Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

בהלם שיש ספק לגבי פעולת הלוחמים כשהם הרגו את המחבל

"כל המרחם על אכזרים סופו שמתאכזר על רחמנים"

אם יטילו עליהם עונש הקטן ביותר זה פשוט ביזיון

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

בהלם שיש ספק לגבי פעולת הלוחמים כשהם הרגו את המחבל

"כל המרחם על אכזרים סופו שמתאכזר על רחמנים"

אם יטילו עליהם עונש הקטן ביותר זה פשוט ביזיון

מי הטיל ספק?

זה שהם נחקרים באזהרה, כל הכתבות עם הציטוטים מבכירים שמגבים אותם כאילו הם עשו משהו לא בסדר זה מעצבן אותי

אבל יכול להיות שאני דרמטי

21 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה שהם נחקרים באזהרה, כל הכתבות עם הציטוטים מבכירים שמגבים אותם כאילו הם עשו משהו לא בסדר זה מעצבן אותי

אבל יכול להיות שאני דרמטי

אני לא מכיר שהם נחקרו באזהרה. זו חקירה לכל דבר ועניין אחרי שמחסלים מחבלים. זה חלק בשרשרת ההתנהלות במקרים כאלה. הכל טוב. 

לפני8 שעות , ת"א שלנו said:

אני לא מכיר שהם נחקרו באזהרה. זו חקירה לכל דבר ועניין אחרי שמחסלים מחבלים. זה חלק בשרשרת ההתנהלות במקרים כאלה. הכל טוב. 

בתקרית באום אל פאחם בשבוע שעבר אף שוטר לא נחקר באזהרה ואף נשק לא נלקח, באיזה שרשרת התנהלות מדובר?

לפני8 שעות , ת"א שלנו said:

חח נו באמת. מי הם

עיסאווי פריג׳ הוא שר בממשלת ישראל וגם האצבע ה61 בקואליציה.

אגב @ת"א שלנו, עורך דינה של הלוחמת(גם שירותי עו״ד זה דבר שבשגרה אחריי חיסול מחבל?) מוסר שהיא נחקרה בחשד לגרימת מוות וירי שלא על פי הנהלים. 

בכל אירוע שבו שוטר יורה והורג יש חובה של מחש לחקור אותו באזהרה. זה נוהל רגיל. לא צריך להתרגש. זו חובתה של מח"ש. זה שזה תופס דרמה בתקשורת זה משהו אחר, למעשה אין פה כלום ולא צריך להתרגש. זה לא אומר שחושדים בהם או שהם אשמים במשהו. זה פשוט הנוהל. 

פריג' הוא האצבע ה61. ו...?

ליצמן היה אצבע חשובה בממשלה הקודמת. ומה עמדתו לגיוס לצה"ל? זה מעניין מישהו? מה זה רלוונטי? מה ההשפעה של ליצמן או של פריג'? הכל אוויר חם לא שווה לייחס משמעות או חשיבות. זה דברים שהם צריכים להגיד כדי להגיד.

לגבי עורכת הדין - הייתי אישית באותה סיטואציה. זה ממש לא כמו שזה נראה. הכל טוב אפשר לשחרר. אני מהמר שיש גורמים שמנסים לעשות מהמקרה הזה דרמה כדי לפגוע בבנט בעקיפין. בדיוק כמו במקרה של בראל. אנשים חלאות שרוקדים על מקרים פרטיים ומשתמשים באנשים כדי לנגח פוליטית. צריך לעשות הפרדה. 

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

בכל אירוע שבו שוטר יורה והורג יש חובה של מחש לחקור אותו באזהרה. זה נוהל רגיל. לא צריך להתרגש. זו חובתה של מח"ש. זה שזה תופס דרמה בתקשורת זה משהו אחר, למעשה אין פה כלום ולא צריך להתרגש. זה לא אומר שחושדים בהם או שהם אשמים במשהו. זה פשוט הנוהל. 

ליצמן היה אצבע חשובה בממשלה הקודמת. ומה עמדתו לגיוס לצה"ל? זה מעניין מישהו? מה זה רלוונטי? מה ההשפעה של ליצמן או של פריג'? הכל אוויר חם לא שווה לייחס משמעות או חשיבות. זה דברים שהם צריכים להגיד כדי להגיד.

לגבי עורכת הדין - הייתי אישית באותה סיטואציה. זה ממש לא כמו שזה נראה. הכל טוב אפשר לשחרר. אני מהמר שיש גורמים שמנסים לעשות מהמקרה הזה דרמה כדי לפגוע בבנט בעקיפין. בדיוק כמו במקרה של בראל. אנשים חלאות שרוקדים על מקרים פרטיים ומשתמשים באנשים כדי לנגח פוליטית. צריך לעשות הפרדה. 

חייב לציין שמת על התגובות שלך.

