפשר להתחיל לבנות משהו חדש

אני לא מצביע. 

אני דווקא חושב שכל מה שרשמתי כן קשור לנושא

אבל הנה משהו שלא קשור -

https://he.wikipedia.org/wiki/הדור_השני_לשואה

https://he.wikipedia.org/wiki/טראומה_בין-דורית

https://he.wikipedia.org/wiki/אפיגנטיקה

אני אתפלא מאוד אם אין לך קשר באילן יוחסין ליוצאי אירופה (אגב, אני לא שונה). אז אני נוהג איתך בסובלנות ורחמנות, כי כמו שעושה רושם אתה עוד לא מודע לתסביכים שלך או של משפחתך.

אגב, אני לא מתכוון לרדת עליך וזה ממקום נקי, אמיתי ומכיל. מציע לך גם לבדוק על תסביכי אישיות מסוימים (הפרעת אישיות פרנואידית לדוגמה)

https://www.infomed.co.il/articles/3072/

הגורם המרכזי לכל הבעיה הזו היא הילדותיות, האנכריסטיות, וההתייפיפות האנטישמית של אנשי שמאל (כל מיני חיים דעואל לוסקי, עופר כסיף וכל אותם מטורפים שנגעו להם בבולבול ואנחנו אשמים בגלל זה)

הכל קשור באופן ישר או לתקיפות מיניות בתקופת הילדות, או לשינויים אפי גנטיים. ברגע שאתה מאחל לי למות, כדי שהיצור המפגר ביותר בטבע (מפגר אבולוציונית) אולי ירחם עליך בהמשך, אתה עוצם עיניים ונוהג בתמימות. זה שאתה הריבון לא אומר שאתה אמור להכיל כל חרא גזעני על רקע קיצוני דתי (מתי נעשה שימוש במכתזית נגד הציבור המוסלמי בירושלים?)

חוסר סבלנות כלפי קיצוניות דתית מופנת רק כלפי מגזר אחד ויחיד בישראל :huh:

וברצינות, קורס 12 הצעדים לגמילה מהתמכרויות כגון שליטה, אובססיביות וכו׳ יעזרו.

לפני2 שעות , ravid said:

כן אבל להיתקע על ביבי ולהתעלם מהבלוף הפרוגרסיבי שמתפוצץ לכולם בפנים זה כבר לא הגיוני. הציפייה מהריבון להכיל כל דבר היא ציפייה רק מהריבון היהודי (גם אם תשווה כל מדינה אחרת בעולם) הסיבה שזה קורה היא תחושת הרדיפה, הכניעה המאפיינת יהודים (מזרחים או אשכנזים זה כבר לא ממש משנה).

אפשר להמשיך לדבר על בנימין נתניהו, שאני באופן אישי בקושי מזכיר כי הוא מעניין לי את הביצה. אבל פשוט בלתי אפשרי להתעלם כי המילה ״ביבי״ נכנסת לכל דיון פוליטי גם כשהוא לא ראש ממשלה. יש פה טראומה אובססיבית שמאפיינת מגזר מסוים בקשת הפוליטית כמו שכתבתי למעלה.

1 hour ago, NewGeneration said:

סילקת, משהו עזר? קיבלת תקשורת מלטפת ומחבקת, צבועה ומתחסדת. קיבלת התעלמות ושתיקה רועמת על כל תיק פלילי שקשור לליברמן, גנץ, גדעון סער (וכדאי להם מאוד להתיישר, או שהמתפרה תחל לעבוד שוב)

אביר קארה לא פורש, כי הוא מפחד להישפט על ההצבעה הכפולה שלו. את בני מחזיקים בגרון, את גדעון מחזיקים בגרון, אהרון ברק מחזיק את שי ניצן בגרון, שמחזיק את מנדלבליט בגרון שמפחד מרות דוד אז רות דוד לא תשב דקה בכלא והתיק שלה יתמסמס.

היחיד שיצא פה גבר זה אפי נווה שהבין את המשחק והדליף מספיק חומר כדי להשהות את התביעות נגדו.

לפני2 שעות , BODIROGA10 said:

נתניהו יודע שמי שרצה לחליף אותו כמו לפיד או גנץ שניהם ליצנים, לא יציבים, סחיטים מאד. 

