Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, Krishi said:

לא מעניינת אותם, מעניין אותם רק דבר אחד - להעיף את ביבי, השנאה שלהם זה הדבר היחיד שמעניין אותם. לא המדינה ולא העתיד שלה. 

נו באמת..אתה לא באמת מאמין למה שאתה אומר, מה האינטרס לשנוא אותו? זה נראה לך אישי?

המטרה מבחינתם היא לשפר את איך שהמדינה מתנהלת, גם אם היה ראש ממשלה אחר בשלטון.

Just now, Keano said:

נו באמת..אתה לא באמת מאמין למה שאתה אומר, מה האינטרס לשנוא אותו? זה נראה לך אישי?

המטרה היא לשפר את איך שהמדינה מתנהלת, גם אם היה ראש ממשלה אחר בשלטון.

אחושרמוטה אישי חחח יותר אישי מזה אין. 

כל אחד מסיבותיו שלו. 

אם זה לא היה אישי היו מקבלים את ההפסד והכישלון שלהם ומצטרפים לממשלה תחת הליכוד ובנימין נתניהו. אבל אותם זה לא מעניין, הם עסוקים בלהכריז בכל מקום שהם יעמדו במילה שלהם לא לשבת עם ביבי. אתה מבין את הטמטום הזה? 

1 דקה לפני, Krishi said:

אחושרמוטה אישי חחח יותר אישי מזה אין. 

כל אחד מסיבותיו שלו. 

אם זה לא היה אישי היו מקבלים את ההפסד והכישלון שלהם ומצטרפים לממשלה תחת הליכוד ובנימין נתניהו. אבל אותם זה לא מעניין, הם עסוקים בלהכריז בכל מקום שהם יעמדו במילה שלהם לא לשבת עם ביבי. אתה מבין את הטמטום הזה? 

ברור שהם יגידו את זה כי זה חלק מהאסטרטגיה, מדובר בפוליטיקה.

איפה ראית בעולם שאופוזיציה נכנעת ומצטרפת לצד השני? לכל צד יש השקפת עולם אחרת.

2 דקות לפני, Krishi said:

אז הם נכשלו במשימה הזדונית שלהם כבר 4 פעמים, יואילו בטובם או לפרוש, או להצטרף לממשלה תחת הליכוד. ושיפסיקו לגרור אותנו לעוד ועוד בחירות

זה לא משנה כמה פעמים תמשיך לחזור על המנטרה הזאת.

יש רק אדם אחד שעומד למשפט ופרישה שלו תאפשר הקמת ממשלה יציבה.

בצד השני גם אם תחליף 3 ראשי מפלגות, עדיין אנשים ימשיכו להצביע למפלגות שמתנגדות לשבת תחת ראש ממשלה שעומד למשפט באשמת שוחד.

Just now, Keano said:

ברור שהם יגידו את זה כי זה חלק מהאסטרטגיה, מדובר בפוליטיקה.

איפה ראית בעולם שאופוזיציה נכנעת ומצטרפת לצד השני? לכל צד יש השקפת עולם אחרת.

כמה הבדלים כבר יש, לא מדובר פה במרצ מול תנועת כך. היו מקבלים את המנה שלהם בממשלה ושלום על ישראל.

Just now, שי123 said:

בצד השני גם אם תחליף 3 ראשי מפלגות, עדיין אנשים ימשיכו להצביע למפלגות שמתנגדות לשבת תחת ראש ממשלה שעומד למשפט באשמת שוחד.

זה לא רק אדם אחד, זה גוש שלם. 

המציאות היא שיש כמה אנשים בודדים בלבד שבגללם אנחנו חוזרים שוב ושוב לסבב בחירות במקום שיקבלו את הכישלון וההפסד שלהם בכניעה ויפסיקו להתעלל במדינת ישראל. לא צריך שהם יתחלפו, רק שיצטרפו.  

1 דקה לפני, שי123 said:

מה לא הבנתם שיש מיליון איש שרוצים את ביבי כראש ממשלה, ביבי נבחר בפריימריז דמוקרטי כבר מספר פעמים בכל המערכת בחירות האחרונות.

אני מבין שאתם רגילים לבחור במפלגות שאין בהם פריימריז אבל בליכוד יש ואם רוצים לבחור מועמד אחר, הוא צריך לנצח אותו בפריימריז.

למה אחרי כל מערכת בחירות אתם מצפים שביבי יעזוב?

מיליון איש הצביעו לבנאדם הזה, לא הצביעו בגלל מירי רגב או דוד ביטן או אמיר אוחנה, הצביעו בגלל ביבי. כי הם רוצים את ביבי.

בפתק רשום:

הליכוד - בראשות בנימין נתניהו.

