Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

37 דקות לפני, Mentel said:

דווקא ראיתי את הכתבה של איילה חסון, ואתה יכול לבדוק בקלות דרך רשם העמותות שכל המימון והכספים שעמותה ״48״ (עמותה מוכרת ורשמית במדינת ישראל) מגיעים אך ורק מגורמים פרטיים ולא שקל ממדינת ישראל או מאחד ממשרדי הממשלה.

אותו אדם מהעמותה ניהל קשר עם איש חמאס ששנים מדינת ישראל הרשמית מנהלת איתו קשר בתוך הרצועה (מעברים, עסקת שליט).

ואני בטוח שאם הוא נכנס לרצועה זה באישור שב״כ אחרי שבדקו את כל המידע לגביו בדגש על עיסוקו וקשריו.

בעיניי ח״כים נורווגים זה לא דבר רע ( טענתי זאת גם בממשלות קודמות) ואני בכלל חושב שצריכה להיות הפרדה מוחלטת בין השרים במשרדים, לבין חברי הכנסת.

מדינת ישראל צריכה כנסת חזקה יותר שתחוקקק ותבצע בקרה על משרדי הממשלה.

4.5 מליון בשנה כתוספת (על התקציב ההמשכי, כי לא העבירו תקציב מדינה) למול 12 מליון בשנתיים (6 בשנה)….

קודם כל אתה מאוד תמים. 

דבר שני אני רוצה להבין, מה שמעניין אותך ספציפית עכשיו זה שזה לא יהיה מכספי משלמי המיסים שלנו, ולא עצם העובדה שיש בממשלה שלך גורמים שממנים את החמאס במאבק נגדנו? גורמים שמעודדים טרור נגד המדינה שלך?

אגב גם בעיניי ח"כים נורווגים הם לא דבר רע. אבל לא נגד זה יצאתי.

יש לך ממשלה מלאה בנוכלים ושקרנים פי אלף מביבי, אבל זה לא מפריע לך.

אני אחזור שוב - חוק להעלאת שכר חיילים נופל. לחתולים יש כסף. 

32 דקות לפני, ravid said:

חחחח לא, אני מת פה

ממה אתה מת לא הבנתי

לפני6 שעות , Mentel said:

דווקא ראיתי את הכתבה של איילה חסון, ואתה יכול לבדוק בקלות דרך רשם העמותות שכל המימון והכספים שעמותה ״48״ (עמותה מוכרת ורשמית במדינת ישראל) מגיעים אך ורק מגורמים פרטיים ולא שקל ממדינת ישראל או מאחד ממשרדי הממשלה.

אותו אדם מהעמותה ניהל קשר עם איש חמאס ששנים מדינת ישראל הרשמית מנהלת איתו קשר בתוך הרצועה (מעברים, עסקת שליט).

ואני בטוח שאם הוא נכנס לרצועה זה באישור שב״כ אחרי שבדקו את כל המידע לגביו בדגש על עיסוקו וקשריו.

בעיניי ח״כים נורווגים זה לא דבר רע ( טענתי זאת גם בממשלות קודמות) ואני בכלל חושב שצריכה להיות הפרדה מוחלטת בין השרים במשרדים, לבין חברי הכנסת.

מדינת ישראל צריכה כנסת חזקה יותר שתחוקקק ותבצע בקרה על משרדי הממשלה.

4.5 מליון בשנה כתוספת (על התקציב ההמשכי, כי לא העבירו תקציב מדינה) למול 12 מליון בשנתיים (6 בשנה)….

כל העניין זה לאן יזרמו הכספים שרע''מ מקבלים אחרי התקציב. לא מה היה עם עמותה 48 עד היום.

ובכלל, אני לא מבין איך אפשר להצדיק את עצם הקיום של גורם בממשלה עם כל כך הרבה כוח שיש לו קשרים גלויים והדוקים עם ארגון טרור שאנחנו במלחמה איתו 20 שנה ורוצה בהשמדתנו?

מה אין שום דבר מעבר לביבי\לא ביבי? אין שום דבר מעבר לפוזיציה?

זה לא מרגיש לאנשים מוגזם?

לפני9 שעות , Krishi said:

תראה, סה"כ זאת ממשלה מאוד נורמלית. ממשלה שיש לה חברי מפלגה שמעבירים כסף לחמאס, ממש מגייסים כסף למען הפיגועים. ח"כים שמעודדים חרם נגד ישראל, עוזרות פרלמנטריות שמצטלמות עם תומכי ומסיתי טרור, קואליציה שעושה רכבת אווירית לכל מדינות העולם ומבזבזת מליוני שקלים, כספים קואליציוניים במליארדי שקלים שהולכים השד יודע לאן (אגב, שקיבלו אותם אנשים שיצאו נגד הכספים האלה ועכשיו הם שיאני המקבלים), וחלק זה פשוט שוחד פוליטי לכל דבר. סידור ג'ובים ומינוי של מקורבים לכל מיני תפקידים. לחיילים אין להם כסף אבל 12 מליון שקל לחתולים יש. מחירים של מלא דברים בעליה אבל יוקר המחיה חשוב להם וזה... 

ואתה יודע מה הכי נורמלי? שראש הממשלה שאחראי על כל הדבר הזה... נמצא מתחת לאחוז החסימה חחחחחחחח אגב מי שאמר פה שהוא לא איבד שום תמיכה והכל שקרים חחחח 

אבל חכה, עכשיו יבוא הטמבל התורן ויגיד "אבל ביבי..." ותמיכה בטרור וחרם על ישראל ובזבוז מליארדי שקלים זה עדיין עדיף. 

