Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, YoniC said:

אשכרה ראש ממשלה עם 7 מנדטים. הזיה

יותר הזיה בעיניי שהיינו נגררים לבחירות חמישיות בגלל אדם אחד שמתקשה לשחרר

1 hour ago, Krishi said:

בחיי אני לא מבין את הזווית שלך. 

העפת את ביבי קיבלת משהו גרוע יותר, במקרה הטוב קיבלת בדיוק את אותו הדבר. לכיוון הפוך לגמרי ממה שאתה מאמין בו לפי כל הקשקושים שאתה מפזר פה בנושאי פוליטיקה. 

אגב הוא ירד ל-4 לפי מה שאני ראיתי. לא שזה משנה יותר מדי 4 או 5 או 6. אז מצביעי ימין שהצביעו לו התחלפו במצביעי שמאל אופרטוניסטים. כך או כך זאת כמות מגוחכת של מנדטים להיות בזכותה ראש ממשלה. 

קיבלתי משהו יותר גרוע? היה לי ראש ממשלה שבמשך 15 שנות כהונה ביצע ומימש את מדיניות השמאל והוביל את המדינה למצב של חוסר ביטחון לאומי; פינוי חברון-אשרור אוסלו, חתימה על הסכמי וואי, שחרור אלפי מחבלים עם דם על הידיים, רפיסה מול הטרור-התקפלות ותשלום פיצויים למחבלי המרמה, הסרת המגנוטמטרים, תחזוק והעצמה של חמאס בהעברת פרוטקשן של עשרות מיליוני דולרים כל חודש, כישלון במערכה נגד איראן, יכולות הגרעין שלהם רק התעצמו לסכנה ממשית, כשהנוכל נכנס לתפקידו ב09' איראן עוד היו עם 30 קילוגרם אורניום מועשר, היום כבר מדובר ב3 טון ועם פרוקסי מרושת על הגדרות בצפון שרק מחכה ליום הדין - כל אלו הם עובדות יצוקות למורשת שלו שאנחנו אזרחי המדינה ולא רק ימני כמוני נצטרך לסבול עכשיו ובעתיד. מנגד הממשלה החדשה שקמה אין לה את הרקורד הרע הזה, אם וכאשר היא תתחיל לצבור רקורד כזה, אני הראשון שיצטרף לאופוזיציה ויצעק שצריך להוריד את הממשלה המסוכנת הזאת

ובנט עם 5 מנדטים בסקר המעודכן היום באתר החרדי של כיכר השבת. נראה יציב יחסית לכל צעקות השבר והזעם של הביביסטים והנוכל בעצמו על "הונאה המאה שאיש ממצביעי ימינה בבחירות האחרונות לא היה מצביע לו אם הוא היה יודע את המצב היום"

ולפי הדמוקרטיה הפרלמנטרית בישראל אין מניעה לראש ממשלה גם עם מפלגה של 2 מנדטים(אם היינו עם אחוז חסימה יותר נמוך) כך שאולי זה נשמע מגוחך, אבל זו השיטה שמאפשרת, והגענו לזה רק בגלל הנסיבות החריגות בהן הנוכל שרף את כל השותפים שלו בגלל השררה והאינטרסים האישים שלו

5 דקות לפני, NewGeneration said:

קיבלתי משהו יותר גרוע? היה לי ראש ממשלה שבמשך 15 שנות כהונה ביצע ומימש את מדיניות השמאל והוביל את המדינה למצב של חוסר ביטחון לאומי; פינוי חברון-אשרור אוסלו, חתימה על הסכמי וואי, שחרור אלפי מחבלים עם דם על הידיים, רפיסה מול הטרור-התקפלות ותשלום פיצויים למחבלי המרמה, הסרת המגנוטמטרים, תחזוק והעצמה של חמאס בהעברת פרוטקשן של עשרות מיליוני דולרים כל חודש, כישלון במערכה נגד איראן, יכולות הגרעין שלהם רק התעצמו לסכנה ממשית, כשהנוכל נכנס לתפקידו ב09' איראן עוד היו עם 30 קילוגרם אורניום מועשר, היום כבר מדובר ב3 טון ועם פרוקסי מרושת על הגדרות בצפון שרק מחכה ליום הדין - כל אלו הם עובדות יצוקות למורשת שלו שאנחנו אזרחי המדינה ולא רק ימני כמוני נצטרך לסבול עכשיו ובעתיד. מנגד הממשלה החדשה שקמה אין לה את הרקורד הרע הזה, אם וכאשר היא תתחיל לצבור רקורד כזה, אני הראשון שיצטרף לאופוזיציה ויצעק שצריך להוריד את הממשלה המסוכנת הזאת

