Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

5 דקות לפני, ravid said:

לא שמעתי על זה, אבל בוא, זה ברור שהליכוד הציע את החוק הזה תוך מחשבה שהוא לא יאושר בכנסת רק כדי שתהיה להם לגיטימציה להתנגד כדי להביך את הקואליציה. המשמעות של הצעת החוק הזה היא כקליפת השום. אז לא זה לא הספיק ואין להם לגיטימציה להתנגד. אפילו פאקינג בל"ד לא הצביעו נגד, אבל הליכוד כן. ואחרי זה לכו לחרטט מי פה אנטי ציוני. 

זוכרים איך אייל ברקוביץ' פלט פעם בראיון שכשהוא יושב על הספסל הוא מקווה שהקבוצה תשיג תוצאות רעות כדי שהוא יקבל יותר דקות? אז אלו בדיוק מפלגות הליכוד והחרדים כאן. מבחינתם שהמדינה תישרף והם אפילו מעדיפים את זה בגלל שהם לא בשלטו. חדלי אישים ארורים. טפי. 

אם לקואלציה היה כל כך חשוב להעביר את החוק הם לא היו דוחים את הצעת הליכוד.

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

על ההסכם של רע״מ ומרצ מול בנט ושקד שמעת רביד?

5A3BD2D0-AE3B-45AE-8099-24117BED689C.png

וכמה משפחות יקבלו תעודת זהות כחולה עכשיו בזכות הפלת הוראת השעה?

אם מישהו חושב שהליכוד באמת היה בא לקראת הקואליציה ועוזר להם להעביר את החוק אם היו מדברים על חוק ההגירה 

כנראה לא מכיר את הליכוד או את ביבי באמת

1 hour ago, Sawyer said:

עבור אדם שפוי לראות פה ביביסטים שלא מבינים שהם חלק ממכונת התעמולה הפרטית של ביבי צורחים בפורום חסר המשמעות הזה סיסמאות ריקות מתוכן נגד הממשלה הנוכחית זאת חוויה הזויה. 

יש פה אנשים שמרגיש לי שביבי אצלם זה מכבי אצלי.

מצד שני יש אנשים שביבי אצלם זה הפועל אצלי.

על מה הויכוח?

יש כאן ממשלת שינוי,ריפוי,איחוי ומה לא אז שיעבירו חוקים לבד

למה הם צריכים את האופוזיציה?אם הם לא מצליחים להאריך הוראה כל כך פשוט וחשובה כנראה

שזאת ממשלת שמאל קיצונית שמורכבת מתומכי טרור כמו מרצ ורעמ בידיוק כמו שכל מפלגות הימין(האמיתיות) אומרות.

וואלה, גם היום קמתי בבוקר עם חיוך גדול על הפנים כשנזכרתי שביבי לא ראש ממשלה וכל הלקקנים שלו עושים רעש בכנסת במקום להרוס לנו את המדינה בממשלה.

לפני4 שעות , BRoi said:

זאת ממשלת שמאל קיצונית שמורכבת מתומכי טרור כמו מרצ ורעמ בידיוק כמו שכל מפלגות הימין(האמיתיות) אומרות.

התבלבלת טיפה אח שלי

כי למיטב ידיעתי אתמול בלילה מרץ וחלק ממפלגת רע"מ הצביעו לא לתת לאלפי פלשתינים אזרחות בעוד הליכוד, הבית היהודי, ש"ס ויהדות התורה הצביעו בעד לתת גם לתת (בדיוק כמו בל"ד למשל). 

לפני2 שעות , ravid said:

התבלבלת טיפה אח שלי

כי למיטב ידיעתי אתמול בלילה מרץ וחלק ממפלגת רע"מ הצביעו לא לתת לאלפי פלשתינים אזרחות בעוד הליכוד, הבית היהודי, ש"ס ויהדות התורה הצביעו בעד לתת גם לתת (בדיוק כמו בל"ד למשל). 

נכון, אני הייתי בטוח שהימין יתמכו.

אבל מצד שני, ימינה לא מוכנים לשום מו"מ עם הימין, אבל יושבים עם פריג' ורע"מ עד השעות הקטנות, מכניסים סעיפים במחלוקת ומסתירים את פרטי המו"מ מהציבור.

איך אפשר לתמוך כך בחוק כשאתה מנודה ולא ברור לך מה התשלום עבורו?

אני לא מנקה את הימין מאשמה, גם להם צריך להיות חשוב החוק.

אני מצפה מהם להעלות את חוק האזרחות בגרסה שלהם בהמשך, ואני מצפה שגם ימינה וסער יתמכו.

1 hour ago, avi atias said:

נכון, אני הייתי בטוח שהימין יתמכו.

אבל מצד שני, ימינה לא מוכנים לשום מו"מ עם הימין, אבל יושבים עם פריג' ורע"מ עד השעות הקטנות, מכניסים סעיפים במחלוקת ומסתירים את פרטי המו"מ מהציבור.

