Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

אם עבאס היה כזה אנטי ישראלי/ציוני, הוא לא היה מוכן לשמוע בכלל על ישיבה בממשלה או על כל צורה של תמיכה בה. אבל עצם זה שהוא פתוח להכל מראה שהוא קודם כל פוליטיקאי אופרטוניסט ולכן אין בעיה מיוחדת לעשות איתו עסקים. בטח שבטח שהאלטרנטיבה היא לופ אינסופי של בחירות ללא ממשלה מתפקדת שאין לדעת כמה שנים עוד ימשך.

כל הסמוטריצ'ים למיניהם צריכים לרדת מהעץ בדחיפות כי כרגע הם אלו שמשאירים אותנו בלימבו הבחירות האלה עם האידיאולוגיית פלסטיק שלהם.

1 hour ago, ravid said:

אם עבאס היה כזה אנטי ישראלי/ציוני, הוא לא היה מוכן לשמוע בכלל על ישיבה בממשלה או על כל צורה של תמיכה בה. אבל עצם זה שהוא פתוח להכל מראה שהוא קודם כל פוליטיקאי אופרטוניסט ולכן אין בעיה מיוחדת לעשות איתו עסקים. בטח שבטח שהאלטרנטיבה היא לופ אינסופי של בחירות ללא ממשלה מתפקדת שאין לדעת כמה שנים עוד ימשך.

כל הסמוטריצ'ים למיניהם צריכים לרדת מהעץ בדחיפות כי כרגע הם אלו שמשאירים אותנו בלימבו הבחירות האלה עם האידיאולוגיית פלסטיק שלהם.

האידיאולוגיה שלהם היא הכל חוץ מפלסטיק.

ולגבי החלק הראשון, גם המשותפת בסיבוב הקודם הייתה כבר עם רגל וחצי בפנים עד שהאוזר והנדל עצרו את הבזיון הזה, גם הם לא אנטי ציוניים?

39 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

האידיאולוגיה שלהם היא הכל חוץ מפלסטיק.

ולגבי החלק הראשון, גם המשותפת בסיבוב הקודם הייתה כבר עם רגל וחצי בפנים עד שהאוזר והנדל עצרו את הבזיון הזה, גם הם לא אנטי ציוניים?

הם בהחלט אנטי ציוניים אבל בדיוק כמו רע"מ כעת, הם הרבה יותר פרו $$ מאשר שהם אנטי ציוניים וזאת בדיוק הנקודה שלי

25 דקות לפני, ravid said:

הם בהחלט אנטי ציוניים אבל בדיוק כמו רע"מ כעת, הם הרבה יותר פרו $$ מאשר שהם אנטי ציוניים וזאת בדיוק הנקודה שלי

גם אז אם אני זוכר נכון בל"ד הכריזו שהם לא יתנו יד לממשלה בראשות גנץ, הם עושים הרבה יותר כסף מפוזיציה של ה"מאבק בכיבוש" מאשר כל התקציבים שהם יקבלו מתוך עשיה בממשלה, ערביי ישראל מעניינים להם את הביצה, זאת הסיבה שעבאס התפצל מהרשימה ונגס להם 4 מנדטים.

רע"מ בהחלט יותר מעוניינים בעשייה וכסף למען ערביי ישראל אבל הם עדיין תומכי טרור ואסור לתת להם לגיטימציה והכשר, עבאס לפני שבועיים התבקש לגנות פגיעה בחיילי צה"ל באחד האולפנים והתפתל כמו פיתון, לא סתם נתניהו לא צייץ בהקשר שלהם אפילו פעם אחת באופן רשמי.

19 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

גם אז אם אני זוכר נכון בל"ד הכריזו שהם לא יתנו יד לממשלה בראשות גנץ, הם עושים הרבה יותר כסף מפוזיציה של ה"מאבק בכיבוש" מאשר כל התקציבים שהם יקבלו מתוך עשיה בממשלה, ערביי ישראל מעניינים להם את הביצה, זאת הסיבה שעבאס התפצל מהרשימה ונגס להם 4 מנדטים.

רע"מ בהחלט יותר מעוניינים בעשייה וכסף למען ערביי ישראל אבל הם עדיין תומכי טרור ואסור לתת להם לגיטימציה והכשר, עבאס לפני שבועיים התבקש לגנות פגיעה בחיילי צה"ל באחד האולפנים והתפתל כמו פיתון, לא סתם נתניהו לא צייץ בהקשר שלהם אפילו פעם אחת באופן רשמי.

אז אתה טוען למעשה שאנחנו צריכים להמשיך עם ממשלה זמנית וללכת לבחירות אחרי בחירות אחרי בחירות לנצח, רק שלא יתמכו בממשלה מבחוץ? 

