Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, Double said:

כי אני מסתכל על מי עומד בראש בתפקיד 15 שנה ונאחז בקרנות המזבח. להאשים אחרים מעניין לי תתחת. 4 מערכות בחירות תוך שנתיים זה משבר גדול בפוליטיקה הישראלית שלא היה פה מעולם ואני משער שגם עוד לא יהיה.

לכן תקוותי שמחר עם ישראל יצא לדרך חדשה. תוקם ממשלת חירום בראשות מנהיג ימני לא אכפת לי איזה סער או בנט.

מה זאת אומרת מעניין לך את התחת? עובדתית אם ליברמן לא היה מתהפך 180 מעלות הייתה פה ממשלה, עובדתית אם גנץ לא היה מתעקש ונלחם בביבי הייתה פה ממשלה. אז מה אתה רוצה? 

הטענה זאת של "הוא זה שגרר אותנו ל4 מערכות בחירות" פשוט לא טענה שעומדת במבחן המציאות. 

גם הטענה הזאת "נאחז בקרנות המזבח".

הלו, הוא נבחר ציבור, שנבחר לעמוד בראש מפלגה, שמתמודדת על מקום בכנסת. הוא גם המפלגה הכי גדולה או מוביל את הגוש הכי גדול עם הכי הרבה מנדטים בכל מערכת בחירות בעשור ומשהו האחרונים. והוא זה ש"נאחז בקרנות המזבח"? חחח אתה לא מבין כמה מגוחך זה נשמע? חח 

2 דקות לפני, Krishi said:

מה זאת אומרת מעניין לך את התחת? עובדתית אם ליברמן לא היה מתהפך 180 מעלות הייתה פה ממשלה, עובדתית אם גנץ לא היה מתעקש ונלחם בביבי הייתה פה ממשלה. אז מה אתה רוצה? 

הטענה זאת של "הוא זה שגרר אותנו ל4 מערכות בחירות" פשוט לא טענה שעומדת במבחן המציאות. 

למה הם חייבים לשבת איתו? הם לא עובדים אצלו וכנראה יש סיבות שהם לא נכנסו כי נתניהו מעדיף ממשלת חסינות שתמלט אותו מאימת הדין.

כשמנהיג נכשל לדעתי הוא צריך לפנות את הכיסא. נתניהו במבוי סתום כי בוא נגיד שנעבור את הבחירות החמישיות בספטמבר אז בנובמבר הרוטציה של גנץ נכנסת.

1 דקה לפני, Krishi said:

גם הטענה הזאת "נאחז בקרנות המזבח".

הלו, הוא נבחר ציבור, שנבחר לעמוד בראש מפלגה, שמתמודדת על מקום בכנסת. הוא גם המפלגה הכי גדולה או מוביל את הגוש הכי גדול עם הכי הרבה מנדטים בכל מערכת בחירות בעשור ומשהו האחרונים. והוא זה ש"נאחז בקרנות המזבח"? חחח אתה לא מבין כמה מגוחך זה נשמע? חח 

ראש ממשלה שמכהן כבר 4 מערכות בחירות בתור "ראש ממשלת מעבר" לדעתי הביטוי הזה די הולם את מצבו.

26 דקות לפני, Double said:

כי אני מסתכל על מי עומד בראש בתפקיד 15 שנה ונאחז בקרנות המזבח. להאשים אחרים מעניין לי תתחת. 4 מערכות בחירות תוך שנתיים זה משבר גדול בפוליטיקה הישראלית שלא היה פה מעולם ואני משער שגם עוד לא יהיה.

לכן תקוותי שמחר עם ישראל יצא לדרך חדשה. תוקם ממשלת חירום בראשות מנהיג ימני לא אכפת לי איזה סער או בנט.

מה זה "נאחז בקרנוצ המזבח" הוא פאקינג נבחר.

בסיבוב הזה הוא כנראה יקבל 10+ הפרש מהמפלגה הבאה אחריו. במצב מתוקן, כל השאר מקבלים את ההכרעה אבל בגלל חרם דבילי אנחנו נגררים לבחירות שוב ושוב (ואני חושב שהתאוריה של אבישי בן חיים מסבירה את השורש של החרם, למרות שלא מסכים עם כל מה שהוא אומר)

הוא לא נבחר. זה רק בראש הביביסטי שלכם. בשביל לנצח צריך להרכיב ממשלה עם לפחות 61. כבר שנתיים שהוא מקרטע מאוד

15 דקות לפני, Double said:

למה הם חייבים לשבת איתו? הם לא עובדים אצלו וכנראה יש סיבות שהם לא נכנסו כי נתניהו מעדיף ממשלת חסינות שתמלט אותו מאימת הדין.

כשמנהיג נכשל לדעתי הוא צריך לפנות את הכיסא. נתניהו במבוי סתום כי בוא נגיד שנעבור את הבחירות החמישיות בספטמבר אז בנובמבר הרוטציה של גנץ נכנסת.

ראש ממשלה שמכהן כבר 4 מערכות בחירות בתור "ראש ממשלת מעבר" לדעתי הביטוי הזה די הולם את מצבו.