איך אפשר לתמוך כך בחוק כשאתה מנודה ולא ברור לך מה התשלום עבורו?

אני לא מנקה את הימין מאשמה, גם להם צריך להיות חשוב החוק.

אני מצפה מהם להעלות את חוק האזרחות בגרסה שלהם בהמשך, ואני מצפה שגם ימינה וסער יתמכו.

איזה תשלום? 

אם הליכוד היה תומך בחוק לא היה שום תשלום. 

פשוט מתייחסים למצביעים ולציבור שלהם כמו מפגרים.

עמית סגל:

נתחיל מהסוף: זהו חכ מאיר יצחק הלוי שמגיע למליאה בחולצה קרועה שעה אחרי לויית אחותו.מה קרה פה?

האופוזיציה: הקואליציה ניצלה את זה שקיזזנו אותו כדי להחזיר אותו למליאה ולהשיג רוב בדרכי רמייה

הקואליציה: גילינו שהמקוזז בנצור מש״ס נמצא בכנסת

שורש הענין: בקואליציה אומרים- מה זה שסגרנו על קיזוז עם בנצור (בן דוד שני של הלוי) ורואים אותו במליאה? מה זה שפתאום רואים אותו במליאה. 

האופוזיציה: החלפנו את הקיזוז לגילה גמליאל

הקואליציה: אין דבר כזה קיזוז זז. היא ממילא לא יכלה לבוא.

וכו

וכו

וכו

הליכוד -

הבהרה בעקבות שקרי הקואליציה: סוכם שהקיזוז יהיה מול חבר כנסת מהאופוזיציה, כפי שיודיע לפני כל הצבעה מרכז האופוזיציה, ח"כ יריב לוין, לח"כ שרן השכל. לפני ההצבעה הזו הודיע לוין שהקיזוז יהיה מול ח"כ גילה גמליאל, ובשאר ההצבעות הקיזוז יהיה מול ח"כ יואב בן צור.

לפני10 שעות , שי123 said:

וואלה, גם היום קמתי בבוקר עם חיוך גדול על הפנים כשנזכרתי שביבי לא ראש ממשלה וכל הלקקנים שלו עושים רעש בכנסת במקום להרוס לנו את המדינה בממשלה.

תהנה מכל יום כי זה לא יימשך הרבה זמן.

נכון להיום מי שהורס את המדינה זה בנט...

לפני8 שעות , ravid said:

התבלבלת טיפה אח שלי

הייתה סיבה מאוד מסויימת למה מרצ וחלק מרע"מ תמכו בחוק, אבל נוח לך להשמיט את זה, נכון?

כצפוי, בנט מקים קואליציה עם אנשים שמתנגדים לחוקים שהוא רוצה להעביר. ואז מצפה להישען על האופוזיציה שתעזור לו אחרי התרגיל המסריח שעשה להם. באיזה עולם נראה לו שזה יעבור חלק? שוב אפשר לראות את הצביעות והחוצפה של מחנה בנט/אנטי ביבי. במקום להגיד - למה בנט הקים ממשלה עם אנשים שנוגדים את כל מה שהוא מאמין בו ושאמר בעצמו שלעולם לא ישב איתם וחוקים שלדעתם טובים למדינה לא עוברים חלק בגלל שחלק מהקואליציה שלו עצמה מתנגדים להם, ואם באמת היה לו אכפת מביטחון המדינה היה מפרק את הממשלה והולך לבחירות כדי למנוע את הפארסה הזאת - על מי מתלוננים? כן כן, ניחשתם נכון - שוב ביבי אשם חחח הקואליציה צריכה להסתמך על האופוזיציה שתעביר את החוקים שהיא רוצה כי חלק מהקואליציה מתנגדת להם? חחח עד לאיזה שפל וחרפה עוד תרדו עם השנאה שלכם פשוט לא יאומן. 

הנה, הליכוד והציונות הדתית הציעו את חוק יסוד: ההגירה. שבנט יתמוך בחוק אם ביטחון המדינה כל כך חשוב לו.

ממשלה שקמה בחטא וממשיכה בחטא ובעזרת השם תיפול במהרה. 

לפני7 שעות , Krishi said:

הייתה סיבה מאוד מסויימת למה מרצ וחלק מרע"מ תמכו בחוק, אבל נוח לך להשמיט את זה, נכון?

כצפוי, בנט מקים קואליציה עם אנשים שמתנגדים לחוקים שהוא רוצה להעביר. ואז מצפה להישען על האופוזיציה שתעזור לו אחרי התרגיל המסריח שעשה להם. באיזה עולם נראה לו שזה יעבור חלק? שוב אפשר לראות את הצביעות והחוצפה של מחנה בנט/אנטי ביבי. במקום להגיד - למה בנט הקים ממשלה עם אנשים שנוגדים את כל מה שהוא מאמין בו ושאמר בעצמו שלעולם לא ישב איתם וחוקים שלדעתם טובים למדינה לא עוברים חלק בגלל שחלק מהקואליציה שלו עצמה מתנגדים להם, ואם באמת היה לו אכפת מביטחון המדינה היה מפרק את הממשלה והולך לבחירות כדי למנוע את הפארסה הזאת - על מי מתלוננים? כן כן, ניחשתם נכון - שוב ביבי אשם חחח הקואליציה צריכה להסתמך על האופוזיציה שתעביר את החוקים שהיא רוצה כי חלק מהקואליציה מתנגדת להם? חחח עד לאיזה שפל וחרפה עוד תרדו עם השנאה שלכם פשוט לא יאומן. 

