Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

הפארסה של בנט וחוק האזרחות.. זה משהו. 

אני לא מבין, הוא מצפה עכשיו שהאופוזיציה תגבה אותו בכל חוק ימני שהוא לא יצליח להעביר בממשלת ההונאה הזאת שהוא הקים? 

ובינתיים בעזה - 2 דיונות ובניין ריק הופצצו. 

12 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מבין, הוא מצפה עכשיו שהאופוזיציה תגבה אותו בכל חוק ימני שהוא לא יצליח להעביר בממשלת ההונאה הזאת שהוא הקים? 

הממשלה הזאת נשענת על קנה רצוץ

מעניין מאוד כמה הממשלה הזאת תחזיק מעמד עם כל הסתירה הפנימית שבה 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

רגע אז הייתה אזעקה? יש מצב שזאת הממשלה שתתפרק הכי מהר בהיסטוריה?

שווא, ירי נק"ל (יש תיעוד ברוטר, פירקו מחסנית של משהו חח) 

https://rotter.net/forum/scoops1/704349.shtml

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

התפלאתי איך חמאס מתחילים שוב אחרי שהתחננו להפסקת אש

מניח שזה משולב שני דברים:
1. קיבלו מכה גדולה מהממשלה הקודמת במבצע שומר חומות למרות שניסו להציג את זה כאילו ישראל הפסידה עם אובדן של הרבה מהיכולות שלהם (כמובן נשארו להם עדיין הרבה יכולות), 
2. איימו על בנט לא לאשר את המצעד - אישר. הפריחו בלונים וחשבו שלא יגיב כמו שהתרגלו עד אז - הגיב. הם מבינים טוב מה יקרה אם ירו עכשיו.  זה אומר שלא ירו? לא, הם טרוריסטים זה מה שהם עושים, אבל מרגיש שהפעם הם שוקלים שוב ושוב לפני שיורים, במצב רגיל כבר היו כמה אזעקות אמת בעוטף עכשיו. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

מניח שזה משולב שני דברים:
1. קיבלו מכה גדולה מהממשלה הקודמת במבצע שומר חומות למרות שניסו להציג את זה כאילו ישראל הפסידה עם אובדן של הרבה מהיכולות שלהם (כמובן נשארו להם עדיין הרבה יכולות), 
2. איימו על בנט לא לאשר את המצעד - אישר. הפריחו בלונים וחשבו שלא יגיב כמו שהתרגלו עד אז - הגיב. הם מבינים טוב מה יקרה אם ירו עכשיו.  זה אומר שלא ירו? לא, הם טרוריסטים זה מה שהם עושים, אבל מרגיש שהפעם הם שוקלים שוב ושוב לפני שיורים, במצב רגיל כבר היו כמה אזעקות אמת בעוטף עכשיו. 

כן, ככה זה מרגיש.

מעבר לממשלות השונות, מרגיש שהשינוי שהתחיל במבצע וממשיך גם עכשיו מגיע מהרמטכ"ל. אחד הטובים שהיו פה לאחרונה.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן, ככה זה מרגיש.

מעבר לממשלות השונות, מרגיש שהשינוי שהתחיל במבצע וממשיך גם עכשיו מגיע מהרמטכ"ל. אחד הטובים שהיו פה לאחרונה.

אין ספק, נתתי את כל הקרדיט לביבי על שומר חומות, אישית אני "חזיר" והייתי רוצה לפרק כמה בכירים שם, אבל בסדר, לנהל מדינה זה לא לנהל סימס ברור לי שיש אילוצים. 
לא משנה לי בקטע הזה מי יהיה ראש ממשלה בין אם בנט או מישהו אחר בהנחה והממשלה לא תחזיק, העיקר שימשיכו בקו שהתחיל בשומר חומות ושבנט ממשיך אותו כרגע (שוב, אני חזיר, הייתי רוצה יותר, בעיקר בשביל כל הילדים בדרום שדגלו עם טראומה רצינית, על עצמי לא איכפת לי).

