Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

Just now, Krishi said:

רע"מ עברו.. קצת בעיה אבל בסדר, גם עם זה אפשר להתמודד

"קצת בעיה" די כרישי לא תהיה ממשלה. בנט ובן גביר לא ישבו עם האיסלמיסטים

Just now, Double said:

"קצת בעיה" די כרישי לא תהיה ממשלה. בנט ובן גביר לא ישבו עם האיסלמיסטים

מה קשור ישיבה של בנט ובן גביר עם איסלאמיסטים?

בשום מצב לא תיכננתי שרע"מ ישבו עם ביבי חח  למה שאני ארצה תומכי מחבלים בקואליציה? 

הבעיה שכרגע לגוש הימין אין 61. אבל, ההשערה הראשונית שלי הייתה שביבי יגיע קרוב ל61 וגם אם לא הוא יעביר כמה עריקים ממפלגות אחרות (בעיקר סער, אם לא כל המפלגה של סער). ובכל מקרה הסיכוי שלו להקים ממשלה יותר גדול מאשר הגוש שנגדו (שאין להם שום סיכוי בכלל).

Just now, Double said:

השופר מבלפור עמית סגל מצנן את ההתלהבות שלך

DjjQFOc.png

התכוונת העיתונאי המוערך עמית סגל 

לנתניהו יש הרבה יותר סיכוי להקמת ממשלה, יאללה להתחיל לשתות עריקים

6 דקות לפני, sveta said:

אז בסוף גדעון זה הלשון מאזניים, יהיה מצחיק אם הוא יקח ממנו.

האמת שאחרי שפירק את כחול לבן , לקחת 2 מסער נשמע כמו משימה קלה למדי. 

מדינה בהזיה.

ביבי+האיסלאמית קל

קרישי אתה אחלה בנאדם, תתעורר הוא ימכור את המדינה לכל אחד רק לא לשבת בכלא,

עזוב את השמפניות וחוק תמורת סיגרים, מכר צוללות בניגוד להמלצות מערכת הבטחון ודפק קופה, תתעוררו

Just now, kikoman said:

ביבי+האיסלאמית קל

קרישי אתה אחלה בנאדם, תתעורר הוא ימכור את המדינה לכל אחד רק לא לשבת בכלא

לא הבנתי את הקשר בין זה שהוא ימשיך לכהן כראש ממשלה למשפט שלו ולסיכוי שילך לכלא (הוא לא צריך גם שום חוק בשביל לא לשבת בכלא, כל התיק יקרוס בבית משפט גם ככה). 

בכל מקרה, בן גביר ובנט לא יסכימו לממשלה בתמיכה של מנסור עבאס. אז אין על מה לדבר בכלל. 

9 דקות לפני, Krishi said:

לא הבנתי את הקשר בין זה שהוא ימשיך לכהן כראש ממשלה למשפט שלו ולסיכוי שילך לכלא (הוא לא צריך גם שום חוק בשביל לא לשבת בכלא, כל התיק יקרוס בבית משפט גם ככה). 

בכל מקרה, בן גביר ובנט לא יסכימו לממשלה בתמיכה של מנסור עבאס. אז אין על מה לדבר בכלל. 

אתה מבין שהימין הוא הרוב במדינה, אתה מבין שהרבה שמאלנים זזו ימינה אידיאולוגית כי השלום המדיני כבר לא יהיה

אתה מבין שהרבה בוחרים לא יכולים אמוציונלית לשים פתק אחר ממחל,

אתה מבין שהרבה אנשים בוחרים דווקא נגד השמאלנים האשכנזים שדפקו אותם ואני לא ציני, (אני שמאל חברתי ומזרחי)

4 מערכות בחירות רק בגלל ביבי, עד מתי?

למרות שאני בטוח שהוא יצליח להרכיב ממשלה על כרעי תרנגולת.