כרגע הוא לא ראש ממשלה חלופי אלא קבוע.

הם לא חייבים לשבת איתו ולכן יש בעיה בשיטה. הוא נבחר שוב ושוב כמפלגה הכי גדולה (גם אחרי איחודים מאולצים שמתפרקים כמו כחול לבן) ובכל סקר של התאמה לראשות ממשלה הוא מוביל בפער עצום. זה די ברור שאם היתה כאן בחירה ישירה היתה תשובה ברורה מי המנהיג הנבחר.

החרם המגעיל הזה יוצר קרע עצום בעם ומבטל את הבחירה של חצי מהעם ש"במקרה" רובו ככולו נמצא בפריפריה הסוציו אקונומית במדינה

13 דקות לפני, Double said:

מה הם חייבים לשבת איתו? הם לא עובדים אצלו וכנראה יש סיבות שהם לא נכנסו כי נתניהו מעדיף ממשלת חסינות שתמלט אותו מאימת הדין.

בוודאי שהם לא חייבים שום דבר. אבל אם הם היו נכנסים איתו לקואליציה - הייתה ממשלה? כן. מסיבותיהם החליטו שלא. למה אותם אתה לא מאשים? אה... כי פוזיציה ואג'נדה וזה.. 

אתה חושב שהוא נכשל, אני לא מסכים עם זה בכלל. 

17 דקות לפני, Double said:

קודם כל הוא לא מכהן 4 מערכות בחירות בתור ראש ממשלת מעבר אלא רק 2 מערכות. (בין הראשונה לשניה, ובין השניה לשלישית). 

דבר שני זאת שיטת הבחירות בישראל, לא הבנתי מה אתה רוצה ממנו. הוא נציג ציבור נבחר. הוא מתמודד כחלק מרשימה לכנסת ישראל. יש למפלגה שלו כמות עצומה של מצביעים מאחוריו בפער ענק מרוב המפלגות האחרות (ובבחירות האלה זה יהיה מכל המפלגות האחרות). וממנו אתה מצפה שיפרוש? חח 

כל הטיעונים האלה שלך הם פשוט טיעונים סובייקטיבים שבאים מפוזיציה בעלת אג'נדה מסויימת ולא באמת עומדים במבחן המציאות

לפני2 שעות , snufkin said:

החרם המגעיל הזה יוצר קרע עצום בעם ומבטל את הבחירה של חצי מהעם ש"במקרה" רובו ככולו נמצא בפריפריה הסוציו אקונומית במדינה

האשמה של אנשים ביצירת קרע בהקשר למצב סוציו אקונומי בגלל שהם לא מוכנים לשבת בממשלה תחת ראש ממשלה שעומד למשפט באישום שוחד היא בעצמה זאת שיוצרת קרע בעם.

לטעון שגנץ אשם במשהו כי הוא לא הסכים להתקפל ולשבת תחת ביבי שקול ללטעון שחיפה צריכים להתקפל ממאבק האליפות שלהם ולעשות לנו מסדר כבוד (או להפך) 

לא הגיוני בשום צורה ובשום מובן

36 דקות לפני, ravid said:

לטעון שגנץ אשם במשהו כי הוא לא הסכים להתקפל ולשבת תחת ביבי שקול ללטעון שחיפה צריכים להתקפל ממאבק האליפות שלהם ולעשות לנו מסדר כבוד (או להפך) 

לא הגיוני בשום צורה ובשום מובן

ולטעון שביבי אשם זה כמו לטעון שמכבי צריכה להתקפל ממאבק האליפות כי אוהדי חיפה אומרים שהשופטים איתנו.

לפני1 שעה , Omer said:

הממשלה נפלה לפני המועד המקורי לבחירות הבאות, לכן הוא ראש ממשלת מעבר.

נו נו.. זה קורה ב 95% מהממשלות בישראל  לא זכור לי מקרה של ממשלה שהבחירות היו במועדן המקורי.

כמה אנרגיות אתם משקעים בזה שתהיו בריאים. 

המדינה לא תקרוס אם מחר לפיד יהיה ראש ממשלה למרות הפיגור שלו וגם אם הוא ישב עם מרצ הם לא יתחילו לחלק שטחים. המדינה גם לא תהפוך לאיראן אם סמטוריץ' והחרדים יבחרו. 

לא יאמן איך בכל מערכת אנשים קונים את החארטות האלה. משחקים לכם בראש ואתם מבזבזים על זה כוח. 

יהיו בחירות חמישיות אל תדאגו. אם לפיד יבחר הוא והשמאל לא יסתדרו עם סער ובנט. אם ביבי יבחר בנט וסמוטריץ' יעשו בלאגן וכמובן החרדים.

בקיצור, גם אם תוקם ממשלה לכאן או לכאן אני נותן לה שנה עד שהיא מתפרקת...

אם אתם נגד החרדים ונגד המס שיורד לכם מהמשכורת כדי להאכיל עוד אוכל חינם, עשו לעצמכם טובה ואל תצביעו לאחת מהמפלגות - שס, יהדות התורה, מרצ והעבודה.

