Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

image.png.40ba6286aa809c1693c2a0e70fdfe833.png

מי אנחנו? מפלגות האופוזיציה

מה אנחנו רוצים? להפיל את ממשלת השמאל והערבים

איך אנחנו עושים את זה? מצביעים כמו בל"ד

AFD23036-EF9A-4B7A-8C9B-BD9257DD8916.png.0185751609814a11871a35f07546fd1c.png

מי אנחנו? מפלגת ימינה

מה אנחנו רוצים? להחליף את ״נתניהו שמאל חלש״

ואיך נעשה את זה? נקים קואליציה עם רע״מ, מרצ והעבודה ולא נצליח להעביר שום חוק שאינו פרסונלי לנתניהו

לפני13 שעות , AvielMaccabi4 said:

AFD23036-EF9A-4B7A-8C9B-BD9257DD8916.png.0185751609814a11871a35f07546fd1c.png

מי אנחנו? מפלגת ימינה

מה אנחנו רוצים? להחליף את ״נתניהו שמאל חלש״

ואיך נעשה את זה? נקים קואליציה עם רע״מ, מרצ והעבודה ולא נצליח להעביר שום חוק שאינו פרסונלי לנתניהו

אבל אם יצליחו לפחות להעביר חוק פרסונלי שימנע מביבי להבחר הם ישחררו אותנו סופית מהסאגה הזאת ויגמרו את הסיכוי של בן אדם להפוך את המדינה לדיקטטורה וגם זה.. דבר עצום לעשות. 

בסופו של דבר זה כל מה שצריך כדי להחזיר את המדינה למשהו שמזכיר שפיות ולאפשר לציבור עצום (כמוני) שרוצה לחזור להצביע למפלגת הבית שלו - הליכוד. 

יש יותר צפוי מכך שכל המפלגות ללא יוצא מן הכלל פשוט נהנות להפיל את האחריות על בג"ץ? 

הזוי שנושא כזה כמו פונדקאות צריך לעבור בבג"ץ ולא בכנסת. חברי הכנסת מפחדים להכשל/ לאבד קולות עקב ההצבעה שלהם בנושא מסוים,

הנושא מגיע לבג"ץ שכאילו "נאלץ" לקחת את ההחלטה, הצד השמח מרים לבג"ץ, הצד העצוב יכול רק לבקר ולא יכול להשפיע את הנושא בקלפי,

כך השופטים מרגישים גיבורים, חברי הכנסת בורחים מאחריות, כולם יצאים מרוצים. 

בנושא אחר, האם לסרסר באישה ממזרח אירופה 9 חודשים תמורת תשלום זו לא פגיעה בזכויות אדם? 

הזוי כמה שארגוני הנשים זה מקום צבוע באמת, מישהו קורא לבחורה שמנמנה זה אסון.......... אלפי פוסטים, הפגנות ומה לא.

סחר בנשים תמורת תשלום = דמוקרטיה, אהבה, פיס אנד לאבבבב. הזייה .

לפני3 שעות , פראנק_רייקארד said:

בנושא אחר, האם לסרסר באישה ממזרח אירופה 9 חודשים תמורת תשלום זו לא פגיעה בזכויות אדם? 

חד משמעית לא

1 hour ago, ravid said:

חד משמעית לא

עולם הזוי, ב2007 שלי יחימוביץ' הזרימה חצי מדינה בצעקות על "חוק הקופאיות", היום היא מברכת את ההחלטה. 

לעמוד מעל 8 שעות ביום תמורת תשלום = פגיעה בזכיות, לסרס 9 חודש תמורת תשלום =  מבורך. 

37 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

עולם הזוי, ב2007 שלי יחימוביץ' הזרימה חצי מדינה בצעקות על "חוק הקופאיות", היום היא מברכת את ההחלטה. 

לעמוד מעל 8 שעות ביום תמורת תשלום = פגיעה בזכיות, לסרס 9 חודש תמורת תשלום =  מבורך. 

לא הבנתי. אתה טוען שאם פונדקאית זה לא מוסרי?

1 hour ago, שי123 said:

אני נכנס לדיון באמצע אומנם אבל יש בזה משהו. 

אם היא עושה את הפונדקאות כאלטרואיזם טהור, "לשם שמיים", במטרה להעניק את המתנה הגדולה הזאת לאדם שלא יכול היה לעשות את זה בצורה אחרת, אז זה דבר אחד ומבורך כמובן.

אבל אם היא עושה את זה רק כי אין לה כסף וזאת הדרך היחידה שמצאה להתפרנס? זאת כן מכירת גוף בעיניי, לא 1:1 עם זנות כי בכל זאת יש הבדל בין מכירת גוף להנאה וסיפוק לבין לעזור לאדם אחר להפוך להורה, אבל בשורה התחתונה זה למכור את הגוף תמורת כסף. 

