Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני3 שעות , אקיטה said:

בנוסף, השמש שקעה, וראיתם איזה גשם מגעיל ירד אתמול ואיך הרכב נראה?

תבחרו נכון בבקשה, אחרת חס וחלילה יבוא שרב בקיץ.

(ואלק לא מצביע לאף צד מזדיין אבל יש גבול לזלזול באינטלגנציה כן?)

איזה זלזול באינטליגנציה?

אני באמת מתבלבט בין ביבי לבנט.

כשאני רואה מה קרה בעולם מאז שביידן עלה לשלטון, אני מבין שהטירוף חזר וצריך בארץ מישהו שלא יזרום עם הטירוף הזה.

לדעתי, גנץ ולפיד כראשי ממשלה יגידו "כן" לכל מה שביידן יגיד להם. צריך ראש ממשלה חד וברור שמדבר בשפה שלהם. לפיד לצערי לא אמר כלום קמפיין שלם. 

לא מבין איך אנשים בוחרים במישהו שלא מדבר. הזיה מבחינתי. העולם לא מסתכם ב"כן/לא ביבי".

ביידן זה בכלל דוגמא לתעמולה של התקשורת מכרו בן אדם שהתחבא כל הקמפיין, לא מתפקד בכלל קוגנטיבית ואני לא אתפלא אם הסיבה שהוא לא דיבר עם ביבי חודש זה כי הוא לא כשיר לחלוטין, המעצמה הגדולה בעולם בשפל אמיתי.

בלי לדבר על ההשתקה של הסיפור של האנטר ביידן שהוא פדופיל.

והקשרים שלו ושל ג'ו עם סין שמזרימה מאות מיליונים לחשבון הבנק שלו, להזכירכם סין אחת מ2-3 האויבות הגדולות והרציניות של ארצות הברית.

גם עכשיו התקשורת מסתירה את המצב של ביידן כי היא מתייחסת לאזרחים כאל עדר שצריך לשחק לו בתודעה.

אני מקווה מאוד לראות אותם עצובים הערב.

1 hour ago, avi atias said:

איזה זלזול באינטליגנציה?

כשאני רואה מה קרה בעולם מאז שביידן עלה לשלטון, אני מבין שהטירוף חזר וצריך בארץ מישהו שלא יזרום עם הטירוף הזה.

לדעתי, גנץ ולפיד כראשי ממשלה יגידו "כן" לכל מה שביידן יגיד להם. צריך ראש ממשלה חד וברור שמדבר בשפה שלהם. לפיד לצערי לא אמר כלום קמפיין שלם. 

לא מבין איך אנשים בוחרים במישהו שלא מדבר. הזיה מבחינתי. העולם לא מסתכם ב"כן/לא ביבי".

תשמע אני לא מאמין שאתה גורם להגן על פוליטיקאי אבל לפיד בהחלט מדבר(לפעמים גם קצת יותר מדי). הטיקט הראשוני שלו בכלל לא היה נגד ביבי, הוא שמח להכנס איתו לממשלה. הטיקט שלו היה נגד המפלגות החרדיות(נישואים אזרחיים, לימודי ליבה, הפסקת סחטנות סקטוריאלית וכו'), הוא פאקינג לא הסכים להכנס לממשלה עם חרדים ובלי בנט(ביבי הימני הגדול רצה אנשים שלא יפריעו לו למשא ומתן עם הפלסטינים ולא אהב את האתגר שבנט הציב לו). מאז הרבה מים עברו בנהר, יאיר הבין שהבעיה האמיתית היא הברית של ביבי עם החרדים ומאז הוא סימן אותו, אפשר גם לומר שיאיר הבין שהוא לא יוכל לצמוח ולהפוך לראש ממשלה כשביבי עוד בעניינים.

חוץ מזה? אני מעריך שיאיר וביבי מחזיקים דעות די דומות ברוב הנושאים, דעות שלרוב גם תואמות את תפיסת העולם שלי. שניהם לא חפים מטעויות ויש לי המון ביקורת כלפיי יאיר לפיד, אבל הוא לפחות לא ראש הממשלה כבר מעל עשור רצוף והוא גם לא פתח עדיין במלחמה נגד חצי מהסקטור הציבורי בארץ וגם, הוא לא מואשם בכתב אישום, לפחות עדיין. אני אישית לא סובל את ביבי ומת שיעוף, אבל גם לא מזלזל בכל מי שכן אוהב אותו ועדיין מאמין בו.