זה מה שנקרא להיות צודק ולא חכם

27 דקות לפני, ravid said:

אז אתה טוען למעשה שאנחנו צריכים להמשיך עם ממשלה זמנית וללכת לבחירות אחרי בחירות אחרי בחירות לנצח, רק שלא יתמכו בממשלה מבחוץ? 

זה מה שנקרא להיות צודק ולא חכם

אני טוען שהמהלך הזה יעשה יותר נזק, גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר מאשר עוד בחירות.

55 דקות לפני, avi atias said:

סקרים בערוץ 12:

גם בימין מעדיפים:

6084449f34a47baf2.jpg

חסר לי פה את אוחנה.

6084459340ccd2f0.jpg

אמיר יהיה ראש ממשלה. זה פשוט לא מתאים כרגע כי רוב מצביעי הליכוד הם חבורה של טמבלים גזענים אחי.

לפני1 שעה , טוני said:

אמיר יהיה ראש ממשלה. זה פשוט לא מתאים כרגע כי רוב מצביעי הליכוד הם חבורה של טמבלים גזענים אחי.

באמת אתה רוצה את התחנגל כימוטרפיה המלשין הזה ראש ממשלה?

שיחפש עוגה לשבת עליה  כבר עדיף את רגב

1 hour ago, סטלן בטלן השמן said:

באמת אתה רוצה את התחנגל כימוטרפיה המלשין הזה ראש ממשלה?

שיחפש עוגה לשבת עליה  כבר עדיף את רגב

דווקא במקרה הזה אני חושב שאתה טועה. חכה כמה שנים תזכור שרשמתי את זה.

הוא איש אחד המוכשרים שיש בפוליטיקה הישראלית היום, הוא פשוט צריך להתנהל בצורה זהירה.

וואלה רשמת מילים קשות.

9 דקות לפני, טוני said:

דווקא במקרה הזה אני חושב שאני טועה. חכה כמה שנים תזכור שרשמתי את זה.

הוא איש אחד המוכשרים שיש בפוליטיקה הישראלית היום, הוא פשוט צריך להתנהל בצורה זהירה.

וואלה רשמת מילים קשות.

חח רואים שלא היית פה הרבה זמן

ברוך השב

• 2 weeks later...

זה די מדהים שהוא ירה לעצמו ברגל פעמיים.

גם עם ההכשרה של הערבים וגם אם הגרומינג לסמוטריץ'.

ההכשרה של רע"מ מהלך פוליטי מפגר של ביבי. עכשיו מחנה השינוי יקים ממשלה בקלות אלא אם כן למישהו יהיה שם אגו ויפיל בכוונה

לפני5 שעות , Double said:

ההכשרה של רע"מ מהלך פוליטי מפגר של ביבי. עכשיו מחנה השינוי יקים ממשלה בקלות אלא אם כן למישהו יהיה שם אגו ויפיל בכוונה

בנוסף ביבי מעלה מהאוב את כל החוקים הימניים שהוא קבר ב 12 שנים האחרונות כדי להטריל.. מה זה עזר לו חוץ מלהזכיר לכולם כמה הוא *לא* ימני? איבד את זה לגמרי

לפני6 שעות , Double said:

וזה כנראה יהיה בנט עם ה-7 מנדטים שלו שרוצה לשלוט בעולם

עונה 5 לדעתי האפשרות הסבירה

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

וזה כנראה יהיה בנט עם ה-7 מנדטים שלו שרוצה לשלוט בעולם

עונה 5 לדעתי האפשרות הסבירה

6 מליון זכאי זכות הצבעה יש פה, אאלט בשביל מנדט צריך 38 אלף.

4% לראשות הממשלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פשיטת רגל

לפני8 שעות , אקיטה said:

6 מליון זכאי זכות הצבעה יש פה, אאלט בשביל מנדט צריך 38 אלף.

4% לראשות הממשלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פשיטת רגל

ואחרי זה אנשים חושבים שהם משפיעים בבחירות. 

לפני23 שעות , Double said:

יקים, אבל לא בקלות.

אופציה 1) רשימה משותפת ורע"מ, ללא בנט.

מנסור עבאס גינה טרור, קיבל את חוק הלאום והתעלם מהנושא הפלסטיני ואיתו לא תהיה בעיה להגיע להסכמות.

טיבי ידרוש ביטול חוק לאום, ידרוש פתרון מדיני וימשיך לתמוך ב"לוחמי חופש פלסטינים". זה לא יהיה פשוט לחבר את עודה למי שקרא לו מחבל וטרוריסט.

אופציה 2) רע"מ ובנט

האופציה הכי סבירה בעיניי

אופציה 3) בנט וסמוטריץ / חרדים

אמנם הם בברית עם ביבי, אבל כשאין ברירה, אפשר לזוז הצידה.

לחרדים תהיה בעיה לשבת עם מי שקרא להעמיס אותם על מריצה ולזרוק בפח הזבל.

לסמוטריץ תהיה בעיה עם מרצ.

נראה מה יהיה.