הנה, הליכוד והציונות הדתית הציעו את חוק יסוד: ההגירה. שבנט יתמוך בחוק אם ביטחון המדינה כל כך חשוב לו.

אם זה היה מפריע לשם אולי הוא לא היה נותן לממשלה לקום מלכתחילה , לא ?

14 דקות לפני, I promise said:

אם זה היה מפריע לשם אולי הוא לא היה נותן לממשלה לקום מלכתחילה , לא ?

השם שם לנו מבחנים כל יום, שום דבר לא בא בקלות.

לפני הגאולה חייב להיות סבל. בלי סבל - אין טעם לגאולה. 

18 דקות לפני, Krishi said:

השם שם לנו מבחנים כל יום, שום דבר לא בא בקלות.

לפני הגאולה חייב להיות סבל. בלי סבל - אין טעם לגאולה. 

תגדיר גאולה

1 דקה לפני, Krishi said:

לא מספיק, עוד לא קם משיח חדש. צריך להמשיך עם הקודם. 

כולם נביאי שקר. רק זהבי

לפני8 שעות , Krishi said:

שקרים שקרים ועוד שקרים

כפי שכבר ציינתי קודם (וממש לא התעלמתי)- הסיבה שבגללה מרץ ורע"מ תמכו בחוק הייתה קיימת רק כי האופוזיציה התנגדה. אם האופוזיציה היתה אשכרה עושה לטובת המדינה, התיקון היה נמשך בלי טובות למרץ ורע"מ. אבל אתה יודע טוב מאוד את טובתו של מי האופוזיציה מחפשת.

"התרגיל המסריח" וכל תרגיל אחר הפך ללגיטימי ברגע שביבי הפיל את ממשלת הרוטציה. והאמת שאני בכלל לא רואה פה שום תרגיל. בנט קיבל הצעה יותר טובה ממישהו אחר והלך איתה. לא רשום בטאבו שהוא חייב להיות כלבלב של ביבי והחרדים. בקיצור אין לך שום סיבה לגיטימית לבכות. 

4 דקות לפני, ravid said:

שקרים שקרים ועוד שקרים

כפי שכבר ציינתי קודם (וממש לא התעלמתי)- הסיבה שבגללה מרץ ורע"מ תמכו בחוק הייתה קיימת רק כי האופוזיציה התנגדה. אם האופוזיציה היתה אשכרה עושה לטובת המדינה, התיקון היה נמשך בלי טובות למרץ ורע"מ. אבל אתה יודע טוב מאוד את טובתו של מי האופוזיציה מחפשת.

"התרגיל המסריח" וכל תרגיל אחר הפך ללגיטימי ברגע שביבי הפיל את ממשלת הרוטציה. והאמת שאני בכלל לא רואה פה שום תרגיל. בנט קיבל הצעה יותר טובה ממישהו אחר והלך איתה. לא רשום בטאבו שהוא חייב להיות כלבלב של ביבי והחרדים. בקיצור אין לך שום סיבה לגיטימית לבכות. 

גם זה לא נכון. החוק היה עובר כלשונו אם לא ההסכם  עם מרץ ורע"מ. היו מספיק אנשים להעביר את החוק אם לא ההסכם הזה. כך ששוב - שקרים על גבי שקרים על גבי שקרים. 

התרגיל המסריח הוא הליכה כנגד כל מה שהבן אדם הצהיר ודיבר לא רק בקמפיין הבחירות אלא לאורך שנים. ועוד יצא בביקורות חריפות נגד ביבי באותם נושאים ממש. כך שאין פה שום קשר להיותו כלבלב של ביבי והחרדים. זה נטו בינו לבין עצמו (לבין גם הרבה מהבוחרים שלו שבגד בהם ולא יצביעו לו יותר).

ברור שבסופו של דבר הכל לגיטימי וכשר בפוליטיקה של ימינו לצערי, אבל זה עדיין מסריח. 

אנשים שלפני שנה ושנתיים טענו שגנץ שמאל חלש, היום מצדיקים הצבעה של הליכוד שמצביע נגד חוק לשימור הרוב היהודי בישראל, טוב.....:cc_confused:

חחחחח הפוליטקאים עושים אחד לשני דווקא ואנשים פה עוד מברברים את עצמם למוות שיש פה בכלל אישיו של עקרונות.

חיים בהזיה קשה באמא שלי, זה עבודת אלילים מה שהולך במדינת ישראל 2021.