Jump to content

בחירות 2021, עונה רביעית

פנחס שוף

Recommended Posts

הפעם יש עניין כי יש אלטרנטיבה שלטונית כמו סער מספק את הסחורה וגם בא מהימין. בניגוד לדחליל גנץ שסיים את הקריירה הפוליטית שלו באופן מביך

לפני2 שעות , Double said:

הפעם יש עניין כי יש אלטרנטיבה שלטונית כמו סער מספק את הסחורה וגם בא מהימין. בניגוד לדחליל גנץ שסיים את הקריירה הפוליטית שלו באופן מביך

לא הייתי אומר שהוא סיים

הוא תמיד יכול לשחזר את החיבור שלו עם לפיד עם מישהו אחר ולהתברג גבוה ברשימה. 

מנסיוני המועט, ביבי ימשיך לשבת על כיסא ראש הממשלה גם אחרי הבחירות.

מהסביבה הקרובה שלי, יש גם ביביסטים ששוקלים להצביע לסער, בפועל הם לא יעשו את זה.

אנשים צריכים להבין שלביבי יש בייס חזק, ככל שתהיו נגדו ככה יתווספו לו עוד מצביעים.

אם השמאל היה חכם הוא היה מוריד הילוך מביבי ותוקף את בנט וסער.

1 hour ago, פנחס שוף said:

עכשיו עופר שלח מקים מפלגה

נראה לי הגזמנו

אני לא תומך בו בכלל אבל אחד האנשים שאני הכי מעריך בפוליטיקה הישראלית 

לפני6 שעות , Double said:

מאוד מעניין

לא שאני חושב שזה יסתיים ככה בפועל, אבל לפי זה יש לסער קואליציה יחד עם לפיד, בנט, ליברמן וגנץ. אכן מעניין מאוד.

לפני3 שעות , זיפו said:

אנשים צריכים להבין שלביבי יש בייס חזק, ככל שתהיו נגדו ככה יתווספו לו עוד מצביעים.

איך זה מסתדר עם זה ששלוש מערכות הבחירות האחרונות היו הכי גרועות של ביבי מאז תחילת הקדנציה השנייה, ושעכשיו גם מימין תוקפים אותו? בשנתיים האחרונות לא רק שבעקבות שלוש מערכות בחירות שבהן גוש הרק-לא-ביבי הצביע בהמוניו ביבי נתקע, אלא שגם חומת הנאמנות העיוורת של גוש הימין כלפי ביבי נסדקה. אני לא רואה איך הוא הרוויח משהו מגל האנטי של השנתיים האחרונות. "השנאה לביבי רק מחזקת את ביבי" מבחינתי זאת סיסמה שאולי היתה נכונה פעם אבל כבר מזמן לא עומדת במבחן המציאות.

הסקרים האלה הם קשקוש כרגע.

סער ובנט ילכו עם ביבי אם יתאפשר, מאמין להם אני לא.

ביבי יקים קואליציה עם הרשימה המשותפת אם הוא צריך.

החרדים ייכנסו עם מי שימשיך להעביר להם כספים.

אידיאולוגיה אין.

לפני3 שעות , sveta said:

מעניין מה יהיה עם גנץ, שלא יעשה פייגלין בסוף..

הוא צריך בשביל זה קודם לפרסם מצע מפורט. בשביל אדם שעונה סיסמאות כששואלים אותו על דעות, זה בעייתי.

נכנסתי היום קצת לאתרים של המפלגות העיקריות, לראות מי מציע דחיפה לשוק חופשי, הורדת הריכוזיות, הורדת מכסי ייבוא וליגליזציה. (לא שאני מאמין למילה שיוצאת להם מהפה אבל בשביל הספורט)

הליכוד- אין מצע

ימינה- אין מצע

סער- אין מצע

יש עתיד- ממליץ לכם לקרוא את הפרק הכלכלי ובמיוחד על הרחבת שירותי הממשלה והרווחה תוך כדי זה שלאזרחים יתפנה מכך יותר כסף (מדהים- זה אפילו לא בורות כלכלית זה רמת משכל של ילד בכיתה ז׳)

לא יודע למי להצביע. אין לי אמון באף אחד ולא רואה אחד שמדבר על זה חוץ משרן השכל ועוד כמה. 