לא רשום - הליכוד בראשות מה שהשמאל רוצה.

רוצים ממשלה? תצטרפו לביבי, לא רוצים את ביבי? תקימו ממשלה עם הערבים/חרדים/ליברמן/מרצ ולא יודע, יש למתנגדי ביבי כולל בנט 61? בהצלחה תקימו ממשלה. מה אתם רוצים מהליכוד?

זה שאתם אומרים שביבי לא מצליח להקים ממשלה 4 מערכות בחירות, זה נכון  - אתם מצליחים? לא....

למה רק ביבי אשם פה?

למה אתם מצפים מביבי לוותר על התפקיד או מאחד מהליכוד לבצע מהלך בניגוד לדעת של כל מיליון המצביעים לליכוד ולחטוף את התפקיד?

גדעון ניסה, לא הצליח - הקים ממשלה - לא הצליח..

רציתם להעיף את ביבי?

למה לא הצבעתם לסער?

ראש ממשלה מחליפים בקלפי בדרך דמוקרטית, במיוחד שזה מערכת בחירות מספר 4  ועדיין מיליון מצביעים מצביעים לאותו אדם ומשום מה הוא במפלגה הגדולה ביותר.

לא מנסים לעשות חוק מניעה להיות ראש ממשלה עם כתבי אישום - אני יודע שבשמאל אוהבים לדבר על דיקטטורה אבל מה שאתם עושים זאת דיקטטורה .

Just now, Krishi said:

כמה הבדלים כבר יש, לא מדובר פה במרצ מול תנועת כך. היו מקבלים את המנה שלהם בממשלה ושלום על ישראל.

אם זה היה הפוך היית מסכים שביבי היה נכנע ומצטרף לממשלת מרכז-שמאל לא כראש ממשלה? הרי לאף צד אין 61 עכשיו, שני הצדדים נכשלו.

Just now, זיפו said:

מה לא הבנתם שיש מיליון איש שרוצים את ביבי כראש ממשלה, ביבי נבחר בפריימריז דמוקרטי כבר מספר פעמים בכל המערכת בחירות האחרונות.

אני מבין שאתם רגילים לבחור במפלגות שאין בהם פריימריז אבל בליכוד יש ואם רוצים לבחור מועמד אחר, הוא צריך לנצח אותו בפריימריז.

למה אחרי כל מערכת בחירות אתם מצפים שביבי יעזוב?

מיליון איש הצביעו לבנאדם הזה, לא הצביעו בגלל מירי רגב או דוד ביטן או אמיר אוחנה, הצביעו בגלל ביבי. כי הם רוצים את ביבי.

בפתק רשום:

הליכוד - בראשות בנימין נתניהו.

לא רשום - הליכוד בראשות מה שהשמאל רוצה.

רוצים ממשלה? תצטרפו לביבי, לא רוצים את ביבי? תקימו ממשלה עם הערבים/חרדים/ליברמן/מרצ ולא יודע, יש למתנגדי ביבי כולל בנט 61? בהצלחה תקימו ממשלה. מה אתם רוצים מהליכוד?

זה שאתם אומרים שביבי לא מצליח להקים ממשלה 4 מערכות בחירות, זה נכון  - אתם מצליחים? לא....

למה רק ביבי אשם פה?

למה אתם מצפים מביבי לוותר על התפקיד או מאחד מהליכוד לבצע מהלך בניגוד לדעת של כל מיליון המצביעים לליכוד ולחטוף את התפקיד?

גדעון ניסה, לא הצליח - הקים ממשלה - לא הצליח..

רציתם להעיף את ביבי?

למה לא הצבעתם לסער?

ראש ממשלה מחליפים בקלפי בדרך דמוקרטית, במיוחד שזה מערכת בחירות מספר 4  ועדיין מיליון מצביעים מצביעים לאותו אדם ומשום מה הוא במפלגה הגדולה ביותר.

לא מנסים לעשות חוק מניעה להיות ראש ממשלה עם כתבי אישום - אני יודע שבשמאל אוהבים לדבר על דיקטטורה אבל מה שאתם עושים זאת דיקטטורה .

אף אחד לא בא בטענות למצביעים.

הטענה שלי היא כלפי ביבי.

בנאדם שהמדינה כביכול חשובה לו כבר היה פורש מזמן ומאפשר הקמת ממשלה יציבה.

Just now, Keano said:

אם זה היה הפוך היית מסכים שביבי היה נכנע ומצטרף לממשלת מרכז-שמאל לא כראש ממשלה? הרי לאף צד אין 61 עכשיו, שני הצדדים נכשלו.

אם הוא היה מקבל חצי מהמפלגה הכי גדולה ולא מסוגל להרכיב ממשלה עם מפלגות אחרות? כן. 