צודק הייתה לנו 12 שנים ממשלה נורמלית כזאת, עד שהגיע הבנט הזה

FDGCWpaXsAA8VvH?format=jpg

1 דקה לפני, NewGeneration said:

צודק הייתה לנו 12 שנים ממשלה נורמלית כזאת, עד שהגיע הבנט הזה

FDGCWpaXsAA8VvH?format=jpg

מתחת לאחוז החסימה ראש הממשלה שלך, לא אתה קשקשת פה שזה שקרים והוא שמר על הבסיס שלו?

ויש הבדל בין לדאוג להעברת כסף קטארי, לבין עמותות ישראליות שמעבירות כסף לחמאס ומנהלים אותם אנשים מתוך הממשלה (אגב, גם הכספים שיקבלו הרשויות הערביות - יגיעו בסוף לחמאס, וזה כבר מהכסף של משלם המיסים הישראלי)

25 דקות לפני, Echoes said:

כל העניין זה לאן יזרמו הכספים שרע''מ מקבלים אחרי התקציב. לא מה היה עם עמותה 48 עד היום.

ובכלל, אני לא מבין איך אפשר להצדיק את עצם הקיום של גורם בממשלה עם כל כך הרבה כוח שיש לו קשרים גלויים והדוקים עם ארגון טרור שאנחנו במלחמה איתו 20 שנה ורוצה בהשמדתנו?

מה אין שום דבר מעבר לביבי\לא ביבי? אין שום דבר מעבר לפוזיציה?

זה לא מרגיש לאנשים מוגזם?

שום דבר לא מרגיש מוגזם, הם יכשירו כל שרץ וכל טינופת ושתישרף המדינה רק לא ביבי. יעשו שמיניות באוויר להצדיק את הביזיון ופשיטת הרגל הזאת. התקופה הכי שחורה בהיסטוריה של המדינה שלנו זה מה שקורה עכשיו.

27 דקות לפני, Krishi said:

מתחת לאחוז החסימה ראש הממשלה שלך, לא אתה קשקשת פה שזה שקרים והוא שמר על הבסיס שלו?

ויש הבדל בין לדאוג להעברת כסף קטארי, לבין עמותות ישראליות שמעבירות כסף לחמאס ומנהלים אותם אנשים מתוך הממשלה (אגב, גם הכספים שיקבלו הרשויות הערביות - יגיעו בסוף לחמאס, וזה כבר מהכסף של משלם המיסים הישראלי)

הבחירות הם בעוד 4 שנים, לא מבין למה פילבר הסוקר הביתי של נתניהו, מתעקש לעשות סקרים שבפעם ה1000 אין לנתניהו ממשלה בהם.  "הטענה", הסיסמא אם נדייק, שכל פעם אהבת להשתמש בה "בנט הונה את מצביעיו והם מתחרטים שהצביעו לו", אף פעם לא היה לזה אחיזה במציאות, בכל הסקרים זמן קצר אחרי הבחירות(הרגע הנכון לבחון את התאוריה), גם בסקרי הבית של פילבר בנט נשאר עם בייס של 4-5-6 מנדטים, כך שהסיסמא החוזרת הזאת זה פשוט נהי של ביביסטים שמתקשים להתגבר על ההפסד.

"יש הבדל בין לדאוג להעברת כסף קטארי, לבין עמותות ישראליות שמעבירות כסף לחמאס ומנהלים אותם אנשים מתוך הממשלה"

לא הבנתי את ההבדל. את הכסף הקאטרי לא ממשלת ישראל מעבירה דרך המעברים הישראלים? או שפיטר פן מעביר לחמאס את הכסף הקטארי דרך האוויר?

אני אפילו לא נכנס לויכוח שהסבירו פה יפה לפני, הכסף שמועבר לעמותה שתורמת ליתומים אושר על ידי גורמי הביטחון עוד הרבה לפני כינון הממשלה הנוכחית.

"גם הכספים שיקבלו הרשויות הערביות - יגיעו בסוף לחמאס, וזה כבר מהכסף של משלם המיסים הישראלי"

אז למה הצבעת לאיש שעשה את זה במשך 5 שנים בין 2016-2020 כשהעביר מכספי משלם המיסים הישראלי 1.41 מיליארד שקל לרשויות הערביות?

לפני7 שעות , Krishi said:

קודם כל אתה מאוד תמים. 

דבר שני אני רוצה להבין, מה שמעניין אותך ספציפית עכשיו זה שזה לא יהיה מכספי משלמי המיסים שלנו, ולא עצם העובדה שיש בממשלה שלך גורמים שממנים את החמאס במאבק נגדנו? גורמים שמעודדים טרור נגד המדינה שלך?

אגב גם בעיניי ח"כים נורווגים הם לא דבר רע. אבל לא נגד זה יצאתי.

יש לך ממשלה מלאה בנוכלים ושקרנים פי אלף מביבי, אבל זה לא מפריע לך.

אני אחזור שוב - חוק להעלאת שכר חיילים נופל. לחתולים יש כסף. 

ממה אתה מת לא הבנתי

חוק להעלאת שכר חיילים לא בא על חשבון זה, אין קשר בין הדברים.

כשהאופוזיציה (ולא משנה מי באופוזיציה) מעלה חוק כזה מדובר בפופוליזם טהור, כי אי אפשר להעביר חוק כזה בלי מסגרת תקציבית (וכן 12 מליון האלה זה לא מגרד את הסכומים שצריכים ליות מוכנסים לתוך בסיס התקציב).

מי שמדבר על העלאת שכר חיילים זה אותם אלו שלא עשו זאת כשהם היו בעמדות הכוח, כי כנראה שזה לא דבר כלכך פשוט ונדרש תהליך ארוך ומורכב על מנת לממש אותו.

קודם כל לא ראיתי שום אינדיקציה שגורם בממשלה מימן משהו שקשור לחמאס. דווקא ראיתי את ממשלוצ ישראל (הנוכחית והקודמת) מאפשרות הכנסה של סכומים גדולים מאוד של כסף שמגיע לחמאס דרך הקאטרים.