אם טובת המדינה לא היתה חשובה לנתניהו, הוא ממזמן היה פורש ועושה ברחבי העולם הרצאות (שכל הרצאה שווה כמו 3 חודשים משכורת בכנסת) .. 

הבעיה היא שכשנתניהו היה רה"מ- התקשורת כל יום פמפמה וגרמה לצופים לתחושת מיאוס אדירה. 

פתאום פרשיות הזיות כמו בקבוקים שמפניה חמגשיות וג'קוזי שלא היה - תפסו כותרות במשך ימים, חודשים ושנים,

ותיקון תריס עלוב בבלפור ששווה כ-300-500 ש''ח היה חייב להוציא פרוטוקול לחתימות אנשי משפט רק בשביל לאשר. בירוקרטיה שלא מכבדת אפילו איש פשוט. ביזין. 

לעומת הממשלה המעופפת 3/4 מהקואליציה בחו''ל, בזבוזים מטורפים, עליית מחירים מפחידה, פחד  ברחובות והרגשה של אי-מנהיגות.

שיפוץ בכ-50 מיליון ש' לבנט שהוא הראשון שהעביר את מעונו לביתו הפרטי ברעננה, לראשונה מקום המדינה- שזה לא בירושלים בירתנו. 

והכי אבסורד שהוא אמור להיות רה"מ עד יולי שנה הבאה בלבד... לא היה טוב יותר לשלם 3 מיליון ש' על כיתור האבטחה סביב הבית וזהו? למה 50,000,000 ?! 

שיפוץ ענק בביתו של גנץ בראש העין. שיפוץ ענק ללפיד בביתו בת"א  (אה לא שמעתם?. זה היה בכותרות קטנות מאד..) 

תוסיפו את פרשות גנץ על הממד החמישי (פרשה סופר-חמורה!) את הפריצה לנייד שלו (שר ביטחון..) את העסקת המרגל בביתו (.... שנתיים+-) !! מטורף ! 

איפה בנט.. מפחד לצאת לרחוב.. כי הוא יודע למה

זו ממשלת זדון, ממשלת שקר, לשקר אין רגליים. אי אפשר להיות ראש ממשלה במדינה הכי קשה בעולם,

דתית, פוליטית, מרכזית , אסטרטגית ומוקפת באתגרים כמו ישראל, כשאתה עם תמיכה של פחות מ-120,000 איש.

ברגע שבמשלה כזו, ממשלת שעטנז, ממשלת כל אזרחיה, שמכניסה את מרץ ורעמ לתפקידים חשובים מאד, את איבסתיאם מרעאנה לועדות חוץ וביטחון ! 

ועוד ח"כית ערביה כעוזרת של רם בן ברק גם בנושא בטחוני..  זה שפל המדרגה.  ממש מכירה. 

- איבוד שליטה בנוגע לגיור. 

תבין, היהודים בעולם הם בסך הכל אלפית !!!  אחד מכל אלף איש - יהודי... 

כל ההתבוללות הזו ועוד מכניסים לפה כ-50 אלף בלי לדעת אם רובם יהודים או לא, סתם לגייר הבלי בדיקה מקיפה.. זה לא נורמלי. 

אצל נתניהו עניין החמץ בפסח בכלל לא היה עולה לדיון. (בסך הכל שבוע.. מה קרה?!) 

אז, ודאי שנתניהו. ותוך כדי הקדנציה הבאה, אני בעד שיעשה חפיפה ממש איכותית ליורש שהוא יראה לנכון.

מדינת ישראל חייבת מנהיג עם זיקה לעם ישראל[בניגוד ללפיד -ישו?!]   ,

מנהיג שמכיר את ההסטוריה של עמ"י, כלכלן, מוערך בכל העולם. 

(ומי שירשום לי פה 'תיקים'..... כולם רואים שזה פייק לא נורמלי)

ומי שהיה מוכן 'לשרוף' את המדינה זה דווקא הפגנות השמאל האלימות והבזויות, המיניות (מה הקשר?) והשחתת רכוש ציבור וביזוי סמלי המדינה. 

תסלח לי אבל אתה יורה כאן שטויות בקצב של וולקן.

