Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

7 דקות לפני, NewGeneration said:

לחוץ ממי? הקשיש הזה הוא סוס מת 4 פעמים ברציפות נכשל, חבל אם המדינה עוד פעם תיכנס לסחרור בחירות בגלל הקשיים הפרטיים שלו להשלים עם זה שהוא נחלת העבר. רק אוויל משריש לא יקנה עכשיו ממשלת ימין שהיא לא בראשות הארכי נוכל, ויתן למדינה עוד פעם להיכנס לורטיגו הזה

תנגב את הדמעות 

8 דקות לפני, NewGeneration said:

לחוץ ממי? הקשיש הזה הוא סוס מת 4 פעמים ברציפות נכשל, חבל אם המדינה עוד פעם תיכנס לסחרור בחירות בגלל הקשיים הפרטיים שלו להשלים עם זה שהוא נחלת העבר. רק אוויל משריש לא יקנה עכשיו ממשלת ימין שהיא לא בראשות הארכי נוכל, ויתן למדינה עוד פעם להיכנס לורטיגו הזה

אני בעד סמוטריץ' ראש ממשלה ובן גביר שר הביטחון (גם ביטחון פנים). 

Just now, BRoi said:

תנגב את הדמעות 

הממשלה נפלה וביבי חזר לבלפור? אחי אם אתה בתור ביביסט חוגג עכשיו, זה כמו שתחגוג שער מצמק שלנו כשהפועל מובילה דקה 80 4-0

7 דקות לפני, Krishi said:

אני בעד סמוטריץ' ראש ממשלה ובן גביר שר הביטחון (גם ביטחון פנים). 

אתה בעד אבל ביבי נגד, אני מעדיף ימין חזק וליברלי על כיסא ראש הממשלה, ברשימת הליכוד אין מישהו כזה בנמצא אבל אפשר להסתפק ברע במיעוטו ברקתים או כ"צים למינהם. סמוטריץ' משיחי מדי יקטב עוד יותר את החברה וספק עד כמה השותפות יתנו לו להתפרע ו"להיכנס חזק בערבים"

9 דקות לפני, NewGeneration said:

הממשלה נפלה וביבי חזר לבלפור? אחי אם אתה בתור ביביסט חוגג עכשיו, זה כמו שתחגוג שער מצמק שלנו כשהפועל מובילה דקה 80 4-0

אני נגד ממשלה של שמאלנים קיצוניים שמנסים למחוק את הזהות היהודית של המדינה

ביבי מעניין לי תתחת

20 דקות לפני, turgi said:

הוא דווקא לא נראה לי לחוץ. 

יחסית פרגמטי.

לדעתי לא יצליחו להקים קואליציה וילכו לבחירות.

גם אני חושב שיהיו עוד בחירות, אבל הבן אדם מגיב רק בנושא הזה ונראה שממש כואב לו אז מרחם עליו.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם אני חושב שיהיו עוד בחירות, אבל הבן אדם מגיב רק בנושא הזה ונראה שממש כואב לו אז מרחם עליו.

אני מגיב בעיקר כשיש ביג ניוז, לא רק כאן גם בנושא הפלישה הרוסית לדוגמא. אם משהו כואב לי זה על המדינה שנאלצת בגלל בן אדם אחד לסבול מחוסר יציבות פוליטי

12 דקות לפני, BRoi said:

אני נגד ממשלה של שמאלנים קיצוניים שמנסים למחוק את הזהות היהודית של המדינה

ביבי מעניין לי תתחת

כמו מה לדוגמא, זה בעיקר נשמעת לי כמו סיסמא מדף מסרים שהביביסטים מפמפמים חזק מאז משבר החמץ בקואליציה. איך בתור אזרח ישראלי בחיי היום יום שלך זה פוגש אותך ה"מחיקת הזהות היהודית"? אפילו תחבורה ציבורית בשבת הממשלה הזאת לא הצליחה להפעיל, שזו מאחת מאבני הנגף של כל הויכוח דת ומדינה.

מדינה שכבר כמעט עשור בלי ממשלה יציבה כי הם עושים אחד לשני דווקא ואז מחרטטים אותכם בהודעה לתקשורת ומושגים כמו זהות המדינה ויש טיפשים שעדיין קונים את זה ומדקלמים כמו תוכי, אי אפשר שלא להיקרע מצחוק למרות שזה עצוב מאוד.

וכמה טיפש העם

בנט עשה מלא טעויות לאחרונה.

זה שהוא קורא לאיו"ש 'הגדה המערבית' זה הזייה ואסור היה לו ליפול במקומות האלה. טרמינולוגיה קריטית.

זה שהוא מושקע באוקראינה בלי להבין את הבעיות שיש לו מבית בתוך המפלגה שלו - זה מופרך לחלוטין.

קרישי אל תטעה - ברור שזה לא קשור לסיפור עם בתי החולים והכשרות. זה התירוץ. המהלך הוא גדול יותר ותוכנן מראש. היא רק חיכתה להזדמנות.

המהלך של סילמן יחזק מאוד את הציר הימני בממשלה. השמאל בממשלה יחשוש לערער אותם שמא הם יצאו ממנה.

בעיניי לא רע.

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

בנט עשה מלא טעויות לאחרונה.

