Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני4 שעות , Eli basa said:

אם תהיה תשובה זה בלילה ואז נבחן אותה אם תגובה ראויה או דיונות, 
אם לא תהיה תגובה זה עוד יותר גרוע כמובן.

מרגיש פייק תקיפה כמו בתוקפת ביבי, 

אם אני לא טועה בקריאה של האירוע כמובן.

מאכזב 

לפני17 שעות , Eli basa said:

מרגיש פייק תקיפה כמו בתוקפת ביבי, 

אם אני לא טועה בקריאה של האירוע כמובן.

מאכזב 

איך החלטת את זה?

23 דקות לפני, Mentel said:

איך החלטת את זה?

לפי מה שפורסם על התקיפה במקורות שונים + הודעת דו"צ, 

כך אני מרגיש לפחות. בניגוד לתקיפה הקודמת שהייתה רצינית יחסית אגב

10 דקות לפני, Eli basa said:

לפי מה שפורסם על התקיפה במקורות שונים + הודעת דו"צ, 

כך אני מרגיש לפחות. בניגוד לתקיפה הקודמת שהייתה רצינית יחסית אגב

הודעות דובר צה״ל לא מעידות בכלל על עוצמת התקיפה.

1 דקה לפני, Mentel said:

הודעות דובר צה״ל לא מעידות בכלל על עוצמת התקיפה.

בד"כ אם זה משהו רציני יותר הוא מפרט יותר מוסיף וידאו של הפצצה, מקבלים וידאו מעזה של ההפצצות (כמו שהיה כשצהל הפציץ להם מחסו תחמושת ענק בלב שכונת מגורים לאחרונה, גם תחת בנט). 

חדשות ערוץ 12:  בנט שעד כה לא העביר את המענק הקטארי לעזה החליט סופית לא להעביר כסף במזוודות מוזמנים. 

מעולה, אם כבר חלילה להעביר להם כסף לפחות להקשות עליהם כמה שיותר לנתב אותו לטרור  גם אם זה יעזור חלקית זה כבר עדיף.

1 hour ago, Krishi said:

אבל למה הוא לא תקף את משגרי הבלונים???? למה????

כולם אמרו שבגלל קואליציה עם מרצ ורע״ם בנט לא יוכל להחליט על תקיפות ברצועה.

בנתיים נראה שמתבצעות תקיפות בתגובה לאירועים שבממשלות הקודמות לא היו עוברים את הרף לתגובה.

לפני4 שעות , Mentel said:

כולם אמרו שבגלל קואליציה עם מרצ ורע״ם בנט לא יוכל להחליט על תקיפות ברצועה.

בנתיים נראה שמתבצעות תקיפות בתגובה לאירועים שבממשלות הקודמות לא היו עוברים את הרף לתגובה.

שטויות, הכל אותו דבר

On 2.7.2021 at 19:14, Mentel said:

איך החלטת את זה?

התקיפות של היום כבר נראות רציניות יותר. 
דיווחים ערביים + הרעש מסביב + הפיצוצים שנשמעים ברור עד לפה.

אגב לגבי זה שהרבה מצביעים לבנט לא יצביעו לו שוב, אני רציתי להצביע לו והצבעתי לו גם בפעמיים הקודמות.

התחרטתי בסוף בגלל ההתחייבות שלו לא לשבת עם לפיד בערוץ 20 יומים לפני הבחירות.

מבסוט על ההחלטה שלו, אצביע לו בבחירות הבאות ומאמין שיש עוד אנשים שחושבים ככה.