על זה יש לי ביקורת גדולה דרך אגב, אבל אין לזה קשר לרע״מ

לפני2 שעות , Mentel said:

חוק להעלאת שכר חיילים לא בא על חשבון זה, אין קשר בין הדברים.

כשהאופוזיציה (ולא משנה מי באופוזיציה) מעלה חוק כזה מדובר בפופוליזם טהור, כי אי אפשר להעביר חוק כזה בלי מסגרת תקציבית (וכן 12 מליון האלה זה לא מגרד את הסכומים שצריכים ליות מוכנסים לתוך בסיס התקציב).

מי שמדבר על העלאת שכר חיילים זה אותם אלו שלא עשו זאת כשהם היו בעמדות הכוח, כי כנראה שזה לא דבר כלכך פשוט ונדרש תהליך ארוך ומורכב על מנת לממש אותו.

קודם כל לא ראיתי שום אינדיקציה שגורם בממשלה מימן משהו שקשור לחמאס. דווקא ראיתי את ממשלוצ ישראל (הנוכחית והקודמת) מאפשרות הכנסה של סכומים גדולים מאוד של כסף שמגיע לחמאס דרך הקאטרים.

על זה יש לי ביקורת גדולה דרך אגב, אבל אין לזה קשר לרע״מ

חחח ספר את זה לשר האוצר שלך ולראש הממשלה שלך שהבטיחו שיעשו בדיוק את אותו הדבר, אך אבוי, בתקציב של השנה לא נמצאו הכספים לכך עקב התחייבויות קודמות, מעניין איזה.... 

חלק אם לא כל הכסף שהובטח לעבאס - ילך בסוף לגורמי טרור. אתה לא רוצה להאמין אל תאמין. יש שם מכונת הלבנה משומנת שתדאג להעביר לאן שצריך את הכסף שעובר לרשויות הערביות. 

יתרה מזאת - עבאס עצמו אמר שהוא יעביר כסף לעזה. ליתומים. חחחחחח 

לפני3 שעות , NewGeneration said:

הבחירות הם בעוד 4 שנים, לא מבין למה פילבר הסוקר הביתי של נתניהו, מתעקש לעשות סקרים שבפעם ה1000 אין לנתניהו ממשלה בהם.  "הטענה", הסיסמא אם נדייק, שכל פעם אהבת להשתמש בה "בנט הונה את מצביעיו והם מתחרטים שהצביעו לו", אף פעם לא היה לזה אחיזה במציאות, בכל הסקרים זמן קצר אחרי הבחירות(הרגע הנכון לבחון את התאוריה), גם בסקרי הבית של פילבר בנט נשאר עם בייס של 4-5-6 מנדטים, כך שהסיסמא החוזרת הזאת זה פשוט נהי של ביביסטים שמתקשים להתגבר על ההפסד.

"יש הבדל בין לדאוג להעברת כסף קטארי, לבין עמותות ישראליות שמעבירות כסף לחמאס ומנהלים אותם אנשים מתוך הממשלה"

לא הבנתי את ההבדל. את הכסף הקאטרי לא ממשלת ישראל מעבירה דרך המעברים הישראלים? או שפיטר פן מעביר לחמאס את הכסף הקטארי דרך האוויר?

אני אפילו לא נכנס לויכוח שהסבירו פה יפה לפני, הכסף שמועבר לעמותה שתורמת ליתומים אושר על ידי גורמי הביטחון עוד הרבה לפני כינון הממשלה הנוכחית.

"גם הכספים שיקבלו הרשויות הערביות - יגיעו בסוף לחמאס, וזה כבר מהכסף של משלם המיסים הישראלי"

אז למה הצבעת לאיש שעשה את זה במשך 5 שנים בין 2016-2020 כשהעביר מכספי משלם המיסים הישראלי 1.41 מיליארד שקל לרשויות הערביות?

קודם כל הוא לא היחיד שעושה את הסקרים האלה אז הוא לא מתעקש על כלום. דבר שני אתה ממשיך להתעסק בנתניהו במקום להתמקד בזה שהמפלגה של ראש הממשלה שלך כרגע מתחת לאחוז החסימה (שלא לדבר על המפלגה של של שר המשפטים שבכלל נעלמה). וזה לא אחרי שנים של שלטון אלא בקושי אחרי 4 חודשים. 

שמע אם אתה מתעקש לראות מציאות דמיונית אחרת שבה לבנט נשארו מספיק מנדטים לעבור את אחוז החסימה זאת כבר בעיה רצינית בראש. לא נהי ולא בטיח, יש פה נוכל שהונה מדינה שלמה ובבחירות הבאות יגיד שלום למפלגה שלו. 

נתחיל מזה שלא מדובר בכסף שלנו, אגב אני גם הייתי נגד העברת הכספים אז אני לא מבין מה הטענה שלך? שאם ביבי עשה את זה אז זה בסדר? לא. גם אז זה לא היה בסדר. אבל לפחות זה לא היה כסף שלי ושלך. אני מבחינתי למחוק בכלל את כל עזה, לגרש משם את כולם שירוצו למצרים או לים לא אכפת לי לאן ולא לתת להם שקל. בטח לא מכספי המיסים שלי. ובטח שלא יהיו בממשלה גורמים שדואגים להעביר כסף כלשהו בכלל לשם. 

לגבי הטענה האחרונה - אני סומך יותר על הליכוד והציונות הדתית שינטרו מה שצריך מאשר כשהחתול תומך המחבלים עצמו שומר על השמנת מתוך הממשלה.