לפני2 שעות , שי123 said:

אני טוען שיש פה ניצול על גבול הפסיכי של נשים ממדינות עניות יחסית, לכן לטעמי יש פה צביעות מטורפתץ על אחת כמה וכמה שהצד הליברלי והפמינסטי של המפה מצדד ושמח מהניצול של הנשים האלה.

1 hour ago, Eli basa said:

אני נכנס לדיון באמצע אומנם אבל יש בזה משהו. 

אם היא עושה את הפונדקאות כאלטרואיזם טהור, "לשם שמיים", במטרה להעניק את המתנה הגדולה הזאת לאדם שלא יכול היה לעשות את זה בצורה אחרת, אז זה דבר אחד ומבורך כמובן.

אבל אם היא עושה את זה רק כי אין לה כסף וזאת הדרך היחידה שמצאה להתפרנס? זאת כן מכירת גוף בעיניי, לא 1:1 עם זנות כי בכל זאת יש הבדל בין מכירת גוף להנאה וסיפוק לבין לעזור לאדם אחר להפוך להורה, אבל בשורה התחתונה זה למכור את הגוף תמורת כסף. 

ופועל בניין לא מוכר את הגוף שלו? ורופא מנתח לא מוכר את הגוף שלו? ומסז'יסט לא מוכר את הגוף שלו? וכדורגלן? וזמר? ורקדן?

בכל עבודה שהיא יש מישהו שמוכר את הגוף או את השכל שלו תמורת כסף.

לפני2 שעות , פראנק_רייקארד said:

ההשוואה שלך לא נכונה. חוק הקופאיות בא לשפר את התנאים של העובדות, לא לקבוע האם מותר או אסור להעסיק קופאיות.

12 דקות לפני, ravid said:

ופועל בניין לא מוכר את הגוף שלו? ורופא מנתח לא מוכר את הגוף שלו? ומסז'יסט לא מוכר את הגוף שלו? וכדורגלן? וזמר? ורקדן?

בכל עבודה שהיא יש מישהו שמוכר את הגוף או את השכל שלו תמורת כסף.

נכוו, מסכים איתך.

אבל סלח לי על ההטרלה, אם כולם מוכרים את הגוף והנפש, מה הבעיה עם זנות?

19 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

אני טוען שיש פה ניצול על גבול הפסיכי של נשים ממדינות עניות יחסית, לכן לטעמי יש פה צביעות מטורפתץ על אחת כמה וכמה שהצד הליברלי והפמינסטי של המפה מצדד ושמח מהניצול של הנשים האלה.

אבל הפסיקה של בג״ץ היא לגבי פונדקאות בישראל. זה רק משפר את המצב.

ואם מדובר בהפרייה חוץ גופית, איפה בכלל הבעיה המוסרית פה?

48 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

מה עמדתך בנוגע לנעליים שיוצרו במזרח הרחוק? כי אם אתה סבבה איתן ומשתמש בהן אז הצביעות שלך אפילו יותר משמעותית. וזה נכון לגבי כל מוצר או שירות שמיוצר במדינות נחשלות בשכר שנחשב כאן לשכר נמוך מאוד.

לפני14 שעות , ravid said:

מה עמדתך בנוגע לנעליים שיוצרו במזרח הרחוק? כי אם אתה סבבה איתן ומשתמש בהן אז הצביעות שלך אפילו יותר משמעותית. וזה נכון לגבי כל מוצר או שירות שמיוצר במדינות נחשלות בשכר שנחשב כאן לשכר נמוך מאוד.

מי שרוצה להזדיין בכסף שיעשה את זה, מי שרוצה לקבל בתחת גם וכך גם מי שרוצה להיכנס להריון עבור מישהו אחר.

אם מישהו גם רוצה לעבוד בייצור נעליים במזרח הרחוק, אז גם שיעשה את זה.

ההבדל הוא, כמו בכל דבר, איך אתה מונע ניצול שאותו אפשר למצוא *בכל* דבר. אל תשנא את המקצוע תשנא את האנשים שמנצלים במילים אחרות. אם אישה רוצה להזדיין בשביל כסף זכותה המלאה לעשות זאת...רק שהגיעו וקבעו שאףףףףף אישה לא רוצה לעשות את זה כי הם חסרי אונים בלטפל בסרסורים שבאמת מנצלים נשים.

יש הבדל מהותי מאוד בין 2 התפיסות בנוגע להתערבות בחיי הפרט.

אני קצת סוטה מהדיון החשוב על המוסריות שבהליך פונדקאות וזה בטח לא מעיד על הכלל, אבל דווקא היכרות קרובה עם זוג חברים הומוסקסואלים שהביאו 2 בנות (היום בנות 7) גרמו לי להבין שילד חייב אמא.

