Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני14 שעות , מכביסט לעד said:

נפלא שחברת הכנסת מראענה (ההיא שתמכה בפעיל הג'יהאד ואמרה בגאווה שהיא לא עומדת בצפירה) מונתה לממלאת מקום בוועדת החוץ והביטחון. פשוט בדיחה.

בושה שהיא בכנסת בכלל, עוד לפני ממשלה, עוד לפני ועדת חוץ וביטחון. יש דברים שאי אפשר למחול עליהם. 

לא הבנתי, הוא מנסה לקבל כרטיס כניסה למעגלים פרוגרסיבים? מעניין אם הוא מבין שמדינת ישראל מסמלת שם את כל מה שרע, שישאל יהודים בקמפוסים בארה"ב מה עושים להם על טיפת ציונות. הם בחיים לא יהיו שותפים למאבק באנטישמיות כי אנחנו לא יושבים להם על הבינאריות, אנחנו לא מסכנים וחלשים מספיק. לא סתם כל מי שעוסק בזה מתייחס לאנטישמיות כתופעה נפרדת, הנושאים שהיא סובבת סביבם והקונטקסט ההיסטורי הם שונים וההבחנה קריטית.

כמה טמבל יכול להיות יאיר לפיד עם נאום האנטישמיות שלו שזה כמו גזענות רגילה. איזה חוסר אחריות משהו ששיחזור לנשוך אותנו בעתיד הקרוב. 

לא הבנתי מה הוא רוצה אבל.

יענו נגד גזענות? או נגד רעיונות מסוימים מנושאים שונים שחולקים את אותו דפוס פעולה?

נגיד, כל הקטע של הפרוגריסיביים שחושבים שהם הכי נאורים ותוקפים כל מי שלא בדעה אז כן זה דפוס פעולה דומה לגזענים ששופטים את כל מי ששונה, אז עקרונית הוא צודק אבל אפשר להחיל את זה על הכל ולא רק אנטשימות או גזענות, כמו דתיים קיצוניים, lgbtq (יש אותיות חדשות?) וכו וכו הכל מבוסס לקטלג אנשים על סמך קטגוריות ודעות.

5 דקות לפני, Krishi said:

אופס, בנט ושקד שוב דחו את פינוי חאן אל חמאר. 

@Eli basa מה יהיה הסוף עם הנוכל הזה מה?

נאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים לא יכול להגיד על אדם נקי כפיים שהוא נוכל.

רק היום הדובר שלו/מפלגה שלו הודה שאין לו שום ערך לאמת והוא ישקר חופשי ויפיץ פייק ניוז בשביל האינטרסים שלו

וסבבה אם כך אז בנט לכל היותר סמרטוט מאותה חבילה של סמורטוטים ממנה ביבי הגיע. 

הגיע הזמן לגדל זוג, מה שנקרא, ולהפנים שאנחנו לא אורחים בארץ שלנו ולהתנהג בהתאם. הגיע הזמן לעשות סדר בדרום ובצפון, בפרוטקשיין, באלימות ובנשק של החברה הערבית ביד קשה ונחושה. מה שהוזנח במשך למעלה מעשור חייב להתחיל להיות מטופל, אם בנט לא יכול לעשות את השינוי אז שיביאו מישהו חדש שכן יכול.

ובכל זאת אני מעדיף אותו על ביבי בגלל הרבה סיבות שונות. בתקווה שיום אחד יהיה מישהו חדש ולא סמרטוט 

4 דקות לפני, Krishi said:

אופס, בנט ושקד שוב דחו את פינוי חאן אל חמאר. 

@Eli basa מה יהיה הסוף עם הנוכל הזה מה?

אם הופכים את האותיות (א=ת, ב=ש) בנט יוצא שטן

1 דקה לפני, Eli basa said:

נאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים לא יכול להגיד על אדם נקי כפיים שהוא נוכל.

רק היום הדובר שלו/מפלגה שלו הודה שאין לו שום ערך לאמת והוא ישקר חופשי ויפיץ פייק ניוז בשביל האינטרסים שלו

וסבבה אם כך אז בנט לכל היותר סמרטוט מאותה חבילה של סמורטטים ממנה ביבי הגיע. 