אפילו חוק שקשור לביטחון המדינה הממשלה ה''ציונית'' של בנט לא יכולה להעביר ,זה רק מראה איזה ממשלת שמאל קיצוני זו שמורכבת ממרצ ורעמ ממשלה

של בוגדים מטונפים 

לפני2 שעות , BRoi said:

אפילו חוק שקשור לביטחון המדינה הממשלה ה''ציונית'' של בנט לא יכולה להעביר ,זה רק מראה איזה ממשלת שמאל קיצוני זו שמורכבת ממרצ ורעמ ממשלה

של בוגדים מטונפים 

והצביעות, אחחחחח איזו צביעות, אשכרה מעזים לתקוף את האופוזיציה מכל כיוון על כך שלא מתכוונים להיות רשת הביטחון של נפתול בנושאי ימין, מת שמישהו פה מתומכיו יסביר לי מאיפה החוצפה??

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

חחחח הסרטון של בנט קורא לביבי ראש הממשלה ענק

לא ראיתי אבל כן נשמע מפדח. 

האמת שגם היום כשמדברים על ראש ממשלה ישר בראש שלי מתייחסים לנתניהו, אבל זה הגיוני אחרי הרבה שנים, עוד תקופה נתרגל.

יפה, אז הפעם יש חותמת סופית שמפלגת הג׳ובים המיץ של הסחלה שנקראת מפלגת הליכוד, הדבר האחרון שעומד לנגד עיניה זה ביטחון אזרחי ישראל. קודם הכיסא הג׳וב, אחרי זה המדינה, ״אבל הם לא הכניסו אותנו לממשלה!!!!״.

צו שהם בעצמם תמכו בו במשך 15 שנה בגלל חשיבותו הרבה והממלצה של כל גורמי הביטחון בנחיצותו, פתאום כל אסופת הכלומיניקים הבוגדניים האלו הפכו את עורם והפכו את הצו הלאומי הזה למשחק פוליטי שמשחק בביטחון אזרחי ישראל. הנדל סיכם את זה יפה, ההיסטוריה זוכרת מעשים, לא תירוצים. כמו אז באשרור אוסלו- במסירת חברון והסכמי וואי של הסייען טרור נתניהו ביחד עם שותפו עראפת ובהצבעה שלו ושל רוב חברי הליכוד בעד ההתנתקות, גם את המעשה הנאלח והבוגדני שלהם הלילה שהעמיד את ביטחון אזרחי ישראל בפני סכנה, העם היהודי לא ישכח. 

תמונה למזכרת:

תומך הטרור אבו שחאדה נציג בל"ד שבירך אמהות של טרוריסטים ועשה ביקורים למחבלים בסימן V אודות לשיתוף הפעולה האמיץ שלו עם מפלגת סייעני הטרור מהבית- מפלגת הליכוד

E5lWX1KWEAQevKY?format=jpg&name=large

41 דקות לפני, NewGeneration said:

יפה, אז הפעם יש חותמת סופית שמפלגת הג׳ובים המיץ של הסחלה שנקראת מפלגת הליכוד, הדבר האחרון שעומד לנגד עיניה זה ביטחון אזרחי ישראל. קודם הכיסא הג׳וב, אחרי זה המדינה, ״אבל הם לא הכניסו אותנו לממשלה!!!!״.

צו שהם בעצמם תמכו בו במשך 15 שנה בגלל חשיבותו הרבה והממלצה של כל גורמי הביטחון בנחיצותו, פתאום כל אסופת הכלומיניקים הבוגדניים האלו הפכו את עורם והפכו את הצו הלאומי הזה למשחק פוליטי שמשחק בביטחון אזרחי ישראל. הנדל סיכם את זה יפה, ההיסטוריה זוכרת מעשים, לא תירוצים. כמו אז באשרור אוסלו- במסירת חברון והסכמי וואי של הסייען טרור נתניהו ביחד עם שותפו עראפת ובהצבעה שלו ושל רוב חברי הליכוד בעד ההתנתקות, גם את המעשה הנאלח והבוגדני שלהם הלילה שהעמיד את ביטחון אזרחי ישראל בפני סכנה, העם היהודי לא ישכח. 