ובנט עם 5 מנדטים בסקר המעודכן היום באתר החרדי של כיכר השבת. נראה יציב יחסית לכל צעקות השבר והזעם של הביביסטים והנוכל בעצמו על "הונאה המאה שאיש ממצביעי ימינה בבחירות האחרונות לא היה מצביע לו אם הוא היה יודע את המצב היום"

ולפי הדמוקרטיה פרלמנטרית בישראל אין מניעה לראש ממשלה גם עם מפלגה של 2 מנדטים(אם היינו עם אחוז חסימה יותר נמוך) כך שאולי זה נשמע מגוחך, אבל זו השיטה שמאפשרת, והגענו לזה בגלל הנסיבות החריגות בהן הנוכל שרף את כל השותפים שלו בגלל השררה והאינטרסים האישים שלו

קיבלת ממשלה עם מחבלים, קיבלת ממשלה עם אנטי ציונים שונאי ישראל, קיבלת ממשלה עם ליברמן המושחת, קיבלת ממשלה עם לפיד הליצן. קיבלת ממשלה עם מרב מיכאלי המטורללת, קיבלת ממשלה עם איבתיסאם מרעאנה שחולמת על מחיקת זכרון יעקב, קיבלת ממשלה שהיא אפילו לא רוב שיכולה ליפול בכל רגע, אין סיכוי בעולם שכל אלה פחות גרועים מביבי אחד. 

בסופו של דבר ביבי קידם את ישראל כמו שאף ראש ממשלה אחר לא קידם אותה. גם אם הוא לא פעל בטחונית כמו שרצית (אגב, גם לא כמו שאני רציתי). 
לגבי המנדטים של ימינה - אני אחזור שוב. זה שהוא לא ירד מתחת לאחוז החסימה זה כי הצטרפו מצביעים אחרים מהצד השני, זה לא אותם מצביעים. 
בקיצור, אתה בעד לשרוף את המדינה רק לא ביבי. יפה.

10 דקות לפני, Eli basa said:

שווימר שמח מראש ממשלה דתי ראשון או שמבואס על ביבי?

בנט דתי כמו שאני ממאה שערים

כיפה לא אומרת כלום, בטח אם אשתו חילוניה למהדרין והבנאדם הלך עם כל אלה שמסמנים אנטי דת

13 דקות לפני, NewGeneration said:

ולפי הדמוקרטיה הפרלמנטרית בישראל אין מניעה לראש ממשלה גם עם מפלגה של 2 מנדטים(אם היינו עם אחוז חסימה יותר נמוך) כך שאולי זה נשמע מגוחך, אבל זו השיטה שמאפשרת, והגענו לזה רק בגלל הנסיבות החריגות בהן הנוכל שרף את כל השותפים שלו בגלל השררה והאינטרסים האישים שלו

איזה גניבת דעת זולה ומגעילה הבאת פה

כאילו את כל הדברים האלה שכתבת פה בנט היה מונע

חרטא בפיתה

ואם אתה מאמין בזה, או שאתה טיפש או מטומטם

ביבי עשה כל שביכולתו למנוע מאיראן להתחמש

מה לעשות שאובמה ועכשיו ביידן לא בדעתו

וכל שאר הדברים שכתבת כאילו הוא התקפל נגד הערבים

זה בוטנים לעומת החגיגה שיחגגו עלינו הערבים כשהם יושבים בכנסת ויש להם סיי

אף ראש ממשלה לא היה מונע את מה שכתבת, בעיקר כי הוא לא אלוהים וברגע שארה"ב לא בדעתנו והעולם לא בדעתנו וגם בפנים יש לנו אויבים(כמוך), אז לראש ממשלה השיקולים הם קצת יותר מהשטויות שכתבת

אז תפסיק לזיין את השכל, דמגוג

11 דקות לפני, maccabi-king said:

בנט דתי כמו שאני ממאה שערים

כיפה לא אומרת כלום, בטח אם אשתו חילוניה למהדרין והבנאדם הלך עם כל אלה שמסמנים אנטי דת

איך קובעים אם מישהו דתי?