מהבודדים שלא נופלים על פוזיציה ולא מתעסקים בוואטבאוטיזם האהוב במדינה שלנו.

עצם זה שקיים כזה נוהל אוטומטי זה בושה וחרפה. 

אין שום סיבה שמח"ש יחקרו שוטרים בכל מקרה ומקרה של ירי ומוות. ועוד באזהרה.

On 6.12.2021 at 15:08, Krishi said:

בוודאי שיש סיבה.

סלומון טקה, יהודה ביאדגה ואהוביה סנדק זה מקרים של שימוש מופרז וקיצוני בכוח. שוטרים לא חסינים מפני ביקורת. זה שזה אירוע ביטחוני וזה רגיש לנו יותר בגלל הכבוד הלאומי זה בסדר, אבל צריך לברר את המקרה לעומק והעדות של השוטרים למעשה שעשו היא קריטית בהבנת האירוע.

On 6.12.2021 at 15:08, Krishi said:

תאמין לי שאתה לא רוצה לחיות במדינה שאין בה את זה

1 hour ago, ת"א שלנו said:

בוודאי שיש סיבה.

סלומון טקה, יהודה ביאדגה ואהוביה סנדק זה מקרים של שימוש מופרז וקיצוני בכוח. שוטרים לא חסינים מפני ביקורת. זה שזה אירוע ביטחוני וזה רגיש לנו יותר בגלל הכבוד הלאומי זה בסדר, אבל צריך לברר את המקרה לעומק והעדות של השוטרים למעשה שעשו היא קריטית בהבנת האירוע.

4 דקות לפני, ravid said:

תאמין לי שאתה לא רוצה לחיות במדינה שאין בה את זה

אף אחד לא אמר שלא צריך לתחקר אירועים, אבל תחקורים אפשר לעשות גם בתוך היחידה. 

מח"ש צריכים להופיע נטו כשיש חשד ממשי לאיזה אירוע שחורג בצורה קיצונית מהנהלים. 

לפני7 שעות , Krishi said:

מח"ש זה עוד ארגון מושחת שפועל לפי יחצ ואינטרסים. 

לפני2 שעות , הנדון said:

מח"ש זה עוד ארגון מושחת שפועל לפי יחצ ואינטרסים. 

אולי ואולי לא, אבל עדיין, יחידה ממש לא יכולה לחקור את עצמה. זה לא הגיוני. זה כמו שמישהו יקבע לעצמו כמה מס הוא משלם או שפושע יחליט על גזר הדין של עצמו.

5 דקות לפני, ravid said:

אולי ואולי לא, אבל עדיין, יחידה ממש לא יכולה לחקור את עצמה. זה לא הגיוני. זה כמו שמישהו יקבע לעצמו כמה מס הוא משלם או שפושע יחליט על גזר הדין של עצמו.

זאת אחת מהבעיות שיש עם גופים במדינה שאין מי שיבקר אותם מאיגוד השופטים ועד ארגונים כמו מח"ש ומבקר המדינה. 

לפני2 שעות , ravid said:

אף אחד לא אמר שהיחידה צריכה לחקור את עצמה. היחידה מבצעת תחקיר אירוע כמו כל יחידה בכל גוף אחר. מח"ש צריכה להתערב רק אם מגיע אליה מידע כלשהו לעבירה שבוצעה. 

לפני21 שעות , Krishi said:

אפשר לעשות אבל זה לא באמת ייתן את האימפקט הנדרש ובטח לא יעזור לקבל תשובה אמיתית בגלל הדחף הדי אנושי לחפות אחד על השני. שוב, פיגוע זה אירוע די קיצוני וזה בסדר. אם הם היו נאשמים בהרג או ברצח הייתי מסיים כאן ועכשיו את השיחה בינינו ומכין שלטים להפגנת ענק. תאמין לי. אבל זה לא המצב וסתם רוצים להתסיס את השטח כדי להתנגח פוליטית או ליצור לנו מצג שווא שמא הממשלה הזאת גורמת לרפיון בגלל הכניסה של רע"מ. כאילו שכחו לרגע מה היה פה לפני חצי שנה בשומרי החומות. השם ישמור.

15 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אפשר לעשות אבל זה לא באמת ייתן את האימפקט הנדרש ובטח לא יעזור לקבל תשובה אמיתית בגלל הדחף הדי אנושי לחפות אחד על השני. שוב, פיגוע זה אירוע די קיצוני וזה בסדר. אם הם היו נאשמים בהרג או ברצח הייתי מסיים כאן ועכשיו את השיחה בינינו ומכין שלטים להפגנת ענק. תאמין לי. אבל זה לא המצב וסתם רוצים להתסיס את השטח כדי להתנגח פוליטית או ליצור לנו מצג שווא שמא הממשלה הזאת גורמת לרפיון בגלל הכניסה של רע"מ. כאילו שכחו לרגע מה היה פה לפני חצי שנה בשומרי החומות. השם ישמור.