כרגע עד שיוחלף ראש הממשלה הוא ביבי. אז הוא עדיין ראש הממשלה. לכן הכישלון לנסות להחליף אותו הוא שלהם. כבר 4 בחירות רצוף. 

Just now, שי123 said:

100% איתך!

אז למה לפיד ליברמן גנץ וסער לא פורשים? או במינימום מצטרפים לממשלה של הליכוד? 

תשובה - כי לא אכפת להם מהמדינה אלא רק מהאגו האישי שלהם, כי מה שמניע אותם זה השנאה

Just now, Krishi said:

אם הוא היה מקבל חצי מהמפלגה הכי גדולה ולא מסוגל להרכיב ממשלה עם מפלגות אחרות? כן. 

כרגע עד שיוחלף ראש הממשלה הוא ביבי. אז הוא עדיין ראש הממשלה. לכן הכישלון לנסות להחליף אותו הוא שלהם. כבר 4 בחירות רצוף. 

הוא ראש ממשלה ברוטציה כרגע שמסתיימת בנובמבר. הכשלון הוא של שני הצדדים.

5 דקות לפני, שי123 said:

אף אחד לא בא בטענות למצביעים.

הטענה שלי היא כלפי ביבי.

למה אתה בא בטענות לביבי?

מיליון איש הצביעו 4 פעמים לבנאדם הזה למרות הכתבי אישום ולמרות שידעו שיש גוש נגדו ובכל זאת הצביעו..

אני לא מצביע ביבי אבל אם כן הייתי מצביע עבורו הייתי מתעצבן אם הוא היה פורש בגלל ההתעקשות של השמאל.

אח שלי הצביע לליכוד רק בגלל ביבי והוא לא רוצה מישהו אחר בתור ראש ממשלה ובטח לא להשתמש בקול שלו להמליך פישר אחר בליכוד או במפלגה אחרת.

במערכות בחירות האחרונות הצביעו ביבי ולא לליכוד. הצביעו לביבי!

אני קצת בשטח ומבין ש90 אחוז ממי שהצביעו לליכוד רוצים רק את ביבי כראש ממשלה, אם יהיה מהלך מסריח של אחד מהליכוד שיגרום לביבי לא להיות ראש ממשלה אותם האנשים האלה לא יצביעו יותר לליכוד והאדם שעשה את זה גמור מבחינה פוליטית בימין לפחות.

1 דקה לפני, Krishi said:

100% איתך!

אז למה לפיד ליברמן גנץ וסער לא פורשים? או במינימום מצטרפים לממשלה של הליכוד? 

תשובה - כי לא אכפת להם מהמדינה אלא רק מהאגו האישי שלהם, כי מה שמניע אותם זה השנאה

כי הם לא ראשי ממשלה כבר 12 שנים ברצף ולא עומדים למשפט.

וכמו שכבר אמרתי, פרישה שלהם לא תשנה כלום.

מי שיחליף אותם עדיין לא ישב תחת ראש ממשלה שעומד למשפט.

2 דקות לפני, שי123 said:

כי הם לא ראשי ממשלה כבר 12 שנים ברצף ולא עומדים למשפט.

וכמו שכבר אמרתי, פרישה שלהם לא תשנה כלום.

מי שיחליף אותם עדיין לא ישב תחת ראש ממשלה שעומד למשפט.

אז מה? הם עדיין אלו שתוקעים את הקמת הממשלה. 

אמרתי, לא צריך שיפרשו - שיצטרפו. 

1 דקה לפני, זיפו said:

למה אתה בא בטענות לביבי?

מיליון איש הצביעו 4 פעמים לבנאדם הזה למרות הכתבי אישום ולמרות שידעו שיש גוש נגדו ובכל זאת הצביעו..

אני לא מצביע ביבי אבל אם כן הייתי מצביע עבורו הייתי מתעצבן אם הוא היה פורש בגלל ההתעקשות של השמאל.

אח שלי הצביע לליכוד רק בגלל ביבי והוא לא רוצה מישהו אחר בתור ראש ממשלה ובטח לא להשתמש בקול שלו להמליך פישר אחר בליכוד או במפלגה אחרת.

במערכות בחירות האחרונות הצביעו ביבי ולא לליכוד. הצביעו לביבי!

לא הבנתי מה הקשר בין הטענות שלי לביבי לבין העובדה שאח שלך הצביע לו.

מצפה ממי שהמדינה חשובה לו, ואמור להבין כבר שהוא לא יכול להרכיב ממשלה כל עוד הוא עומד למשפט לתת למישהו אחר הזדמנות.

