Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

21 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

תמשיכו להיות מבסוטים, רק חסר שגם קינג רובן יבוא לפה ויתמוך במהלך ויתן את החותמת לכמה חסרי חוליות ומלאי שנאה כל הגוש הזה.

אחי הרי הסוף הזה ידוע מראש,יש מישהו בשמיים שמעניש בוגדים כאלה בנט היה צריך לראות איך יצחק רבין ,ואריאל שרון זכרונו לברכה גמרו .

ראש ממשלה יותר מידי זמן הוא בטוח לא יהיה ,ממשלה שמורכבת מעבאס הורביץ ומיכאלי שהם 3 אנשים שכל כך שונאים את מדינת ישראל ואת היהדות בצירוף יאיר לפיד ששונא את היהדות לא תחזיק הרבה זמן 

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה גנץ עשה שלא עשו קודמיו?

אם אתה שואל ברצינות : אהבתי מאוד את האופן שהוא פעל במבצע הנוכחי, פחות דיבורים ויותר מעשים. לדוגמא, ליברמן "48 שעות לחיסול הנייה" או בנט שכתב ספר "איך לנצח את הקורונה". בנוסף,  ידע להפריד בין יריבות פוליטית לבין בטחון המדינה,( לעומת פוליטקאים אחרים)

על פי פרסומים זרים הוא אישר פעולות רבות של חיל האוויר בסוריה לסיכול מטרות אירניות, ויש גם כמה דברים קטנים  כגון להוציא את גלי צה"ל ממערכת הביטחון . יש לציין שהוא בתפקיד שנה ושבועיים. 

1 דקה לפני, פראנק_רייקארד said:

אם אתה שואל ברצינות : אהבתי מאוד את האופן שהוא פעל במבצע הנוכחי, פחות דיבורים ויותר מעשים. לדוגמא, ליברמן "48 שעות לחיסול הנייה" או בנט שכתב ספר "איך לנצח את הקורונה". בנוסף,  ידע להפריד בין יריבות פוליטית לבין בטחון המדינה,( לעומת פוליטקאים אחרים),

על פי פרסומים זרים הוא הורה אישר פעולות רבות של חיל האוויר בסוריה לסיכול מטרות אירניות, ויש גם כמה דברים קטנים שהוא עשה עוד כמה דברים קטנים כגון להוציא את גלי צה"ל ממערכת הביטחון . יש לציין שהוא בתפקיד שנה ושבועיים. 

שאלתי לגמרי ברצינות.

האמת שאם יש אדם אחד שאני קצת מחזיק ממנו בכל הממשלה המטורללת שעומדת לקום זה הוא, למרות שאני לא מסכים איתו בדרך כלל. 

גם כשהפר הבטחת בחירות וישב עם ביבי הוא עשה את זה אשכרה כי אכפת לו, ולא כדי להיות ראש ממשלה כמו בנט.

1 hour ago, BRoi said:

אחי הרי הסוף הזה ידוע מראש,יש מישהו בשמיים שמעניש בוגדים כאלה בנט היה צריך לראות איך יצחק רבין ,ואריאל שרון זכרונו לברכה גמרו .

ראש ממשלה יותר מידי זמן הוא בטוח לא יהיה ,ממשלה שמורכבת מעבאס הורביץ ומיכאלי שהם 3 אנשים שכל כך שונאים את מדינת ישראל ואת היהדות בצירוף יאיר לפיד ששונא את היהדות לא תחזיק הרבה זמן 

השב״כ תיכף מתקשרים אליך בחשד להסתה.

אבל ברצינות, מי אתה שתקבע את הקריטריונים לאהבת ישראל והיהדות?

כאילו שיש דרך אחת נכונה.

העיקר שהמושחתים מהבלוק עפים לאופוזיציה.

צעד ראשון - ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון.

13 דקות לפני, שי123 said:

כאילו שיש דרך אחת נכונה.

הקריטריון הוא פשוט מאוד. כל מי שהלך נגד ממשלת נתניהו - בוגד, מצורע, גיס חמישי, 0מאלן, זונה של ערבים.