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

איך קובעים אם מישהו דתי?

שאלה מעניינת

אבל הרבה יותר קל לקבוע אם מישהו הוא לא דתי

ובאמת שניסיון החיים שלי לימד אותי, שהדבר האחרון שצריך לקבוע אם מישהו דתי זה כי הוא שם כיפה

אבל לגבי בנט, קל מאוד לדעת, בנאדם דתי מתחתן "בדרך כלל" עם מישהי דתייה כמוהו( בעיקר כי בא לו לגדל משפחה שתהיה באותה דעה כמו שלו, כמו שאוהד מכבי לא ירצה שמישהי שרופה משער 5 תהיה אשתו)

אבל כל אחד יכול לנסות לקחת את זה לאיפה שהוא חושב

אז אני בטח לא חושב שבנט דתי, הוא רחוק מאוד משם

Just now, Krishi said:

קיבלת ממשלה עם מחבלים, קיבלת ממשלה עם אנטי ציונים שונאי ישראל, קיבלת ממשלה עם ליברמן המושחת, קיבלת ממשלה עם לפיד הליצן. קיבלת ממשלה עם מרב מיכאלי המטורללת, קיבלת ממשלה עם איבתיסאם מרעאנה שחולמת על מחיקת זכרון יעקב, קיבלת ממשלה שהיא אפילו לא רוב שיכולה ליפול בכל רקע, אין סיכוי בעולם שכל אלה פחות גרועים מביבי אחד. 

בסופו של דבר ביבי קידם את ישראל כמו שאף ראש ממשלה אחר לא קידם אותה. גם אם הוא לא פעל בטחונית כמו שרצית (אגב, גם לא כמו שאני רציתי). 
לגבי המנדטים של ימינה - אני אחזור שוב. זה שהוא לא ירד מתחת לאחוז החסימה זה כי הצטרפו מצביעים אחרים מהצד השני, זה לא אותם מצביעים. 
בקיצור, אתה בעד לשרוף את המדינה רק לא ביבי. יפה.

שופט על פי ביצועים, בתיקי המפתח(משפטים, פנים, אוצר) מחזיק הימין זה מה שחשוב, והאגף השמאלי נשאר לאייש את התיקים הנותרים(תחבורה, בריאות), זה לא תיקים פוליטים הם יבואו אליו בגישה מקצועית, ואם ינסו לקדם תחבורה ציבורית בשבת אני ימין ליברלי אז דווקא זה עוד קטע חיובי בקטע הזה

לגבי התומכי טרור ברע"מ, כל עוד זה מסתכם בתמיכה אזרחית ושום מילה על זכויות לאומיות, אני בולע את הצפרדע, אולי המציאות הפוליטית שנכפתה בגלל ביבי שהכשיר אותם, יפתיעו אותי שזה מה שבאמת הם רצו כל הזמן תקציבים אזרחיים וביטחון אישי שלא קיים בכל הכפרים הערבים

התאוריה שלך לגבי מצביעים אחרים של ימינה שהגיעו מהמרכז-שמאל, ומצביעי ימינה שעברו לגוש נתניהו-סמוטריץ'-חרדים, לא עובדת כי גם בתמונת הגושים לפי סקרי הבית האלו גוש נתניהו-סמוטריץ-חרדים לא היו מצליחים למנוע את הקמת הממשלה שקמה היום, וזה עוד בסקרי הבית בערוץ 20 וכיכר השבת שהאינטרס שלהם למסגר את הממשלה כממשלה שקמה על רמיה ונוכלות.