לפיד וגנץ הם לא ליצנים. בטח שלא יותר ממה שביבי היה בקדנציה הראשונה שלו. אתה טוען את זה רק כי אתה פאן-בוי שחי בעולם בינארי שבו ביבי הוא כליל השלמות וכל יריב הוא האנטי-קרייסט. ולראיה השנה האחרונה- הפלא ופלא, המדינה עדיין קיימת.

טובת המדינה כיום נמוכה מאוד בסדר העדיפות של נתניהו. בודאי שמתחת לשררה והכוח והשאיפה לא להכנס לכלא. אין סיבה אחרת לכך שהוא מעדיף להפיל עוד ועוד ממשלות, להתנהל בלי תקציב מסודר ולגרור אותנו לעוד מערכת בחירות שתעלה למשק מיליארדים. והוא לא בוחל באמצעים ומשחק מלוכלך כדי להשיג את זה.

פרשת המרגל, המימד החמישי והנייד היו בכותרות במשך שבועות. 

מרץ זו מפלגה לגיטימית שנבחרה ונכנסה לקואליציה בצורה דמוקרטית. גם רע"ם בגרסתה הנוכחית. זו דמוקרטיה. יש לך בעיה עם זה? זבש"ך. אתה תוצר של הסטה שנמשכה שנים ארוכות של אדון נתניהו.חזק.שמאל.חלש. ובכל מקרה אני מעדיף 500 מרץ ורע"ם על פני דרעי, גפני ושאר חבר המרעים. 

טוב מאוד שמאפשרים להכניס חמץ לבתי חולים והלוואי שהמגמה תימשך גם לתחבורה ציבורית ותופתע לדעת שרוב העם חושב כמוני.

בדבר אחד אני מסכים איתך: התקשורת שתתה לביבי את הדם בקשית במשך שנים. רק מי הכי הרוויח מזה? נכון, ביבי עצמו.

אח שלי תבין משהו: אתה חי במדינה מקולקלת. מדינה דפוקה. מדינה עם ד.נ.א של מפאי. מדינה עם 100 מונופולים שהם מכונות משומנות בעשיקה סיסטמטית של הציבור. מדינה שבה אני ואתה צריכים לשים בצד 200 חודשים מהחיים שלנו כדי לשמן איזה גימלאי של הצבא שיצא לפנסיה בגיל 45 ועכשיו חוגג על חשבון העשירונים הנמוכים. אתה חי במדינה שהיא מפעל ענק שכל תכליתו הזרמת כסף מהעניים לעשירים. מדינה שבה 120 אלף משפחות תלויות ביד הגורל שיקבע אם הן יזכו להשתעבד ל-30 שנה וגם לזה הסבירות היא חד ספרתית. מדינה שבה נמצאת העיר היקרה בעולם אבל המשכורות... טיפה פחות. כל זה מתאפשר רק כי הצליחו לאלף מספיק פראיירים כמוך לתגובה פבלובית כל פעם שמישהו מזכיר מילה שמכילה את האותיות ש.מ.א.ל, כאילו אנחנו ב 1975 והסורים על הגדרות. יאללה כבר, תתקדם. הליכוד בעשור האחרון לא עושה מספיק לטובת הציבור ועל כן חייבים לרענן פה לכמה שנים.

2 דקות לפני, ravid said:

לפיד וגנץ הם לא ליצנים. בטח שלא יותר ממה שביבי היה בקדנציה הראשונה שלו. אתה טוען את זה רק כי אתה פאן-בוי שחי בעולם בינארי שבו ביבי הוא כליל השלמות וכל יריב הוא האנטי-קרייסט. ולראיה השנה האחרונה- הפלא ופלא, המדינה עדיין קיימת.

טובת המדינה כיום נמוכה מאוד בסדר העדיפות של נתניהו. בודאי שמתחת לשררה והכוח והשאיפה לא להכנס לכלא. אין סיבה אחרת לכך שהוא מעדיף להפיל עוד ועוד ממשלות, להתנהל בלי תקציב מסודר ולגרור אותנו לעוד מערכת בחירות שתעלה למשק מיליארדים. והוא לא בוחל באמצעים ומשחק מלוכלך כדי להשיג את זה.