מעניין אגב מה עוד צריך לקרות כדי שתחטוף את הכאפה ותבין שאתה תומך בגורמי טרור שפועלים נגד המדינה שלך. במה אתה יותר טוב מהם אם כך... השנאה שלך לביבי העבירה אותך על דעתך עד כדי שאתה מוכן לתמוך בטרור נגד המדינה שלך

16 דקות לפני, Krishi said:

חחח ספר את זה לשר האוצר שלך ולראש הממשלה שלך שהבטיחו שיעשו בדיוק את אותו הדבר, אך אבוי, בתקציב של השנה לא נמצאו הכספים לכך עקב התחייבויות קודמות, מעניין איזה.... 

חלק אם לא כל הכסף שהובטח לעבאס - ילך בסוף לגורמי טרור. אתה לא רוצה להאמין אל תאמין. יש שם מכונת הלבנה משומנת שתדאג להעביר לאן שצריך את הכסף שעובר לרשויות הערביות. 

יתרה מזאת - עבאס עצמו אמר שהוא יעביר כסף לעזה. ליתומים. חחחחחח 

קודם כל הוא לא היחיד שעושה את הסקרים האלה אז הוא לא מתעקש על כלום. דבר שני אתה ממשיך להתעסק בנתניהו במקום להתמקד בזה שהמפלגה של ראש הממשלה שלך כרגע מתחת לאחוז החסימה (שלא לדבר על המפלגה של של שר המשפטים שבכלל נעלמה). וזה לא אחרי שנים של שלטון אלא בקושי אחרי 4 חודשים. 

שמע אם אתה מתעקש לראות מציאות דמיונית אחרת שבה לבנט נשארו מספיק מנדטים לעבור את אחוז החסימה זאת כבר בעיה רצינית בראש. לא נהי ולא בטיח, יש פה נוכל שהונה מדינה שלמה ובבחירות הבאות יגיד שלום למפלגה שלו. 

נתחיל מזה שלא מדובר בכסף שלנו, אגב אני גם הייתי נגד העברת הכספים אז אני לא מבין מה הטענה שלך? שאם ביבי עשה את זה אז זה בסדר? לא. גם אז זה לא היה בסדר. אבל לפחות זה לא היה כסף שלי ושלך. אני מבחינתי למחוק בכלל את כל עזה, לגרש משם את כולם שירוצו למצרים או לים לא אכפת לי לאן ולא לתת להם שקל. בטח לא מכספי המיסים שלי. ובטח שלא יהיו בממשלה גורמים שדואגים להעביר כסף כלשהו בכלל לשם. 

לגבי הטענה האחרונה - אני סומך יותר על הליכוד והציונות הדתית שינטרו מה שצריך מאשר כשהחתול תומך המחבלים עצמו שומר על השמנת מתוך הממשלה.

מעניין אגב מה עוד צריך לקרות כדי שתחטוף את הכאפה ותבין שאתה תומך בגורמי טרור שפועלים נגד המדינה שלך. במה אתה יותר טוב מהם אם כך... השנאה שלך לביבי העבירה אותך על דעתך עד כדי שאתה מוכן לתמוך בטרור נגד המדינה שלך

איפה ראית שהוא אמר שכסף שמגיע מהתקציב, יגיע ליתומים ברצועת עזה?

13 דקות לפני, Mentel said:

איפה ראית שהוא אמר שכסף שמגיע מהתקציב, יגיע ליתומים ברצועת עזה?

https://www.mako.co.il/tv-ofira_and_berkovich/articles/Article-39119fe3c2ccc71027.htm?Partner=rss

מעביר אותו דרך העמותה הזאת שלהם.

אבל הוא אמר שהוא יכול לתת דין וחשבון על כל שקל ושקל שעובר לשם אז ברור שנאמין לו, נכון?

8 דקות לפני, Krishi said:

https://www.mako.co.il/tv-ofira_and_berkovich/articles/Article-39119fe3c2ccc71027.htm?Partner=rss

מעביר אותו דרך העמותה הזאת שלהם.

אבל הוא אמר שהוא יכול לתת דין וחשבון על כל שקל ושקל שעובר לשם אז ברור שנאמין לו, נכון?

אתה מבין?

אתה טוען בהודעה אחת שעבאס בעצמו אמר שיעביר כסף לעזה.

שמבקשים ממך סימוכין, אתה מביא משהו אחר שעבאס אומר, שכסף עובר ליתומים דרך עמותה (רשמית, שמקבלת תרומות מאנשים פרטיים), ואם הוא יבין שזה עובר למחבלים הוא ידאג שכספים לא יעברו.

אתה לא יכול לטעון שמישהו אמר משהו, ולהביא סימוכין למשהו אחר שהוא אמר 

5 דקות לפני, Mentel said:

אתה מבין?

אתה טוען בהודעה אחת שעבאס בעצמו אמר שיעביר כסף לעזה.

שמבקשים ממך סימוכין, אתה מביא משהו אחר שעבאס אומר, שכסף עובר ליתומים דרך עמותה (רשמית, שמקבלת תרומות מאנשים פרטיים), ואם הוא יבין שזה עובר למחבלים הוא ידאג שכספים לא יעברו.

אתה לא יכול לטעון שמישהו אמר משהו, ולהביא סימוכין למשהו אחר שהוא אמר 

אתה נתפס לקטנות ולא למהות של הנושא. 

עבאס נשאל לגבי מה יעשה עם הכספים הקואליציונים, ואיך הוא מתחייב שכספים לא יגיעו למחבלים בעזה. שמעת את עבאס מכחיש שהכסף שהוא מעביר דרך העמותה לא יהיה מהתקציב? שמעת אותו אומר שזה נטו תרומות? זה כאילו אתה מתנהל באיזה ואקום שאין לך מושג מה קורה פה במזרח התיכון. העמותה הזאת מה זה? תנועת צופים של ילדי נוער? נראה לך שלעבאס אין מילה מה הולך לאן וכמה? זאת העמותה המוסלמית הראשונה בעולם שמתחזה לעמותה הומניטרית ובפועל הכסף עובר למחבלים? מה ציפית שהוא יגיד? "כן, אני מעביר כסף לחמאס" בשידור חי בערוץ ישראלי (או כל ערוץ אחר לצורך העניין)? בחיאת עמוק בפנים אני די בטוח שאתה לא טיפש אבל אבל מתעקש להתנהג כמו אדם עיוור שלא רואה מטר קדימה. 