אני מאוד אוהב את שרן השכל אבל גדעון סער הוא שמרן וממש לא מייצג את הרוח החילונית שאני מחפש. פלונטר.

זו מוקדם מדי בשביל שיהיה מצע מפורסם.

לצערי אני מאמין שלא כל המפלגות יפרסמו מצע בהמשך, אבל כרגע לפחות זה לא ריאלי שלצפות שיהיה מצע.

לפני4 שעות , Emmanuel said:

נכנסתי היום קצת לאתרים של המפלגות העיקריות, לראות מי מציע דחיפה לשוק חופשי, הורדת הריכוזיות, הורדת מכסי ייבוא וליגליזציה. (לא שאני מאמין למילה שיוצאת להם מהפה אבל בשביל הספורט)

הליכוד- אין מצע

ימינה- אין מצע

סער- אין מצע

יש עתיד- ממליץ לכם לקרוא את הפרק הכלכלי ובמיוחד על הרחבת שירותי הממשלה והרווחה תוך כדי זה שלאזרחים יתפנה מכך יותר כסף (מדהים- זה אפילו לא בורות כלכלית זה רמת משכל של ילד בכיתה ז׳)

לא יודע למי להצביע. אין לי אמון באף אחד ולא רואה אחד שמדבר על זה חוץ משרן השכל ועוד כמה. 

אני מאוד אוהב את שרן השכל אבל גדעון סער הוא שמרן וממש לא מייצג את הרוח החילונית שאני מחפש. פלונטר.

תצביע זהות.

חחחח עכשיו גם בנט רוצה להיות ראש ממשלה? בונא איזה חיים בסרט.

האחד צנון שהקים מפלגת רק לא ביבי חדשה, השני הפוליטיקאי אחד המביכים שקיים (לפיד), השלישי הדברן הגדול שבפועל רק עושה רעש (בנט), ואחרון חביב שהוא סוג של שילוב של כולם זה ביבי.

פראייר מי שהולך להצביע.

לפני6 שעות , nimrodem said:

כן אז מי האנטי דוסים האמיתי?

ליברמן ולפיד, אבל אף אחד בקמפיין לא ידבר עליהם כי זה מתברר כטעות אם תרצה אותם בקואליציה.

יש להם כוח פוליטי רב אם אתה רוצה להיות ראש ממשלה, ביבי הבין את זה ממזמן.

החרדים מצידם ייכנסו לקואליציה שתמשיך להבטיח להם העברת כספים ולא תפגע באוטונומיה שלהם, גם אם זאת תהיה הרשימה המשותפת. הם יחפשו את הפרה המזדמנת כדי לחלוב ממנה.

האם האוכלוסייה תזכור את זריקת הזין שלהם בקורונה ואת היותם מדינה בתוך מדינה? לא. נוטים לשכוח פה מהר דברים.

לפני3 שעות , קמאנן said:

ליברמן ולפיד, אבל אף אחד בקמפיין לא ידבר עליהם כי זה מתברר כטעות אם תרצה אותם בקואליציה.

יש להם כוח פוליטי רב אם אתה רוצה להיות ראש ממשלה, ביבי הבין את זה ממזמן.

החרדים מצידם ייכנסו לקואליציה שתמשיך להבטיח להם העברת כספים ולא תפגע באוטונומיה שלהם, גם אם זאת תהיה הרשימה המשותפת. הם יחפשו את הפרה המזדמנת כדי לחלוב ממנה.

האם האוכלוסייה תזכור את זריקת הזין שלהם בקורונה ואת היותם מדינה בתוך מדינה? לא. נוטים לשכוח פה מהר דברים.

אהלן גבלס

לפני4 שעות , DoW said:

אהלן גבלס

אני חושב שהוא ממש צודק. אני אוסיף ואומר שהציבור החרדי וההנהגה שלהם בראש זאת אחת הסכנות הכי גדולות להמשך קיום של המדינה כמו שאנחנו מכירים אותה(יעני חילונית, יעני דמוקרטית), הרבה יותר מבגץ ומביבי.

כשהם יגיעו ל 30-40% באוכלוסייה כבר אי אפשר יהיה שלא להרגיש את זה.

לפני11 שעות , קמאנן said:

לא.

הישראלי הממוצע יעדיף את החרדים על שמאל/ערבים. כמו שהמשתמש dow מוכיח מעלי.