ובכל זאת אני מעדיף אותו על ביבי בגלל הרבה סיבות שונות. בתקווה שיום אחד יהיה מישהו חדש ולא סמרטוט 

אני מואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים?

אבל אלי, אמרו שיהיה יותר טוב, אמרו שינוי, בינתיים הכל לא רק שלא אותו הדבר (אז המצב עוד היה סביר) אלא אפילו גרוע יותר. 

12 דקות לפני, Krishi said:

אני מואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים?

אבל אלי, אמרו שיהיה יותר טוב, אמרו שינוי, בינתיים הכל לא רק שלא אותו הדבר (אז המצב עוד היה סביר) אלא אפילו גרוע יותר. 

מה הקשר אלייך? אני מדבר על ביבי שהתחיל לקרוא לבנט נוכל והביבוטים בעקבותיו.

סבבה אז הוא פח כמעט כמו ביבי, שניהם לא ראויים, שיבוא מישהו חדש. אין לי נאמנות עיוורת למנהיג כושל, לא הצלחת? הביתה, מישהו חדש.

כולה פוליטיקאים מושתנים עם אמינות של רכב צרפתי. מי ישמע בנט דוד המלך וביבי משה רבינו, כמעט כל ה120 חכים על הזין שלי, בודדים אנשים טובים וגם הם..אנשים טובים, סבבה, לא מתנת האל לאנושות.

בגלל זה אני צוחק כשאני רואה אנשים רבים על פוליטיקה ולוקחים את זה אישית כאילו הנציג שלהם הוא מינימום סולטן סוליימאן והיריב סולטן סלים השיכור, 

בוא, כמעט כולם דרעק בגדול. חולירות שלא יעזרו לנו לקום ברחוב אם ניפול מולם רם אין מצלמה לתעד את זה. לא כזה מזיז לי איזה ליצן תורן יחרבן את המדינה הפעם, בינתיים אני מרוצה באובר אול מבנט יותר מביבי נראה מה יוליד יום.

18 דקות לפני, Echoes said:

ממשלת הריסות

לא יאומן האתרוג התקשורתי למחול השדים שמתחולל שם למעלה. 

רק אנחנו אשמים. בוחרים כל פעם, בגדול, באותם 120 כלבים חולי כלבת,  ולמה אנחנו בוחרים בהם? כי התרגלנו, כי אנחנו מתעצלים לקרוא על המפלגות החדושת שרצות ומנסות לשנות, 
כי השחיתות הזאת של הון שלטון מובילה לכך שהחכים שומרים על הכוח שלהם כי יש להם יותר חשיפה, יש להם יותר אמצעים, יש להם יותר תורמים (קח X לקמפיין, תעזור לי ב-Y במסגרת התפקיד שלך בכנסת), אז האדם הממוצע לא יכול להתמודד עם זה.
העיקר שאנחנו נשאבים לשטות הזאת של "זה שמאלני בוגד" ו"ההוא ימני קיצוני משיחי", חרטה בפתיחה, הכל מתוכנן ויזום, כל הצדדים שם נהנים מזה ורק אנחנו האזרחים מפסידים. 

מחילה בפני אולי 10 אחוז של אנשים טובים שאפשר לגרד מתוך 120, שאני מכליל גם אותם, אבל בגדול זה פשוט ביוב אחד גדול. 

לפני14 שעות , Eli basa said:

מה הקשר אלייך? אני מדבר על ביבי שהתחיל לקרוא לבנט נוכל והביבוטים בעקבותיו.

סבבה אז הוא פח כמעט כמו ביבי, שניהם לא ראויים, שיבוא מישהו חדש. אין לי נאמנות עיוורת למנהיג כושל, לא הצלחת? הביתה, מישהו חדש.

כולה פוליטיקאים מושתנים עם אמינות של רכב צרפתי. מי ישמע בנט דוד המלך וביבי משה רבינו, כמעט כל ה120 חכים על הזין שלי, בודדים אנשים טובים וגם הם..אנשים טובים, סבבה, לא מתנת האל לאנושות.