עד מתי אנשים יהיו עיוורים ויגידו שביבי ימני כשהוא ימכור את שרה ואת המדינה גם אם זה לשבת עם רעמ העיקר שהוא יהיה ראש ממשלה? מצחיק שהוא עדיין ימין

3 דקות לפני, Emmanuel said:

עד מתי אנשים יהיו עיוורים ויגידו שביבי ימני כשהוא ימכור את שרה ואת המדינה גם אם זה לשבת עם רעמ העיקר שהוא יהיה ראש ממשלה? מצחיק שהוא עדיין ימין

כל האמצעים כשרים להשארתו של המלך על הכיסא.

בגדול אבל, לא חושב שיקרה. גם אם כן, הממשלה הזאת לא יציבה בשיט.

27 דקות לפני, Krishi said:

גם בתוך הליכוד אולי יש אנשים שלא יסכימו לזה.

לא יקרה בקיצור. עוד בחירות.

10 דקות לפני, קמאנן said:

https://www.facebook.com/watch/?v=273094591046992

מי שעוד לא הבין לאן המדינה צועדת ומתעסק בקקי ובחירות מיותרות.

גאוני ומייאש בו זמנית. אין פתרון באופק ובאמת שאני לא רואה כאן עתיד ורוד... לא מגיע לנו שקט? מדינה נורמלית? אנחנו תקועים בבוץ כבר 3 שנים וזה לא ייגמר ובקרוב וגם כשייגמר יש ככ הרבה דברים שצריך לתקן, מה נהיה מהמדינה שלנו?

1 דקה לפני, Emmanuel said:

גאוני ומייאש בו זמנית. אין פתרון באופק ובאמת שאני לא רואה כאן עתיד ורוד... לא מגיע לנו שקט? מדינה נורמלית? אנחנו תקועים בבוץ כבר 3 שנים וזה לא ייגמר ובקרוב וגם כשייגמר יש ככ הרבה דברים שצריך לתקן, מה נהיה מהמדינה שלנו?

אני אמרתי פה כבר לפני מלא זמן שזה לא יכול להתכנס למשהו והשיטה פה דפוקה. ואמרתי גם שזה יהיה או מלחמת אזרחים (שבסופה יהיו כאן פדרציות - אתה תשלם מס לעירייה או לאיזור שלך ומס פדרלי כמו בארה״ב) או הגירה של תושבים. זה לדעתי גם מה שיקרה.

7 דקות לפני, קמאנן said:

אני אמרתי פה כבר לפני מלא זמן שזה לא יכול להתכנס למשהו והשיטה פה דפוקה. ואמרתי גם שזה יהיה או מלחמת אזרחים (שבסופה יהיו כאן פדרציות - אתה תשלם מס לעירייה או לאיזור שלך ומס פדרלי כמו בארה״ב) או הגירה של תושבים. זה לדעתי גם מה שיקרה.

מסכים איתך לחלוטין. עצוב לי שהייתי צריך להגיע למצב הזה בתור מישהו שגדל אחושילינג על אהבת הארץ והגירה החוצה זה דבר שלא היה רלוונטי עד לפני כמה שנים ופתאום אני מוצא את עצמי באמצע תהליך לדרכון זר כי יש סיכוי גדול שלא אשאר פה עוד כמה שנים. באמת עצוב אין לי מילה אחרת

לפני1 שעה , Double said:

השופר מבלפור עמית סגל מצנן את ההתלהבות שלך

DjjQFOc.png

שופר?אם קוראים לעיתונאי כמו עמית סגל שופר של בלפור אז מה הם רינה מסריח והזבל אברמוביץ?

13 דקות לפני, BRoi said:

שופר?אם קוראים לעיתונאי כמו עמית סגל שופר של בלפור אז מה הם רינה מסריח והזבל אברמוביץ?

הנדסת מוחות.

אנשים בזויים ודוחים.

למען הסר הספק - אני פעיל בעוצמה יהודית - הצבעתי כל חיי לאיש מטעמנו ואף פעם לא הצבעתי לימין מהסוג של בנט/נתניהו.

אני חושב שיש לימין הזדמנות לעשות שינוי, אני יודע ש- 90 אחוז מהגוש לא יקבל את זה אבל אני לא אתנגד לממשלה של נתניהו - בנט - חרדים - הציונות כולל בן גביר - מנסור עבאס.

ממשלה זמנית כמובן.