3 דקות לפני, שי123 said:

לא הבנתי מה הקשר בין הטענות שלי לביבי לבין העובדה שאח שלך הצביע לו.

מצפה ממי שהמדינה חשובה לו, ואמור להבין כבר שהוא לא יכול להרכיב ממשלה כל עוד הוא עומד למשפט לתת למישהו אחר הזדמנות.

רק אמרתי מה אני רואה ממצביעי הליכוד, לכל אחד יש דעה והם לא הצביעו לביבי בשביל ממשלה אחרת, הצביעו לביבי כי הם רוצים אותו כראש ממשלה.

לא אכפת להם שיש לו כתבי אישום, משפט....

אתה לא יכול לצפות דברים מאדם שלא הצבעת לו, זה כמו שאני אגיד שאני מצפה מאיתמר בן גביר להצטרף לממשלה עם הרשימה המשותפת בשביל למנוע בחירות נוספות.

אני מצפה מהשמאל לקבל מדיניות ימין, לעשות טרנספר לכל הערבים, להעיף לכלא הומואים ואוהדי הפועל...

מבחינת מצביעי הליכוד זה אותו דבר, נכון מה שאמרתי קיצוני?

אותו דבר הם, הם מצביעים לביבי כי הם רוצים את ביבי.

בבחירות האלה היה גם אפשרות לימין קצת יותר מביבי אפילו, גדעון סער ובכל זאת הצביעו לביבי...

1. גנץ לא הצליח להרכיב ממשלה 3 פעמים ופינה את מקומו. לפיד טוען שהוא לא מעוניין בראשות הממשלה. משמע- 2 המתנגדים העיקריים של נתניהו ירדו מזה.

2. אף אחד לא צריך להתגמש עם נתניהו ולוותר על העקרונות שלו בשביל שתהיה לנתניהו ממשלה אחרי שהוא שיקר ביודעין לגנץ, חתם איתו על הסכם שהוא לא התכוון מעולם לכבד ואכן לא כיבד. 0 התחשבות בנאדם כזה צריך לקבל וטוב עושים ראשי המפלגות שהם לא רוצים לעשות עסקים עם בנאדם כזה.

5 דקות לפני, ravid said:

1. גנץ לא הצליח להרכיב ממשלה 3 פעמים ופינה את מקומו. לפיד טוען שהוא לא מעוניין בראשות הממשלה. משמע- 2 המתנגדים העיקריים של נתניהו ירדו מזה.

2. אף אחד לא צריך להתגמש עם נתניהו ולוותר על העקרונות שלו בשביל שתהיה לנתניהו ממשלה אחרי שהוא שיקר ביודעין לגנץ, חתם איתו על הסכם שהוא לא התכוון מעולם לכבד ואכן לא כיבד. 0 התחשבות בנאדם כזה צריך לקבל.

גנץ לא פינה את מקומו, אלא נפל כי המצביעים שלו הבינו כמה הוא מביך.

לפיד טען ששר האוצר צריך להיות כלכלן ואחרי כמה זמן הוא אמר בראיון ששר האוצר לא חייב להיות כלכלן. הבן אדם לא אמין בדיוק כמו ביבי, אז תעשה לי טובה.

טוחנים פה מים מי נכשל יותר או פחות. בסופו של דבר יש שני צדדים שנכשלו להקים קואליציה. שניהם לא עמדו בציפיות של בוחריהם. כמו שביבי לא צריך להתפטר גם מתנגדיו לא צריכים להתפטר. כל צד ישתמש בכל טריק מלוכלך כדי להקים קואליציה וזה המשחק

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גנץ לא פינה את מקומו, אלא נפל כי המצביעים שלו הבינו כמה הוא מביך.

לפיד טען ששר האוצר צריך להיות כלכלן ואחרי כמה זמן הוא אמר בראיון ששר האוצר לא חייב להיות כלכלן. הבן אדם לא אמין בדיוק כמו ביבי, אז תעשה לי טובה.

חחחח אתה אשכרה משווה? הזוי

1 דקה לפני, ravid said:

חחחח אתה אשכרה משווה? הזוי

זאת סתם דוגמא שעלתה לי בראש. תאמין לי שיש עוד. מוזמן לבדוק כי אין לי כוח לבזבז על זה זמן.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זאת סתם דוגמא שעלתה לי בראש. תאמין לי שיש עוד. מוזמן לבדוק כי אין לי כוח לבזבז על זה זמן.

הנה 4 דוגמאות הפוכות בשבילך:

1. חתם על הסכם רוטציה שלא התכוון לקיים

2. שוחד

3. מרמה

4. הפרת אמונים

למיטב ידיעתי אין לך דוגמאות משמעותיות כאלה על לפיד או גנץ.