זה לא אמור לתת שום אימפקט נדרש, זה בסך הכל תחקיר של האירוע. כולם ראו מה קרה, יש צילום מתחילת הפיגוע עד סופו כולל עשרות עדים, אין פה משהו סודי ונחבא. 

ואין לזה קשר להתנגחות פוליטית בגלל רע"מ או משהו כזה. כן יש פה התנגחות במח"ש שלא עושה את עבודתה כמצופה ממנה. כן יש פה התנגחות בנפתלי "10 מעלות ימינה" בנט AKA "הנוכל" שמאז שהקים את הממשלה (וע"י עצם הקמתה) נטש כל עמדה ימנית שהוא אי פעם הבטיח או עמד בה ומכר את נפשו לשטן. שאף אחד לעולם לא יאמין לשום מילה שהוא אומר כי בשביל המחיר הנכון הוא יתהפך כמו סטייק 180 מעלות, והוא עדיין יושב עם בממשלה עם מישהו שלא היה מוכן אפילו לגנות את הפיגוע. 

למה אנחנו צריכים להיזכר מה היה פה לפני ולהגיד שאם זה היה אז אז זה בסדר? הרי הבטיחו לנו שינוי... 

שמע אח

אני לא הולך שוב פעם להיכנס לוויכוחים האלה

זכותך ללכת נגד בנט. תיסלם. 

אבל זה לא העניין כרגע.

יש כאן עניין מקצועי ושגרתי שקשור לחקירות שוטרים אחרי אירועים מבצעים. זה ההבדל, בין היתר, בין מג"ב לצה"ל וזה חלק מהחובות של השוטרים.

אפשר לדון על מחש כגוף או על אם זה נכון לחקור שוטרים אחרי אירועי קצה שבו שוטר הורג אדם. אבל זו לא הנקודה. עושים מהמקרה הזה מטעמים וזה באמת סתם. מראש הממשלה ועד המפכ"ל כולם מגבים אותם. אז בחייאת אחי

לפני12 שעות , ת"א שלנו said:

שמע אח

אני לא הולך שוב פעם להיכנס לוויכוחים האלה

זכותך ללכת נגד בנט. תיסלם. 

אבל זה לא העניין כרגע.

יש כאן עניין מקצועי ושגרתי שקשור לחקירות שוטרים אחרי אירועים מבצעים. זה ההבדל, בין היתר, בין מג"ב לצה"ל וזה חלק מהחובות של השוטרים.

אפשר לדון על מחש כגוף או על אם זה נכון לחקור שוטרים אחרי אירועי קצה שבו שוטר הורג אדם. אבל זו לא הנקודה. עושים מהמקרה הזה מטעמים וזה באמת סתם. מראש הממשלה ועד המפכ"ל כולם מגבים אותם. אז בחייאת אחי

אף אחד פה (והאמת שגם בחוץ) לא הזכיר את בנט או רעמ בנושא עד ההערה שלך עכשיו, לא שאני ראיתי לפחות. הביקורת היא בעיקר על הנוהל הזה (ועל מח"ש באופן כללי). 

לפני1 שעה , Krishi said:

אף אחד פה (והאמת שגם בחוץ) לא הזכיר את בנט או רעמ בנושא עד ההערה שלך עכשיו, לא שאני ראיתי לפחות. הביקורת היא בעיקר על הנוהל הזה (ועל מח"ש באופן כללי). 

מאמין שרוב שאנשים פה לא רוצים לחיות במדינה שבה שוטר יורה למוות באדם ולא מבצעים נוהל חקירה רשמי ויסודי על ידי יחידה שממונה על חקירות כאלה.

זה לא רלוונטי שהמקרה צולם או נחשב לאירוע טרור.

2 דקות לפני, שי123 said:

מאמין שרוב שאנשים פה לא רוצים לחיות במדינה שבה שוטר יורה למוות באדם ולא מבצעים נוהל חקירה רשמי ויסודי על ידי יחידה שממונה על חקירות כאלה.

זה לא רלוונטי שהמקרה צולם או נחשב לאירוע טרור.

אז אתה מאמין לא נכון. יש סייגים ויש מקרים שונים.

וכן זה רלוונטי בריבוע. 

On 5.12.2021 at 09:54, ת"א שלנו said:

מעניין מה שאתה כותב. בינתיים אף אחד לא חוקר במרץ מאות מקרי ירי מהמגזר הערבי. אף אחד לא יושב בכלא על לינץ׳ בשומר חומות. נהיגה מסוכנת ללא רישיון והבדואי הולך הביתה.

אני מחכה שמישהו יתרגש כשכל הדברים האלה קורים. אבל אתה יודע, מוסר כפול וזה.