מרץ זו מפלגה לגיטימית שנבחרה ונכנסה לקואליציה בצורה דמוקרטית. גם רע"ם בגרסתה הנוכחית. זו דמוקרטיה. יש לך בעיה עם זה? זבש"ך. אתה תוצר של הסטה שנמשכה שנים ארוכות של אדון נתניהו.חזק.שמאל.חלש. ובכל מקרה אני מעדיף 500 מרץ ורע"ם על פני דרעי, גפני ושאר חבר המרעים. 

טוב מאוד שמאפשרים להכניס חמץ לבתי חולים והלוואי שהמגמה תימשך גם לתחבורה ציבורית ותופתע לדעת שרוב העם חושב כמוני.

בדבר אחד אני מסכים איתך: התקשורת שתתה לביבי את הדם בקשית במשך שנים. רק מי הכי הרוויח מזה? נכון, ביבי עצמו.

אח שלי תבין משהו: אתה חי במדינה מקולקלת. מדינה דפוקה. מדינה עם ד.נ.א של מפאי. מדינה עם 100 מונופולים שהם מכונות משומנות בעשיקה סיסטמטית של הציבור. מדינה שבה אני ואתה צריכים לשים בצד 200 חודשים מהחיים שלנו כדי לשמן איזה גימלאי של הצבא שיצא לפנסיה בגיל 45 ועכשיו חוגג על חשבון העשירונים הנמוכים. אתה חי במדינה שהיא מפעל ענק שכל תכליתו הזרמת כסף מהעניים לעשירים. מדינה שבה 120 אלף משפחות תלויות ביד הגורל שיקבע אם הן יזכו להשתעבד ל-30 שנה וגם לזה הסבירות היא חד ספרתית. כל זה מתאפשר רק כי הצליחו לאלף מספיק פראיירים כמוך לתגובה פבלובית כל פעם שמישהו מזכיר מילה שמכילה את האותיות ש.מ.א.ל, כאילו אנחנו ב 1975. יאללה כבר, תתקדם. הליכוד בעשור האחרון לא עושה מספיק לטובת הציבור ועל כן חייבים לרענן פה לכמה שנים.

סיכמת הכל יפה. יש בעיה לישראל הראשונה לשחרר את האחיזה. ביבי הוא ישראל הראשונה אבל הוא מעצבן כי הוא לא מתיישר.

האמת הייתי בטוח במאה אחוז שכל התיקים נגדו יגמרו אותו פוליטית, בן אדם בן 72 ולדעתי ביום שלא יציקו לו יותר זה היום שבו הוא יתעייף

השמאל הפוליטי לא הבין שביבי הוא כמו מכור לקראק. תן לו קראק והוא ישרוד שנים, תכניס אותו לגמילה ותוך שנה הוא ימות.

36 דקות לפני, טוני said:

סילקת, משהו עזר? קיבלת תקשורת מלטפת ומחבקת, צבועה ומתחסדת. קיבלת התעלמות ושתיקה רועמת על כל תיק פלילי שקשור לליברמן, גנץ, גדעון סער (וכדאי להם מאוד להתיישר, או שהמתפרה תחל לעבוד שוב)

אביר קארה לא פורש, כי הוא מפחד להישפט על ההצבעה הכפולה שלו. את בני מחזיקים בגרון, את גדעון מחזיקים בגרון, אהרון ברק מחזיק את שי ניצן בגרון, שמחזיק את מנדלבליט בגרון שמפחד מרות דוד אז רות דוד לא תשב דקה בכלא והתיק שלה יתמסמס.

היחיד שיצא פה גבר זה אפי נווה שהבין את המשחק והדליף מספיק חומר כדי להשהות את התביעות נגדו.

אני לא יכול להחליף את התקשורת. גם אם לצורך העניין נקבל עכשיו ממשלה ש4 שנים קופאת על שמריה וחוטא באותם חוליים של כל ממשלות העבר של הארכי נוכל, עדיין אפשר להחליף אותם בהזדמנות הבאה, ולא להיתקע עם אותה ממשלה כל פעם רק בגלל הילה משיחית ש"זה המנהיג היחיד שאין בלתו ושרק עליו אנחנו יכולים לסמוך". למרות שאותו אדם דפק את מצביעיו הכי הרבה, הרי כמוך ורבים מתומכיו רוצים שינוי בהרבה נושאים קריטים(ריסוק שלטון הפקידים, ניציות בפן הבטחוני, פתיחת השוק וטיפול ביוקר המחייה, החזרת המשילות לנגב) אבל בסופו של יום הם עדיין יצביעו לאדם שמנציח את כל הבעיות האלו כי "ה0מאלנים האלו!"