כל הקיום של מפלגה כמו רע"מ היא לא לגיטימי לא מחוץ לממשלה ובטוח לא בתוך הממשלה ואתה מתווכח איתי פה על סמנטיקה כזאת או אחרת אם הכסף שלהם יגיע מתוך הממשלה או שהם מגייסים אותו ממקום אחר בזמן שהם יושבים בממשלה חחח פשוט הזיה.

לפני1 שעה , Krishi said:

אין לי שום התעניינות באיש האתמול נתניהו. אתה מנסה בכוח לדחוף ולדקלם סיסמאות שבאות מבית מדרשו, אז מן הסתם שבתגובות שלי אליך השם שלו יוזכר.

אני יודע שזה נראה לך כמו אתמול, אבל הבחירות היו לפני 8 חודשים, אין שום רלוונטיות לסקרים שנעשים היום כשהבחירות הם רק בעוד 4 שנים. את התמיכה הציבורית בנט קיבל ושואב מאמון הכנסת שהעם שלח את נציגיו, שיטה שנהוגה מאז קום המדינה. אתה יותר מדי דואג לגורלם הפוליטי של בנט וסער, הסר דאגה מליבך, הכל יהיה בסדר. כמו בכל בחירות נוצרות קונסטלציות שונות של חיבורים, בנט עתיר ניסיון בזה(הבית היהודי->הימין החדש->ימינה עם הבית היהודי וסמוטריץ'->ימינה בלי הבית היהודי וסמוטריץ'). לא מן הנמנע שהוא ירוץ תחת מטריה אחת עם סער והחברים אלקין הנדל האוזר השכל ובעצם כל ימין ליברלי ממלכתי שרואה לנגד עיניו רק את טובת וביטחון המדינה

לגבי כל הערבובים שלך על הכסף שמועבר לחמאס, לא הבנתי מה הנקודה שלך. שום כסף של משלם המיסים הישראלי לא עובר לחמאס, אתה טוען שהכסף של העמותה 48 זה כסף של משלם המיסים הישראלי? כי אם כן, אז או שנפלת בפייק או שבמתכוון אתה דואג להפיץ אותו, רק הערב גיא זוהר הפריך את זה, דבר פשוט שכל אחד יכל לבדוק בגוגל.

"לגבי הטענה האחרונה - אני סומך יותר על הליכוד והציונות הדתית שינטרו מה שצריך מאשר כשהחתול תומך המחבלים עצמו שומר על השמנת מתוך הממשלה."

בקיצור אתה זורק קונספירציות הזויות, כמו הכסף שאתה טוען ש"מועבר לרשויות הערביות ומשם מגיע לחמאס" ואז כשאני מעמת אותך עם עובדות אתה מתחיל לגמגם סיסמאות של "באותם שנים שממשלת נתניהו העבירה את הכספים לרשויות סמכתי על ניטורים של ביבי וסמוטריץ'", איזה ניטורים? הכסף גם בממשלת נתניהו וגם בממשלה הנוכחית מגיע בסופו של דבר לאותה קופה ומשם כל רשות ערבית לעצמה. הפכת להיות מחולל סיסמאות על מלא.

"מעניין אגב מה עוד צריך לקרות כדי שתחטוף את הכאפה ותבין שאתה תומך בגורמי טרור שפועלים נגד המדינה שלך. במה אתה יותר טוב מהם אם כך... השנאה שלך לביבי העבירה אותך על דעתך עד כדי שאתה מוכן לתמוך בטרור נגד המדינה שלך"

הפוך גוטה. הזבח שאתה עושה לביבי העבירה אותך על דעתך. עד כדי כך שאתה ממשיך כאילו כלום לא קרה מאז שהוא הוביל את האופזיציה בשיתוף פעולה עם הרשימה המשותפת להפיל את החוק הביטחוני החשוב(חוק האזרחות) שכל ממשלות ישראל(כולל אלו של נתניהו) חידשו בכל שנה מאז שהוא הועבר בשנת 2003. לראשונה הסייען טרור נתניהו החליט לפעול נגד האינטרסים הביטחוניים של המדינה ולסכנה רק בגלל שלשיטתו זה הועיל לצרכיו הפוליטיים באותה עת. אם מהלך כזה ציני, אנטי-ישראלי שמסכן את ביטחון המדינה, ביבי היה שותף ואחראי אליו, ועדיין לא נדלקה אצלך הנורה האדומה, כנראה כבר שום דבר לא יעזור.

Syrxf00WpO_0_0_850_479_0_x-large.jpg

2 דקות לפני, NewGeneration said:

אין לי שום התעניינות באיש האתמול נתניהו. אתה מנסה בכוח לדחוף ולדקלם סיסמאות שבאות מבית מדרשו, אז מן הסתם שבתגובות שלי אליך השם שלו יוזכר.