להכניס לזה הגיון כמו נתניהו שהיה הראשון שהלבין שותפות עם ערבים, לא יעזור, כי במוחו של הביביסיט המצוי הוא שואב את כל המידע מהמנהיג העליון שאמר על המגעים ושיחות המו"מ עם עבאס כ"דברים שלא קרו מעולם", כך שלעמת אותם עם עובדות זה מיותר וחסר טעם

לפני1 שעה , פראנק_רייקארד said:

אני לא שונא אף אחד, הצבעתי לבני גנץ בכל הסיבובים, תמכתי בו גם שהלך לממשלת אחדות ו"שיקר אותי" למען מטרה ראויה לטעמי. אותו אריה דרעי ש"חתם" שההסכם יכובד על ידי ביבי, זלזל ושיקר מהרגע הראשון. שניהם בצוותא לקחו את עם ישראל לבחירות רביעיות, לאחר שהממשלה נפלה ביבי ושות' היו בעננים, מיקי זוהר בכבודו בעצמו באולפן ערוץ 13 אמר בחיוך ובזחיחות " כחול לבן לא היו הכי חדים ולא בדקו את ההסכם לעומק". לאחר מכן הוא "הכשיר" את רע"מ, אפילו על ידי דרעי ושות' . אז כן , אני שמח שקמה ממשלה חדשה לא בראשות ביבי, הייתי שמח שמרצ ועבאס לא היו חלק ממנה, אבל לצערי זה הרע במיעוטו. הייתי מאוד מרוצה מהתפקוד של בני גנץ כשר ביטחון ואני סומך עליו גם בממשלה הנוכחית, השיעור הכי טוב שלמדתי מהמערכה הזו הוא שאין דבר יותר מסוכן מחטא היוהרה. 

כיוונתי לאנשי מרצ שמטיילים פה בפורום שעד לפני חודש ראו את נפתול כפשיסט עם כיפה סרוגה ועכשיו זה לגיטימי מבחינתם לקבל אותו כרוה״מ, לאנשי הימין המעטים שמאמינים שההכלאה הזאת תצליח אין לי הרבה מה להגיד חוץ מחכו בסבלנות.

ולהגיד על מרצ ועבאס שהם הרע במיעוטו? כאיש ימין? 

בנוגע לגנץ, משום מה הוא היחיד בממשלה הזאת שאני מחזיק ממנו באיזושהי צורה, לצערי זה לא מספיק.

1 hour ago, NewGeneration said:

הקריטריון הוא פשוט מאוד. כל מי שהלך נגד ממשלת נתניהו - בוגד, מצורע, גיס חמישי, 0מאלן, זונה של ערבים.

להכניס לזה הגיון כמו נתניהו שהיה הראשון שהלבין שותפות עם ערבים, לא יעזור, כי במוחו של הביביסיט המצוי הוא שואב את כל המידע מהמנהיג העליון שאמר על המגעים ושיחות המו"מ עם עבאס כ"דברים שלא קרו מעולם", כך שלעמת אותם עם עובדות זה מיותר וחסר טעם

אתה מכניס אנטי ציוניים, שונאי ישראל ותומכי מחבלים לממשלה, זה קצת מוגזם מדי אפילו בתור אמצעים למטרה. 

אבל לא נורא, לא רואה את הממשלה הזאת מסיימת כהונה מלאה

הרע במיעוט וזה הביבי, ולא מה שיש פה עכשיו.

לפני2 שעות , Krishi said:

אתה מכניס אנטי ציוניים, שונאי ישראל ותומכי מחבלים לממשלה, זה קצת מוגזם מדי אפילו בתור אמצעים למטרה. 

אבל לא נורא, לא רואה את הממשלה הזאת מסיימת כהונה מלאה

הרע במיעוט וזה הביבי, ולא מה שיש פה עכשיו.

ה"ברכות והאיחולים" לכל מי שהוא איש מרכז/שמאל השתרשו כאן הרבה לפני כינון ממשלת השינוי אז מי נכנס לממשלה זה פשוט לא תירוץ לשום דבר. מי ליבה את השנאה והפילוג בעם שנינו יודעים.

לגבי הרע במיעוטו: נחכה ונראה.

1 דקה לפני, ravid said:

ה"ברכות והאיחולים" לכל מי שהוא איש מרכז/שמאל השתרשו כאן הרבה לפני כינון ממשלת השינוי אז מי נכנס לממשלה זה פשוט לא תירוץ לשום דבר. מי ליבה את השנאה והפילוג בעם שנינו יודעים.

לגבי הרע במיעוטו: נחכה ונראה.

אני יודע מצוין מי ליבה את השנאה והפילוג בעם - כל מיני ארגוני שמאל ועמותות למיניהם. ליברמן, מרץ, העבודה, הקרן החדשה ושות'... הפכו חצי עם למצורע ואינפנטיל שאחראי על כל מה שרע בעולם. 

ספציפית זה שהגבתי לו הוא ימני יותר מבן גביר בגלל זה אמרתי שזה מוגזם לדעתי אפילו בשבילו. 

לפני7 שעות , שי123 said:

כאילו שיש דרך אחת נכונה.