יהיה מעניין אותי לראות איך יגיב מישהו שתומך בממשלה הזו כשירצחו לו קרוב משפחה בפיגוע ואז מנסור עבאס ילך לבקר את המשפחה של אותו מחבל ,או שקרוב משפחה שלו יקבל זימון למשפט על פשע צבאי בבית הדין בהאג בגלל ניצן הורביץ אנשים כפויי טובה ובנט זה שקרן בתחפושת לא מבין איך הוא שם כיפה בכלל הוא יכול להפסיק עם המשחק ולחזור לאורח חיים שלו ושל אשתו שאוכלת שרצים

17 דקות לפני, maccabi-king said:

איזה גניבת דעת זולה ומגעילה הבאת פה

כאילו את כל הדברים האלה שכתבת פה בנט היה מונע

חרטא בפיתה

ואם אתה מאמין בזה, או שאתה טיפש או מטומטם

ביבי עשה כל שביכולתו למנוע מאיראן להתחמש

מה לעשות שאובמה ועכשיו ביידן לא בדעתו

וכל שאר הדברים שכתבת כאילו הוא התקפל נגד הערבים

זה בוטנים לעומת החגיגה שיחגגו עלינו הערבים כשהם יושבים בכנסת ויש להם סיי

אף ראש ממשלה לא היה מונע את מה שכתבת, בעיקר כי הוא לא אלוהים וברגע שארה"ב לא בדעתנו והעולם לא בדעתנו וגם בפנים יש לנו אויבים(כמוך), אז לראש ממשלה השיקולים הם קצת יותר מהשטויות שכתבת

אז תפסיק לזיין את השכל, דמגוג

מבחן התוצאה חביבי, "עשה הכל" אולי בסטנדרטים שלך. מבחינת העובדות בשטח איראן רק התעצמו, גם מבחינת כמות האורניום המועשר שגדלה לכמות פסיכית וגם מבחינה צבאית עם הקמת כוחות אל-קודס על הגדר בצפון

ביום שהממשלה שקמה היום תצבור קרדיט כזה רע, דבר איתי ואני אודה שטעיתי. עד אז אני סומך ורגוע על האנשי הימין האמיתיים בממשלה הזו, שייצגו את האינטרסים הלאומיים של ישראל בנאמנה

19 דקות לפני, NewGeneration said:

מבחן התוצאה חביבי, "עשה הכל" אולי בסטנדרטים שלך. מבחינת העובדות בשטח איראן רק התעצמו, גם מבחינת כמות האורניום המועשר שגדלה לכמות פסיכית וגם מבחינה צבאית עם הקמת כוחות אל-קודס על הגדר בצפון

ביום שהממשלה שקמה היום תצבור קרדיט כזה רע, דבר איתי ואני אודה שטעיתי. עד אז אני סומך ורגוע על האנשי הימין האמיתיים בממשלה הזו, שייצגו את האינטרסים הלאומיים של ישראל בנאמנה

שוב, עם יד על הלב, בלי דמגוגיה זולה וגניבת דעת, אתה חושב שראש ממשלה אחר, או יותר נכון בנט או לפיד, היו משיגים תוצאות יותר טובות בנושא איראן?

24 דקות לפני, NewGeneration said:

שופט על פי ביצועים, בתיקי המפתח(משפטים, פנים, אוצר) מחזיק הימין זה מה שחשוב, והאגף השמאלי נשאר לאייש את התיקים הנותרים(תחבורה, בריאות), זה לא תיקים פוליטים הם יבואו אליו בגישה מקצועית, ואם ינסו לקדם תחבורה ציבורית בשבת אני ימין ליברלי אז דווקא זה עוד קטע חיובי בקטע הזה

לגבי התומכי טרור ברע"מ, כל עוד זה מסתכם בתמיכה אזרחית ושום מילה על זכויות לאומיות, אני בולע את הצפרדע, אולי המציאות הפוליטית שנכפתה בגלל ביבי שהכשיר אותם, יפתיעו אותי שזה מה שבאמת הם רצו כל הזמן תקציבים אזרחיים וביטחון אישי שלא קיים בכל הכפרים הערבים