אני יודע שזה נראה לך כמו אתמול, אבל הבחירות היו לפני 8 חודשים, אין שום רלוונטיות לסקרים שנעשים היום כשהבחירות הם רק בעוד 4 שנים. את התמיכה הציבורית בנט קיבל ושואב מאמון הכנסת שהעם שלח את נציגיו, שיטה שנהוגה מאז קום המדינה. אתה יותר מדי דואג לגורלם הפוליטי של בנט וסער, הסר דאגה מליבך, הכל יהיה בסדר. כמו בכל בחירות נוצרות קונסטלציות שונות של חיבורים, בנט עתיר ניסיון בזה(הבית היהודי->הימין החדש->ימינה עם הבית היהודי וסמוטריץ'->ימינה בלי הבית היהודי וסמוטריץ'). לא מן הנמנע שהוא ירוץ תחת מטריה אחת עם סער והחברים אלקין הנדל האוזר השכל ובעצם כל ימין ליברלי ממלכתי שרואה לנגד עיניו רק את טובת וביטחון המדינה

לגבי כל הערבובים שלך על הכסף שמועבר לחמאס, לא הבנתי מה הנקודה שלך. שום כסף של משלם המיסים הישראלי לא עובר לחמאס, אתה טוען שהכסף של העמותה 48 זה כסף של משלם המיסים הישראלי? כי אם כן, אז או שנפלת בפייק או שבמתכוון אתה דואג להפיץ אותו, רק הערב גיא זוהר הפריך את זה, דבר פשוט שכל אחד יכל לבדוק בגוגל.

"לגבי הטענה האחרונה - אני סומך יותר על הליכוד והציונות הדתית שינטרו מה שצריך מאשר כשהחתול תומך המחבלים עצמו שומר על השמנת מתוך הממשלה."

בקיצור אתה זורק קונספירציות הזויות, כמו הכסף שאתה טוען ש"מועבר לרשויות הערביות ומשם מגיע לחמאס" ואז כשאני מעמת אותך עם עובדות אתה מתחיל לגמגם סיסמאות של "באותם שנים שממשלת נתניהו העבירה את הכספים לרשויות סמכתי על ניטורים של ביבי וסמוטריץ'", איזה ניטורים? הכסף גם בממשלת נתניהו וגם בממשלה הנוכחית מגיע בסופו של דבר לאותה קופה ומשם כל רשות ערבית לעצמה. הפכת להיות מחולל סיסמאות על מלא.

"מעניין אגב מה עוד צריך לקרות כדי שתחטוף את הכאפה ותבין שאתה תומך בגורמי טרור שפועלים נגד המדינה שלך. במה אתה יותר טוב מהם אם כך... השנאה שלך לביבי העבירה אותך על דעתך עד כדי שאתה מוכן לתמוך בטרור נגד המדינה שלך"

הפוך גוטא. הזבח שאתה עושה לביבי העבירה אותך על דעתך. עד כדי כך שאתה ממשיך כאילו כלום לא קרה מאז שהוא הוביל את האופזיציה בשיתוף פעולה עם הרשימה המשותפת להפיל את החוק הביטחוני החשוב(חוק האזרחות) שכל ממשלות ישראל(כולל אלו של נתניהו) חידשו בכל שנה מאז שהוא הועבר בשנת 2003. לראשונה הסייען טרור נתניהו החליט לפעול נגד האינטרסים הביטחוניים של המדינה ולסכנה רק בגלל שלשיטתו זה הועיל לצרכיו הפוליטיים באותה עת. אם מהלך כזה ציני, אנטי-ישראלי שמסכן את ביטחון המדינה, ביבי היה שותף ואחראי אליו, ועדיין לא נדלקה אצלך הנורה האדומה, כנראה כבר שוב דבר לא יעזור.

Syrxf00WpO_0_0_850_479_0_x-large.jpg

בנט הונה את ציבור הבוחרים שלו, כמו גם מפלגות אחרות בממשלה שהונו את ציבור הבוחרים שלהם. עצם זה שזה מותר לעשות בפוליטיקה שלנו, לא אומר שהוא עדיין זוכה לאמונם. זה פשוט גניבת דעת מטורפת ואתה יודע את זה. 

אההה... בדקת בגוגל וגוגל אמר לך שהם לא מעבירים כספים דרך העמותה לעזה? אז כנראה שזה נכון.... 

אתה ממלמל עוד שטויות על ביבי כזה וביבי כזה ורק ביבי ביבי ביבי בראש שלך בעוד שאתה תומך במחבלים וטרוריסטים שפועלים נגד המדינה שלך. מראש כל הטיעונים שלך בטלים בשישים. אבל זה על המצפון שלך יהיה, מקווה שאתה ישן טוב בלילה. 

בסוף אתה תומך בממשלה עם תומכי ומממני טרור נגד ישראל. תצעק ביבי עד מחר זה לא ישנה את העובדה הזאת.

לפני5 שעות , Krishi said:

ויש הבדל בין לדאוג להעברת כסף קטארי, לבין עמותות ישראליות שמעבירות כסף לחמאס 

בהחלט יש הבדל

אחד כבר קרה והשני עדיין לא

1 דקה לפני, Krishi said:

בנט הונה את ציבור הבוחרים שלו, כמו גם מפלגות אחרות בממשלה שהונו את ציבור הבוחרים שלהם. עצם זה שזה מותר לעשות בפוליטיקה שלנו, לא אומר שהוא עדיין זוכה לאמונם. זה פשוט גניבת דעת מטורפת ואתה יודע את זה. 

אההה... בדקת בגוגל וגוגל אמר לך שהם לא מעבירים כספים דרך העמותה לעזה? אז כנראה שזה נכון.... 

אתה ממלמל עוד שטויות על ביבי כזה וביבי כזה ורק ביבי ביבי ביבי בראש שלך בעוד שאתה תומך במחבלים וטרוריסטים שפועלים נגד המדינה שלך. מראש כל הטיעונים שלך בטלים בשישים. אבל זה על המצפון שלך יהיה, מקווה שאתה ישן טוב בלילה. 

בסוף אתה תומך בממשלה עם תומכי ומממני טרור נגד ישראל. תצעק ביבי עד מחר זה לא ישנה את העובדה הזאת.