אני גם חולה על כוכבי, תענוג גדול לעומת כל האייזנקוטים למינהם. 

*רק מוסיף סיוג להודעה שלי ממוקדם על כך שחמאס לא מוכן עדיין לסבב נוסף בגלל שקיבל מכה קשה ב"שומר חומות" + קצת מורתע מכך שרואה שמגיבים לו ולא מכילים את זה, בזה שדווח על המשלחת המצרית שעזבה (בתאכלס ברחה לפי מה שאני מבין) מעזה. אולי יהיה ירי בכל זאת. 
בקיצור נסגור את החלון פלדה על כל מקרה מאשר להתעסק עם זה אח"כ תחת לחץ.

לפני18 שעות , שי123 said:

יש הבדל בין פוליטיקאי שכל מילה שניה שלו היא שקר (ביבי) לבין גנץ ובנט שהתחייבו לדברים מסוימים בקמפיין ואז המציאות אילצה אותם לעשות את ההיפך.

אצל גנץ המציאות באמת השתנתה דרמטית אחרי הבחירות. מה השתנה במציאות אצל בנט? 

קלמן כבר כתב על זה טוב ממני:

צטט

יש מקרים שבהם היום שלמחרת הבחירות מביא איתו מציאות חדשה, שאיש לא יכול היה לצפות מראש, כזו שמחייבת סטייה מהבטחות שנתת רק אתמול. זה יכול לקרות כתוצאה ממלחמה שפורצת לפתע. זה יכול להתרחש בעקבות נגיף מסתורי שמגיע משום מקום ומעמיד את העולם כולו בפני מצב חדש. אבל כאן? כאן הרי לא קרה אחרי הבחירות שום דבר שחברי ימינה לא יכלו לצפות לפניהן, כשפיזרו את ההבטחות הללו. באמת שום דבר.

אז איך, לעזאזל, אפשר ללכת לבחירות עם סדרה כזו של התחייבויות, ורגע אחריהן להשליך את הכל לפח האשפה, סתם כך משום שנקרתה בפניך הזדמנות להגשים את חלומך ולהפוך לראש ממשלה? ומאיפה, לעזאזל, גייס בנט את ההסבר היצירתי שלפיו יש הבדל בין ההבטחות הללו, שהוא מפר בזו אחר זו ברגל גסה, לבין ההבטחה "להוציא את ישראל מהכאוס", שהיא־היא "ההבטחה הליבתית"? מישהו שמע ממנו מתישהו שיש הבטחה ליבתית, שאותה חייבים לקיים, ויש הבטחות שאינן ליבתיות, שאותן פחות חשוב לקיים?

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-846293

למי שלא רוצה את נתניהו כראש ממשלה, לגטימי לשמוח שבנט שיקר והזיז את נתניהו.

לא לגטימי לספר סיפורים לעצמך שאין פה הונאה של בנט. יש פה מגה הונאה.

לפני2 שעות , נועם שוהם said:

אצל גנץ המציאות באמת השתנתה דרמטית אחרי הבחירות. מה השתנה במציאות אצל בנט? 

קלמן כבר כתב על זה טוב ממני:

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-846293

למי שלא רוצה את נתניהו כראש ממשלה, לגטימי לשמוח שבנט שיקר והזיז את נתניהו.

לא לגטימי לספר סיפורים לעצמך שאין פה הונאה של בנט. יש פה מגה הונאה.

טוב אחי.

אה כי לחתום על הסכם רוטציה כשאתה יודע מראש שאתה מתכוון להפר אותו ולשלוח את המדינה למערכת בחירות מספר 4 בדיוק לפני שהתור שלך נגמר, זה לא הונאה בכלל.