התאוריה שלך לגבי מצביעים אחרים של ימינה שהגיעו מהמרכז-שמאל, ומצביעי ימינה שעברו לגוש נתניהו-סמוטריץ'-חרדים, לא עובדת כי גם בתמונת הגושים לפי סקרי הבית האלו גוש נתניהו-סמוטריץ-חרדים לא היו מצליחים למנוע את הקמת הממשלה שקמה היום, וזה עוד בסקרי הבית בערוץ 20 וכיכר השבת שהאינטרס שלהם למסגר את הממשלה כממשלה שקמה על רמיה ונוכלות.

זה לא בהכרח רק מה הם מחזיקים, זה גם האפשרות שלהם להפיל יוזמות והצעות חוק. אז מה שהשר הוא כביכול "מהימין". שלא לדבר שחלקם יושבים בקבינט. 

נראה לך שזה יסתפק בתמיכה אזרחית בלבד? אתה לא באמת כזה תמים. 

בנט סיים את הסיפור שלו. 

11 דקות לפני, maccabi-king said:

שוב, עם יד על הלב, בלי דמגוגיה זולה וגניבת דעת, אתה חושב שראש ממשלה אחר, או יותר נכון בנט או לפיד, היו משיגים תוצאות יותר טובות בנושא איראן?

אני לא עוסק ב"אם" אני שופט על פי התוצאות בשטח, הבטיח למוטט את החמאס והגרעין האיראני, קיבל ציון נכשל גם בהגנה על הביטחון הלאומי גם במימוש מדיניות ימין, יאללה הביתה. נותן צ'אנס לאחרים.

7 דקות לפני, Krishi said:

זה לא בהכרח רק מה הם מחזיקים, זה גם האפשרות שלהם להפיל יוזמות והצעות חוק. אז מה שהשר הוא כביכול "מהימין". שלא לדבר שחלקם יושבים בקבינט. 

נראה לך שזה יסתפק בתמיכה אזרחית בלבד? אתה לא באמת כזה תמים. 

בנט סיים את הסיפור שלו. 

זה עובד בשני הכיוונים, אם הממשלה לא תעבוד בהרמוניה ולא יקדמו רפורמות מקצעיות, זה יתקע את שני הצדדים, דווקא בגלל שזה ממשלה ליברלית בלי משחיות קיצונית וכפייה חרדית, הם יוכלו להגיע להסכמות רבות בכל הנוגע לדברים שלא קשורים לשטחים והתנחלויות.

לדוגמא הרפורמה של סער בתחום המשפט, של פיצול סמכויות היועמ"ש זה משהו שאפילו נתניהו ה"ימין חזק" לא רצה לעשות וסירס מלהוציא לפועל בכל שנותיו בכהונה. רק בגלל העובדה שידוע שסער מגיע לבצע את הרפורמה משיקוליים מקצועיים נטולים משיקולים אישים, זה כן יצליח לעבור חלק בגרון לצד השמאלי בשלטון

סקר חדש של קמיל

הליכוד 27
יש עתיד 23
גנץ 10
סמוטריץ' 8
בנט 7
העבודה 7
ש"ס 7
יהדות התורה 6
הרשימה המשותפת 6
גדעון סער 5
ליברמן 5
רע"מ 5
מרצ 4

60c659a1212e934d.jpg

7 דקות לפני, Double said:

סקר חדש של קמיל

הליכוד 27
יש עתיד 23
גנץ 10
סמוטריץ' 8
בנט 7
העבודה 7
ש"ס 7
יהדות התורה 6
הרשימה המשותפת 6
גדעון סער 5
ליברמן 5
רע"מ 5
מרצ 4

60c659a1212e934d.jpg

התאוריה של הנוכל והחסידים הביביסטים על "הונאת המאה" בקריסה, מצבו היום אנוש יחסית לתוצאות הבחירות. 

מי שחושב שבנט סיים את הקריירה לא ממש מחובר למציאות לדעתי.

אם הוא ימשיך עם הממלכתיות שהוא גילה היום, הוא יגדיל בהרבה את מספר המצביעים שלו.