לפני1 שעה , ravid said:

אח שלי תבין משהו: אתה חי במדינה מקולקלת. מדינה דפוקה. מדינה עם ד.נ.א של מפאי. מדינה עם 100 מונופולים שהם מכונות משומנות בעשיקה סיסטמטית של הציבור. מדינה שבה אני ואתה צריכים לשים בצד 200 חודשים מהחיים שלנו כדי לשמן איזה גימלאי של הצבא שיצא לפנסיה בגיל 45 ועכשיו חוגג על חשבון העשירונים הנמוכים. אתה חי במדינה שהיא מפעל ענק שכל תכליתו הזרמת כסף מהעניים לעשירים. מדינה שבה 120 אלף משפחות תלויות ביד הגורל שיקבע אם הן יזכו להשתעבד ל-30 שנה וגם לזה הסבירות היא חד ספרתית. מדינה שבה נמצאת העיר היקרה בעולם אבל המשכורות... טיפה פחות. כל זה מתאפשר רק כי הצליחו לאלף מספיק פראיירים כמוך לתגובה פבלובית כל פעם שמישהו מזכיר מילה שמכילה את האותיות ש.מ.א.ל, כאילו אנחנו ב 1975 והסורים על הגדרות. יאללה כבר, תתקדם. הליכוד בעשור האחרון לא עושה מספיק לטובת הציבור ועל כן חייבים לרענן פה לכמה שנים.

א. עדיף עוד בחירות שיעלו 2-4 מיליארד ולא כ-100 מיליארד שוחד בחירות לרע"מ רק בכדי להחליף את ביבי. 

ב. הליכוד ונתניהו עשו המון בשנים שהיו,

פשוט בתקשורת לא מדברים ואם כן- ממש בשולי החדשות.

ג. נתניהו לא התקפל 8 שנים מפני אוסאמה(אובמה)  הצורר, וידע לומר "לא"!

ד. בזכות נתניהו וקשריו הטובים, הסכם הגרעין המסוכן בוטל, ולממשלה הנוכחית לא ממש מפריע שההסכם חוּדש.. 

ה. הקפאת הבנייה ביו"ש כעת,

לעומת עשרות אלפי יחידות שהוקמו בממשלות נתניהו.

ו. תסלח לי, אבל הדוגמא כאילו בשנה האחרונה של ביבי וגנץ (לפני הממשלה הזו) - לקרוא לממשלה ' ממשלת נתניהו ' - זה לא הוגן כי זו היתה ממשלת חירום/מעבר.. 'הרגעה'..

ממשלת נתניהו היא מ2009 עד 2020.

ז. הסכמי השלום. במשך כ8-9 שנים עבדו על זה בסודיות והנה זה הצליח יפה מאד .

זה שכיום הממשלה הזו נפגשו איתם כמה פעמים וגנבו דעת שזה שלום שנעשה בזכותם, זו ממש גניבת קרדיט לאור יום.

ח. המחירים היו די סבירים לעומת היום שכל דבר עולה הון - רק בשביל לממן את "מס עבאס".

רק השמאל העדר 'רק לא ביבי' יגיד שזה בגלל העליות בעולם..   מעניין שבשטחים המחירים לא עולים..

ט. בתקופת נתניהו לילדים עד גיל 16-18 טיפולי שיניים חינם. מאות שקלים נחסכים להורים.

י. מחירי הסולולר קוצצו משמעותית גם אם זו היתה יוזמת כחלון בסביבות 2013, עדיין, במשמרת של ביבי.

יא. הכבישים בצפון ובפריפריות. נסעת לק"ש?

פעם היה סיוט של ממש, כיום שעה וחצי מהמרכז. 

ויש עוד עשרות דוגמאות,

מי שאשם זה השמאל כי אם רציתם להחליפו, זה רק בקלפי, בלי עזרה ממומנת מקרנות זרות,

בלי ארגוני שמאל שמוציאה ערבים ובדואים בהסעות לקלפי, בלי פתיחת מהדורות על 'השחיתות השילטונית' שטרם נבדקה וטרם היה משפט. פשוט דחפו בכל הכח פרשיות הזויות.

