Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני21 שעות , avi atias said:

צריך לעשות הפרדה בין הכנסת לממשלה.

הליכוד והבית היהודי לא יכולים להצביע נגד חוקים ימניים, הם יביכו בעיקר את עצמם.

גם הליכוד יכולים בהחלט להעלות חוקים שבנט צריך לתמוך בהם ומרצ ממש לא.

אם ככה זה ווין ווין, כל חוק ימני שבנט יבקש את עזרת האופוזיציה להעביר יותנה בהסכמתו לתמוך בחוק ימני שהמחנה הלאומי יציע, שהוא יתמודד עם ההשלכות.

בוגדדדדדד במחנה שלם לא פחות בנט.

ברית דמים מגיל קטן, נורא ואיום.

יא הזויים זה פוליטיקאים זבל מה בוגד מה, שכחתם שהזבלים האלה צריכים לעשות קודם לעם ולא למדושני העונג המזדיינים מסביבם.

איזה ז'רגון של מוכים יש בפוליטיקה הישראלית

לפני3 שעות , אקיטה said:

בוגדדדדדד במחנה שלם לא פחות בנט.

ברית דמים מגיל קטן, נורא ואיום.

יא הזויים זה פוליטיקאים זבל מה בוגד מה, שכחתם שהזבלים האלה צריכים לעשות קודם לעם ולא למדושני העונג המזדיינים מסביבם.

איזה ז'רגון של מוכים יש בפוליטיקה הישראלית

אבל מה שהוא עשה זה בגידה במצביעיו, לא בנתניהו ושאר חברי הגוש.

לפני10 שעות , AvielMaccabi4 said:

איך להיות ראש ממשלה זו בגידה במצביעים שלו? די לאכול את החארטות שמהדהדי נתניהו מפריחים לאוויר. ה"בגידה" כביכול היא אך ורק בגלל שהיה לו חלק בנטילת השלטון מידיו של הראשון לשמו

לפני3 שעות , ravid said:

איך להיות ראש ממשלה זו בגידה במצביעים שלו? די לאכול את החארטות שמהדהדי נתניהו מפריחים לאוויר. ה"בגידה" כביכול היא אך ורק בגלל שהיה לו חלק בנטילת השלטון מידיו של הראשון לשמו

נכון, הבגידה היא בגלל שהוא לקח את השלטון מנהנתניהו הנאשם בפלילים, הקיסר המושחת מבלפור, לא כי הוא הפר כל הבטחת בחירות אפשרית(סליחה, את הליבתית הוא קיים), לא כי הוא הכתיר את לפיד לחצי מהכהונה.

אני מנסה להבין אם אתה תמים ואתה מנסה לשכנע את עצמך או שאתה פשוט מדבר מפוזיציה תוך התעלמות מכוונת מהעובדות הכל כך ברורות.

העיקר הזלזול שנוטף מהתגובה שלך, אין לך מושג כמה מביך זה נראה.

לפני3 שעות , AvielMaccabi4 said:

נכון, הבגידה היא בגלל שהוא לקח את השלטון מנהנתניהו הנאשם בפלילים, הקיסר המושחת מבלפור, לא כי הוא הפר כל הבטחת בחירות אפשרית(סליחה, את הליבתית הוא קיים), לא כי הוא הכתיר את לפיד לחצי מהכהונה.

אני מנסה להבין אם אתה תמים ואתה מנסה לשכנע את עצמך או שאתה פשוט מדבר מפוזיציה תוך התעלמות מכוונת מהעובדות הכל כך ברורות.

העיקר הזלזול שנוטף מהתגובה שלך, אין לך מושג כמה מביך זה נראה.

אתה הצבעת לו?

לפני11 שעות , ravid said:

אני בכללי לא אוהב את המינוח "בגידה"

אבל אני חושב שרוב מצביעי בנט, לא היו רוצים ממשלה עם האחים המוסלמים ומרצ.