בסוף, פעם הבאה שתתרגש מאמירה מתנשאת של שמאלנים או תשתמש בביטוי כמו ישראל השנייה, תזכור את הרגע שבו אתה בעצמך זלזלת בדעה ותפיסה של אחרים.

לפני3 שעות , avi atias said:

איזה זלזול באינטליגנציה?

בוא אני אפתור לך את ההתלבטות.

אין באמת הבדל בין הצבעה לביבי או בנט.

שני הפתקים הם הצבעה לממשלת ליכוד+חרדים+ימין קיצוני.

לפני2 שעות , שי123 said:

בוא אני אפתור לך את ההתלבטות.

אין באמת הבדל בין הצבעה לביבי או בנט.

שני הפתקים הם הצבעה לממשלת ליכוד+חרדים+ימין קיצוני.

אתה מציג את זה כאילו האלטרנטיבה היא לא יש עתיד+ערבים תומכי טרור+שמאל קיצוני

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

האלטרנטיבה זה ימין מתון סער עם מרכז שזה לפיד, גנץ וליברמן ועבודה שזה שמאל אבל לא כמו מרצ.

אין לגוש הזה 61, רק אם בנט יצטרף.

7 דקות לפני, Keano said:

האלטרנטיבה זה ימין מתון סער עם מרכז שזה לפיד, גנץ וליברמן ועבודה שזה שמאל אבל לא כמו מרצ.

מרצ יצטרפו לממשלה אם יצטרכו אותם.

15 דקות לפני, Keano said:

חחחחח זה כמו להציג אפשרות של ליכוד, ימינה, סער ויש עתיד ולהתבאס שזה לא יוצא לפועל.

בנט לא יכנס לממשלה שתיארת כי:

א. זה יחסל את הקריירה הפוליטית שלו.

ב. זו ממשלה שנוגדת את כל מה שימינה מאמינה בו, תוכנית סינגפור, ביטול האקטיביזם השיפוטי וכו' וכו' מה שמחזיר אותנו ל-א'. 

אגב כמו שזה נראה כרגע גם אם תוסיף את מרצ לקומבינציה שלך אין 61 ככה שבכלל לא ברור לי מה הדיון.

לפני שעה בורח כמו שפן מרקטות של ארגוני טרור שטיפח במשך 12 שנות שלטונו ועכשיו מצייץ על "שלטון ימין בסכנה!!!!!!!" האיש הפך לקריקטורה מהלכת

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

חחחחח זה כמו להציג אפשרות של ליכוד, ימינה, סער ויש עתיד ולהתבאס שזה לא יוצא לפועל.

בנט לא יכנס לממשלה שתיארת כי:

א. זה יחסל את הקריירה הפוליטית שלו.

ב. זו ממשלה שנוגדת את כל מה שימינה מאמינה בו, תוכנית סינגפור, ביטול האקטיביזם השיפוטי וכו' וכו' מה שמחזיר אותנו ל-א'. 

אגב כמו שזה נראה כרגע גם אם תוסיף את מרצ לקומבינציה שלך אין 61 ככה שבכלל לא ברור לי מה הדיון.

אני עדיין לא יודע מה בנט רוצה, אם ביחד עם ביבי לא יהיה להם 61 לא חושב שהוא יפסול להצטרף לגוש השני

3 דקות לפני, NewGeneration said:

לפני שעה בורח כמו שפן מרקטות של ארגוני טרור

חחחח יש לך את זה ביותר ילדותי? אז מה אתה רוצה שהוא יצלם את הרקטות מבחוץ ויגיד חמאס על הזין שלי אני לא מפחד?

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח יש לך את זה ביותר ילדותי? אז מה אתה רוצה שהוא יצלם את הרקטות מבחוץ ויגיד חמאס על הזין שלי אני לא מפחד?

חחחחחחחח שלפחות ישאר עם התומכים שבאו אליו ולא יעשה פרסוס לתל אביב כמו שפן

38 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

בניגוד לניסוח שלך שהוא סתם סיסמה, ההרכב שאני רשמתי הוא בדיוק הממשלה שביבי ירכיב אם זה יהיה אפשרי.

22 דקות לפני, שי123 said:

בניגוד לניסוח שלך שהוא סתם סיסמה, ההרכב שאני רשמתי הוא בדיוק הממשלה שביבי ירכיב אם זה יהיה אפשרי.

למה? כי אתה אמרת שזה סיסמה?