תשמע אדון קרישי, את אמון העם אפשר לבחון רק בקלפי ביום הבחירות. לא על סמך התחושות וההערכות שלך. בסוף לא משנה כמה תזרוק את זה באוויר, "הונה מצביעים" "אין לו תמיכה מהעם" "ראש ממשלה לא לגיטימי" כל אלו לא יותר מסיסמאות ובבל"ת של קמפיין חסידי ביבי שעדיין לא אסף את שבריו מהפסדו הצורב להרכיב ממשלה

תיסגר כבר על איזו קונספירציה אתה רוצה לרוץ? דיברת איתי על משלם המיסים שכספיו מועברים לעמותה ומשם זה עובר לעזה? לא?

ויכולת פשוט לא לכתוב שום דבר, זה עדיף מאשר לקרוא בפעם ה1000 את המחולל סיסמאות האוטומטי בלי שום דבר אחד קוהרנטי שאתה מסוגל לנפק או להנמיק.

תשמע אדון קרישי, את אמון העם אפשר לבחון רק בקלפי ביום הבחירות. לא על סמך התחושות וההערכות שלך. בסוף לא משנה כמה תזרוק את זה באוויר, "הונה מצביעים" "אין לו תמיכה מהעם" "ראש ממשלה לא לגיטימי" כל אלו לא יותר מסיסמאות ובבל"ת של קמפיין חסידי ביבי שעדיין לא אסף את שבריו מהפסדו הצורב להרכיב ממשלה

תיסגר כבר על איזו קונספירציה אתה רוצה לרוץ? דיברת איתי על משלם המיסים שכספיו מועברים לעמותה ומשם זה עובר לעזה? לא?

ויכולת פשוט לא לכתוב שום דבר, זה עדיף מאשר לקרוא בפעם ה1000 את המחולל סיסמאות האוטומטי בלי שום דבר אחד קוהרנטי שאתה מסוגל לנפק או להנמיק.

אמון העם בבחירות האחרונות אומר שהעם לא האמין שבנט צריך להנהיג את המדינה.

change my mind

סליחה אני עשיתי את הסקרים או מכונים שמתמחים בזה, לא הבנתי... בלבלת פה בשכל על הבייס של בנט (על בסיס סקרים) אבל אז כשהסקרים שומטים את הקרקע מהטענות שלך אז פתאום זה "תחושות והערכות שלי"? חחח כמה נוח.... 

בשורה התחתונה אתה יותר גרוע מהבן אדם שאתה כל כך שונא. תתמודד עם זה. 

43 דקות לפני, Echoes said:

אמון העם בבחירות האחרונות אומר שהעם לא האמין שבנט צריך להנהיג את המדינה.

change my mind

כל מדינה מגדירה לעצמה בחוקיה מה זה אמון העם, אין מדינה אחת שהמושג "אמון העם" בה הוא אבסולוטי, כל מדינה בוחרת את השיטה שלה להפעיל את הדמוקרטיה(פרלמנטרית, נשיאותית וכד'). כמו בשיטה המפורסמת של ארה"ב בה לא הפופלר ווט קובע, אלא האלקטורים שמייצגים כל מדינה ומדינה. בישראל הוחלט להנחיל מאז הקמת המדינה ב48 שיטה פרלמנטרית בה ראש הממשלה מקבל את האמון מרוב של נציגי הכנסת שנבחרים על ידי העם. אלו כללי המשחק והשיטה, אם המועמד לראשות ממשלה, יהיה אשר יהיה מספר המנדטים של מפלגתו, הצליח לאגד סביבו תמיכה של רוב בכנסת כנראה שבאותה עת זה מה שהמדינה ראתה לנכון שצריך להיעשות. 

אם הקונסטלציה והעומד בראשה היו כל כך מופרכים  ומנוגדים לרצון של אזרחי ישראל, כנראה היינו רואים קצת יותר התקוממויות וביטוי של זה במציאות שאנחנו חיים בה. אבל עובדה, מלבד הפגנות של 10-30 ביביסטים שמצליחים להתקבץ באי תנועה אחד בעזריאלי, אנחנו לא רואים יותר מדי דברים מיוחדים. דווקא להיפך, בכל הסקרי תמיכה בה נשאלת השאלה ה"האם אתה תומך בממשלה או מעדיף בחירות" האופציה הראשונה תמיד מנצחת.

41 דקות לפני, Krishi said:

סליחה אני עשיתי את הסקרים או מכונים שמתמחים בזה, לא הבנתי... בלבלת פה בשכל על הבייס של בנט (על בסיס סקרים) אבל אז כשהסקרים שומטים את הקרקע מהטענות שלך אז פתאום זה "תחושות והערכות שלי"? חחח כמה נוח.... 

בשורה התחתונה אתה יותר גרוע מהבן אדם שאתה כל כך שונא. תתמודד עם זה. 

אתה מזפזפ מנושא לנושא, בלי שאפשר לרדת לסוף דעתך, כי פשוט אין דעה, רק סיסמאות. אתה טוען שלבנט אין את אמון העם, בשביל לטעון דבר כזה אתה צריך בחירות ושמי שירכיב את הממשלה לא יהיה בנט. שום סקר מנדטים לא יוכל להביא לך את התשובה לזה, כמו ששום סקר במהלך 4 מערכות הבחירות האחרונות לא ידע לנבא איזה תוצאה תגיע אחרי כל בחירות(מלבד תוצאה אחת ידועה שנתניהו חסום מלהרכיב ממשלה)

שמע זה חתיכת הגדרה מה שנתת פה. וענית לשאלה שלא שאלתי.

לא שאלתי מה היא שיטת הממשל בישראל, את זה אני יודע, וברור לי שבנט ראש ממשלה חוקי לחלוטין.

אין בעיה.

אני לא חושב שיש דרך לעוות את המציאות, שמפלגה ואדם העומד בראש וגם מצהיר שהוא רוצה לעמוד בשלטון- עם 6 מנדטים שזה 300-400 אלף מצביעים? הוא גם האיש שהעם (9 מליון איש) נותן בו אמון להנהיג אותו. 