פרשת שירה רבן למשל- 2-3 שנים לא הפסיקו לטחון את השכל - לבסוף שרה זכתה ו..

מישהו בחדשות הזכיר איזה משהו על זה?

איזו התנצלות קטנה?

עשו למשפחה הזו רצח אופי עצום.

וכל הפרשות הן בולשיט!

איזה מנהיג בעולם נחקר על פאקינג 'סיקור אוהד'!? 

חסר תקדים! ברצינות.

הרי 'סיקור' זה חלק מהמשחק,  חלק מהפרסום והשואו.

בקיצור, עם נתניהו עד לפני הממשלה עם גנץ, 

היתה ממשלה טובה מאד ויציבה. 

לדעתי הכי טוב יהיה אם סילמן וקארה יחברו לשיקלי ויהיו סוג של ועדה מאשרת לחוקים.

זה בעצם יחזיר את השליטה בממשלה לעם. מרצ והעבודה איבדו את הכח וההשפעה האבסולוטית שלהם על ראש הממשלה הסחיט שקיבלו. 

כעת הם יפסיקו לתת את הטון בקואליציה, יהיה אפשר להתמקד בחוקים שמשרתים את האזרח ולא את החונטה.

כעת פגישה לילית בין אורבך, אביר קארה ושקד. מעניין.

אביר הלילה ג'? 

לפני7 שעות , טוני said:

המאייר עמוס בידרמן (''הארץ'') ברמיזה מינית נגד ח''כ סילמן, מדובר בעבירה פלילית. עד כה לא נשמעו תגובות מארגוני פמיניזם

624d4a517bcf32e51.jpg

איכס

אגב נתניהו חולה או משהו? נראה ממש רע גם בסרטון האפטר-סילמן וגם בהפגנה, בנאום קצר של 10 דקות כל שנייה נעצר לשלוק מים והשתעל

15591-FCA-E709-4-A49-A589-25-AB308161-AB

68-ACFB52-BF97-47-CA-847-C-EBE30-FE04-C6

7-C0-D6462-5387-41-C0-81-CA-562198-F752-

עם כל התככים והנוכלויות מאחורי הקלעים, שיקדיש זמן לדברים שבאמת חשובים, דואגים

לפני8 שעות , BODIROGA10 said:

א. עדיף עוד בחירות שיעלו 2-4 מיליארד ולא כ-100 מיליארד שוחד בחירות לרע"מ רק בכדי להחליף את ביבי. 

ב. הליכוד ונתניהו עשו המון בשנים שהיו,

פשוט בתקשורת לא מדברים ואם כן- ממש בשולי החדשות.

ג. נתניהו לא התקפל 8 שנים מפני אוסאמה(אובמה)  הצורר, וידע לומר "לא"!

ד. בזכות נתניהו וקשריו הטובים, הסכם הגרעין המסוכן בוטל, ולממשלה הנוכחית לא ממש מפריע שההסכם חוּדש.. 

ה. הקפאת הבנייה ביו"ש כעת,

לעומת עשרות אלפי יחידות שהוקמו בממשלות נתניהו.

ו. תסלח לי, אבל הדוגמא כאילו בשנה האחרונה של ביבי וגנץ (לפני הממשלה הזו) - לקרוא לממשלה ' ממשלת נתניהו ' - זה לא הוגן כי זו היתה ממשלת חירום/מעבר.. 'הרגעה'..

ממשלת נתניהו היא מ2009 עד 2020.

ז. הסכמי השלום. במשך כ8-9 שנים עבדו על זה בסודיות והנה זה הצליח יפה מאד .

זה שכיום הממשלה הזו נפגשו איתם כמה פעמים וגנבו דעת שזה שלום שנעשה בזכותם, זו ממש גניבת קרדיט לאור יום.

ח. המחירים היו די סבירים לעומת היום שכל דבר עולה הון - רק בשביל לממן את "מס עבאס".

רק השמאל העדר 'רק לא ביבי' יגיד שזה בגלל העליות בעולם..   מעניין שבשטחים המחירים לא עולים..

ט. בתקופת נתניהו לילדים עד גיל 16-18 טיפולי שיניים חינם. מאות שקלים נחסכים להורים.