תבינו משהו: ברגע שהליכוד הפילו ממשלה בדיוק רגע לפני שראשות הממשלה עוברת לגנץ הם פשוט יצרו כללי משחק חדשים: אם אתם שיחקתם מלוכלך זה לגיטימי לעשות לכם כל תרגיל מסריח שרשום או לא רשום בספר, הכל כשר, הכל לגיטימי במטרה להוריד אתכם מהשלטון, בדיוק כמו שאתם פעלתם לפני שניה.

41 דקות לפני, ravid said:

אה כי לחתום על הסכם רוטציה כשאתה יודע מראש שאתה מתכוון להפר אותו ולשלוח את המדינה למערכת בחירות מספר 4 בדיוק לפני שהתור שלך נגמר, זה לא הונאה בכלל.

תבינו משהו: ברגע שהליכוד הפילו ממשלה בדיוק רגע לפני שראשות הממשלה עוברת לגנץ הם פשוט יצרו כללי משחק חדשים: אם אתם שיחקתם מלוכלך זה לגיטימי לעשות לכם כל תרגיל מסריח שרשום או לא רשום בספר, הכל כשר, הכל לגיטימי במטרה להוריד אתכם מהשלטון, בדיוק כמו שאתם פעלתם לפני שניה.

רק תיקון קטן - זאת היתה התוכנית של ביבי.

בפועל הממשלה נפלה אחרי בערך 7 חודשים וכמעט שנה לפני תאריך הרוטציה. 

ח"כ דודי אמסלם בערוץ 12 עכשיו:" לא קורא לבנט ראש ממשלה כי אני לא מכבד מישהו שהוא רמאי,נוכל ושקרן"
גם ח"כ דודי אמסלם בערוץ 12"עדיין קורא לביבי ראש ממשלה כי מכבד אותו"  אדם שעומד לדין באשמת בשוחד,מרמה והפרת אמונים.

חחחחחחחח 

האירוניה התאבדה סופית. 
זה שני רק לכץ שטוען שבנט מפציץ דיונות ומבנים ריקים, אחרי שנים שהוא היה חבר בממשלה שהפציצה...דיונות ובניינים ריקים.  וזה עוד בלי לפתוח דיון עכשיו על זה שבנט לא תקף בניין אלא + להציג וידאו של בניין עמוס באמל"ח עם פיצוצי משנה וודאים שנראים לאחר הפגיעה והעובדה שהוא עוד לא שבוע ראש ממשלה לעומת הקודם שהיה 12 שנים רצוף.

39 דקות לפני, Eli basa said:

גם ח"כ דודי אמסלם בערוץ 12"עדיין קורא לביבי ראש ממשלה כי מכבד אותו" 

הוא באמת אמר את זה? הוא עדיין קורא לנתניהו רה"מ? 

אלוהים, איזו לשון חומה יש לו בטח.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הוא באמת אמר את זה? הוא עדיין קורא לנתניהו רה"מ? 

אלוהים, איזו לשון חומה יש לו בטח.

כן חחח והסיבה שהוא נתן לזה שקורא לביבי ראש ממשלה ולבנט לא פשוט אירוניה במיטבה. 

+תראה את איוב קרא עכשיו באופירה וברקוביץ', אמאל'ה, הפועל בגמר גביע זה בדיוק מה שקורה להם בימים האלו זה לא יאומן. 

לפני2 שעות , Eli basa said:

ח"כ דודי אמסלם בערוץ 12 עכשיו:" לא קורא לבנט ראש ממשלה כי אני לא מכבד מישהו שהוא רמאי,נוכל ושקרן"
גם ח"כ דודי אמסלם בערוץ 12"עדיין קורא לביבי ראש ממשלה כי מכבד אותו"  אדם שעומד לדין באשמת בשוחד,מרמה והפרת אמונים.

חחחחחחחח 

האירוניה התאבדה סופית. 
זה שני רק לכץ שטוען שבנט מפציץ דיונות ומבנים ריקים, אחרי שנים שהוא היה חבר בממשלה שהפציצה...דיונות ובניינים ריקים.  וזה עוד בלי לפתוח דיון עכשיו על זה שבנט לא תקף בניין אלא + להציג וידאו של בניין עמוס באמל"ח עם פיצוצי משנה וודאים שנראים לאחר הפגיעה והעובדה שהוא עוד לא שבוע ראש ממשלה לעומת הקודם שהיה 12 שנים רצוף.