מנסור עבאס יקבל את מבוקשו, טיפול בחברה הערבית בכל מה שקשור לנשקים, אלימות וכמובן טיפול בנגב(שזה גם מה שאני בתור ימין רוצה - לא כי אני דואג להם אלא כי אני פוחד שאותם נשקים אצל הבדואים יסכנו את אזרחי ישראל וחיילי צה"ל).

בתמורה יסכים להצטרף לממשלת ימין שתעשה את הצעדים הבאים:

1. שינוי מערכת המשפט, הגבלת בגץ, חסינות לנתניהו (לא שאני אוהב אותו אבל דווקא בשביל השמאל).

2. שינוי שיטת הבחירה/הממשל(במידה ואפשר ולא צריך רוב מיוחד) - לא נשנה נחזור כל שנה לתיקו וזה לא באמת מאפשר לנהל מדינה - ביבי כאן וביבי ישאר. 30 מנדטים שבחרו בליכוד רק בגלל אדם אחד.

3. תמיכה בגירוש המסתננים הלא חוקיים.

4. שתיקה מוחלטת כשצה"ל תוקף בעזה או מגיב לפיגוע - די חופשית בטיפול בכל מי שרוצה לפגוע במדינת ישראל.

אחרי חצי שנה - שנה -- בחירות חוזרות.

המטרה פה היא לנצל את מנסור עבאס.

כל עוד ביבי יצליח לשכנע את בן גביר, בצלאל ובנט לשבת עם מנסור וההפך - עדיף - מאשר בחירות 5 שיהיו אותם תוצאות ואפילו לרעת הימין.

יש הזדמנות לשנות את מערכת המשפט ולטפל בדברים חשובים, כרגע זה הכי חשוב.

Just now, זיפו said:

למען הסר הספק - אני פעיל בעוצמה יהודית - הצבעתי כל חיי לאיש מטעמנו ואף פעם לא הצבעתי לימין מהסוג של בנט/נתניהו.

אני חושב שיש לימין הזדמנות לעשות שינוי, אני יודע ש- 90 אחוז מהגוש לא יקבל את זה אבל אני לא אתנגד לממשלה של נתניהו - בנט - חרדים - הציונות כולל בן גביר - מנסור עבאס.

ממשלה זמנית כמובן.

מנסור עבאס יקבל את מבוקשו, טיפול בחברה הערבית בכל מה שקשור לנשקים, אלימות וכמובן טיפול בנגב(שזה גם מה שאני בתור ימין רוצה - לא כי אני דואג להם אלא כי אני פוחד שאותם נשקים אצל הבדואים יסכנו את אזרחי ישראל וחיילי צה"ל).

בתמורה יסכים להצטרף לממשלת ימין שתעשה את הצעדים הבאים:

1. שינוי מערכת המשפט, הגבלת בגץ, חסינות לנתניהו (לא שאני אוהב אותו אבל דווקא בשביל השמאל).

2. שינוי שיטת הבחירה/הממשל(במידה ואפשר ולא צריך רוב מיוחד) - לא נשנה נחזור כל שנה לתיקו וזה לא באמת מאפשר לנהל מדינה - ביבי כאן וביבי ישאר. 30 מנדטים שבחרו בליכוד רק בגלל אדם אחד.

3. תמיכה בגירוש המסתננים הלא חוקיים.

4. שתיקה מוחלטת כשצה"ל תוקף בעזה או מגיב לפיגוע - די חופשית בטיפול בכל מי שרוצה לפגוע במדינת ישראל.

אחרי חצי שנה - שנה -- בחירות חוזרות.

המטרה פה היא לנצל את מנסור עבאס.

כל עוד ביבי יצליח לשכנע את בן גביר, בצלאל ובנט לשבת עם מנסור וההפך - עדיף - מאשר בחירות 5 שיהיו אותם תוצאות ואפילו לרעת הימין.

יש הזדמנות לשנות את מערכת המשפט ולטפל בדברים חשובים, כרגע זה הכי חשוב.

כן? שינויים במערכת המשפט וחסינות לנתניהו זה הדבר הכי חשוב כרגע? אתה אמיתי?