אני רק משקף את המציאות 

111 שעות כהונה אחרונות לנוכל,  לקח 4 מערכות בחירות אבל בסוף זה קרה

אם לא הגרידיות והשנאה היוקדת במשפחת המלוכה בבלפור לבנט ושקד שגרמה להם לא לעבור את אחוז החסימה בסבב א', הוא היה ממשיך לכהן בבטחה לכהונה שלמה, אבל על טעויות משלמים ועכשיו המלחמה היחידה שתשאר לו זה בבית המשפט לא לקבל הרשעה וכרטיס כניסה לכלא

לפני2 שעות , NewGeneration said:

111 שעות כהונה אחרונות לנוכל,  לקח 4 מערכות בחירות אבל בסוף זה קרה

אם לא הגרידיות והשנאה היוקדת במשפחת המלוכה בבלפור לבנט ושקד שגרמה להם לא לעבור את אחוז החסימה בסבב א', הוא היה ממשיך לכהן בבטחה לכהונה שלמה, אבל על טעויות משלמים ועכשיו המלחמה היחידה שתשאר לו זה בבית המשפט לא לקבל הרשעה וכרטיס כניסה לכלא

עד שאין השבעה שום דבר לא נגמר.

13 דקות לפני, Raumdeuter said:

עד שאין השבעה שום דבר לא נגמר.

אורבך הבורג הרופף האחרון נתן חותמת סופית לאצבע ה61, הנוכל צריך סנסציה רבתי כדי שההשבעה תיפול. גם חידוש הירי מהחמאס לא יעזור לו, רק משהו בסדר גודל של פתיחת מערכה מול איראן יפיל את כל העסק

חייב להגיד שאני קצת מופתע שאנשים פה עדיין מנסים לשכנע אחד את השני אחרי השנתיים וחצי האחרונות

כמה טיפש צריך להיות שר בממשלה הנוכחית מהמפלגה ששולטת פה כבר למעלה מעשור, 
כדי להאשים את הממשלה הבאה שעוד לא הושבעה אפילו במצב של הנגב?  
חחחח לפחות שהיה מחכה כמה חודשים ואז מאשים את הממשלה החדשה למרות שגם אז זאת תהיה גניבת דעת עצומה להאשים אותם בדברים שהוא עצמו וחבריו גרמו להם אבל לפחות זה יהיה "הגיוני" יותר מאשר להאשים את המחליף שלו שעוד לא נכנס לתפקיד במחדלים שלו עצמו. 

32 דקות לפני, Eli basa said:

כמה טיפש צריך להיות שר בממשלה הנוכחית מהמפלגה ששולטת פה כבר למעלה מעשור, 
כדי להאשים את הממשלה הבאה שעוד לא הושבעה אפילו במצב של הנגב?  
חחחח לפחות שהיה מחכה כמה חודשים ואז מאשים את הממשלה החדשה למרות שגם אז זאת תהיה גניבת דעת עצומה להאשים אותם בדברים שהוא עצמו וחבריו גרמו להם אבל לפחות זה יהיה "הגיוני" יותר מאשר להאשים את המחליף שלו שעוד לא נכנס לתפקיד במחדלים שלו עצמו. 

המאחז עיניים והליכוד יהיו עכשיו באופוזיציה עוצמה יהודית. כמה קל זה לקשקש באופוזיציה לעומת להיות בשלטון 12 שנה ולא באמת לקדם משהו לטובת הימין.

Just now, Double said:

המאחז עיניים והליכוד יהיו עכשיו באופוזיציה עוצמה יהודית. כמה קל זה לקשקש באופוזיציה לעומת להיות בשלטון 12 שנה ולא באמת לקדם משהו לטובת הימין.

הניתוק מהשלטון יעשה לליכוד רק טוב ואולי יבינו שם שהם צריכים לחזור להיות תנועה פוליטית אמיתית ולא זונות של נתניהו.

1 hour ago, Raumdeuter said:

הניתוק מהשלטון יעשה לליכוד רק טוב ואולי יבינו שם שהם צריכים לחזור להיות תנועה פוליטית אמיתית ולא זונות של נתניהו.

לצערי השליטה שיש לביבי שם אחרי כל כך הרבה שנים בראש היא כל כך חזקה, שנראה שרק פרישה שלו מהליכוד תביא אולי לשינוי.

אישית אני מקווה שהליכוד אחרי ביבי ילך בדרכה של העבודה ויעלם לאיטו.

השחיתות שם כבר כל כך מובנית בדרך שהתנועה פועלת, שאני לא רואה איך זה משתנה בעתיד.