שלא יעבדו עליכם. קצבאות אברכים ודברים כאלה זה הכסף הכי קטן שהחרדים מקבלים והם ממש לא חיים על זה. הם חיים על קצבאות ביטוח לאומי שניתנות להם בעקבות חוקים סוציאליסטים.

רוצים לייבש את החרדים? קצצו בקצבאות של ביטוח לאומי. ונחשו מה? העבודה ומרצ רק יחמירו את המצב.

כמובן שצריך לבטל קצבאות אברך וכספים כאלה ואחרים לעולם התורה, זה לא סותר. אבל תמיד יש מיקוד מפגר בכסף הקטן הזה בזמן שהחרדים חוגגים שאף אחד לא מנסה לגעת להם בפרה השמנה. ועוד השמאל הסוציאליסטי צפוי להזרים להם עוד מיליארדים.

עוד אירוע ירי בארה"ב, הפעם בסופרמרקט בקולורדו.
רק אני מרגיש שה"שפיות" חזרה מאז שטראמפ עזב?
נקווה שבארץ ילמדו מהכשלון של האמריקאים ויבחרו בארץ נכון. רמז, הפוך מעמדת התקשורת המגוייסת.

מאז שביידן נבחר, 2 אירועי ירי, "פוטין רוצח", אירן מתגרה באמריקאים חופשי, בית הדין בהאג חזר לפעול נגדינו וכו'...

בבקשה, תבחרו טוב הפעם. מול הממשל האמריקאי הזה צריך שלטון ישראלי חזק.

לפני6 שעות , סזאר מנדיונדו said:

אם אתם נגד החרדים ונגד המס שיורד לכם מהמשכורת כדי להאכיל עוד אוכל חינם, עשו לעצמכם טובה ואל תצביעו לאחת מהמפלגות - שס, יהדות התורה, מרצ והעבודה.

שלא יעבדו עליכם. קצבאות אברכים ודברים כאלה זה הכסף הכי קטן שהחרדים מקבלים והם ממש לא חיים על זה. הם חיים על קצבאות ביטוח לאומי שניתנות להם בעקבות חוקים סוציאליסטים.

רוצים לייבש את החרדים? קצצו בקצבאות של ביטוח לאומי. ונחשו מה? העבודה ומרצ רק יחמירו את המצב.

כמובן שצריך לבטל קצבאות אברך וכספים כאלה ואחרים לעולם התורה, זה לא סותר. אבל תמיד יש מיקוד מפגר בכסף הקטן הזה בזמן שהחרדים חוגגים שאף אחד לא מנסה לגעת להם בפרה השמנה. ועוד השמאל הסוציאליסטי צפוי להזרים להם עוד מיליארדים.

אני מצביע לבנט רק בגלל תוכנית סינגפור. סוף סוף מישהו מציג פה סוג של תוכנית כלכלית ימנית. המדיניות האולטרא סוציאליסטית בישראל מעכבת את פוטנציאל הצמיחה שלנו.

לפני7 שעות , avi atias said:
נקווה שבארץ ילמדו מהכשלון של האמריקאים ויבחרו בארץ נכון. רמז, הפוך מעמדת התקשורת המגוייסת.

מאז שביידן נבחר, 2 אירועי ירי, "פוטין רוצח", אירן מתגרה באמריקאים חופשי, בית הדין בהאג חזר לפעול נגדינו וכו'...

עאלק ״כשלון של האמריקאים״.

מניח שאם יעשו עכשיו סקר בארה״ב יהיה רוב גדול לאנשים שמרוצים מהממשל הנוכחי, מה גם שלא עבר מספיק זמן בשביל להתחיל אפילו לשפוט אותו.

בכל מקרה, אם כבר המסקנה מכל זה היא שצריך ראש ממשלה חדש שאין לו משקעי עבר שליליים עם הממשל הנוכחי, כמו שיש לביבי.

לפני8 שעות , avi atias said:

נו באמת, אירועי ירי תמיד היו ותמיד יהיו בארה"ב, בהאג כבר לפני שנתיים התחילו בחקירה, זה לא מהיום.

בסה"כ עברו חודשיים מאז חילופי השלטון, בוא נראה מה קורה אחרי שנה. 

ביבי כבר ניצח את הבחירות האלו, זה וודאי כמו התיקו שלנו עם הפועל ב"ש במשחק הבא.
אבל כנראה שאני אלך להצביע לגדעון סער בתור שער ניחומים בדקה 92 שיעשה 4:1 ולא באמת יזיז לאף אחד מהצדדים.

לפני8 שעות , avi atias said:

בנוסף, השמש שקעה, וראיתם איזה גשם מגעיל ירד אתמול ואיך הרכב נראה?

תבחרו נכון בבקשה, אחרת חס וחלילה יבוא שרב בקיץ.

(ואלק לא מצביע לאף צד מזדיין אבל יש גבול לזלזול באינטלגנציה כן?)