תמונה למזכרת:

תומך הטרור אבו שחאדה נציג בל"ד שבירך אמהות של טרוריסטים ועשה ביקורים למחבלים בסימן V אודות לשיתוף הפעולה האמיץ שלו עם מפלגת סייעני הטרור מהבית- מפלגת הליכוד

E5lWX1KWEAQevKY?format=jpg&name=large

אם לא היה מדובר בקואליציה שמאלנית אנטי ציונית הם היו מסכימים לקדם את חוק ההגירה,אם לא מעוניינים שלא יבואו בתלונות לאופוזיציה עם

ציפייה שהם יצילו אותם.

23 דקות לפני, BRoi said:

אם לא היה מדובר בקואליציה שמאלנית אנטי ציונית הם היו מסכימים לקדם את חוק ההגירה,אם לא מעוניינים שלא יבואו בתלונות לאופוזיציה עם

ציפייה שהם יצילו אותם.

בינתיים מי שהוכיח שהוא אנטי ציוני זה אך ורק הליכוד.

אני שואל את עצמי איך הם יתנהגו אם חו"ח תהיה מחר עוד מבצע רחב היקף בעזה עם טילים על ירושלים ותל אביב. כשהם היו בשלטון הם קיבלו גיבוי מלא מהאופוזיציה. מעניין אותי עד כמה הם יכולים לחלוב את קו ההגנה הזה ש broi הדגים כאן כרגע.

בנט לא מצליח להעביר את חוק ההגירה. 

בנט ראש ממשלה גרוע והממשלה הזאת סכנה לביטחון המדינה.

חייבים להפיל את הממשלה הזאת דחוף לפני שתעשה עוד נזק.

30 דקות לפני, ravid said:

בינתיים מי שהוכיח שהוא אנטי ציוני זה אך ורק הליכוד.

אני שואל את עצמי איך הם יתנהגו אם חו"ח תהיה מחר עוד מבצע רחב היקף בעזה עם טילים על ירושלים ותל אביב. כשהם היו בשלטון הם קיבלו גיבוי מלא מהאופוזיציה. מעניין אותי עד כמה הם יכולים לחלוב את קו ההגנה הזה ש broi הדגים כאן כרגע.

אם יהיה מבצע רחב היקף בעזה עם טילים על ירושלים ותל אביב הממשלה הזאת תתפרק מהר מאוד

כאשר מפלגת מרצ ורעמ נמצאות בקואליציה אלא אם כן הם יהפכו את עורם 

עבור אדם שפוי לראות פה ביביסטים שלא מבינים שהם חלק ממכונת התעמולה הפרטית של ביבי צורחים בפורום חסר המשמעות הזה סיסמאות ריקות מתוכן נגד הממשלה הנוכחית זאת חוויה הזויה. 

יש פה אנשים שמרגיש לי שביבי אצלם זה מכבי אצלי.

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתם יודעים שהליכוד הציע חוק יותר נוקשה ובקואלציה לא קיבלו את זה כן? העיקר לצעוק סיסמאות.

לא שמעתי על זה, אבל בוא, זה ברור שהליכוד הציע את החוק הזה תוך מחשבה שהוא לא יאושר בכנסת רק כדי שתהיה להם לגיטימציה להתנגד כדי להביך את הקואליציה. המשמעות של הצעת החוק הזה היא כקליפת השום. אז לא זה לא הספיק ואין להם לגיטימציה להתנגד. אפילו פאקינג בל"ד לא הצביעו נגד, אבל הליכוד כן. ואחרי זה לכו לחרטט מי פה אנטי ציוני. 

זוכרים איך אייל ברקוביץ' פלט פעם בראיון שכשהוא יושב על הספסל הוא מקווה שהקבוצה תשיג תוצאות רעות כדי שהוא יקבל יותר דקות? אז אלו בדיוק מפלגות הליכוד והחרדים כאן. מבחינתם שהמדינה תישרף והם אפילו מעדיפים את זה בגלל שהם לא בשלטו. חדלי אישים ארורים. טפי.