ואני מתעלם מעניין הבטחת הבחירות וההונאה כי כולם שקרנים שם.

Just now, Echoes said:

שמע זה חתיכת הגדרה מה שנתת פה. וענית לשאלה שלא שאלתי.

לא שאלתי מה היא שיטת הממשל בישראל, את זה אני יודע, וברור לי שבנט ראש ממשלה חוקי לחלוטין.

אין בעיה.

אני לא חושב שיש דרך לעוות את המציאות, שמפלגה ואדם העומד בראש וגם מצהיר שהוא רוצה לעמוד בשלטון- עם 6 מנדטים שזה 300-400 אלף מצביעים? הוא גם האיש שהעם (9 מליון איש) נותן בו אמון להנהיג אותו. 

ואני מתעלם מעניין הבטחת הבחירות וההונאה כי כולם שקרנים שם.

אחי אבל זו השיטה, זה לא הולך לפי מס' מנדטים. גם נתניהו במשך כל שנות שלטונו לא הצליח לגרוף יותר מ25% תמיכה למפלגה שלו, עכשיו נתפלסף וניכנס לדיון תאורתי למה 21.61% כן ו6.21% לא? הרי שניהם הם לא רוב אז מי החליט מה הרף בשביל לקבל את אמון העם? גם צריך לקחת בחשבון שזאת ממשלת רוטציה, עם חצי כהונה לבנט וחצי כהונה ללפיד, בתכלס אם מחברים את התמיכה עבור שני מפלגות השלטון זה עומד על 20%.

32 דקות לפני, NewGeneration said:

אחי אבל זו השיטה, זה לא הולך לפי מס' מנדטים. גם נתניהו במשך כל שנות שלטונו לא הצליח לגרוף יותר מ25% תמיכה למפלגה שלו, עכשיו נתפלסף וניכנס לדיון תאורתי למה 21.61% כן ו6.21% לא? הרי שניהם הם לא רוב אז מי החליט מה הרף בשביל לקבל את אמון העם? גם צריך לקחת בחשבון שזאת ממשלת רוטציה, עם חצי כהונה לבנט וחצי כהונה ללפיד, בתכלס אם מחברים את התמיכה עבור שני מפלגות השלטון זה עומד על 20%.

אז אתה רוצה להגיד לי שלממשלה הקודמת היה 70% תמיכה בעם?

זה התפלצפות של שיעורי אזרחות ואין לזה קשר למציאות.

אני לא אומר שבנט צריך לשבת בכלא כי הוא ראש ממשלה

ולא שהוא לא לגיטימי(הוא לא לגיטימי בעיניי מסיבות אחרות לא בגלל כמות המנדטים שלו)

אבל להגיד שהעם תומך בו בגלל שהשיטה מאפשרת לו להיות ראש ממשלה עם 6 מנדטים שגם הם כבר לא מאחוריו?

איזה תמיכה?

אני באמת חושב שיש באיזור ה2000 איש לא כולל המשפחה שלו שתומכת בו במדינה.

1 hour ago, Echoes said:

אז אתה רוצה להגיד לי שלממשלה הקודמת היה 70% תמיכה בעם?

זה התפלצפות של שיעורי אזרחות ואין לזה קשר למציאות.

אני לא אומר שבנט צריך לשבת בכלא כי הוא ראש ממשלה

ולא שהוא לא לגיטימי(הוא לא לגיטימי בעיניי מסיבות אחרות לא בגלל כמות המנדטים שלו)

אבל להגיד שהעם תומך בו בגלל שהשיטה מאפשרת לו להיות ראש ממשלה עם 6 מנדטים שגם הם כבר לא מאחוריו?

איזה תמיכה?

אני באמת חושב שיש באיזור ה2000 איש לא כולל המשפחה שלו שתומכת בו במדינה.

יש עובדה פשוטה: לממשלת בנט-לפיד יש את אמון העם, that simple. הנגזרת מזה היא כהונה של בנט 50% מאורך הממשלה.

תמיכה ישירה בבנט בנקודת זמן הזאת אין לי תשובה לענות לך(אם זה 150 אלף איש או 300 אלף איש), אין לזה שום משמעות כי אין בחירות ישירות בישראל לראשות ממשלה.

לצורך הדוגמא, החוקים בישראל, אפילו חוקים הרי גורל כמו חוק ההתנתקות, מועברים במשאל עם? או שהח"כים שמייצגים את האזרחים מעבירים אותם כנגזרת מאמון העם שהופקד בידיהם?

ההגדרה בישראל לאמון העם בממשלה, זה אמון שהיא מקבלת מרוב חברי כנסת שנבחר על ידי העם. כל עוד זאת ההגדרה, זאת השאלה היחידה הרלוונטית.

גם תעשה הפרדה בין 2 המושגים, אמון העם ותמיכה ישירה. אומנם אחוזי התמיכה הישירה בבנט נמוכים, אבל אין ספק שהוא נהנה מאמון העם בתפקידו כרגע כראש ממשלה לחצי כהונה.

תראה לי סקר אחד(לא סקר מנדטים שאי אפשר להקיש ממנו דבר מלבד חוסר היכולת של נתניהו להרכיב ממשלה) שיש רוב נגד הממשלה ורוצה בפיזור הכנסת/בחירות חדשות. בינתיים בסקר הכי רלוונטי שפורסם אתמול, הסקר משקף בדיוק את תוצאות האמת - אמון העם בממשלה הנוכחית

6180318c05d20b541.jpg

יופי של סקר לממשלה הזו.

בכל אופן, אני דיברתי על תמיכה בבנט ושוב הלכת לדיונים עקיפים וזה בסדר, התמיכה בבנט כרגע זה עניין שולי וצריך למדוד אותה אחרי כמה שנים. 

הימור שלי: נגמרה הקריירה הפוליטית שלו.

נדע בהמשך