לא יודע איך אפשר להתווכח על זה:| אולי אתה צריך להכיר קצת יותר מצביעי בנט מהאחוז הקטן שהוא אנטי ביבי+ימני(שרובם הצביעו גנץ\סער)

לפני4 שעות , ravid said:

אתה הצבעת לו?

בשביל למתוח ביקורת עליו אני אמור להצביע לו? זה לא מנע ממך לקשקש פה על כל פעולה של נתניהו סבב אחריי סבב אע״פ שאת הקול שלך הוא בטוח לא קיבל.

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

בשביל למתוח ביקורת עליו אני אמור להצביע לו? זה לא מנע ממך לקשקש פה על כל פעולה של נתניהו סבב אחריי סבב אע״פ שאת הקול שלך הוא בטוח לא קיבל.

א. הצבעתי ליכוד בבחירות מספר 3. גם אז היתה לי לא מעט ביקורת עליו ומאז דברים עוד השתנו ויש לי אפילו יותר ביקורת עליו.

ב. הפואנטה שלי היא שרוב הביקורת הזאת שאני שומע על בנט, על הכביכול בגידה שלו, מגיעה מביביסטים ומקביליהם. זה מלמד לדעתי מי באמת מרגיש כאן נבגד. אז מותר לך למתוח עליו ביקורת, זה היופי בדמוקרטיה, אבל אל תדברר את המצביעים שלו ותחליט בשבילם מי בגד ומי נבגד. את זה הם יגידו בקלפי בעצמם בבחירות הבאות.

לפני2 שעות , Echoes said:

On 21.6.2021 at 15:05, AvielMaccabi4 said:

עזוב נו במה זה שונה ממקרי עבר? 99.9% מהם בסוף יוצא שמשקרים למצביעיהם בלא מעט נושאים.

השיטה פה דפוקה ממש, שמישהו כמו בנט עם מנדט וחצי או מיעוטים בכללי מחזיקים את כולם בביצים.

1 hour ago, ravid said:

א. הצבעתי ליכוד בבחירות מספר 3. גם אז היתה לי לא מעט ביקורת עליו ומאז דברים עוד השתנו ויש לי אפילו יותר ביקורת עליו.

ב. הפואנטה שלי היא שרוב הביקורת הזאת שאני שומע על בנט, על הכביכול בגידה שלו, מגיעה מביביסטים ומקביליהם. זה מלמד לדעתי מי באמת מרגיש כאן נבגד. אז מותר לך למתוח עליו ביקורת, זה היופי בדמוקרטיה, אבל אל תדברר את המצביעים שלו ותחליט בשבילם מי בגד ומי נבגד. את זה הם יגידו בקלפי בעצמם בבחירות הבאות.

א. גם אני הצבעתי לבנט בשניים מהסבבים, יותר מזה, בבחירות האחרונות אף שכנעתי אנשים שהתלבטו בינו לבין סער להצביע לו כשאף אחד לא שיער אפילו שהוא יעשה מהלך כזה.

ב. יפה שאתה ממשיך עם הזלזול וההתנשאות, ביביסטים ומקביליהם עלאק. מי אתה?

ג. שוב אתה מתעלם מהעובדות, אם את מצביעי ימינה כל כך לא מעניין כל מה שנעשה בדרך להקמת הממשלה הזאת אז למה בנט כל כך התאמץ לשקר? 

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

א. גם אני הצבעתי לבנט בשניים מהסבבים, יותר מזה, בבחירות האחרונות אף שכנעתי אנשים שהתלבטו בינו לבין סער להצביע לו כשאף אחד לא שיער אפילו שהוא יעשה מהלך כזה.

ב. יפה שאתה ממשיך עם הזלזול וההתנשאות, ביביסטים ומקביליהם עלאק. מי אתה?

ג. שוב אתה מתעלם מהעובדות, אם את מצביעי ימינה כל כך לא מעניין כל מה שנעשה בדרך להקמת הממשלה הזאת אז למה בנט כל כך התאמץ לשקר? 

פוליטיקאים מבטיחים X לפני הבחירות ומקיימים Y אחריהן. תיראה מופתע. 