9 דקות לפני, Echoes said:

אני קצת סוטה מהדיון החשוב על המוסריות שבהליך פונדקאות וזה בטח לא מעיד על הכלל, אבל דווקא היכרות קרובה עם זוג חברים הומוסקסואלים שהביאו 2 בנות (היום בנות 7) גרמו לי להבין שילד חייב אמא.

איזה קליקבייט של וואן הבאת לנו

On 11.7.2021 at 12:39, פראנק_רייקארד said:

יש יותר צפוי מכך שכל המפלגות ללא יוצא מן הכלל פשוט נהנות להפיל את האחריות על בג"ץ? 

הזוי שנושא כזה כמו פונדקאות צריך לעבור בבג"ץ ולא בכנסת. חברי הכנסת מפחדים להכשל/ לאבד קולות עקב ההצבעה שלהם בנושא מסוים,

הנושא מגיע לבג"ץ שכאילו "נאלץ" לקחת את ההחלטה, הצד השמח מרים לבג"ץ, הצד העצוב יכול רק לבקר ולא יכול להשפיע את הנושא בקלפי,

כך השופטים מרגישים גיבורים, חברי הכנסת בורחים מאחריות, כולם יצאים מרוצים. 

אני אגיב על זה ככה - המדינה קיבלה החלטה אחרי בחינת כל הנושא תוך כדי ביצוע מחקר ודיונים. 

לבג"צ אין זכות להתערב או לדרוש מהמדינה משהו שלא בסמכותו.

על כן אין שום סיבה שהמדינה תגיב לבג"צ ותשנה את ההחלטה המאוד מנומקת והגיונית שלה. ולבג"צ אין את הזכות להחליט בשביל המדינה.

אגב, גם עם ההחלטה הזאת של בג"צ - עדיין אין שוויון. שזה הכי מצחיק, כי את אף אחד לא באמת עניין השוויון פה (שאגב, ממש אבל ממש לא חייב להיות). 

לפני21 שעות , אקיטה said:

מי שרוצה להזדיין בכסף שיעשה את זה, מי שרוצה לקבל בתחת גם וכך גם מי שרוצה להיכנס להריון עבור מישהו אחר.

אם מישהו גם רוצה לעבוד בייצור נעליים במזרח הרחוק, אז גם שיעשה את זה.

ההבדל הוא, כמו בכל דבר, איך אתה מונע ניצול שאותו אפשר למצוא *בכל* דבר. אל תשנא את המקצוע תשנא את האנשים שמנצלים במילים אחרות. אם אישה רוצה להזדיין בשביל כסף זכותה המלאה לעשות זאת...רק שהגיעו וקבעו שאףףףףף אישה לא רוצה לעשות את זה כי הם חסרי אונים בלטפל בסרסורים שבאמת מנצלים נשים.

יש הבדל מהותי מאוד בין 2 התפיסות בנוגע להתערבות בחיי הפרט.

מדויק מאוד.

לפני19 שעות , Echoes said:

מעניין, תסביר מה ראית.

1 דקה לפני, liron1006 said:

מעניין, תסביר מה ראית.

בעיקר דברים שנוגעים לתשומת לב ובטיחות. 

לוקח להם יותר זמן להבין צרכים ולספק אותם, זה מוציא מהם יותר אנרגיות לעומת אמהות שיוצא לי לחוות. והם מאוד רגישים ומאוד מרעיפים אהבה! אבל זה מרגיש שזה לא זה.

גם תשומת לב לבטיחות שלהן, שהן ליד סכנה כזו או אחרת(גרם מדרגות כשלמדו ללכת, חשמל, ים) הם ממש מפספסים המון ובד''כ הצד הנשי שבסביבה (ידידה או קרובת משפחה) תמיד שם לקלוט בזמן לפני שאולי קורה משהו.

ושוב הם מאוד אוהבים ודואגים ונותנים להן הכל, אבל הדאגה האמהית חסרה מאוד לדעתי.

ואולי הם לא מעידים על הכלל, אבל בהתחשב בזה שאני מכיר אותם והם דווקא כן אנשים מאוד רגישים ויותר אנשי בית מאשר אנשי יציאות ובילויים אני משער שהם עוד מקרה טוב..

אני לא נכנס לאלמנטים פסיכולוגיים כי אני לא באמת יודע ואני מעריך שנוכל לבחון השפעות כאלו רק בעוד 20-30 שנה.

נפלא שחברת הכנסת מראענה (ההיא שתמכה בפעיל הג'יהאד ואמרה בגאווה שהיא לא עומדת בצפירה) מונתה לממלאת מקום בוועדת החוץ והביטחון. פשוט בדיחה.

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

נפלא שחברת הכנסת מראענה (ההיא שתמכה בפעיל הג'יהאד ואמרה בגאווה שהיא לא עומדת בצפירה) מונתה לממלאת מקום בוועדת החוץ והביטחון. פשוט בדיחה.

חחחחחח ובטח היא לא תמכור את אמאמאמאמאמאממאמא שלנו בשביל כסף איראני.