זה שהוא קורא לאיו"ש 'הגדה המערבית' זה הזייה ואסור היה לו ליפול במקומות האלה. טרמינולוגיה קריטית.

זה שהוא מושקע באוקראינה בלי להבין את הבעיות שיש לו מבית בתוך המפלגה שלו - זה מופרך לחלוטין.

קרישי אל תטעה - ברור שזה לא קשור לסיפור עם בתי החולים והכשרות. זה התירוץ. המהלך הוא גדול יותר ותוכנן מראש. היא רק חיכתה להזדמנות.

המהלך של סילמן יחזק מאוד את הציר הימני בממשלה. השמאל בממשלה יחשוש לערער אותם שמא הם יצאו ממנה.

בעיניי לא רע.

בסדר תקרא לזה איך שתרצה, התירוץ שהיא חיכתה לו או סוג של הקש ששבר את גב הגמל.

בוא נראה איך הכל יתפתח עכשיו... 

אותי יותר מעניין כמה חודשי שינה על הספה בסלון בעלה יקבל אחרי הראיון שהוא עשה שבה הוא אמר שהם כולם בימינה צריכים לבקש סליחה שהם שיקרו ורימו את המצביעים שלהם כולל אישתו ושהיא זכאית לכל הביקורת שהיא מקבלת חחח 

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה כישלוני אותם טקסטים בדיוק ומגיב בנושא אחד. 

14 דקות לפני, אקיטה said:

מדינה שכבר כמעט עשור בלי ממשלה יציבה כי הם עושים אחד לשני דווקא ואז מחרטטים אותכם בהודעה לתקשורת ומושגים כמו זהות המדינה ויש טיפשים שעדיין קונים את זה ומדקלמים כמו תוכי, אי אפשר שלא להיקרע מצחוק למרות שזה עצוב מאוד.

וכמה טיפש העם

אני מת על זה 

לפני3 שעות , אקיטה said:

וכמה טיפש העם

מישהו באמת מאמין שסילמן פרשה בגלל *פסיקת בג"צ*?

לפני4 שעות , NewGeneration said:

כמו מה לדוגמא, זה בעיקר נשמעת לי כמו סיסמא מדף מסרים שהביביסטים מפמפמים חזק מאז משבר החמץ בקואליציה. איך בתור אזרח ישראלי בחיי היום יום שלך זה פוגש אותך ה"מחיקת הזהות היהודית"? אפילו תחבורה ציבורית בשבת הממשלה הזאת לא הצליחה להפעיל, שזו מאחת מאבני הנגף של כל הויכוח דת ומדינה.

״אם משהו כואב לי זה על המדינה שנאלצת בגלל בן אדם אחד לסבול מחוסר יציבות פוליטי״ - ציטוט שלך שנשמע כמו דף מסרים.

כתבת את המילה ביביסטים אולי 250 פעמים בנושא הזה.

אם אין לך את היכולת להסתכל פנימה, אל תעשה בית משפט לכל העולם ואשתו. אתה שטוף מוח אידיאולוגי בדיוק כמו הצד השני של המפה שממנו אתה סולד (ואת זה אני כותב בצערף אבל פשוט בלתי אפשרי להתעלם מהצביעות והעיוורון שלך). אם לבנימין נתניהו היה שקט כמו שהממששת (נכון מציק? אתה זכיר לי אוהדי הפועל שקוראים לכל אוהד מכבי ״גרמני״) מקבלת, אולי היה כאן טוב יותר? הצביעות הפרוגרסיבית, גניבת הדעת, סתימת הפיות (הבינלאומית יש לציין), העלמת מעשי טבח, אונס, פדופיליה, האובססיביות הבלתי פוסקת של נפגעי נפש כגון עופר כסיף (שעדיין זוכה לבטא את האידיאולוגיה הלא מוסרית שלו, בשם חופש הביטוי, בשונה מדונלד טראמפ שלא זכה ליחס שווה) מראה שיש בעיה קשה בשמאל הפרוגרסיבי.

ואם המלים שכתבתי למעלה באופן אוטומטי יגרמו לך לרצות להגיב על בעיות שנמצאות בצד הימני של המפה (ואין לי בעיה גם לדבר על הבוטות, שוביניסטיות, גזענות, פרימיטביות) שקשורות לימין, אפשר לנהל שיח על זה גם, רק קודם תעשה חשבון נפש אתה כותב המון ללא שום פיתרון. 

מקווה ששמת לב מה עשיתי כאן עם כל ההכללות האלו. דעות קדומות מובילות אותך להיות אדם שונא. אתה מוזמן לשנוא במקום אחר חביבי (ravid@ רק נשים מותר לשנוא:love4:)

לפני3 שעות , הנדון said:

זה כישלוני אותם טקסטים בדיוק ומגיב בנושא אחד. 

לא סגור על זה. לכישלוני הייתה יכולת התבטאות גבוהה יותר, עם נימוקים שמאפשרים לך להזדהות עם דבריו למרות שבדיפולט אתה לא בדעה דומה לשלו.

18 דקות לפני, ravid said:

יש כאן תומך ליכוד/נתניהו שיכול להגיד בפה מלא שהוא משוכנע שטובת המדינה ראשונה בסדר העדיפות עבור ביבי?

לא תומך ביבי, אבל אפשר לשאול את אותה שאלה על כמעט כל פוליטיקאי בארץ והתשובה תהיה זהה.