וזה נכון ביתר שאת כאשר השיטה הפרלמנטרית שלנו נתקעה בלולאה אינסופית שלא ניתן לפתור עד שחלק מהגורמים יסכימו להתגמש ולהתפשר על העקרונות שלהם. מספיק מצביעי בנט מבינים את זה ולכן הוא די שומר על כוחו בסקרים. גם נתניהו הבין את זה ולכן הוא היה מוכן לעשות עסקים עם מחמוד עבאס.

לפני22 שעות , ravid said:

"ביביסטים ומקביליהם"

איך תוכל להבין את המציאות כמו שצריך כשאתה נמצא שם למעלה מיי לורד?

41 דקות לפני, Echoes said:

"ביביסטים ומקביליהם"

איך תוכל להבין את המציאות כמו שצריך כשאתה נמצא שם למעלה מיי לורד?

אני מבין שקמת מהשבעה על לכתו בטרם עת של כס השלטון

תנחומיי

On 22.6.2021 at 13:23, Echoes said:

אני בכללי לא אוהב את המינוח "בגידה"

אבל אני חושב שרוב מצביעי בנט, לא היו רוצים ממשלה עם האחים המוסלמים ומרצ.

לא יודע איך אפשר להתווכח על זה:| אולי אתה צריך להכיר קצת יותר מצביעי בנט מהאחוז הקטן שהוא אנטי ביבי+ימני(שרובם הצביעו גנץ\סער)

מוזר. אפילו בסקר המעודכן של ערוץ 20 הבית של הביביסטים, לא רואים שלמצביעים של בנט המהלך הזה היה כזה דיל ברייקר, ימינה מקבלת 6 מנדטים(85% מהייצוג הנוכחי בכנסת) וגוש הנוכל-חרדים-סמוטריץ' תקועים על 52 מנדטים בדיוק כפי שהם היום בכנסת. כלומר גם בסקר הכי ביתי, הנרטיב הביביסטי על גניבה והונאה פשוט מתרסק, אין מעבר אפילו לא של קול 1 לטובת הגוש הביביסטי

לפני9 שעות , NewGeneration said:

מוזר. אפילו בסקר המעודכן של ערוץ 20 הבית של הביביסטים, לא רואים שלמצביעים של בנט המהלך הזה היה כזה דיל ברייקר, ימינה מקבלת 6 מנדטים(85% מהייצוג הנוכחי בכנסת) וגוש הנוכל-חרדים-סמוטריץ' תקועים על 52 מנדטים בדיוק כפי שהם היום בכנסת. כלומר גם בסקר הכי ביתי, הנרטיב הביביסטי על גניבה והונאה פשוט מתרסק, אין מעבר אפילו לא של קול 1 לטובת הגוש הביביסטי

סקר ביתי זה הגדרה חדשה? או שזה משהו שרץ אצלכם כבר תקופה?

אגב, כמה מנדטים היו לנוכל ולסער בסקרים לפני הבחירות האחרונות?

לפני11 שעות , NewGeneration said:

ואו איזה אבסורד

אותו מקרר בגישה כל כך שונה

לפני12 שעות , AvielMaccabi4 said:

סקר ביתי זה הגדרה חדשה? או שזה משהו שרץ אצלכם כבר תקופה?

אגב, כמה מנדטים היו לנוכל ולסער בסקרים לפני הבחירות האחרונות?

הנוכל תפוס כבר על נתניהו, חפש משהו אחר מקורי. לגבי הסקרים, פגעו בול בגושים(זה הדבר היחידי שחשוב להרכבת ממשלה), ממוצע סקרים של שבוע אחרון נתן לגוש השינוי+בנט 58.5 מנדטים בתוצאות אמת קיבלו 58

10 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני וכל המשפחה שלי הצבענו לבנט. 

נצביע לו שוב גם בפעם הבאה והפעם נרתום עוד אנשים יחד איתנו.

תרשום אותי. לא הצבעתי לו מעולם אבל אם ימשיך כמו עכשיו אני מצביע לו באהבה.