בגלל זה אני צוחק כשאני רואה אנשים רבים על פוליטיקה ולוקחים את זה אישית כאילו הנציג שלהם הוא מינימום סולטן סוליימאן והיריב סולטן סלים השיכור, 

בוא, כמעט כולם דרעק בגדול. חולירות שלא יעזרו לנו לקום ברחוב אם ניפול מולם רם אין מצלמה לתעד את זה. לא כזה מזיז לי איזה ליצן תורן יחרבן את המדינה הפעם, בינתיים אני מרוצה באובר אול מבנט יותר מביבי נראה מה יוליד יום.

אתה דיברת פה אחרת לפני 2-3 עמודים כשהחלטת שסוף סוף יש ממשלה שמובילה מדיניות ימנית אחריי שנפתול הפציץ חול בעזה בעקבות בלון תבערה.

38 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה דיברת פה אחרת לפני 2-3 עמודים כשהחלטת שסוף סוף יש ממשלה שמובילה מדיניות ימנית אחריי שנפתול הפציץ חול בעזה בעקבות בלון תבערה.

מעולה, הוכחת שאני מגיב לגופם של דברים ולא מגיב על אוטומט "ביבי!" \ "לא ביבי!" ומשחק עם המציאות לפי מה שמשרת את המנהיג העליון שלי יהיה מי מהם שיהיה (ביבי\בנט\לפיד וכו').
כשהגיבו כמו שצריך - קיבלו קרדיט. כשעושים דברים לא טובים - מקבלים בראש. 
בגדול הם על הזין שלי אני לא עובד אצלם ביח"צ,  כשביבי עשה דברים טובים נתתי לו את הקדיט, כנ"ל בנט, כנ"ל מי שיבוא אח"כ, 
ולהפך, כולם יקבלו בראש בצורה זהה. 

כמו כן נמסר מלשכתו של לפיד שהשבת היא לא קדושה יותר ביהדות אלא זה יום שישי מאחר וביום זה לילדים יש גן אבל ההורים לא עובדים ולכן הם בחופש היחיד שלהם בשבוע, בתי הכנסת זה סתם בתים, הבית הכי קדוש זה בית מוזס, ומצווה לאכול גדי בחלב אמו כי וואלה זה טעים

220307842-134872625450511-40412939243167

מדובר במטומטם:doh:

אם קוראים להתנהלות מול עזה רפיסות, ההתנהלות מול חיזבאללה היא בית זונות.

עוד רקטות מלבנון, שוב מאשימים את כל העולם חוץ מחיזבאללה ולא מגיבים(ירי תותחים חחחחח). פחדנות.

לפני2 שעות , Krishi said:

כמו כן נמסר מלשכתו של לפיד שהשבת היא לא קדושה יותר ביהדות אלא זה יום שישי מאחר וביום זה לילדים יש גן אבל ההורים לא עובדים ולכן הם בחופש היחיד שלהם בשבוע, בתי הכנסת זה סתם בתים, הבית הכי קדוש זה בית מוזס, ומצווה לאכול גדי בחלב אמו כי וואלה זה טעים

מדובר במטומטם:doh:

וזה הולך להיות ראש ממשלה אווי לנו.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

אם קוראים להתנהלות מול עזה רפיסות, ההתנהלות מול חיזבאללה היא בית זונות.

עוד רקטות מלבנון, שוב מאשימים את כל העולם חוץ מחיזבאללה ולא מגיבים(ירי תותחים חחחחח). פחדנות.

לא סתם ירי מרגמות , אלא ירי לתוך ואדי נטוש, מי שירה את הרקטות כבר התהפך לצד השני של המיטה כשהמרגמות נורו.

לפני2 שעות , sveta said:

האמת שאני חצוי בעניין בנט אבל את האירוע הזה של לפיד ראש ממשלה חייבים למנוע

איזה לפיד הבאה בתור זאת מיכאלי

הפרטת הכשרות- מהלך כל כך מתבקש וכל כך חשוב. שערוריה שמפלגות השלטון לא עשו את זה עד היום.

אני תוהה אם נראה את עובדי הרבנות ומשגיחי הכשרות מוחים נגד המהלך הזה (שהולך לשפר משמעותית את מצבם) כמו שראינו את עובדי הנמלים מוחים נגד פתיחת הנמל החדש. למזלנו לא נראה לי שיש להם מנופי לחץ כמו למאפיונרים בנמלים.