י. מחירי הסולולר קוצצו משמעותית גם אם זו היתה יוזמת כחלון בסביבות 2013, עדיין, במשמרת של ביבי.

יא. הכבישים בצפון ובפריפריות. נסעת לק"ש?

פעם היה סיוט של ממש, כיום שעה וחצי מהמרכז. 

ויש עוד עשרות דוגמאות,

מי שאשם זה השמאל כי אם רציתם להחליפו, זה רק בקלפי, בלי עזרה ממומנת מקרנות זרות,

בלי ארגוני שמאל שמוציאה ערבים ובדואים בהסעות לקלפי, בלי פתיחת מהדורות על 'השחיתות השילטונית' שטרם נבדקה וטרם היה משפט. פשוט דחפו בכל הכח פרשיות הזויות.

פרשת שירה רבן למשל- 2-3 שנים לא הפסיקו לטחון את השכל - לבסוף שרה זכתה ו..

מישהו בחדשות הזכיר איזה משהו על זה?

איזו התנצלות קטנה?

עשו למשפחה הזו רצח אופי עצום.

וכל הפרשות הן בולשיט!

איזה מנהיג בעולם נחקר על פאקינג 'סיקור אוהד'!? 

חסר תקדים! ברצינות.

הרי 'סיקור' זה חלק מהמשחק,  חלק מהפרסום והשואו.

בקיצור, עם נתניהו עד לפני הממשלה עם גנץ, 

היתה ממשלה טובה מאד ויציבה. 

נשמה שלי, אתה מנהל את הדיון הזה ברמה נמוכה וזה לא כיף. נתת כמה טיעונים רלוונטיים אבל הם מצופים בקשקושים שמצחיק בכלל לקרוא. אני מת שתסביר לי איך זה שאם אני צריך משקפיים אז אני נכנס לאופטיקה הלפרין ונאלץ לקנות ב-500 שקל זוג משקפיים שהמסגרת שלהן עולה באמזון 22 דולר לכל היותר, איך זה "מס עבאס" בדיוק? כמעט כל קניה שאתה עושה פה אתה משמן מישהו שפועל בענף לא תחרותי. 

אתמול ב-16:00 יצאתי בנסיעה מצפון תל אביב לראשון לציון. הגעתי ב-17:20. אז איזה שעה וחצי לקרית שמונה בחלומות שלך? אולי ב-3 לפנות בוקר או עם הליקופטר. 

אני לא אומר שביבי לא עשה דברים טובים למדינה הזו. בתחילת הדרך הוא היה בסדר גמור וירשמו לזכותו כמה מהלכים משמעותיים מאוד (לדעתי הכי משמעותי זו הקטנת הגירעון הממשלתי) ואפילו אני הצבעתי לו. אבל היום זה יותר מתמיד בולט שיש ניגוד אינטרסים בולט מאוד בין הקואליציה של נתניהו לציבור. חיים כץ-8 דירות. מיקי זוהר-4 דירות. לכל אחד מהילדים של אריה דרעי יש לפחות דירה אחת להשקעה בתל אביב בגיל 25-30, לאח שלו יש עשרות בניינים וקרקעות. אז הפלא ופלא, מתפתחת פה בועת נדלן בזמן שהממשלה יושבת בחיבוק ידיים, אבל זו רק ההתחלה. And then the real magic happens- ישראל כץ מפחית את המס על דירות להשקעה מ-8 ל-5 אחוז ומתדלק ראלי ענק שגורם נזק עצום לזוגות הצעירים. והכל התאפשר רק בזכות ציבור לא קטן שהוסת במשך שנים נגד כל דעה פוליטית שונה משלו. מספיק. 

28 דקות לפני, NewGeneration said:

אגב נתניהו חולה או משהו? נראה ממש רע גם בסרטון האפטר-סילמן וגם בהפגנה, בנאום קצר של 10 דקות כל שנייה נעצר לשלוק מים והשתעל

15591-FCA-E709-4-A49-A589-25-AB308161-AB

68-ACFB52-BF97-47-CA-847-C-EBE30-FE04-C6

7-C0-D6462-5387-41-C0-81-CA-562198-F752-

עם כל התככים והנוכלויות מאחורי הקלעים, שיקדיש זמן לדברים שבאמת חשובים, דואגים

הבנתי שהוא עם צינון קל וכמובן הוא כבר לא צעיר