Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

24 דקות לפני, DoW said:

איך הגעת למסקנה הזאת?

בשביל שזה יקרה צריך שלפיד, סער, בנט, ליברמן, גנץ, יתאחדו עם העבודה (ונניח גם מרץ) בשביל להקים איזו ממשלה זמנית מוזרה כזאת למרות כל הניגודים הפנימיים רק בשביל להדיח את ביבי ולהעביר חוק שמי שמואשם בפלילים לא יכול להתמודד, ואז להתפזר ולרוץ לבחירות חדשות בלי ביבי, ואז הכל יהיה פתוח כבר.

באותה מידה יש סיכוי לא קטן שבנט יחבור אליו + כמה חברי כנסת של תקווה חדשה ויהיה לביבי 61 בשביל להקים ממשלה.

הפנטוזים על עריקים האלה שאוטוטו יתנו לביבי את ה-61 שמענו כבר 3 מערכות בחירות וזה לא קרה. לפי הסקר הספציפי יש ממשלה סער-בנט-לפיד ולא צריך אפילו את מרצ

כמובן שזאת תהיה ממשלה מוזרה ולא יציבה בעליל אבל ברגע שהחרדים יצטרפו כשיבינו שלא יכולים להישאר בחוץ אז זה סיפור אחר.

לפני4 שעות , שי123 said:

כמו עם איראן, חלוקת החיסונים הציפה את ניהול המחשכים הכושל של נתניהו

https://news.walla.co.il/item/3421874?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

מזל שיש לנו את בן כספית שיציף את הנושא, העיתונאי הכי אובייקטיבי, אמין ואתי שיש לישראל להציע.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

מזל שיש לנו את בן כספית שיציף את הנושא, העיתונאי הכי אובייקטיבי, אמין ואתי שיש לישראל להציע.

עדיין קונטרה סבירה לכתבה שקרישי השתלח בעזרתה בגנץ (לא שצריך עזרה של כתבות בעיתון הבית של ביבי בשביל לעשות את זה).

לפני7 שעות , DoW said:

איך הגעת למסקנה הזאת?

בשביל שזה יקרה צריך שלפיד, סער, בנט, ליברמן, גנץ, יתאחדו עם העבודה (ונניח גם מרץ) בשביל להקים איזו ממשלה זמנית מוזרה כזאת למרות כל הניגודים הפנימיים רק בשביל להדיח את ביבי ולהעביר חוק שמי שמואשם בפלילים לא יכול להתמודד, ואז להתפזר ולרוץ לבחירות חדשות בלי ביבי, ואז הכל יהיה פתוח כבר.

באותה מידה יש סיכוי לא קטן שבנט יחבור אליו + כמה חברי כנסת של תקווה חדשה ויהיה לביבי 61 בשביל להקים ממשלה.

עזוב דאבל אמר את זה בכל אחת מהבחירות הקודמות.

לפני6 שעות , שי123 said:

עדיין קונטרה סבירה לכתבה שקרישי השתלח בעזרתה בגנץ (לא שצריך עזרה של כתבות בעיתון הבית של ביבי בשביל לעשות את זה).

אפילו לא קרובה לסבירה חחח 

לפני4 שעות , Krishi said:

אפילו לא קרובה לסבירה חחח 

בטוח יותר סבירה מכתבה של ברדוגו שהוא בסך הכל שופר של ביבי, ועוד שופר תת רמה.

1 hour ago, שי123 said:

בטוח יותר סבירה מכתבה של ברדוגו שהוא בסך הכל שופר של ביבי, ועוד שופר תת רמה.

ברורררררר... כולם שופרים של ביבי. אחרי זה אומרים שיש תקשורת מאוזנת חחחח אצל כת האנטי ביבי כל מי שאומר מילה אחת שאיכשהו משרתת את ביבי הוא ישר שופר. הוא לא חס וחלילה עיתונאי שפשוט אומר דברים שקצת פחות נעים לאנשים מכת ה"רק לא ביבי" לשמוע, הוא בהכרח שופר! חחחחח ובן כספית? הוא בכלל נטול פניות ואג'נדות (חוץ מזה שהוא יוצא נגד ביבי בכל כתבה ציוץ וראיון אפשריים וכמובן הוא זה שהתלונן במשטרה על ביבי בתיק 1000 אבל הוא בסדר, הוא לא שופר של אף אחד חחח)

לפני3 שעות , avi atias said:

https://www.facebook.com/Netanyahu/videos/2537427273227307

ביבי שואל, האם תראו את זה בערוצי התעמולה?

התקשורת שלנו כל כך פח וכל כך שונאת את ביבי שהיא מרשה לעצמה להתנהג בצורה מחפירה כלפי ראש ממשלה מכהן, לא לשדר הודעות שלו לעם ואם כבר עושה את זה היא קוטעת אותו באמצע, לא משדרת מסרים חשובים ומסיבות עיתונאים עם מנהיגי עולם שבאים ומשבחים את ביבי על פועלו כדי שחס וחלילה לא יוציאו את ביבי טוב איכשהו. מפרסמת "בדיקת עובדות" אחרי ראיונות של ביבי עם עובדות מעוותות שקרים וחצאי אמיתות שמשרתות את אג'נדת הרק לא ביבי שלהם. 