עומד לדין הוא לא אשם עדיין.

וכפי שזה נראה עד כה, תיק 4000 זה בלוף גדול. ואולי באמת צריך לחקור את החוקרים.

רק תיק 2000 הוא היחיד שיכול להיות בו משהו, ומה שיכול להיות שם זה הפרת אמונים בלבד.

ובשביל זה יצטרכו להכניס את מוזס להמון שנים בפנים, מה שלא נראה לי שיקרה.

בנתיים נראה שיש סיכוי שיגלו אולי איזה שוחד קטן על מי שהצביע בעד חוק ישראל היום (בנט, שקד, לפיד) יותר מאשר על נתניהו.

7 דקות לפני, avi atias said:

עומד לדין הוא לא אשם עדיין.

וכפי שזה נראה עד כה, תיק 4000 זה בלוף גדול. ואולי באמת צריך לחקור את החוקרים.

רק תיק 2000 הוא היחיד שיכול להיות בו משהו, ומה שיכול להיות שם זה הפרת אמונים בלבד.

ובשביל זה יצטרכו להכניס את מוזס להמון שנים בפנים, מה שלא נראה לי שיקרה.

בנתיים נראה שיש סיכוי שיגלו אולי איזה שוחד קטן על מי שהצביע בעד חוק ישראל היום (בנט, שקד, לפיד) יותר מאשר על נתניהו.

כל מה שרשמת פה זה משאלת לב ולא עובדות.

נחכה לפסק הדין בסוף המשפט ונדע אם ביבי אשם או לא.

12 דקות לפני, שי123 said:

כל מה שרשמת פה זה משאלת לב ולא עובדות.

נחכה לפסק הדין בסוף המשפט ונדע אם ביבי אשם או לא.

הוצאת לי את המילים מהמקלדת, ומוסיף גם שאולמרט נכנס לכלא על הפרת אמונים, אפילו לא על שוחד. זאת עבירה חמורה בפני עצמה, זה לא אמור להיות משהו שהוא מקווה להיות מורשע בו.

15 דקות לפני, Eli basa said:

הוצאת לי את המילים מהמקלדת, ומוסיף גם שאולמרט נכנס לכלא על הפרת אמונים, אפילו לא על שוחד. זאת עבירה חמורה בפני עצמה, זה לא אמור להיות משהו שהוא מקווה להיות מורשע בו.

קצת התבלבלתם.

המשאלת לב היחידה שלי היא שכל המושחתים (אבל כולם) אכן ישבו בכלא.

אחרי גזר דין, לא לפני. 

אולמרט הורשע בשני עבירות שוחד (הולילנד ובנק הזרע).

לאחר ערעור, זוכה בפרשת הולילנד מחמת הספק, אך עדיין הורשע בעבירת שוחד בבנק הזרע וקיבל 18 חודשי מאסר וקנס 60 אלף ש"ח.

בנוסף, הוא הורשע גם במרמה והפרת אמונים וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות וקיבל 8 חודשים נוספים.

בנוסף הורשע גם בשיבוש הליכי משפט וקיבל חודש מאסר נוסף.

אם ביבי יזוכה מחמת הספק בעבירת שוחד, אני בעד שלא יוכל לכהן כראש ממשלה.

26 דקות לפני, avi atias said:

קצת התבלבלתם.

המשאלת לב היחידה שלי היא שכל המושחתים (אבל כולם) אכן ישבו בכלא.

אחרי גזר דין, לא לפני. 

אולמרט הורשע בשני עבירות שוחד (הולילנד ובנק הזרע).