בקיצור, תקשורת שפשטה רגל ובגדה בכל עיקרון עיתונאי אפשרי, משוחדת ומעוותת. 

לפני9 שעות , Krishi said:

ברורררררר... כולם שופרים של ביבי. אחרי זה אומרים שיש תקשורת מאוזנת חחחח אצל כת האנטי ביבי כל מי שאומר מילה אחת שאיכשהו משרתת את ביבי הוא ישר שופר. הוא לא חס וחלילה עיתונאי שפשוט אומר דברים שקצת פחות נעים לאנשים מכת ה"רק לא ביבי" לשמוע, הוא בהכרח שופר! חחחחח ובן כספית? הוא בכלל נטול פניות ואג'נדות (חוץ מזה שהוא יוצא נגד ביבי בכל כתבה ציוץ וראיון אפשריים וכמובן הוא זה שהתלונן במשטרה על ביבי בתיק 1000 אבל הוא בסדר, הוא לא שופר של אף אחד חחח)

לא קורא את בן כספית בדרך כלל, אז לא יודע.

את ברדוגו יצא לי לשמוע ברדיו כמה פעמים - בן אדם מתלהם עם תאוריות קונספירציה מגוחכות, ותמיד לוקח את הצד של ביבי.

זה כמו לשמוע דובר של ביבי מפרשן בלייב.

ראיתי עכשיו הפגנת רקלאביבי בכפר סבא. 15 זקנים לבנים פריבילגים עם שלטים 'שקרן, מסית מפלג' וכו'. כמה שזה נראה עלוב. הם באמת חושבים שככה ימשכו את ההמונים? מי המצפן המוסרי שלהם שלא שקרן ומסית? לפיד? גנץ? רבין? אפשר לחשוב שהם בחייהם הפרטיים ישרים כמו סרגל. עם כל הכבוד כל הפוליטיקאים שקרנים, תככנים, אינטרסנטים.

כתבי האישום נגד ביבי נראים חלשים להחריד ותקדימיים ובטח לא משהו שמטריד או מחריד את רוב הציבור.

אם ההפגנות היו מתמקדות בניהול הקורונה הגרוע או המצב הכלכלי המזעזע הם היו מושכות הרבה יותר אנשים, אבל במקום זה נראה שההפגנות מנוהלות ע"י חבורה מתנשאת של פריבילגים שנהנים להריח את הנפיחות של עצמם.

ולא, אני לא ביביסט ולא מצביע לו

On 5.3.2021 at 13:05, AvielMaccabi4 said:

יוצא לי להאזין לפעמים לתוכנית של בן כספית וינון מגל ברדיו, ולמרות שהדעות שלי דומות יותר לשל בן, אני לא יכול לשמוע אותו

הבן אדם אוטם אוזניים וניגש לכל דיון באופן לא ענייני, למעשה לקרוא למשהו שהוא משתתף בו "דיון" זה לא נכון כי בן כספית מתייחס להכל כ-"אתה יכול לדבר, אבל הדעה שלי היא האמת"

לפני6 שעות , Double said:

מעניין מאוד. אם לפיד באמת מוותר על האגו אז מקימים פה ממשלה בקלות עם בנט וסער

בינתיים בסקר האחרון לביבי, חרדים, בן גביר ובנט יש 60 מנדטים

לפני18 שעות , gilgil28 said:

בינתיים בסקר האחרון לביבי, חרדים, בן גביר ובנט יש 60 מנדטים

סמוטריץ לא עובר תרשמו

1 hour ago, החתול הצהוב said:

?

לא יודע אם זה סתם קליקבייט או סתם זיון מוח, אני כבר לא יודע מה אמיתי ומה לא מה גם שזה משהו שאני שומע כבר שנים 

אבל פורסם שמשטרת הפושעים מתכננת לעצור אנשים רנדומלית בכביש (בנהיגה) בשביל לנסות איזה ינשוף לקנאביס, זה אומר גם אם אין חשד כלשהו.

לדעתי אין סרט שזה עובר אישור וזה לא יהיה קביל בבית משפט בשום אופן, יעיף אוץם מהמדרגות מה שנקרא, קנאביס יוכל להופיע לך בסיסטסם גם אם שאכטה אחרונה הייתה לפני שבוע. מי שמעשן יותר משאכטה בשבוע כנראה ייקח לו שבועות להיות נקי, וזה לא שהוא מסטול חודש רצוף כן? ושלא נדבר על תקדימים, לפי מה שמבין יש כאלה שלא צורכים ונמצאו חיוביים.

האמת ככול שעובר הזמן אני פחות אופטימי להחלפת הממשלה הקיימת

נראה כאילו הטקטיקה של ביבי להתמקדות מול לפיד, העלתה את האחרון וגרמה למחיקה של גדעון סער שהיה נראה עם סיכוי ריאלי להקמת ממשלה

טוב נו עוד 4 שנים עם ביבי, מה כבר חדש?