לאחר ערעור, זוכה בפרשת הולילנד מחמת הספק, אך עדיין הורשע בעבירת שוחד בבנק הזרע וקיבל 18 חודשי מאסר וקנס 60 אלף ש"ח.

בנוסף, הוא הורשע גם במרמה והפרת אמונים וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות וקיבל 8 חודשים נוספים.

בנוסף הורשע גם בשיבוש הליכי משפט וקיבל חודש מאסר נוסף.

אם ביבי יזוכה מחמת הספק בעבירת שוחד, אני בעד שלא יוכל לכהן כראש ממשלה.

כנ"ל, פוליטיקה זאת לא קבוצת כדורגל, כל מושחת צריך לסיים בכלא גם אם זה מישהו שאני תומך בו.

לפני2 שעות , Eli basa said:

האישום כבר מזמן לא שוחד. וגם את האישום החדש לא יצליחו להוכיח. 

3 דקות לפני, Krishi said:

האישום כבר מזמן לא שוחד. וגם את האישום החדש לא יצליחו להוכיח. 

מאיפה האופטימיות?

אני מקווה בשבילנו שיצא זכאי, לא צריך עוד ראש ממשלה בכלא. 

לפני22 שעות , Krishi said:

הוא מצפה שהאופוזיציה תצביע בעד חוק חשוב ביטחוני, בלי קשר לקואליציה-אופוזיציה.

מה שדרך אגב היה מקובל עד היום בכל עניין משמעותי ומהותי בעניין בטחוני, וענייני ביטחון תושבי המדינה (ראה ערך כמה דברים עברו פה אחד במסגרת הטיפול בקורונה)

ומת לדעת מאיפה המידע של מהן בדיוק המטרות שצה״ל תקף, איך הגעת לזה שמדובר בדיונות?

21 דקות לפני, Mentel said:

הוא מצפה שהאופוזיציה תצביע בעד חוק חשוב ביטחוני, בלי קשר לקואליציה-אופוזיציה.

מה שדרך אגב היה מקובל עד היום בכל עניין משמעותי ומהותי בעניין בטחוני, וענייני ביטחון תושבי המדינה (ראה ערך כמה דברים עברו פה אחד במסגרת הטיפול בקורונה)

ומת לדעת מאיפה המידע של מהן בדיוק המטרות שצה״ל תקף, איך הגעת לזה שמדובר בדיונות?

הוא מצפה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. 

אתה לא הולך ובוגד במחנה שלם ואחר כך מבקש את עזרתו להעביר חוקים כי עם ממשלת ההונאה שהקמת אתה לא יכול לעשות את זה. 

אם נראה לו שזה יעבור חלק בתקופת כהונתו הוא טועה. 

בכל מקרה באופוזיציה יעלו הצעה לחוק יסוד - ההגירה, שבנט יתמוך בו אם זה חשוב לתושבי המדינה.

חוצפנים כאלה, ממש הרצחת וגם ירשת. 

המידע שלי הוא סודי מחוש חש הבלש. 

5 דקות לפני, Krishi said:

הוא מצפה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. 

אתה לא הולך ובוגד במחנה שלם ואחר כך מבקש את עזרתו להעביר חוקים כי עם ממשלת ההונאה שהקמת אתה לא יכול לעשות את זה. 

אם נראה לו שזה יעבור חלק בתקופת כהונתו הוא טועה. 

בכל מקרה באופוזיציה יעלו הצעה לחוק יסוד - ההגירה, שבנט יתמוך בו אם זה חשוב לתושבי המדינה.

חוצפנים כאלה, ממש הרצחת וגם ירשת. 

המידע שלי הוא סודי מחוש חש הבלש. 

צריך לעשות הפרדה בין הכנסת לממשלה.

הליכוד והבית היהודי לא יכולים להצביע נגד חוקים ימניים, הם יביכו בעיקר את עצמם.

גם הליכוד יכולים בהחלט להעלות חוקים שבנט צריך לתמוך בהם ומרצ ממש לא.